Нова пошта напівмарафон Суми

Напівмарафон – 21,0975 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 01:07:55 21312 Шафар Віталій 1982 Київ
2 01:12:29 21276 Семенович Богдан 1986 швидка черепаха Ківшовата
3 01:22:32 21005 Меденцов Олексій 1982 ACS SUMY Суми
4 01:24:22 21078 Меренков Вiталiй 1984 Лебедин
5 01:24:31 21153 Зимник Олександр 1978 Київ
6 01:24:41 21277 Семенович Наталія 1995 Ківшовата
7 01:25:41 21079 Тарабан Сергій 1992 Sumy Running Club Суми
8 01:25:57 21067 Евстигнєєв Роман 1987 squad ua runners Павлоград
9 01:26:10 21177 Пухкало Олександр 1985 Суми
10 01:27:42 21300 Терпугов Віктор 1990 Киев
11 01:28:53 21293 Малов Олександр 1981 ЕПІ ХЕПІ Суми
12 01:29:04 21021 Бабаєв Сергій 1975 «Спорт Клуб «АТО-М» Харків
13 01:29:43 21233 Семенюк Олексій 1984 Харків
14 01:30:07 21060 Сімонок Олена 1981 Saucony Run Club Київ
15 01:30:45 21096 Кісиленко Костянтин 1989 Sumy Running Club Cуми
16 01:31:45 21281 Шпетный Александр 2001 Украина Сумы
17 01:32:20 21070 Мазний Микола 1993 MaznyiTeam Суми
18 01:32:27 21306 Kniaziev Artem 1990 Суми
19 01:32:42 21146 Ворона Владислав 1976 КЛБ Скиф Сумы
20 01:33:45 21051 Киптенко Яна 1987 Славянск
21 01:34:23 21262 Гребенюк Олександр 1986 Київ
22 01:35:48 21198 Ілляшенко Андрій 1985 , Суми
23 01:36:00 21294 Беспалов Сергій 1981 УПП в Сумській області Суми
24 01:36:34 21112 Сірий Євген 1983 Суми
25 01:36:39 21154 Чванкін Юрій 2001 VO2max Сумы
26 01:37:14 21121 Скрипченко Максим 1984 Сумы
27 01:38:45 21260 Красненко Артур 1992 суми
28 01:39:51 21242 Мащенко Альона 1975 Pacemaker Харків
29 01:40:03 21025 Сухін Максим 1984 Щастя
30 01:40:19 21157 Стороженко Володимир 1983 Суми
31 01:41:00 21033 Нікулін Олександр 1962 Sumy Running Club Суми
32 01:41:08 21290 Баранюк Володимир 1961 с. Червона Діброва (Чернівецька обл.)
33 01:41:09 21173 Шатава Олег 1981 Sumy
34 01:41:12 21073 Степаненко Олена 1992 Суми
35 01:41:54 21167 Стрілець Станіслав 1986 Дніпро
36 01:42:01 21136 Помазан Віталій 1972 Полтава
37 01:42:47 21202 Панченко Сергій 1958 КЛБ СКІФ Суми
38 01:43:24 21095 Павло Тарабан 1977 Суми
39 01:44:38 21289 Шматко Дмитро 1985 Суми
40 01:45:23 21168 Головач Євгенія 1986 Суми
41 01:45:26 21288 Ткаченко Артур 1973 Сумы
42 01:45:40 21086 Капуста Юлія 1987 Суми
43 01:45:58 21130 Коваленко Олександр 1985 Харків
44 01:46:01 21271 Нікітін Сергій 1996 Глухів
45 01:46:28 21243 Новицький Олександр 1991 Pacemaker
46 01:46:35 21310 Касьян Ігор 1975 Суми
47 01:46:46 21190 Кочура Олександр 1987 Суми
48 01:46:46 21283 Стриженок Дмитрий 1990 B-tone Суми
49 01:47:22 21103 Курочка Ігор 1990 Суми
50 01:47:31 21254 Лініченко Віталій 1982 Суми
51 01:47:47 21155 Ситник МАКСИМ 1989 Суми
52 01:48:21 21219 Онищенко Сeргій 1983 Ракети Хорола Хорол
53 01:48:25 21187 Портнов Олександр 1986 Харків
54 01:48:53 21256 Пільгуй Андрій 1978 Суми "Скіф" Суми
55 01:48:56 21137 кундіус іван 1984 Суми
56 01:49:22 21222 Олександр Скляр 1985 Суми
57 01:49:34 21024 Александр Горовенко 1992 Харків
58 01:49:35 21189 Фещенко Максим 1986 Суми
59 01:51:18 21287 Вождаев Артём 1997 Сумы
60 01:51:25 21216 Вельбой Іван 1982 Суми
61 01:51:36 21309 Забара Олександр 1975 Суми
62 01:51:42 21307 Громадский Максим 1989 Суми
63 01:51:47 21091 подвезько олександр 1969 лебедин лебедин
64 01:51:50 21160 Гуйва Володимир 1988 Суми
