Львів Напівмарафон Нової пошти «Не зупиняйся!»: 1 км
Реєстрація не доступна

Регламент та призова сітка

Субота, 11 травня  
09:00  початок роботи пункту видачі стартових пакетів на всі дистанції
20:00  закінчення роботи пункту видачі стартових пакетів
 
Неділя, 12 травня  
 
7:00  початок роботи марафонського містечка
7:00  початок роботи камери схову, роздягалень
8:30  офіційне відкриття Львів напівмарафону Нової пошти «Не зупиняйся!»
8:35  розминка для учасників дистанцій 21 км
8:45  відкриття стартового коридору для учасників дистанціій 21 км
9:00  хвилина мовчання та вшанування жертв російсько-української війни
9:01  старт дистанції 21 км  
9:10  розминка для учасників дистанцій 10 км
9:20  відкриття стартового коридору для учасників дистанціій 10 км
9:30  старт дистанції 10 км
11:00  закриття траси 10 км
11:00  нагородження переможців дистанції 21 км, 10 км
11:40  нагородження переможців вікових категорій на дистанції 21 км
12:00  розминка для учасників дистанцій 1 км 
12:01  закриття траси 21 км
12:10  відкриття стартового коридору для учасників дистанціії 1 км 
12:15  старт дистанції "Забіг подяки"
12:30  старт дистанції 1 км 
12:40  розминка для учасників дистанцій 5 км та командної п'ятірки 
12:50  відкриття стартового коридору для учасників дистанціії 5 км та командної п'ятірки
13:00  старт дистанції 5 км та командної п'ятірки
13:30  нагородження переможців дистанції 5 км, командної п'ятірки, найбільша бігова команда
13:45  закриття траси 5 км
14:00  закриття камери схову, роздягалень
14:00  закриття Львів напівмарафону Нової пошти "Не зупиняйся!"

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
101 Юрков Юра чоловік 2000 18-29 Україна Харьков Мк Політехнік
103 Кваша Богдана жінка 1997 18-29 Україна Львів
105 Мрака Олеся жінка 1988 30-39 Україна Львів
106 Єрьомін Артур чоловік 2014 до 18 Україна Полтава
107 Єрьомін Марк чоловік 2011 до 18 Україна Полтава
108 Шимків Уляна жінка 1997 18-29 Україна с. Верчани
109 Сидоренко Любов жінка 1991 30-39 Україна Київ JustRun
110 Кромченко Оля жінка 1988 30-39 Україна Київ
111 Гоголь Ірина жінка 1995 18-29 Україна Львів JustRun
112 Габрусь Оксана жінка 1991 30-39 Україна Стрий JustRun
113 Байдюк Віталій чоловік 1981 40-49 Україна Хмельницький JustRun
114 Байдюк Тарас чоловік 2009 до 18 Хмельницький JustRun
115 Кунь Оксана жінка 2015 до 18 Україна Львів
116 Рибак Софія жінка 1991 30-39 Україна Львів
117 Оверчук Оксана жінка 1984 40-49 Україна Київ
118 Новікова Олександра жінка 1991 30-39 Україна Київ
119 Медко Леся жінка 1975 40-49 Україна київ
121 Манащенко Оксана жінка 1975 40-49 Україна Київ
122 Манащенко Владислава жінка 2009 до 18 Україна Київ
123 Стужук Сергій чоловік 1983 40-49 Україна Полтава
124 Абрамова Христина жінка 1991 30-39 Україна Київ
125 Журавель Ольга жінка 1998 18-29 Україна Львів
126 Плєшивцева Олена жінка 1984 40-49 Україна Київ
127 Дзядик Олена жінка 1991 30-39 Україна Львів
128 П'єх Тетяна жінка 1999 18-29 Україна Новий Розділ
129 Білик Валентина жінка 2002 18-29 Україна Київ
131 Козак Наталія жінка 1984 40-49 Україна Львів
133 Репетило Марʼяна жінка 2000 18-29 Україна Львів
134 Петрова Вікторія жінка 1993 30-39 Україна Львів
139 Лебедь Марія жінка 1983 40-49 Київ Carlsberg Ukraine
140 Герасименко Анастасія жінка 2004 18-29 Київ Carlsberg Ukraine
142 Лавренюк Юлія жінка 1987 30-39 Україна Рівне
143 Пукальська Маріанна жінка 2002 18-29 Україна Львів
144 Mazur Olena жінка 2024 до 18 Україна Kherson
145 Оксана Бугера жінка 1989 30-39 Україна Львів
146 Волошенюк Нестор чоловік 2014 до 18 Україна Львів
147 Вараніцька Наталія жінка 1979 40-49 Україна Львів
149 Дугарова Катерина жінка 1995 18-29 Україна Дружківка
150 Шалева Мирослава жінка 1990 30-39 Україна Львів
