Kyiv Nova poshta Half Marathon
3 жовтня 2021 р.

 

Місце старту: вулиця Хрещатик 24

Видача стартових пакетів: вулиця Хрещатик 24 (1 та 2 жовтня)

 

Столиця України - ідеальний варіант та мрія тих, хто налаштований бігти напівмарафон! Покажи, на що здатен та долучайся до наймасштабнішого івенту, адже такі події бувають не так часто! Ми з нетерпінням чекаємо на тебе в Києві! Тут ти зможеш отримати безліч емоцій, побувати на різних локаціях та, звичайно ж, отримати круту медаль! А може навіть зайняти призові місця і отримати бажану нагороду!Доступні змагання:
 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  Для найменших наших учасників ідеально підійде дитяча дистанція 100 м! Проявіть себе на повну та підтримайте маленьких бігунів, адже вони прикладають максимум зусиль, аби отримати свою таку бажану медаль!


 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  Що може бути кращим, ніж провести час весело та з користю? Чекаємо всіх маленьких бігунів на дистанції 500 м в мальовничому місті Києв!


 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  Твій кілометр вже чекає на тебе на кращий трасі столиці! Легких ніг тобі, друже!


 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  «Командна П'ятірка» під егідою компанії «Три Ведмеді»

  Команда - краще, ніж один! «Командна П'ятірка» разом із «Три Ведмеді» – це чудова можливість влаштувати родинний забіг або зібрати команду з колег чи друзів. На дистанцію реєструється команда з 3-х осіб, кожен з яких біжить п'ять кілометрів. Всі учасники команди стартують одночасно. Після перетину фінішної межі, індивідуальні результати кожного підсумовуються, команда з найменшою сумою фінішного часу 3-х учасників перемагає.

  Оплаті підлягає перша реєстрація, що являється оплатою участі всієї команди. Інші дві реєстрації проводяться без оплати і їх погоджує адміністратор сайту. Всі три учасники мають бути зареєстровані послідовно з обов'язковим зазначенням в графі «клуб» назви команди.

  Перемагай - об'єднуючись!

  Збирай друзів або колег та пробіжи 5 км з командою! А на фініші вас будуть чекати приємні смаколики!


 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  Прояви свою витривалість на дистанції 5 км, нехай цей старт стане для тебе початком нових досягнень!

   


 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  Така невелика, але в той же час і не маленька дистанція 10 км - золота середина та ідеальний варіант для тих, хто планує підкорювати більше і ставати кращим з кожним разом!


 • 3 жовтня 2021 р.

  Місце старту вулиця Хрещатик

   

  Прояви себе та покажи, на що здатен на найбільшій дистанції в Києві! Ми чекаємо на тебе на наймасштабнішому напівмарафоні сезону!


 • 3 жовтня 2021 р.

  Допомога людям, здоров’я - спільні цінності, які поєднують нас з Конвіктус Україна.

  Біг доволі потужний інструмент для об’єднання команди та запалу, який надає крила та допомагає ще ефективніше йти до своєї мети.

  Ми пишаємося нашими учасниками-партнерами, які командою в 200 осіб прийматимуть участь в Kyiv Nova poshta Half Marathon.
  Окрилена та заряджена команда діяти, домогати у боротьбі з туберкульозом в Україні. 

  Тож разом ми йдемо до головної мети — вмикаємо пульс життя!