65 01:53:00 21295 Красовська Оксана 1993 УПП в Сумській області Суми
66 01:53:00 21259 Лебедєв Володимир 1991 KroRunClub Кропивницький
67 01:53:04 21162 Лядовий Максим 1982 Суми
68 01:53:14 21263 Нелін Ігор Григорович 1983 putin-huylo Київ
69 01:53:54 21279 Holovchenko Alex 1983 Суми
70 01:55:13 21258 Костенко Інна 1982 Київ
71 01:55:15 21282 Жуков Валерий 1976 Сумы
72 01:57:53 21208 Дорошкевич Ирина 1995 Суми
73 01:57:53 21209 Данемиров Леонид 1982 AlcoMarathon Суми
74 01:58:46 21124 Кайдаш Снежана 1998 MaznyiTeam Суми
75 01:59:17 21194 Лук'яненко Ольга 1991 MaznyiTeam Суми
76 01:59:38 21292 Мищенко Василь 1960 Науковець Баришівка
77 02:00:06 21179 Курочка Євген 1997 Cуми
78 02:00:27 21272 Lukjanenko Konstantin 1974 Poltava
79 02:01:05 21297 Цинка Олександр 1986 УПП в Сумській області Суми
80 02:01:36 21264 Світличний Роман 1992 Суми
81 02:02:08 21166 Іванов Віталій 1992 ACS Sumy Суми
82 02:02:11 21036 Данилейко Павло 1983 Хорол
83 02:02:25 21247 Демченко Євген 2021 Сумы
84 02:03:31 21201 Скобелєв Олексій 1990 Чернігів
85 02:03:48 21270 Іваненко Сергій 1982 UGTC TRADE Полтава
86 02:04:43 21052 Бурда Максим 1987 Полтава
87 02:04:44 21065 Савонін Сергій 1982 Полтава
88 02:04:49 21299 Bezkorovainyi Vadym 1991 Суми
89 02:05:45 21072 Прокопенко Алекса 1995 Сумы
90 02:06:35 21221 Давлетшин Марат 1960 Суми
91 02:06:58 21251 Райденко Яна 1987 Сумы
92 02:07:52 21304 Сергій Кириленко 1963 Sumy Running Club Суми
93 02:07:58 21303 Жукова Ірина 1980 Sumy
94 02:08:18 21291 Петренко Вадим 1996 Сумы
95 02:08:47 21245 Чванкин Евгений 1992 Сумы
96 02:08:54 21071 Забашта Василь 1971 Павлоград
97 02:09:16 21029 Сурков Максим 1985 Running club Poltava Київ
98 02:10:26 21006 Загура Оксана 1998 Київ
99 02:11:34 21236 Філіппський Артем 1983 , Харків
100 02:13:27 21212 Волошин Іван 2002 Українська Академія Лідерства Львів
101 02:14:30 21117 Древаль Крістіна 1999 Суми
102 02:15:48 21266 Гурьен Станислав 1993 Сумы
103 02:16:05 21244 Бригарчук Виталий 1973 Run 2 goal Николаев
104 02:17:03 21227 Коваль Світлана 1974 Ракети Хорола Хорол
105 02:19:26 21107 Лукин Игорь 1986 Днепропетр
106 02:21:41 21308 Кожукар Юрій 1982 Коровинці
107 02:23:48 21185 Гончаренко Богдан 1979 Суми
108 02:23:52 21301 Василега Юрий Александрович 1992 JustRun Сумы
109 02:23:55 21053 Твердоус Анатолій 1981 Суми
110 02:24:31 21213 Мироненко Інна 1982 Ракети Хоролу Хорол
111 02:24:31 21214 Данилейко Марина 1990 Khorol Rockets Хорол
112 02:24:41 21165 Дмитро Дзюба 1990 Чернігів
113 02:26:22 21284 Yurkevych Svitlana 1996 Київ
114 02:26:22 21298 Ярова Ольга 1991 Київ
115 02:28:04 21178 Filimonov Igor 1979 Kyev
116 02:30:09 21169 Кучма Володимир 1984 Monety.Pro Суми
117 02:30:18 21211 Діброва Владислав 1987 Sumy Running Club Суми
118 02:33:51 21156 Таранов Олександр 1982 Суми
119 02:34:41 21138 Черевко Андрій 1982 Суми
120 02:39:04 21093 Браговська Кира 1991 Severodonetsk
dq 01:18:17 21034 Пільгуй Андрій 1977 Суми
dq 02:00:03 21250 Петренко Ірина 1963 Ірпінь

Дистанція - 10 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:33:17 10083 Олійник Павло 1988 One Team Mizuno Чернігів
2 00:36:54 10089 Івах Віталій 1996 Race Project Суми
3 00:38:46 10060 Тарасова Юлия 1985 I love running Odessa Одесса
4 00:39:38 10016 Гармаш Дмитро 1992 JustRun Харьков