151 Васьків Єлизавета жінка 2009 до 18 Україна Львів
153 Зубальська Оксана жінка 1992 30-39 Україна Харків
154 Лєбєдєва Олена жінка 1985 30-39 Україна Львів
155 Пальчикова Анна жінка 2009 до 18 Україна Львів
156 Ратушна Вікторія жінка 1982 40-49 Україна Львів
157 Савіцька Діана жінка 1999 18-29 Україна Львів
158 Мінєєв Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
159 Підгайний Іван чоловік 1993 30-39 Україна Полтава Yoda
160 Борис Марта жінка 2011 до 18 Україна Запоріжжя
161 Кайдановська Наталія жінка 1989 30-39 Україна Київ
162 Кайдановський Семен чоловік 2016 до 18 Київ
163 Кайдановський Роман чоловік 1989 30-39 Київ
165 Острійчук Олеся жінка 1990 30-39 Україна Львів
167 Макогонова-Драчук Катерина жінка 2001 18-29 Україна Київ JustRun
168 Гофнер Віктрр чоловік 2000 18-29 Україна Львів
169 Гофнер Наталія жінка 1974 50-59 Україна Львів
171 Юсів Христина жінка 1986 30-39 Україна Львів
172 Ковалик Іванка жінка 1994 30-39 Україна Львів
173 Ломак (Мама) Ольга жінка 1974 50-59 Львів Intellias
174 Циркот Віолетта жінка 1988 30-39 Львів Intellias
175 Біляшевич Людмила жінка 1989 30-39 Львів Intellias
176 Торбич Наталія жінка 1992 30-39 Львів Intellias
177 Сидорчук Оксана жінка 1986 30-39 Житомир Intellias
178 Мартиняк Юрій чоловік 1987 30-39 Львів Intellias
179 Мельник Ярослав чоловік 2004 18-29 Україна Старий Самбір
180 Ставірська Дарія жінка 2000 18-29 Дунаївці
181 Цабак Остап чоловік 2012 до 18 Україна Львів Trilewy
182 Хоцяновська Уляна жінка 1994 30-39 Україна Львів
183 Козак Ірина жінка 1995 18-29 Україна Львів
185 Галас Вікторія жінка 1992 30-39 Україна Львів
186 Базильчук Зоряна жінка 1996 18-29 Україна Львів
187 Матвієнко Вероніка жінка 2004 18-29 Україна Львів
188 Стрілка Леся жінка 1992 30-39 Україна Львів
189 Гергун Юлія жінка 2011 до 18 Україна Львів ДЮСШ#6
192 Гладка Соломія жінка 2008 до 18 Україна Миколаїв Львівська область
193 Добжанський Ярема чоловік 2014 до 18 Україна Миколаїв Львівська область
194 Гернович Оксана жінка 1999 18-29 Україна Львів
197 Чайковська Марина жінка 1996 18-29 Україна Житомир
198 Гузнер Ірина жінка 1996 18-29 Україна Львів
199 Іваночко Арсен чоловік 1999 18-29 Україна Львів Foodicine
200 Швець Карина жінка 2000 18-29 Україна Львів
201 Сейко Анастасія-Марія жінка 1993 30-39 Україна Львів Foodicine
202 Браточенко Олена жінка 1997 18-29 Львів PwC Lviv SDC
203 Кривошеєва Ірина жінка 1986 30-39 Львів PwC Lviv SDC
204 Балда Марта жінка 2002 18-29 Львів Verde
206 Кучер Євгеній чоловік 2001 18-29 Україна Широке
207 Попович Павло чоловік 2011 до 18 Україна Львів
208 Голощапова Діана жінка 2016 до 18 Україна Львів
209 Воронін Артем чоловік 2017 до 18 Україна Львів
210 Костюк Софія жінка 2002 18-29 Україна Львів
215 Вовчанська Христина жінка 2009 до 18 Україна Львів
216 Ксенія Тарасович жінка 2013 до 18 Україна Львів
219 Кравець Андрій чоловік 1965 50-59 Україна Моршин
220 Мринська Катерина жінка 1992 30-39 Україна Запоріжжя
221 Пікулик Ярослав чоловік 2001 18-29 Україна Львів
222 Каленська Анастасія жінка 2004 18-29 Україна Львів
225 Бистрова Галина жінка 1988 30-39 Україна КИЇВ
226 Лапа Ксенія жінка 1993 30-39 Україна Одеса
227 Тис Тетяна жінка 1994 30-39 Україна Львів
228 Турчик Маркіян чоловік 2013 до 18 Україна Львів
229 Медко Леся жінка 1975 40-49 Київ Три вермеді
230 Оверчук Оксана жінка 1984 40-49 Київ Три вермеді
231 Новікова Олександра жінка 1991 30-39 Київ Три вермеді
232 Манащенко Оксана жінка 1975 40-49 Київ Три вермеді
233 Манащенко Владислава жінка 2009 до 18 Київ Три вермеді
234 Абрамова Христина жінка 1991 30-39 Львів Три вермеді
235 Iatsiushka Dmytro чоловік 1990 30-39 Львів Renesas Running
236 Біла Олена жінка 1992 30-39 Україна Львів
237 Гадуп'як Назар чоловік 1993 30-39 Україна Львів
