Нова пошта напівмарафон Вінниця
17 жовтня 2021 р.

Таке мальовниче та гарне місто як Вінниця порадує тебе одним із особливих заходів цього сезону! Яскраві фонтани та гарні вулички - це все чекає на тебе тут! Ну і, звичайно ж, забіги, на яких ти зможеш проявити себе та свої здібності і стати частиною бігового свята!Доступні змагання:
 • 17 жовтня 2021 р.

  Готовий подолати 21 км в Вінниці? Побігли до перемог разом!


 • 17 жовтня 2021 р.

  Відносно середня дистанція для тих, хто регулярно займається бігом. Прояви себе та долучайся до нас!


 • 17 жовтня 2021 р.

  Ну що, готовий пробігти 5 км? Сподіваємося ти підготував зручне взуття, аби бути швидшим!


 • 17 жовтня 2021 р.

  «Командна П'ятірка» під егідою компанії «Три Ведмеді»

  Команда - краще, ніж один! «Командна П'ятірка» разом із «Три Ведмеді» – це чудова можливість влаштувати родинний забіг або зібрати команду з колег чи друзів. На дистанцію реєструється команда з 3-х осіб, кожен з яких біжить п'ять кілометрів. Всі учасники команди стартують одночасно. Після перетину фінішної межі, індивідуальні результати кожного підсумовуються, команда з найменшою сумою фінішного часу 3-х учасників перемагає.

  Оплаті підлягає перша реєстрація, що являється оплатою участі всієї команди. Інші дві реєстрації проводяться без оплати і їх погоджує адміністратор сайту. Всі три учасники мають бути зареєстровані послідовно з обов'язковим зазначенням в графі «клуб» назви команди.

  Перемагай - об'єднуючись!

  Збирай друзів або колег та пробіжи 5 км з командою! А на фініші вас будуть чекати приємні смаколики!


 • 17 жовтня 2021 р.

  Якщо ти хочеш спробувати пробігти 1 км - це ідеальний вибір для тебе, адже ця дистанція дозволить перевірити твої сили на повну!


 • 17 жовтня 2021 р.

  Дитячі забіги - улюблений спосіб для дітей та батьків, аби підтримувати себе в формі та круто розважитись! Реєструйся на 500 м - будь серед кращих!


 • 17 жовтня 2021 р.

  Найменші учасники пробігають найменшу дистанцію! Зустрінемо на стартах 100 м в Вінниці!