5 00:41:29 10064 Долган Екатерина 2000 киев
6 00:42:45 10042 Громенко Максим 1993 Ромны
7 00:43:09 10052 Гречко Костянтин 1995 Харьков
8 00:44:24 10027 Бут Дмитро 1983 ,, Суми
9 00:46:40 10068 Потапенко Сергій 1985 УПП в Сумській області Суми
10 00:47:50 10102 Гордиенко Роман 1988 Тростянець
11 00:49:20 10038 Avramenko Igor 1990 JustRun Полтава
12 00:50:46 10082 Мироненко Михайло 1988 ПС Пустомити
13 00:52:09 10057 Інна Чернуха 1982 MaznyiTeam Сумы
14 00:52:15 10056 Нечипоренко Анастасія 1987 MaznyiTeam Сумы
15 00:52:19 10055 Кравцов Михайло 1974 Sumy Runing Club Суми
16 00:53:09 10053 Москвін Кіріл 2002 Лозова
17 00:53:21 10020 Лук‘янов Сергій 1983 ATO-M , Харків
18 00:53:48 10021 Володимир Катихін 1980 АТО-М Харків
19 00:53:49 10065 Романенко Роман 1990 ЕПІ ХЕПІ Суми
20 00:53:50 10066 Пономарьова Олена 1986 ЕПІ ХЕПІ Суми
21 00:54:52 10043 Сахно Дмитро 1986 Лебедин
22 00:55:23 10049 Горовенко Ігор 1966 КМR Купянськ м.Купянськ Харківська область
23 00:55:33 10075 Нежинський Денис 2000 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
24 00:55:39 10095 Пересадько Роман 1981 Суми
25 00:55:49 10087 Фіногеєв Ілля 2000 Kakadu Суми
26 00:55:50 10050 Арсенян Давид 1998 Охтирка
27 00:56:01 10080 Шегера Евгений 1991 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
28 00:56:11 10051 Мирончик Валерій 1963 Sumy Run-n-Roll Суми
29 00:56:16 10026 Сухоставський Володимир 1960 Вінниця
30 00:56:38 10054 Михайло Єрьоменко 2003 Чугуїв
31 00:56:57 10014 Клименко Юрій 1981 Суми
32 00:57:15 10091 Сидорець Тарас 2007 SUMY
33 00:57:17 10090 Шилов Максим 1989 Скиф Суми
34 00:57:39 10061 Барило Олександр 1986 Суми
35 00:57:40 10062 Іващенко Віталій 1986 Суми
36 00:59:29 10001 Луцик Сергій 1975 Суми
37 00:59:53 10040 Іванов Олександр 1997 Індичка Суми
38 01:00:01 10092 Шубенко Роман 1980 Kakadu Суми
39 01:00:04 10100 Пономаренко Едуард 1977 Суми
40 01:00:10 10072 Журавльов Роман 1985 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
41 01:00:36 10101 Ситник Анна 1995 Суми
42 01:01:15 10103 Семеніченко Владислав 1998 Сумы
43 01:01:23 10046 Жуков Иван 2006 Сумы
44 01:01:40 10085 Стабровська Ірина 1996 Kramatorsk Running Club Краматорськ
45 01:03:00 10018 Тараник Олексій 1987 Спілка Ветеранів АТО Харків
46 01:03:13 10084 Петренко Ірина 1996 Суми
47 01:05:16 10048 Андрій Гончаров 1967 смт.Есхар Харківська область
48 01:11:01 10086 Романченко Анна 1987 Kakadu Суми
49 01:11:03 10070 Романченко Микола 1981 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
50 01:11:04 10058 Подгорна Катерина 1982 Харків
51 01:12:14 10078 Лихобаба Руслан 1994 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
52 01:12:32 10041 Лялін Cергій 1977 Індичка Суми
53 01:13:15 10088 Рябко Олександр 2000 Kakadu Суми
54 01:14:55 10081 Гринько Юлія 1990 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
55 01:15:41 10077 Харченко Сергій 1990 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
56 01:15:42 10073 Алєксєєва Наталія 1983 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
57 01:19:43 10071 Калашнікова Віталіна 1985 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми
58 01:19:50 10076 Ткаченко Сергій 1982 ТОВ ВКП НОТЕХС Суми

Дистанція - 5 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:17:52 50064 Марк Левшин 1995 Суми
