Lviv Nova Poshta Marathon
7 листопада 2021 р.

 

Місце старту: площа Ринок

 

Місто, сповнене історичних монументів та величної архітектури - Львів, запрошує тебе пробігти найбільшу дистанцію цього сезону - марафон! Цей фінальний захід стане незабутнім для тебе та точно запам’ятається крутими біговими моментами! Готуй кросівки і побігли, адже це останній захід сезону і твоя можливість пробігти серед однодумців та любителів бігу! Чекаємо на тебе у Львові!Доступні змагання:
 • 7 листопада 2021 р.

  Марафон - найбільша дистанція в місті Львів. Подолавши її ти розумієш, що здатен на більше, ніж здається! Ми в тебе віримо, долучайся до нас!


 • 7 листопада 2021 р.

  Напівмарафон у Львові - мрія кожного бігуна! Тому не втрачай можливість долучитися до нас!

   


 • 7 листопада 2021 р.

  Ну що, побігли долати 10 км? Сподіваємося ти готовий отримувати нові враження та ставати кращим!


 • 7 листопада 2021 р.

  5 км - твоя можливість дійти до більшого! Долучайся до бігового івенту у Львові та отримай свою унікальну медаль!


 • 7 листопада 2021 р.

  Хочемо запросити тебе взяти участь в естафеті, яка буде проходити у Львові! Це крута можливість отримати круті емоції та біговий досвід!


 • 7 листопада 2021 р.

  «Командна П'ятірка» під егідою компанії «Три Ведмеді»

  Команда - краще, ніж один! «Командна П'ятірка» разом із «Три Ведмеді» – це чудова можливість влаштувати родинний забіг або зібрати команду з колег чи друзів. На дистанцію реєструється команда з 3-х осіб, кожен з яких біжить п'ять кілометрів. Всі учасники команди стартують одночасно. Після перетину фінішної межі, індивідуальні результати кожного підсумовуються, команда з найменшою сумою фінішного часу 3-х учасників перемагає.

  Оплаті підлягає перша реєстрація, що являється оплатою участі всієї команди. Інші дві реєстрації проводяться без оплати і їх погоджує адміністратор сайту. Всі три учасники мають бути зареєстровані послідовно з обов'язковим зазначенням в графі «клуб» назви команди.

  Перемагай - об'єднуючись!

  Збирай друзів або колег та пробіжи 5 км з командою! А на фініші вас будуть чекати приємні смаколики!


 • 7 листопада 2021 р.

  Пробігти 1 км інколи не так легко, як здається. Але ти зможеш все!


 • 7 листопада 2021 р.

  Здається, що 500 м - це звичайна дистанція, але для маленьких учасників - це велике досігнення! Давайте підтримувати їх!


 • 7 листопада 2021 р.

  Ура! У Львові є можливість пробігти 100 м для найменших учасників! Яка ж це радість для всіх, хто хоч раз брав участь у нашому заході! Чекаємо вас на стартах!