Угода користувача

УГОДА користування сайтом timer.newrun.com.ua

Терміни

Сайт - timer.newrun.com.ua

Відвідувач Сайту - будь-яка фізична особа, що відвідала, проглянула хоча б одну сторінку Сайту без попередньої реєстрації та авторизації на Сайті.

Користувач Сайту - Відвідувач, що зареєструвався і авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних.

1. Предмет угоди

1.1. Дана угода укладена між Адміністрацією сайту timer.newrun.com.ua і Відвідувачем/Користувачем сайту та описує умови використання Сайту.

1.2. Дана Угода може бути змінена Адміністрацією без будь-якого попереднього повідомлення Відвідувача/Користувача. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Відвідувач/Користувач самостійно несе обов'язок по ознайомленню з новими редакціями Угоди.

1.3. На Сайті можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів і сервісів.

1.4. Якщо Відвідувач/Користувач не згоден з умовами даної Угоди, це не звільняє його від обов’язку дотримуватися основних правил при використанні Сайту.

2. Використання Сайту. Реєстрація

2.1. Будь-який Відвідувач має право зареєструватися на Сайті.

2.2. Реєстрація не є обов'язковою. Незареєстровані Відвідувачі мають лише доступ до матеріалів Сайту.

2.3. Щоб зареєструватися на Сайті, Відвідувач повинен вказати повну і правдиву інформацію про себе в реєстраційній формі.

2.4. Користувач самостійно добровільно вказує свою електронну адресу, ім'я та прізвище, інші дані.

2.5. Користувач несе відповідальність за достовірність вказаних в реєстраційні формі даних

2.6. Користувач несе відповідальність за дії, виконані під його логіном/паролем

2.7. Користувач і Адміністрація Сайту не розголошують пароль Користувача.

2.8. Особисті дані Користувача гарантовано захищені Законодавством України.

2.9. Можливість залишати коментарі до будь-яких матеріалів на сайті мають тільки Користувачі, які підтвердили свій email.

2.10. Права Користувачів можуть бути скорочені (аж до позбавлення реєстрації на Сайті) рішенням Адміністрації Сайту у випадках порушення даної Угоди.

2.11. На Сайті заборонено розміщувати і поширювати:

- заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики про розподіл меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розпалювання збройного конфлікту або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його вчинення;

- матеріали, які є незаконними, шкідливими; що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази й матеріали і висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру;

- матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не погоджено з Адміністрацією;

- об'єкти інтелектуальної власності, на які оформлені авторські права, без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення або поширення;

- матеріали, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет.

- персональні дані інших користувачів;

- матеріали, зміст і / або розповсюдження яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства.

- інформацію комерційного характеру.

2.12. Користувач підтверджує, що несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на Сайті.

3. Відвідувач/Користувач має право:

3.1. Використовувати розміщену на Сайті інформацію тільки для поширення інформації про Сайт.

3.2. Отримувати інформацію про календар заходів.

3.3. На захист своїх прав згідно зі Законом України «Про захист персональних даних».

3.4. У будь-який час доповнювати, змінювати або видаляти публікації\інформацію, які були зроблені за допомогою сайту newrun.timer.org.ua.

3.5. Створювати власні текстові повідомлення, коментарі що стосуються інформації, розміщеної на Сайті.

3.6. Користувач надає Адміністрації Сайту дозвіл на обробку наданої ним інформації, що передбачає також і використання такої інформації.

3.7. Звертатися до Адміністрації Сайту з метою вирішення спірних питань.

4. Відвідувач/Користувач зобов'язується:

4.1. Вживати належних заходів для забезпечення збереження особистого логіна і пароля для доступу до Сайту.

4.2. Регулярно знайомитися зі змістом цієї Угоди, з метою своєчасного ознайомлення з її змінами.

4.3. Нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені з використанням його облікового запису, а також за будь-які наслідки, які могло спричинити або спричинило подібне його використання.

4.4. Використовуючи інформацію з Сайту, Відвідувач/Користувач усвідомлює і приймає ризики, пов'язані з її можливою недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому загрозливою, образливою, наклепницькою, свідомо неправдивою, грубою, непристойною. Якщо це сталося, Відвідувач/Користувач повинен негайно повідомити Адміністрації Сайту про наявність подібної інформації.

4.5. Ознайомитися з Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. При цьому, фактом реєстрації на Сайті Користувач підтверджує свою згоду з Політикою конфіденційності та захисту персональних даних.