2 00:21:08 50062 Бережний Максим 1987 УПП в Сумській області Суми
3 00:22:35 50061 Рибальченко Максим 1989 УПП в Сумській області Суми
4 00:23:03 50030 Сидоренко Дмитро 1977 Індичка Суми
5 00:23:27 50018 Федина Марина 1989 Шостка
6 00:24:13 50069 Бабенко Артем 1995 Суми
7 00:24:16 50055 Черенщиков Максим 1978 Суми
8 00:24:19 50070 Поливяний Ігор 1978 Суми
9 00:24:39 50052 Врадій Анна 1984 NewRun club Полтава
10 00:25:21 50054 Тригуб Андрій 1985 Суми
11 00:25:32 50040 Татаренко Андрій 1993 JustRun суми
12 00:25:40 50036 Тарута Дмитро 1991 JustRun Суми
13 00:25:51 50044 Коротун Анатолий 1992 JustRun Сумы
14 00:25:52 50060 Завадовський Владислав 1988 ЕПІ ХЕПІ Суми
15 00:26:37 50020 Сергієнко Анна 2003 Суми
16 00:26:54 50035 Подрєзов Редгерд 1990 Індичка Суми
17 00:27:03 50053 Соломаха Наталія 1991 INTBOARD Конотоп
18 00:27:12 50067 Сидорець Тарас 1979 SUMY
19 00:27:31 50059 Сливка Сергій 1979 ЕПІ ХЕПІ Суми
20 00:27:41 50046 В’ячеславович Володимир 1981 Суми
21 00:28:09 50065 Макаров Вадим 1989 Суми
22 00:28:21 50049 Бухолдина Елена 1984 Сумы
23 00:28:32 50056 Несторенко Діана 1999 Суми
24 00:29:17 50022 Дроздов Микола 1989 Суми
25 00:29:18 50023 Пономаренко Елена 1990 Суми
26 00:30:13 50038 Глущенко Юрій 1999 JustRun Суми
27 00:30:14 50042 Шелест Владислава 1998 JustRun Суми
28 00:30:15 50039 Супрунов Олександр 1995 JustRun Суми
29 00:30:28 50006 Левчич Анна 1995 JustRun Суми
30 00:30:39 50032 Сидоренко Алла 1980 Індичка Суми
31 00:30:43 50026 Пархоменко Вікторія 1986 Індичка Суми
32 00:30:57 50045 Іваненко Єгор 2009 Полтава
33 00:32:55 50058 Баранов Дмитро 1973 ЕПІ ХЕПІ Суми
34 00:32:56 50024 Сєліна Яна 1981 Суми
35 00:32:57 50051 Сахно Ірина 1988 JustRun Суми
36 00:33:45 50057 Романенко Юлія 1990 ЕПІ ХЕПІ Суми
37 00:33:45 50025 Полтавський Cергій 1974 Індичка Суми
38 00:37:10 50014 Шафорост Юлія 1998 Суми
39 00:38:47 50029 Магдалюк Максим 1992 Індичка Суми
40 00:40:01 50027 Рябущенко Тамара 1980 Індичка Суми
41 00:40:01 50028 Замятіна Вікторія 1977 Індичка Суми
42 00:40:57 50034 Шимка Денис 1993 Індичка Суми
43 00:40:57 50033 Рензяєва Лідія 1988 Індичка Суми

Естафета на 21 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Команда Клуб Населений пункт
1 01:15:15 92104 SAUCONY SAUCONY Ukraine Team Київ
2 01:29:57 92103 Футбольний клуб "Валедіанс" Футзальний клуб "Валедіанс" C.Миколаївка, Охтирський р-н.
3 01:37:18 92102 Venom Варва
4 02:01:52 92105 "СТС" Суми
5 02:11:41 92106 "СТС" team Суми

«Командна П'ятірка» - 5 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:15:40 40002 Рогозовський Вадим 1989 Saucony Ukraine Team Київ
2 00:15:40 40003 Писарев Олексій 2003 Saucony Ukraine Team Київ
3 00:17:19 40004 Хоменко Роман 2003 Saucony Ukraine Team Київ
4 00:17:24 40001 Харченко Дмитро 1992 SAUCONY Ukraine Team Київ
5 00:19:11 40005 Ступак Микита 2003 Три Ведмеді (Суми) Суми
6 00:19:11 40006 Птащенко Роман 2002 Три Ведмеді (Суми) Суми
7 00:19:23 40013 Величко Олег 2000 Три Ведмеді (Суми) Суми
8 00:24:00 40007 Шепіль Олексій 1990 Три Ведмеді (Суми) Суми
9 00:27:46 40012 Пиршенко Катерина 2008 Лідер спорт Суми
10 00:28:02 40010 Коробка Дар'я 2007 Лідер спорт Суми
11 00:28:11 40009 Чухненко Олександр 1970 Лідер спорт Полтава
12 00:32:04 40011 Звенигородська Каріна 2009 Лідер спорт Суми