Нічний Нова пошта марафон Запоріжжя

Марафон – 42,195 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 02:34:32 42280 Піддубний Артем 1993 м. Бахмут
2 02:40:10 42279 Пожевiлов Дмитро 1988 4F Kharkiw Чугуїв
3 02:44:19 42262 Сапа Вадим 1990 Neon Запорожье
4 02:48:57 42274 Билим Володимир 1985 NewRunClub Полтава
5 02:59:47 42227 Семенюк Олексій 1984 Харків
6 03:02:28 42269 Сімонок Олена 1981 Saucony Run Club Київ
7 03:02:46 42251 Дмитро Малежик 1985 Pacemaker Полтава
8 03:04:29 42179 Ходус Анатолій 1982 run Запоріжжя
9 03:06:16 42208 Вячеслав Дінков 1972 ТриСпорт Преслав
10 03:07:36 42024 Бабаєв Сергій 1975 «Спорт Клуб «АТО-М» Харків
11 03:10:42 42260 Головко Володимир 1985 , Дніпро
12 03:23:16 42070 Слівінський Віктор 1978 Кривий Ріг
13 03:28:29 42195 Крижановський Юрій 1988 КЛБ «Білоцерківський марафон» Біла Церква
14 03:32:01 42277 Попович Євгеній 1987 VeteRun Черкаси
15 03:32:41 42138 Русанов Євген 1993 Мелітополь
16 03:33:50 42142 Шеметюк Анастасія 1985 Запоріжжя
17 03:34:53 42052 Беркут Олександр 1987 KroRunClub Кропивницький
18 03:36:42 42021 Гаврилов Денис 1989 Запорiжжя
19 03:37:13 42075 Зуєв Сергій 1983 CrossRunChe Черкаси
20 03:37:42 42054 Дідок Андрій 1974 Боярка
21 03:40:16 42183 Пунько Валерій 1959 run Запоріжжя
22 03:40:38 42248 Філіпенко Олександр 1989 Pacemaker
23 03:41:04 42064 Турчин Антон 1979 Харкiв
24 03:41:24 42066 Шишикін Микола 1984 Грушівка
25 03:42:16 42170 Gribanov Aleksey 1982 Кривий Ріг
26 03:44:08 42124 Ширинов Виталий 1987 Sport okrug Запорожье
27 03:45:15 42074 Белый Виктор 1979 Running Atmosphere Кривой Рог
28 03:47:32 42266 Нелін Ігор Григорович 1983 putin-huylo Київ
29 03:48:14 42077 Тюрін Олександр 1991 Кривий Ріг
30 03:49:03 42111 Бушуев Анатолий 1981 Sport Okrug Запорожье
31 03:50:52 42058 Ківак Артем 1995 Черкаси
32 03:50:53 42276 Помазан Віталій 1972 Полтава
33 03:52:01 42047 Єршов Олексій 1987 Київ
34 03:52:22 42236 Волошин Роман 2000 Кропевницький
35 03:52:32 42112 Биченок Павло 1974 БЧ, GRC Чернігів
36 03:54:06 42259 Кузнецов Александр 1986 Днепр
37 03:56:25 42168 Кобзарєв Олексій 1982 Запоріжжя
38 03:56:39 42268 Терета Іван 1991 Pacemaker Запоріжжя
39 03:57:51 42165 ІВАНОВ ВІТАЛІЙ 1982 POWERRUNNERS Запоріжжя
40 03:58:09 42126 Колесник Павло 1982 Харків
41 03:58:15 42072 Starodumov Pavlo 1984 Boryspil
42 03:58:20 42198 Золотоус Вадим 1990 Crossfit 77 Запоріжжя
43 03:58:35 42270 Андреюк Владислав 1996 Power runners Запоріжжя
44 03:59:01 42177 Линник Егор 1986 Running Atmosphere Кривой Рог
45 03:59:01 42202 Гілякін Олег 1960 Миколаїв
46 03:59:40 42132 Безчастний Віктор 1990 Crossfit Maximum Кривий Ріг