4.6. Не реєструватися на Сайті, не представлятися і не публікувати за допомогою Сайту інформацію від чужого імені (фізичної або юридичної особи, торгової марки тощо).

4.7. Не використовувати на сайті чужу контактну інформацію (телефон, адресу електронної пошти тощо), тобто ту, на використання якої Користувач не має права.

4.8. Не розміщувати (публікувати) завідомо недостовірну, неправдиву інформацію.

4.9. Не використовувати Сайт та розміщену на ньому інформацію для будь-яких інших цілей (розсилка реклами, поширення неправдивих відомостей, будь-яка комерційна діяльність, будь-яка незаконна діяльність, що порушує українське та міжнародне законодавство).

4.10. Не публікувати та не передавати за допомогою сайту інформацію (текстову, графічну або в будь-якому іншому вигляді), на використання якої Користувач не має прав (інформація, захищена авторськими правами, угодами про конфіденційність тощо).

4.11. Користувач розуміє і погоджується, що безоплатно передає Адміністрації виключні права інтелектуальної власності на об'єкти права інтелектуальної власності, які розміщуються ним на Сайті на безоплатній основі (твори, статті, фотографії, відео, графіка тощо).

4.12. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання ресурсів Сайту Відвідувач/Користувач повинен якомога швидше повідомити про це Адміністрацію Сайту.

5. Відвідувач/Користувач несе відповідальність:

5.1. За всю інформацію, опубліковану Користувачем за допомогою сайту timer.newrun.com.ua.

5.2. За всю активність на Сайт.

5.3. Користувач усвідомлює всі ризики публікації інформації за допомогою сайту newrun.timer.org.ua і несе відповідальність за всі можливі наслідки такої публікації.

6. Адміністрація зобов'язується:

6.1. Надавати можливість Відвідувачам/Користувачам використовувати Сайт у відповідності з умовами цієї Угоди.

7. Адміністрація має право:

7.1. В будь-який час змінювати оформлення Сайту, його контент, список сервісів, змінювати або доповнювати використовувані скрипти, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на сайті.

7.2. При необхідності відправляти Користувачам по електронній пошті повідомлення, що стосуються використання сайту.

7.3. Призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Відвідувачів/Користувача до всіх або до будь-якого з розділів або сервісів сайту без попереднього повідомлення.

7.4. Використовувати адреси електронної пошти Користувачів для розсилки повідомлень.

7.5. Видаляти повідомлення і коментарі Користувача, якщо вони суперечать умовам Угоди та нормам чинного Законодавства України.

7.6. Використовувати надані Користувачем об'єкти авторського права на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіка на безоплатній основі.

7.7. Заблокувати обліковий запис Користувача, в разі порушень умов даної Угоди.

7.8. Видалити будь-який контент без пояснення причин, у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та / або інших правил користування сайтом.

7.9. У будь-який час закрити будь-який ресурс (сервіс) без попереднього повідомлення Відвідувача/Користувача. В такому випадку Адміністрація не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

8. Адміністрація не несе відповідальності:

8.1. Перед Відвідувачами/Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-який прямий, непрямий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані у зв'язку з використанням Сайту або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на сайті.

8.2. За дії Відвідувачів/Користувача на сайті.

8.3. За зміст і законність, достовірність інформації, що використовується/отримується Користувачем на Сайті

8.4. За наслідки застосування інформації, що використовується/отримується Відвідувачем/Користувачем на сайті.

8.5. Реєстрація на Сайті та будь-яке використання Сайту не передбачає яких-небудь відносин між Адміністрацією та Відвідувачем/Користувачем. Відповідальність за всю активність несе особисто Відвідувач/Користувач.

8.6. У разі пред'явлення Адміністрації претензій з боку третіх осіб у зв'язку з інформацією, що розміщується Користувачем на Сайті (в тому числі і претензії з боку власників авторських прав та / або суміжних прав, їхніх уповноважених представників або третіх осіб), Користувач зобов'язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати й вирішити всі суперечки, а також відшкодувати понесені Адміністрацією збитки в повному обсязі.

9. Прикінцеві положення

9.1. Відтворення в друкованому, електронному або іншому вигляді будь-яких інформаційних матеріалів, розміщених на сайті, можливо тільки з дозволу Адміністрації.

9.2. Дана угода поширюється на всіх Відвідувачів/Користувачів сайту і всі способи використання сайту (як публікація інформації на сайті, так і перегляд та будь-яке використання інформації, розміщеної на Сайті або тієї, що передається за допомогою Сайту).

9.3. Використання Сайту означає прийняття Відвідувачем/Користувачем цієї Угоди.