238 Стецик Олена жінка 1995 18-29 Україна Львів
239 Даниляк Таїсія жінка 1999 18-29 Львів #OKKODreamTeam
240 Мельник Соломія жінка 1997 18-29 Львів #OKKODreamTeam
241 Сопронюк Олександр чоловік 1984 40-49 Львів #OKKODreamTeam
242 Хоменко Марія жінка 1999 18-29 Львів #OKKODreamTeam
243 Сокол Михайло чоловік 1996 18-29 Львів #OKKODreamTeam
244 Безпалюк Ольга жінка 1993 30-39 Львів #OKKODreamTeam
245 Єрьоміна Марина жінка 1985 30-39 Україна Полтава
246 Бугіль Ірина жінка 1988 30-39 Львів Intellias
247 Гринів Любов жінка 1997 18-29 Львів Intellias
248 Черхавська Ірина жінка 1989 30-39 Львів Intellias
249 Юрковська-Оліярник Ірина жінка 1994 30-39 Львів Intellias
250 Патроник Ірина жінка 1987 30-39 Львів Intellias
251 Бойко Дар'я жінка 1988 30-39 Київ Intellias
252 Пугач Ольга жінка 2000 18-29 Львів Intellias
253 Хомічак Олена жінка 1989 30-39 Львів Intellias
254 Коцовська Олеся жінка 1997 18-29 Львів Intellias
255 Грималюк Андрій чоловік 2005 18-29 Україна Львів
256 Гупало Софія жінка 1999 18-29 Львів
257 Коцюбанський Андрій чоловік 1993 30-39 Україна Одеса
258 Сівінська Марина жінка 2003 18-29 Україна Львів
259 Васьків Наталя жінка 1988 30-39 Україна Львів
260 Романець Ірина жінка 1978 40-49 Україна Львів
261 Гаврилюк Олеся жінка 1990 30-39 Львів
262 Гомза Руслан чоловік 1998 18-29 Україна Львів
263 Назаркевич Ольга жінка 1999 18-29 Україна Львів Kevych Solutions
265 Загродська Оленка жінка 2002 18-29 Україна Львів Kevych Solutions
267 Базилевич Андрій чоловік 1967 50-59 Львів СФУЛТ
268 Гетманова Олена жінка 2014 до 18 Україна Вараш
269 Ваврик Юлія жінка 2013 до 18 Україна Львів
271 Гребенюк Марія жінка 2011 до 18 Україна Львів
272 Levandivska Olya жінка 2000 18-29 Україна Львів
274 Янів Юрій чоловік 2002 18-29 Україна Львів Redtag
275 Шляпаков Дмитро чоловік 2014 до 18 Україна Львов, Львовская обл.
277 Кріль Іванна жінка 2000 18-29 Львів блогер
278 Кобзарев Олександр чоловік 1978 40-49 Львів UNBROKEN foundation
279 Макодзеба Ярослав чоловік 2000 18-29 Львів UNBROKEN foundation
280 Логвиненко Юлія жінка 1989 30-39 Львів UNBROKEN foundation
281 Вайда Юлія жінка 2003 18-29 Львів UNBROKEN foundation
282 Петровська Дара жінка 1997 18-29 Львів UNBROKEN foundation
283 Кобзарева Софія жінка 1970 50-59 Львів UNBROKEN foundation
284 Орлова Крістіна жінка 2006 18-29 Ромни УАЛ
285 Різник Анастасія жінка 2006 18-29 Полтава УАЛ
286 Кіхтяк Анастасія жінка 2005 18-29 Стрий УАЛ
287 Оникійчук Ангеліна жінка 2005 18-29 Звягель УАЛ
288 Апшай Агата жінка 2006 18-29 Харків УАЛ
289 Перцович Галина жінка 1970 50-59 Коломия УАЛ
290 Денисенко Іванна жінка 2006 18-29 Черкаси УАЛ
291 Прендецька Мар'яна жінка 2006 18-29 Буча УАЛ
292 Олицька Маргарита жінка 2006 18-29 Вінниця УАЛ
293 Левінська Катерина жінка 2005 18-29 Київ УАЛ
294 Мазурчак Любов жінка 2006 18-29 Львів УАЛ
295 Павлюк Ольга жінка 2005 18-29 Житомир УАЛ
296 Савєльєва Вікторія жінка 2006 18-29 Первомайський, Харківська обл УАЛ
297 Палаш Владислав чоловік 2003 18-29 Полтава УАЛ
298 Хуторний Петро чоловік 2003 18-29 Чернігів УАЛ
299 Тарушко Катерина жінка 2007 до 18 Запоріжжя УАЛ
300 Радченко Валерія жінка 2006 18-29 Львів УАЛ
301 Гультай Станіслав чоловік 2006 18-29 Київ УАЛ
302 Міщенко Володимир чоловік 1998 18-29 Суми УАЛ
303 Ковальов Дмитро чоловік 1997 18-29 Харків УАЛ
304 Синельник Катерина жінка 1970 50-59 Київ УАЛ
305 Оникій Анна жінка 2004 18-29 Кременчук УАЛ
306 Костів Софія жінка 2004 18-29 Львів УАЛ
307 Стаськів Матвій чоловік 2007 до 18 Тернопіль УАЛ
308 Баула Віталій чоловік 2006 18-29 Тернопіль УАЛ
309 Жванко Марія жінка 2006 18-29 Київ УАЛ
310 Бобровнік Борис чоловік 2003 18-29 Сєвєродонецьк УАЛ
311 Люба Дарина жінка 2005 18-29 Стрий УАЛ
312 Харевич Назар чоловік 2005 18-29 Івано-Франківськ УАЛ