47 04:01:38 42133 Мигуля Вадим 1981 Атлетичний цех Мелитополь
48 04:01:42 42135 Трачук Михайло 1981 Запоріжжя
49 04:01:43 42129 Пасічний Ігор 1981 Велті Запоріжжя
50 04:02:44 42281 Булатов Антон 2000 Запорожье
51 04:05:43 42092 Рилькова Ольга 1989 Біговий Краматорськ Краматорськ
52 04:06:34 42186 Бобирь Дмитро 1985 Запоріжжя
53 04:06:39 42153 Макущенко Игорь 1992 Запорожье
54 04:11:13 42273 Власенко Максим 1981 AKSVLASENKO Мелитополь
55 04:13:04 42160 Олексій Свидло 2002 Харків
56 04:15:05 42196 Семенов Євген 1984 RA Кривий Ріг
57 04:15:51 42174 Сопільняк Віктор 1981 RUNNING ATMOSPHERE м. Кривий Ріг
58 04:19:31 42282 Рильський Олег 1974 КЛБ Суворовець Iзмаiл
59 04:19:44 42035 Яхненко Валентина 1988 Running Atmosphere Кривий Ріг
60 04:20:37 42127 Токарєв Ігор 1989 Ranning Atmosphere Кривий Ріг
61 04:23:26 42191 Костенко Інна 1982 Nike Run Club Київ
62 04:24:11 42207 Якимчук Денис 1983 ТОВ "ТД "КРАФТ" Запоріжжя
63 04:24:42 42067 Горбашов Александр 1978 Кривой Рог
64 04:25:32 42062 Хижняк Володимир 1988 Запорiжжя
65 04:27:43 42219 Моргун Олег 1984 Київ
66 04:28:23 42065 Ломакин Дмитрий 1988 Running Atmosphere Кривой Рог
67 04:30:55 42096 Derkach Pavlo 1985 Чернігів
68 04:31:47 42128 Voronyuk Dima 2000 Running Atmosphere Кривий Ріг
69 04:35:12 42103 Ізмалков Костянтин 1975 Запоріжжя
70 04:35:35 42063 Рижова Світлана 1985 Запоріжжя
71 04:37:10 42143 Попов Максим 1982 Моржи-Вело-Бегуны Мелитополь
72 04:37:16 42022 Науменко Максим 1984 Запорожье
73 04:43:14 42190 Дуров Вячеслав 1996 Адреналин Запорожье
74 04:49:41 42188 Sosnina Irina 1984 Kryvyi Rig
75 04:49:44 42271 Олейник Вадим 1987 Запорожье
76 04:51:36 42023 Дорогокупля Ірина 1988 Запорожье
77 04:51:37 42163 Цяпка Володимир 1989 Запоріжжя
78 04:54:58 42216 Буланов Юрій 1959 КЛБ Скиф Енергодар
79 04:55:05 42057 Ясик Іван 1993 Running Atmosphere Kriviy Rig
80 04:58:40 42156 Сварачевський Микола 1980 Запорiжжя
81 05:23:10 42051 Сипко Олександр 1987 Херсон
82 05:25:56 42261 Бригарчук Виталий 1973 Run 2 goal Николаев

Напівмарафон – 21,0975 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 01:10:28 21269 Романенко Роман 1988 Запоріжжя
2 01:25:17 21223 Воротило Микола 1992 Дніпро
3 01:25:26 21029 Еременко Андрей 1994 Днепрорудное
4 01:34:14 21233 Кордобан Руслан Олегович 1999 Бердянск
5 01:35:58 21247 Абрасімов Сергій 1981 Запоріжжя
6 01:36:41 21218 Патана Ярослав 2002 Запоріжжя
7 01:37:06 21235 Харченко Вячеслав 1981 Днепр
8 01:38:08 21229 Суровцев Сергій 1965 MC RunOk Дніпро
9 01:38:13 21117 Лапіков Ігор 1966 Squad UA Ranners Запоріжжя
10 01:38:23 21259 Цацин Євгеній 1989 , Запоріжжя
11 01:38:46 21184 Ус Максим 1988 Чернігів
