Нова пошта марафон Запоріжжя
11 квітня 2021 р.


Весняний сезон у цьому році розпочнеться в одному з мальовничих міст України, що є територією козацьких подвигів та великих досягнень - Запоріжжя! Сподіваємося, що ви вже готові підкорювати дистанції та проявити свої сили, довівши, що козацькому роду нема переводу!Доступні змагання:
 • 11 квітня 2021 р.


  Пробігти марафон - це вчинок справжнього героя, адже це ознака витривалості, та сили, яка характеризує мужніх бігунів. Доведи, що ти гідний бути одним із найсміливіших та отримати марафонську медаль!

  Вік для участі — від 18 років.


 • 11 квітня 2021 р.


  Бажаєш стати краще та кинути виклик самому собі? Покажи, на що здатен, адже квлькість учасників, які підкорили дистанцію напівмарафону зростає кожного сезону! Ми впевнені, ти можеш більше!

  Вік для участі — від 18 років.


 • 11 квітня 2021 р.


  Все ще вважаєш себе любителем бігу? А хочеш спробувати подолати дистанцію, яка здатна вмить перетворити тебе на вправного бігуна? Це дасть тобі можливість бути більш впевненим у власних силах та і з легкістю повірити в те, що ти здатен на більше!


  Вік учасників від 18 років.


 • 11 квітня 2021 р.


  Така дистанція - це прекрасний початок на шляху до великих перемог у майбутньому! Тут ти зможеш відчути справжній смак масового старту та отримати справжнє натхнення у покращенні своїх можливостей!

  Вік учасників від 18 років.


 • 11 квітня 2021 р.


  Як же круто відчути надійну підтримку своєї команди та разом радіти успіху! Прояви свою силу духу, аби показати кращий результат, адже командна перемога - це дійсно важливо та відповідально!


 • 11 квітня 2021 р.


  «Командна П'ятірка» – чудова можливість для команд позмагатися між собою на дистанції 5 км. Команда з 4 осіб. Всі учасники команди стартують одночасно. Команда з найменшою сумою фінішного часу 4-х учасників займає вище місце в рейтингу.

  Оплаті підлягає перша реєстрація, що являється оплатою участі всієї команди. Інші три реєстрації проводяться без оплати і їх погоджує адміністратор сайту. Всі чотири учасники мають бути зареєстровані послідовно з обов'язковим зазначенням в графі "клуб" назви команди.

   


 • 11 квітня 2021 р.


  Перший кілометр - це дистанція, яка підготує тебе до того, щоб прожити дійсно яскраві відчуття бігового заходу, фінішувати та наповнити своє тіло енергією.