313 Міхальова Соломія жінка 2006 18-29 с. Сошичне УАЛ
314 Богомолова Анна жінка 2005 18-29 Київ УАЛ
315 Сарай Катерина жінка 2005 18-29 Ужгород УАЛ
316 Верещака Дар'я жінка 2006 18-29 Херсон УАЛ
317 Єфремов Сергій чоловік 2007 до 18 Тернопіль УАЛ
318 Анісімов Матвій чоловік 2006 18-29 Ялта УАЛ
319 Тарасова Аліна жінка 2005 18-29 Харків УАЛ
320 Сташко Соломія жінка 2006 18-29 Івано-Франківськ УАЛ
321 Ліндберг Соломія жінка 2006 18-29 Львів УАЛ
322 Семенюк Вікторія жінка 2005 18-29 Білогір'я УАЛ
323 Терещенко Надія жінка 2006 18-29 Коломия УАЛ
324 Кацюба Яна жінка 2005 18-29 Львів УАЛ
325 Краївська Тетяна-Анна жінка 2005 18-29 Ходорів УАЛ
326 Лисенко Олександра жінка 2006 18-29 Київ УАЛ
327 Жолоб Олександр чоловік 1999 18-29 Львів УАЛ
328 Дацюк Вікторія жінка 2006 18-29 Луцьк УАЛ
329 Піддубний Михайло чоловік 2003 18-29 Черкаси УАЛ
330 Захарчишин Василь чоловік 2005 18-29 Львів УАЛ
331 Никифоренко Катерина жінка 2006 18-29 Львів УАЛ
332 Терещенко Олександра жінка 2006 18-29 Львів УАЛ
333 Захарчишин Василь чоловік 2006 18-29 Гримайлів УАЛ
334 Рудковський Володимир чоловік 1992 30-39 Сарни, Львів UNBROKEN
335 Степаненко Яна жінка 2011 до 18 Нью-Йорк, Львів UNBROKEN
336 Пенцак Андрій чоловік 1994 30-39 Львів 38 ОБМП
337 Курилович Василь чоловік 1976 40-49 Борщів UNBROKEN
338 Дикун Сергій чоловік 1986 30-39 Олексіївна UNBROKEN
339 Черевань Віктор чоловік 1967 50-59 Полтавська область UNBROKEN
340 Андріянов Віктор чоловік 1982 40-49 Львів UNBROKEN
341 Глігор Кирило чоловік 1995 18-29 Кропивницький UNBROKEN
342 - Сергій чоловік 1999 18-29 Не висвітлювати дані пацієнта UNBROKEN
343 Кордюк Назар чоловік 1988 30-39 Львів UNBROKEN
344 Довгалюк Олександр чоловік 1984 40-49 Хмельницький UNBROKEN
345 Півовар Володимир чоловік 1988 30-39 Львів UNBROKEN
346 Сакура Олександр чоловік 2000 18-29 м.Володимир UNBROKEN
347 Багній Володимир чоловік 1972 50-59 м.Степань UNBROKEN
348 Зачиняй Олекса чоловік 1979 40-49 Вінницька область UNBROKEN
349 Небесний Артур чоловік 1999 18-29 Львівська область UNBROKEN
350 Шевчук Роман чоловік 1985 30-39 Івано франківськ UNBROKEN
351 Луньов Анатолій чоловік 1974 50-59 Кривий Ріг UNBROKEN
352 Бондар Олег чоловік 1980 40-49 Кобилятин UNBROKEN
353 Чінчлей Олександр чоловік 1997 18-29 Одеська область UNBROKEN
354 Середа Констянтин чоловік 1993 30-39 Херсонська область UNBROKEN
355 Васильчук Віталій чоловік 1979 40-49 Рівненська область UNBROKEN
356 Ворожко Дмитро чоловік 1998 18-29 Львів UNBROKEN
357 Зозуляк Михайло чоловік 1972 50-59 Смт Гніздичів UNBROKEN
358 Сидор Андрій чоловік 1992 30-39 Львів UNBROKEN
359 Назарчук Олексій чоловік 1998 18-29 Волинська область UNBROKEN
360 Ільченко Микола чоловік 1996 18-29 м Суми UNBROKEN
361 Лобур Микола чоловік 1983 40-49 Червоноград UNBROKEN
362 Хемич Вікторія жінка 1988 30-39 Львів UNBROKEN
363 Дмитришин Ілля чоловік 2000 18-29 Львів UNBROKEN / Луки
364 Штань Анатолій чоловік 1972 50-59 с.Соколове UNBROKEN
365 Новосад Андрій чоловік 1979 40-49 Львів UNBROKEN
366 Рясний Олександр чоловік 1999 18-29 Запоріжжя UNBROKEN
367 Наливайко Михайло чоловік 1985 30-39 Львів UNBROKEN
368 Некрушець Богдан чоловік 1974 50-59 Львів Галичина
369 Драчук Віктор чоловік 1980 40-49 Львів Галичина
370 Матюшенко Дмитро чоловік 1997 18-29 Львів Галичина
371 Григор'єв Руслан чоловік 1993 30-39 Львів Галичина
372 Павловський Руслан чоловік 1979 40-49 Львів UNBROKEN Cro
373 Шимчак Сергій чоловік 1998 18-29 Львів UNBROKEN Cro
374 Макогін Юрій чоловік 1972 50-59 Львів UNBROKEN Cro
375 Юрчук Михайло чоловік 1992 30-39 Львів UNBROKEN Cro
376 Лібич Андрій чоловік 1998 18-29 Львів UNBROKEN Cro
392 Мигаль Андрій чоловік 2016 до 18 Україна Львів
393 Лазарева Оксана жінка 1997 18-29 Україна Київ