12 01:39:51 21232 Теплий Костянтин 1983 EvaRunClub Dnepr
13 01:39:57 21200 Шаповал Оксана 1988 Squad UA Runners Запоріжжя
14 01:41:36 21219 Кирилюк Ігор 1982 KroRunClub Кропивницький
15 01:44:08 21225 Кудря Владислав 1998 Запоріжжя
16 01:45:06 21191 Лебедєв Віктор 1988 Phoenix Sport Club Харків
17 01:45:12 21248 Невидничий Виктор 1991 Таврия-Степ Новотроицкое
18 01:45:28 21238 Карапуз Вадим 1988 Runday Лисичанськ
19 01:45:56 21262 Добродій Дмитро 1978 ТриСпорт Запорожье
20 01:46:21 21127 Lukin Dmitriy 1986 Дніпро
21 01:46:21 21129 Лукин Роман 1990 Новомосковск
22 01:46:25 21007 Рыбалевский Эдуард 1991 Запорожье
23 01:46:41 21197 Міхов Ілля 2003 Запоріжжя
24 01:47:06 21222 Чумаченко Гліб 2003 Запоріжжя
25 01:47:39 21273 Шаповал Євген 1982 Запоріжжя
26 01:47:42 21251 Клименко Вячеслав 1983 Днепр
27 01:48:09 21220 Мосур Татьяна 1988 RaningAtmosphere Кривой рог
28 01:48:41 21115 Попов Максим 1990 Бердянськ
29 01:50:03 21268 Polikarpov Aleksey 1979 Київ
30 01:50:04 21070 Портнов Олександр 1986 Харків
31 01:50:42 21271 Буханець Олександр 1983 Поліція Запоріжжя
32 01:51:26 21119 Сиваш Катерина 1994 Запоріжжя
33 01:51:50 21101 Волковська Яна 1991 Phoenix Sport Club Харків
34 01:52:19 21216 Храбров Сергей 1979 Запорожье
35 01:52:34 21116 Ярослав Алiмерданов 1988 JustRun Запорiжжя
36 01:52:41 21201 Сыстеров Владимир 1981 Запорожье
37 01:52:57 21240 Скалько Олег 1973 CrossRunChe Черкаси
38 01:53:33 21103 Щерба Олександр 1967 АГРОМАТ Кропивницький
39 01:53:58 21265 Пшець Юлія 1984 Запоріжжя
40 01:54:02 21215 Голенков Евгений 1985 Запорожье
41 01:54:22 21236 Тихон Юрій 1987 Кривий Ріг
42 01:54:44 21261 Сычук Анна 1986 Запорожье
43 01:55:02 21239 Бондюк Марина 1986 Кривий Ріг
44 01:55:04 21243 Жуков Сергій 1979 Мелітополь
45 01:55:26 21131 Галуненко Станислав 2001 KIT Харьков
46 01:55:30 21244 Nemykin Yevhen 1988 Zaporozhje
47 01:55:57 21037 Баталова Дар'я 1987 Power runners Запоріжжя
48 01:56:14 21194 Шкуратов Андрій 1999 Дніпро
49 01:57:12 21002 Русанов Юрій 1988 Запорожье
50 01:57:35 21111 Ratushenko Artem 1976 Запорожье
51 01:57:43 21003 Верба Олександр 1988 EnRC Енергодар
52 01:57:50 21011 Кікоть Андрій 1985 Zaporizhia Running Запоріжжя
53 01:57:54 21093 Яценко Евгений 1983 Cro77fitzp Запорожье
54 01:58:16 21193 Иванченко Юрий 1985 Неудержимые Каменское
55 01:58:17 21209 Гулак Вікторія 1987 Дніпро
56 01:58:23 21206 Козохват Ольга 1983 Кривий Рiг
57 01:58:39 21212 Molko Volodymyr 1977 Запоріжжя
58 01:58:40 21165 Терета Іван 1991 Pacemaker
59 01:58:55 21180 Хабаров Володимир 1986 Запоріжжя
60 01:59:15 21228 Андрєєв Андрій 1982 Запоріжжя