394 Кузнєцова Тетяна жінка 1985 30-39 Україна Київ
395 Бабич Ольга жінка 1998 18-29 Україна Бердичів FamilyRunClub
396 Бей Дар‘Я жінка 1990 30-39 Україна Бердичів Familyrunclub
397 Неплюева Катерина жінка 2005 18-29 Україна Одесса Run&Fun Club
398 Petyak Oksana жінка 1988 30-39 Україна Бердичів
399 Невідомський Федір чоловік 1992 30-39 Україна Одеса Run&fun
400 Мартинова Василина жінка 1999 18-29 Україна Одеса RUNFUNCLUBODESSA
401 Беловол Татьяна жінка 1969 50-59 Україна Одесса RunFunClub
402 Беловол Виталий чоловік 1970 50-59 Україна Одесса RunFunClub
403 Раев Виталий чоловік 1983 40-49 Україна Одесса PosktRunClub
404 Бойко Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Одеса IronClub
405 Вітер Олена жінка 1985 30-39 Україна Бердичів Family run club
406 Вітер Максим чоловік 2012 до 18 Україна Бердичів
407 Ясинский Евгений чоловік 1988 30-39 Україна Odessa Автобус Страждань
408 Половикова Галина жінка 1962 60-69 Україна Одеса
409 Дубовенко Валерій чоловік 1979 40-49 Красносілка Красносілка
410 Кір'яков Максим чоловік 1986 30-39 Україна Одеса
411 Головко Марина жінка 1992 30-39 Україна Одеса Bus of Pain
412 Вавілов Євген чоловік 1992 30-39 Україна Одеса Автобус Страждань
413 Мороз Ольга жінка 1995 18-29 Україна Одеса Автобус страждань
414 Беккер Роза жінка 1995 18-29 Україна Одеса Bus of Pain
415 Цнобіладзе Лідія жінка 1999 18-29 Україна Одеса
416 Rybachuk Lana жінка 1984 40-49 Україна Odessa
417 Шаптала Оксана жінка 1990 30-39 Україна Одеса Автобус Страждань
418 Vonsovych Olha жінка 1997 18-29 Україна Odesa
419 Знахоренко Геннадій чоловік 1981 40-49 Україна Одеса
420 Беловол Виталия жінка 2009 до 18 Україна Одесса RunFunClub
421 Шаніна Ольга жінка 1971 50-59 Україна Одесса RunFunClub
422 Кузнецов Валерій чоловік 1978 40-49 Україна Одеса
423 Крушеницька Оксана жінка 1970 50-59 Україна Бердичів FamilyRunClub
424 Валовой Ілля чоловік 2009 до 18 Україна Одесса RunFunClub
425 Андроненко Тетяна жінка 1981 40-49 Україна Одеса Run and Fun
426 Явтушенко Максим чоловік 2024 до 18 Україна Одеса
427 Кулинок Світлана жінка 1982 40-49 Україна Нова Каховка
428 Харченко Тетяна жінка 2023 до 18 Україна Одеса
429 Єркова Галина жінка 1970 50-59 Україна Одеса
430 Мацефук Лідія жінка 1986 30-39 Україна Одесса
431 Ромашов Денис чоловік 1986 30-39 Україна Южне
432 Білоус Андрій чоловік 1981 40-49 Україна Бердичів FamilyRunClub
433 Іванішена Тетяна жінка 1965 50-59 Україна Бердичів FamilyRunClub
434 Левченко . жінка 1984 40-49 Україна Одеса
435 Бойко Анастасия жінка 2005 18-29 Україна Одесса Run&Fun Club
436 Дутчик Олена жінка 2007 до 18 Україна Одесса RunFunClub
437 Тафіорд Харал Еммануель чоловік 2000 18-29 Україна Одеса Run&Fun
438 Срібна Маргарита жінка 1991 30-39 Україна Олеса Run&FunClub
439 Вольпин Віталій чоловік 1965 50-59 Україна Одеса Sportiki Odessa
440 Юнусов Дмитро чоловік 1985 30-39 Україна Генічеськ
441 Постольський Павло чоловік 1995 18-29 Україна Одесса Run&Fun Klub
442 Трофименко Анастасія жінка 1993 30-39 Україна Київ
443 Юхимчук Наталія жінка 1980 40-49 Україна Бердичів FemilyRun
444 Юхимчук Сергей чоловік 1981 40-49 Бердичев FemilyRum
445 Тарнавська Дарія жінка 2002 18-29 Україна Одеса
446 Піляєва Ніколь жінка 2004 18-29 Україна Чорномоськ
447 Коваль Олександр чоловік 1977 40-49 Україна Одеса
448 Кудряшова Олена жінка 1978 40-49 Україна Бердичів FamilyRunClub
449 Власенко Ирина жінка 1981 40-49 Україна Бердичів ФемеліРанклаб
450 Мушинська Лариса жінка 1985 30-39 Україна Одеса
451 Бабенко Оксана жінка 1987 30-39 Україна Одеса
452 Осьмуха Анна жінка 1989 30-39 Україна Одеса Автобус Страждань
453 Дараган Зоя жінка 1992 30-39 Україна Одесса Автобус страждань
454 Науменко Анастасія жінка 2000 18-29 Україна Одеса
455 Brandis Sergey чоловік 1991 30-39 Україна Одеса Автобус Страждань
456 Кабаченко Олександр чоловік 1993 30-39 Україна Одеса
457 Стельмах Дар’Я жінка 1993 30-39 Україна Одеса Kryzhrun team
458 Дуданова Дарина жінка 1988 30-39 Одеса Автобус Страждань
459 Люх Віта жінка 1990 30-39 Україна Бердичів FamilyRunClub
460 Черненко Олександр чоловік 1991 30-39 Красносілка Красносілка
461 Чорний Тимур чоловік 2007 до 18 Красносілка Красносілка
462 Чобан Алла жінка 1998 18-29 Україна Odesa Iron Club
463 Свобода Ганна жінка 1971 50-59 Україна Одеса Автобус Страждань
464 Гулаенко Наталья жінка 1978 40-49 Україна Одеса
465 Павлещук Владимир чоловік 1989 30-39 Україна Одесса Iron Club
466 Kulyk Kateryna жінка 1988 30-39 Україна Vyshgorod
467 Памбук Лев чоловік 2003 18-29 Україна Одеса Iron Club
468 Янгічер Ольга жінка 1976 40-49 Україна Одеса
469 Кір'яков Андрій чоловік 2011 до 18 Одеса
470 Петраш Тетяна жінка 1959 60-69 Україна Одеса
471 Мітряшкін Руслан чоловік 1993 30-39 Україна Дніпро
472 Онищенко Станіслав чоловік 1998 18-29 Україна Бахмут
473 Мілова Тетяна жінка 1973 50-59 Україна Одеса
474 Корчевский Виталий чоловік 1994 30-39 Україна Одеса
475 Ролинский Марк чоловік 1999 18-29 Україна Одесса Poskot Run Club
476 Никитина Екатерина жінка 1972 50-59 Україна Одесса
477 Гірко Лілія жінка 1968 50-59 Україна Одеса NRunClub
478 Пересунько Володимир чоловік 2005 18-29 Україна Чорноморськ ОДУВС
479 Гілєвіч Тетяна жінка 1960 60-69 Україна Одеса
480 Натальченко Олександр чоловік 1969 50-59 Україна Одесса RunFunClub
481 Салімова Сабіна жінка 1996 18-29 Україна Одеса
482 Дудчик Олена жінка 1973 50-59 Україна Одеса HFC
483 Савич Віталій чоловік 1991 30-39 Україна Одеса Ironclub
484 Окландер Ігор чоловік 1986 30-39 Україна Одеса
485 Запіченко Віталіна жінка 2002 18-29 Україна Одеса
486 Gordieieva Anastasia жінка 1991 30-39 Україна Kherson Poskotrunclub
487 Качуренко Віталій чоловік 1983 40-49 Україна ОДЕСА
488 Пивоварчук Юра чоловік 2005 18-29 Україна одесса
489 Зіборов Іван чоловік 2005 18-29 Україна Odesa
490 Чудак Максим чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
491 Цуркан Василь чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
492 Машаро Олександра жінка 2005 18-29 Україна Одеса
493 Фортуна Микита чоловік 2004 18-29 Україна Одеса
494 Вейса Дарʼя жінка 2005 18-29 Україна Одеса
495 Домброван Андрій чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
496 Продан Олег чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
497 Кичук Андрій чоловік 2004 18-29 Україна Одеса
498 Токолов Александр чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
499 Кобрін Артур чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
500 Стратулат Аріяна жінка 2005 18-29 Україна Одеса
501 Григоренко Владислав чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
502 Перетята Кароліна жінка 2005 18-29 Україна Одеса
503 Літовкіна Анастасія жінка 2004 18-29 Україна Одеса
504 Мукан Аня жінка 2004 18-29 Україна Одеса
505 Маленков Вадим чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
506 Гушан Інна жінка 2005 18-29 Україна Одеса
507 Огородник Аліна жінка 2004 18-29 Україна Одеса
508 Мунтян Антон чоловік 2005 18-29 Україна Одесса
509 Безуглов Богдан чоловік 2004 18-29 Україна Одеса
510 Карагеоз Єсенія жінка 2005 18-29 Україна Одеса
511 Шеремета Єлизавета жінка 2005 18-29 Україна Одеса
512 Якименко Анна жінка 2005 18-29 Україна Одеса .
513 Нарольський Олександр чоловік 2005 18-29 Україна Одеса (місто) ОДУВС
514 Розторгуєв Олександр чоловік 2005 18-29 Україна Литин
515 Bozniak Volodumur чоловік 2004 18-29 Україна Odesa ODUVS
516 Павловський Олександр чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
517 Машталер Ірина жінка 2005 18-29 Україна Одеса .