61 01:59:23 21008 Петровська Владислава 1996 Запоріжжя
62 02:00:23 21224 Забашта Василь 1971 Павлоград
63 02:00:43 21211 Шеремет Сергій 1987 Edel'veys Run Кам'янське
64 02:00:58 21062 Будика Михайло 1995 Марiуполь
65 02:01:27 21005 Пустовий Володимир 1967 Вабля
66 02:01:52 21258 Ткаченко Владислав 1999 Zaporozhye
67 02:01:54 21255 Валентина Михалёва 1971 PAVLOGRAD RUN CLUB Павлоград
68 02:02:24 21199 Калачиков Олександр 1949 Запоріжжя
69 02:03:02 21035 Бортников Андрей 1965 Синельниково
70 02:03:18 21252 Мельничук Сергій 1992 Кривий Ріг
71 02:03:32 21021 Prokopchuk Aleksey 1983 Запоріжжя
72 02:03:45 21203 Забаранилов Александр 1980 Запорожье
73 02:03:50 21214 Забаранилов Кирилл 2003 Запорожье
74 02:04:18 21094 Слюсаренко Анна 1997 SportLife Львів
75 02:04:49 21170 Ясир Сергій 1990 REDHEAD Team Днiпро
76 02:04:57 21174 Патлаха Дмитро 1986 Дніпро
77 02:05:37 21249 Прус Вадим 1995 Wallet club Сивашское
78 02:07:13 21076 Simonenko Tatiana 1983 Запорожье
79 02:08:22 21213 Костенко Артем 1982 Запорожье
80 02:09:10 21253 Заболотний Максим 1991 Under Armour Немішаево
81 02:09:17 21041 Жильникова Наталья 1983 Запорожье
82 02:10:27 21245 Ковтун Николай 1988 Красний Луч (Луганська обл.)
83 02:10:33 21020 Попов Михайло 1978 Запоріжжя
84 02:11:01 21256 Мешевський Дмитро 1951 MC RunOk Днепр
85 02:11:35 21221 Долгих Сергій 1986 Zaporizhia Running Запоріжжя
86 02:12:21 21242 Шевченко Віталій 1982 Дніпро
87 02:12:58 21263 Борис Сергій 1980 Запоріжжя
88 02:13:33 21104 Щерба Марина 1982 Кропивницкий
89 02:14:11 21171 Быкова Дарина 2002 Запорожье
90 02:15:06 21227 Мельничук Олександр 1986 Пісчанка
91 02:15:32 21264 Хандожко Іван 1983 Запоріжжя
92 02:15:33 21241 PAUKOV TYMOFIY 1974 Энергодар
93 02:16:02 21183 Чубенко Олексій 1988 Запоріжжя
94 02:16:03 21237 Олійник Костянтин 1979 VELTI_RUN Запоріжжя
95 02:17:46 21124 Драмшев Дмитро 1982 Запоріжжя
96 02:18:06 21081 Степанян Артур 1985 Харьков
97 02:18:17 21027 Мінів Богдан 1985 Electronic Team Запоріжжя
98 02:18:32 21266 Троян Виктор 1992 Запорожье
99 02:18:41 21185 Соколов Ерік 1991 Tonus Запоріжжя
100 02:19:10 21246 Панов Юрий 1963 Энергодар
101 02:19:31 21013 Коломоєць Олександр 1983 Дніпро
102 02:19:42 21257 Антюфєєв Михайло 2000 Запоріжжя
103 02:23:22 21250 Романенко Максим 1987 Wallet club Сивашское
104 02:23:40 21179 Федосеев Денис 1981 Power runners Запоріжжя
105 02:25:29 21260 Юданов Єгор 1994 Кривой Рог
106 02:25:37 21040 Filimonov Igor 1979 Kyev
107 02:26:47 21208 Макуха Ольга 1980 Running Atmosphere Кривий Ріг
108 02:32:40 21105 Коваленко Валера 1965 Мариуполь
109 02:36:17 21190 Вікторія Євграфова 1987 Запоріжжя