518 Харлашин Олександр чоловік 2005 18-29 Одеса
519 Брутський Денис чоловік 2003 18-29 Одеса
520 Пересунько Павло чоловік 2002 18-29 Україна Чорноморськ
521 Гогоман Денис чоловік 2005 18-29 Україна Одеса Одувс
522 Калашник Артем чоловік 2005 18-29 Україна Одесса -
523 Скіценко Максим чоловік 2001 18-29 Україна Чорноморськ ФЛАЧ
524 Магрінчук Ольга жінка 1986 30-39 Україна Одесса
525 Луков Слава чоловік 2005 18-29 Україна Одесса
526 Скончій Валерія жінка 2004 18-29 Україна Одеса
527 Віктор Русанов чоловік 2005 18-29 Україна Ізмаїл ОДУВС
528 Nesterenko Mariia жінка 2005 18-29 Україна Odessa
529 Прижбило Ніна жінка 2004 18-29 Україна Одеса ОДУВС
530 Стахов Олег чоловік 2005 18-29 Україна Одеса
531 Терзі Анна жінка 2003 18-29 Україна Одеса _
532 Новічихін Євгеній чоловік 2005 18-29 Україна Одеса Одувс
533 Васьковський Антон чоловік 1989 30-39 Україна Одесса
534 Пуздрач Руслан чоловік 1987 30-39 Одеса
535 Гордієнко Олександр чоловік 1987 30-39 Одеса
536 Себов Денис чоловік 1987 30-39 Одеса
537 Булгакова Тетяна жінка 1981 40-49 Україна Бердичів Family run club
538 Petyak Oksana жінка 1988 30-39 Україна Бердичів Family run club
539 Юшковська Ольга жінка 1972 50-59 Україна Одеса Let’s go
540 Половикова Галина жінка 1962 60-69 Україна Одеса
541 Гулідов Сергій чоловік 1957 60-69 Україна Одеса KARPATIYA
542 Стойка Отто чоловік 1966 50-59 Україна Київ Stickbugs walking (Let's go ONWF)
543 Малимон Ольга жінка 1959 60-69 Україна Одесса
544 Олішевська Юлія жінка 1989 30-39 Україна Бердичів FamilyRunClub
545 Іванішена Тетяна жінка 1965 50-59 Україна Бердичів FamilyRunClub
546 Юхимчук Наталія жінка 1981 40-49 Україна Бердичів FemilyRun
547 Боренко Ірина жінка 1963 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
548 Калінічева Тетяна жінка 1954 70-79 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
549 Івашина Олександра жінка 1958 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
550 Повійчук Оксана жінка 1976 40-49 Україна Бердичів FamilyRunClub
551 Москва Ірина жінка 1960 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
552 Громова Галина жінка 1964 60-69 Україна Одеса LET`S GO ODESSA
553 Гамайло Наталья жінка 1960 60-69 Одесса LET`S GO ODESSA
554 Токарчук Тетяна жінка 1956 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
555 Щербина Тетяна жінка 1962 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
556 Верба Олександра жінка 1957 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
557 Самойленко Вікторія жінка 1959 60-69 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
558 Харламова Вікторія жінка 1985 30-39 Україна Бердичів FamilyRunClub
559 Левченко Людмила чоловік 1991 30-39 Україна Харків
560 Андросова Катерина жінка 1954 70-79 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
561 Коваленко Анна жінка 1979 40-49 Україна Одеса
562 Шабрат Денис чоловік 1980 40-49 Україна Одеса Активні парки Одеса
563 Цисар Ира жінка 1963 60-69 Україна Киев stickbugs_walking, Юджин Олега
564 Чабанова Вікторія жінка 1968 50-59 Україна Одеса LET’S GO ⚓️ ODESSA
565 Скіценко Максим чоловік 2001 18-29 Україна Чорноморськ ФЛАЧ
566 Тарасюк Алла жінка 1976 40-49 Україна Бердичів FamilyRunClub
567 Куракіна Ірина жінка 1975 40-49 Україна Одеса SKandI Odesa
568 Каленик Олександр чоловік 1974 50-59 Одесса SKandI Odesa
569 Вікуль Світлана жінка 1964 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
570 Карапетян Людмила жінка 1961 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
571 Мальована Світлана жінка 1962 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
572 Панченко Ольга жінка 1961 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
573 Телеснюк Людмила жінка 1957 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
574 Чернова Ольга жінка 1949 70-79 Україна Одеса SKandI Odesa
575 Фартушняк Олександр чоловік 1965 50-59 Україна Одеса SKandI Odesa
576 Настенко Дарія жінка 2013 до 18 Одесса SKandI Odesa
577 Дзугулова Наталя жінка 1958 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
578 Петрова Антоніна жінка 1952 70-79 Одесса SKandI Odesa
579 Чайковська Ірина жінка 1977 40-49 Україна Одеса SKandI Odesa
580 Дpiбноход Людмила жінка 1966 50-59 Україна Одеса SKandI Odesa
581 Сушинська Нонна жінка 1967 50-59 Україна Одеса SKandI Odesa
582 Давидова Інна жінка 1939 80+ Україна Одеса SKandI Odesa
583 Климентiй Лiлiя жінка 1964 60-69 Україна Одеса SKandI Odesa
584 Порубiлкiна Тетяна жінка 1948 70-79 Україна Одеса SKandI Odesa