110 02:43:18 21207 Белая Валентина 1978 Running Atmosphere Кривой Рог
dq 01:40:00 21098 Саханицкая Катя 1987 Power runners Запорожье

Дистанція - 10 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:31:46 10169 Казбан Артем 1990 Київ
2 00:32:16 10186 Бабарика Олександр 1984 Start Dnipro Днепр
3 00:33:44 10144 Давиденко Микола 1991 EliteRun Ніжин
4 00:36:01 10134 Sokolenko Oleksandr 1993 Дніпро
5 00:36:10 10095 Евстигнєєв Роман 1987 PAVLOGRAD RUN CLUB Павлоград
6 00:36:19 10052 Микитенко Юрій 1993 Полтава
7 00:38:07 10163 Гармаш Дмитро 1992 JustRun Харьков
8 00:38:15 10181 Радько Мария 1997 Одесса
9 00:38:19 10168 Горіславець Павло 1997 Кременчук
10 00:38:27 10166 Сергій Кравцан 1986 Кривий Ріг
11 00:39:43 10149 Торубаров Ярослав 2006 ТриСпорт Запоріжжя
12 00:40:16 10143 Трофименко Роман 1999 Запоріжжя
13 00:41:46 10179 Терентьева Анастасия 2003 Триспорт Запорожье
14 00:44:04 10194 Комар Максим 1982 Dneprrun Днепр
15 00:44:42 10195 Чубченко Максим 1981 Дніпро
16 00:45:41 10007 Сирбу Максим 1989 Запоріжжя
17 00:46:01 10188 Сіріньок Сергій 2021 Гуляйполе
18 00:46:15 10010 Невмержицький Віталій 1988 Electronic Team Запоріжжя
19 00:47:27 10184 Дзоня Костянтин 1987 УХЛ Запоріжжя
20 00:47:40 10172 Марочканiч Сергiй 1983 Днiпро
21 00:48:31 10080 Василенко Павел 1995 Phoenix Sport Club Харьков
22 00:48:34 10167 Онищенко Максим 1989 Запорожье
23 00:49:06 10048 Мовчан Дмитро 1986 Electronic Team Запоріжжя
24 00:49:12 10103 Ушаков Володимир 1992 Just run Енергодар
25 00:49:43 10196 Голда Антон 1981 Запорожье
26 00:49:50 10176 Львов Андрей 1980 Запорожье
27 00:49:58 10175 Клименчук Никита 1993 Юных техников Запорожье
28 00:50:40 10154 П'ятницький Андрій 1975 Запоріжжя
29 00:50:51 10158 Мамин Артем 1979 Вело клуб Мелитополь
30 00:51:07 10029 Гладун Євгеній 1983 Suzuki Team Харків
31 00:51:14 10183 Злочевський Анатолій 1986 УХЛ Запоріжжя
32 00:51:18 10142 Швець Олексій 1982 Запоріжжя
33 00:52:08 10193 Красков Руслан 1974 ЗАПОРОЖЬЕ
34 00:52:33 10187 Алесандр Ходячий 1976 Запорожье
35 00:52:39 10198 Андреев Андрей 1996 Днепр
36 00:52:48 10173 Мазурик Евгений 1985 Запорожье
37 00:52:54 10150 Пономаренко Микита 1994 Запоріжжя
38 00:53:05 10148 Паришкура Наталя 1986 MC RunOk Дніпро
39 00:53:11 10123 Погорілий Микола 1981 Running Atmosphere Кривий Ріг
40 00:53:23 10119 Литвиненко Ігор 1976 Заплріжжя
41 00:53:25 10174 Котенко Олександр 1971 Спас "Воля" Запоріжжя
42 00:53:37 10069 Мамонтов Денис 1988 Запорожье
43 00:53:43 10093 Каряка Ігор 1993 JustRun Запорожье
44 00:53:44 10008 Chaikivskyi Alexandr 1995 Запоріжжя
45 00:53:52 10063 Петров Ярослав 1998 DNC Running Запоріжжя
46 00:53:53 10065 Руденко Борис 1996 DNC Running Запоріжжя
47 00:54:11 10171 Синишин Броніслав 1982 Bimmer.com.ua Кривой Рог
48 00:54:21 10141 Компанеец Денис 1986 Power Runners запорожье
49 00:54:43 10120 Ляшенко Юрий 1994 JustRun Запорожье
50 00:54:57 10118 Kolesnik Oleksii 1979 Zaporizhya
51 00:55:09 10133 Афанасьев Андрей 1987 Запорожье
52 00:55:10 10132 Диденко Анна 1996 Запорожье
53 00:55:29 10075 Петренська Ангеліна 1998 Запоріжжя
54 00:56:02 10113 Бірюков Данило 1990 Запоріжжя
55 00:56:10 10161 Мамин Данил 2003 Вело клуб Мелитополь
56 00:56:20 10066 Орос Михаил 1996 DNC Running Запоріжжя
57 00:56:33 10050 Сухоставський Володимир 1960 Вінниця
58 00:56:42 10162 Мацефук Лiдiя 1986 Nike Run Club Одеса
59 00:57:26 10177 Соловей Михайло 1988 Запоріжжя
60 00:57:44 10170 Хлистова Анжеліка 1985 Running Atmosphere Кривий Ріг
61 00:57:50 10191 Антонов Кирил 1993 Поліція Запоріжжя
62 00:58:03 10074 Пирожкова Анастасия 1990 Бердянск
63 00:58:06 10116 Цистан Екатерина 1990 Адреналин Запорожье
64 00:58:13 10112 Шевченко Наталія 1990 Миколаїв
65 00:58:48 10100 Громыко Андрей 1984 Запорожье
66 00:59:05 10140 Федоренко Михайло 1985 Запоріжжя
67 00:59:14 10145 Шпіньов Геннадій 1983 Запоріжжя
68 00:59:33 10146 Деркач Василь 1990 Запоріжжя
69 00:59:56 10025 Коршак Ірина 1988 LifeСПОРТ, Біговий Чернігів Чернігів
70 00:59:58 10061 Дудин Владислав 1994 DNC Running Запоріжжя
71 01:00:01 10082 Алдошина Юлия 0000 Дніпро
72 01:00:16 10057 Андрєєв Костянтин 1994 Запоріжжя
73 01:00:17 10097 Мала Марія 1995 Запоріжжя
74 01:00:53 10040 Тараник Олексій 1987 Спілка Ветеранів АТО Харків
75 01:01:17 10178 Москаленко Олександр 1973 Киев
76 01:01:17 10152 Doroshenko Kate 1987 Dnipro
77 01:01:25 10041 Маяцкий Дмитрий 1974 Спорт Клуб АТО-М Харьков
78 01:01:34 10098 Томко Дмитро 1984 ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС Запорожье
79 01:01:36 10159 Степурський Андрій 1993 АТО-М Харків
80 01:01:41 10006 Хавроненко Дар'я 1988 Запоріжжя
81 01:01:52 10104 Ануфриев Евгений 1991 Энергодар
82 01:03:10 10157 Калугіна Катерина 1988 JustRun Запоріжжя
83 01:03:30 10151 Zlobin Oleksii 1991 Dnipro
84 01:03:31 10130 Doroshenko Anna 1988 Tverdohleb Dnipro
85 01:03:37 10126 Сардак Сергій 1994 Запоріжжя
86 01:03:40 10185 Копарейко Олександр 1995 Just Run Запоріжжя
87 01:04:28 10164 Вирченко Дмитрий 1987 Запорожье
88 01:05:17 10121 Ярмоленко Анастасія 1993 Kramatorsk Running Club Донецьк
89 01:05:25 10139 Кочев Валерий 1972 Запорожье
90 01:06:05 10101 Бурцева Лилиана 1979 Дніпро
91 01:06:14 10022 Строчко Надежда 1977 Running Atmosphere Кривий Ріг
92 01:07:26 10153 Ковтун Тамара 1990 Красний Луч (Луганська обл.)