585 Небольсіна Світлана жінка 1968 50-59 Україна Одеса SKandI Odesa
586 Koval Konstantin чоловік 1979 40-49 Україна Kherson Adidas runners
587 Бабіцький Дмитро чоловік 2002 18-29 Україна Одеса Run&Fun Club
588 Богачинський Олександр чоловік 2019 до 18 Україна Одеса Run&Fun Club
589 Андроненко Євген чоловік 1976 40-49 Україна Одеса Run&Fun Club
590 Якубишин Андрій чоловік 1991 30-39 Україна Бердичів FamilyRunClub
591 Karpunina Tamara жінка 1987 30-39 Україна Odesa
592 Мішарін Антон чоловік 1987 30-39 Україна Лисичанськ Автобус Страждань
593 Сологуб Богдан чоловік 2002 18-29 Україна Вінниця
594 Ніколайчук Наталія жінка 1976 40-49 Україна Бердичів FamilyRunClub
595 Давидюк Анна жінка 1992 30-39 Україна Одеса Автобус Страждань
596 Ксюхіна Оксана жінка 1983 40-49 Україна Одеса Sportiki Odessa
597 Логінова Катерина жінка 1988 30-39 Україна Одесса Автобус Страждань
598 Бендус Андрей чоловік 1984 40-49 Україна одеса ironclub odesa
599 Лановська Марія жінка 2006 18-29 Україна Біла Церква
600 Берлизов Владимир чоловік 1970 50-59 Україна Одесса
601 Плетнёв Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна г.Одесса
602 Ядвижак Ігор чоловік 1988 30-39 Южне
603 Святецький Євген чоловік 1981 40-49 Україна Бердичів FamilyRunClub
604 Ситников Михайло чоловік 1999 18-29 Україна Одеса
605 Киркина Оксана жінка 1980 40-49 Україна Одесса, Одесская обл. SEASIDE
606 Микитенко . чоловік 1984 40-49 Україна Бердичів Family Run club
607 Ручьова Інна жінка 1983 40-49 Україна Одеса
608 Матюшин Геннадій чоловік 1967 50-59 Україна Одеса Sportiki Odessa
609 Zadoiko Anna жінка 2001 18-29 Україна Одеса
610 Романченко Марія жінка 2001 18-29 Україна Одеса Bus of pain
611 Нагих Вадим чоловік 1993 30-39 Україна Мариуполь
612 Вакарчук Ольга жінка 1977 40-49 Україна Одеса Автобус Страждань
613 Яковенко Дарья жінка 1986 30-39 Україна Одеса Iron Club Odesa
614 Гилка Борис чоловік 1995 18-29 Україна Одеса Iron Club
615 Веремчук Руслан чоловік 1994 30-39 Україна Одеса Iron Club
616 Альшевский Казимир чоловік 2001 18-29 Україна Одесса Iron club
617 Цибін Олег чоловік 1997 18-29 Україна Одеса Iron Club
618 Ярошенко Станислав чоловік 1987 30-39 Україна Одесса NikeRUN
619 Максімов Євгеній чоловік 1993 30-39 Україна Одеса Seaside_runners
620 Москалюк Андрій чоловік 1979 40-49 Україна Odessa
621 Мовшин Анатолий чоловік 1962 60-69 Україна Одесса Стальканат
622 Федорова Маргарита жінка 1986 30-39 Одеса
623 Тостоган . жінка 2001 18-29 Україна Бахмут
624 Москалець Тарас чоловік 1988 30-39 Україна Одеса
625 Палиця Анатолій чоловік 1984 40-49 Україна Одеса
626 Попов Василь чоловік 1993 30-39 Україна Одеса
627 Гайдук Ігор чоловік 1968 50-59 Україна Одеса Sportiki Odessa
628 Зайков Святослав чоловік 2006 18-29 Україна Одеса
629 Богомолов Володимир чоловік 1996 18-29 Україна Одеса
630 Галецький Анатолій чоловік 1959 60-69 Україна Одеса УТЛ
631 Куліш Дар'я жінка 2005 18-29 Україна Одеса
632 Терещенко Сергій чоловік 1972 50-59 Україна Odessa
633 Кір'язова Олександра жінка 1985 30-39 Україна Одеса Run&fun club
634 Куніжева Жанна жінка 1988 30-39 Україна Одеса Run Fun Club
635 Sharp Lana жінка 1988 30-39 Україна Одеса
636 Гаврилов Олексій чоловік 1990 30-39 Україна Одеса Активні парки
637 Бичков Юрій чоловік 1987 30-39 Україна Одеса OCR Dnipro
638 Бейгельзімер Едуард чоловік 1972 50-59 Україна Одеса
639 Пилипчук Олександр чоловік 1996 18-29 Україна Київ
640 Бімбаш Олег чоловік 1984 40-49 Україна Мирне G2BIKES
641 Рилов Микола чоловік 1949 70-79 Україна Одеса
642 Volobuiev Oleksii чоловік 1987 30-39 Україна Odessa SEASIDE RUNNERS
643 Пєпєль Ніна жінка 1990 30-39 Україна Одеса Seaside runners
644 Копєйкін Артур чоловік 1990 30-39 Україна Одеса
645 Цівка Дмитро чоловік 1997 18-29 Україна Одеса
646 Лазанюк Віктор чоловік 1985 30-39 Україна Одеса Triton
647 Кордзая Натела жінка 1984 40-49 Україна Одеса Nike Run Club
648 Ашаєва Ольга жінка 1976 40-49 Україна Одесса
649 Сливка Ігор чоловік 1992 30-39 Україна Одеса
650 Мурзак Ілля чоловік 1994 30-39 Україна Одеса
651 Фєтєля Олександр чоловік 1993 30-39 Україна Одеса
652 Гетьман Вадим чоловік 2024 до 18 Україна Одеса
653 Тирлишкін Михайло чоловік 2003 18-29 Україна Одеса
654 Пузанов Руслан чоловік 1990 30-39 Україна Одеса
655 Єресько Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Одеса
656 Марчук Дарина жінка 1994 30-39 Україна Одеса
657 Галушка Олександр чоловік 1992 30-39 Україна Харків
658 Віремйко Максим чоловік 1995 18-29 Одеса Активні Парки - Біговий клуб " Одеса"