93 01:07:36 10110 Байдак Наталя 1987 Запоріжжя
94 01:08:39 10190 Кротенко Дмитро 1989 Поліція Запоріжжя
95 01:09:45 10124 Піка Олександр 1985 Дніпро
96 01:10:47 10067 Юлия Сморокова 1997 DNC Running Запоріжжя
97 01:11:34 10127 Рюмин Павел 1988 Запорожье
98 01:12:01 10125 Кривко Світлана 1988 Power Runners Запоріжжя
99 01:13:34 10155 Коробова Аліна 1996 Нікополь
100 01:14:11 10156 Федорова Юлія 1984 Power Runners Запорожье
101 01:14:14 10016 Прокопчук Аліна 1987 Power runner's Запоріжжя
102 01:14:38 10128 Апухтіна Вікторія 1993 Киев

Дистанція - 5 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:17:09 50090 Скрипка Андрій 2002 Дніпро
2 00:17:18 50096 Лопанов Олександр 1995 ФЛАУ Маріуполь
3 00:17:35 50100 Топал Ярослав 1992 Одеса
4 00:18:10 50068 Рудев Данил 1996 Запорожье
5 00:18:53 50089 Євтушенко Карина 1996 Дніпро
6 00:19:12 50071 Бакуров Євген 1991 Запоріжжя
7 00:19:28 50095 Rebik Alexander 1982 Power runners запоріжжя
8 00:19:42 50007 Насонов Микита 1996 JustRun Кам’янське
9 00:21:06 50092 Петельгуз Юрій 1966 EVARunClub Дніпро
10 00:23:21 50057 Підлубний Радим 1997 Fozzy Run Club Запоріжжя
11 00:24:29 50026 Анатолій Новіков 1957 Запоріжжя
12 00:24:40 50088 Врадій Анна 1984 NewRun club Полтава
13 00:24:55 50063 Панкратов Владислав 2001 Кривий Ріг
14 00:25:33 50075 Білоцерковська Надія 1987 EvaRunClub Дніпро
15 00:25:54 50060 Темір Федір 1992 Маріуполь
16 00:26:03 50001 Гунько Роберт 1992 Zaporizhzhya
17 00:26:28 50049 Сєргєєв Іван 1995 Запоріжжя
18 00:26:59 50085 Шиман Наталья 1984 Волноваха
19 00:27:37 50022 Савченко Юлія 1981 Запоріжжя
20 00:27:48 50091 Несмєянова Яна 1996 Киев
21 00:27:50 50072 Бронштейн Владислав 1996 Запоріжжя
22 00:28:02 50064 Мартинець Костянтин 1983 Запорожье
23 00:30:08 50073 Василишин Віра 1984 с.Криве Озеро Миколаївська область
24 00:30:42 50074 Ефимов Алексей 1995 EvaRunClub Дніпро
25 00:30:51 50059 Пухов Максим 1989 Запоріжжя
26 00:30:55 50058 Федоренко Аріна 1985 Запоріжжя
27 00:31:00 50097 П'ятницький Віталій 2002 Запоріжжя
28 00:31:07 50069 Новікова Інна 1983 Запорожье
29 00:31:44 50098 Апалькіна Анастасія 2021 запоріжжя
30 00:32:36 50078 Олександр Шаров 1988 EvaRunClub Дніпро
31 00:33:11 50094 Бистрик Юрій 1989 JustRun Київ
32 00:33:18 50082 Євгеньєв Ігор 1990 Дніпро
33 00:33:22 50055 Мокієнко Максим 1991 Запоріжжя
34 00:33:27 50083 Kusiaka Faina 1992 Дніпро
35 00:33:33 50002 Крупенко Лідія 1993 Electronic Team Запоріжжя
36 00:33:39 50087 Книш Вячеслав 1976 Дніпро
37 00:33:46 50080 Крохмальна Катерина 1995 Запоріжжя
38 00:33:48 50084 Oleynik Alenka 1987 Запорожье
39 00:34:15 50070 Баштанник Ольга 1987 Запоріжжя
40 00:34:50 50081 Клягина Ирина 1990 Мариуполь
41 00:34:57 50042 Маковська Ольга 1983 Запоріжжя
42 00:35:39 50086 Ходак Діана 1995 Запоріжжя
43 00:35:40 50065 Гетьман Дмитрий 1975 Zaporozhye
44 00:35:40 50099 Рахими Дарина 2008 Запоріжжя
45 00:37:23 50076 Мороз Марина 1989 EvaRunClub Дніпро
46 00:38:13 50077 Корсун Ксения 1986 Запорожье
47 00:39:13 50079 Суханова Маргарита 1992 Запоріжжя
48 00:40:53 50054 Міщенко Надія 1988 Just Run Запоріжжя

Естафета на 42 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Команда Клуб Населений пункт
1 02:47:49 94101 RunOkTrailTriRoadStars MC RunOk Dnipro
2 02:49:16 94102 RunOkOCRStars MC RunOk Дніпро

«Командна П'ятірка» - 5 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:18:13 40006 Навалкин Сергей 1997 Чемпионы Харків
2 00:18:56 40002 Дрозд Сергей 1999 Sporttime
3 00:18:57 40001 Гречаний Андрій 1993 Sporttime
4 00:19:14 40003 Завоюра Дмитро 1994 Sporttime
5 00:19:50 40012 Мащенко Роман 1975 Волки
6 00:19:51 40019 Майстренко Дмитро 1989 Power Runners Team Запоріжжя
7 00:20:55 40018 Олег Перловський 1989 Power Runners Team Запоріжжя
8 00:20:57 40008 Радченко Юля 1989 Чемпионы
9 00:21:00 40011 Бобров Максим 2000 Волки
10 00:21:08 40004 Тутов Сергій 1984 Sporttime
11 00:21:40 40005 Мащенко Алена 1975 Чемпионы Харків
12 00:22:03 40007 Голик Дима 1974 Чемпионы
13 00:22:06 40016 Сахмуди Мохамед 1989 Power Runners 2 Запоріжжя
14 00:25:28 40020 Ємець Вікторія 1989 Power Runners Team Запоріжжя
15 00:30:44 40009 Онищенко Александр 2001 Волки
16 00:30:59 40017 Остролуцький Сергій 1989 Power Runners Team Запоріжжя
17 00:30:59 40021 Передрій Володимир 1990 Три Ведмеді
18 00:30:59 40022 Стеценко Артем 1991 Три Ведмеді
19 00:30:59 40023 Божонок Андрій 1985 Три Ведмеді
20 00:30:59 40024 Дмитренко Сергій 1994 Три Ведмеді
21 00:31:00 40015 Петренко Светлана 1989 Power Runners 2 Запоріжжя
22 00:31:01 40014 Майстренко Юлия 1989 Power Runners 2 Запоріжжя
23 00:31:08 40013 Семко Анна 1989 Power Runners 2 Запоріжжя
24 00:35:08 40010 Мащенко Дарья 2003 Волки