Нова пошта напівмарафон Черкаси

Напівмарафон – 21,0975 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 01:04:46 21399 Шафар Віталій 1982 Київ
2 01:07:20 21353 Семенович Богдан 1986 швидка черепаха Ківшовата
3 01:08:01 21372 Олійник Павло 1988 Team One Mizuno Чернігів
4 01:08:15 21058 Олішевський Слава 1986 FamilyRunClub Бердичів
5 01:17:51 21024 Билим Володимир 1985 Полтава
6 01:18:02 21389 Бондар Сергій 1983 Київ
7 01:18:10 21352 Семенович Наталія 1995 Ківшовата
8 01:19:32 21422 Сюткин Алексей 1985 SyutkinTeam Черкаси
9 01:20:02 21368 Уваров Павло 1986 Київ
10 01:20:47 21394 Дзюник Іван 1973 ОСДЮСШОР Черкаси
11 01:20:58 21115 Вінніков Денис 1981 Родник Харків
12 01:21:19 21091 Гребенюк Михайло 1982 Форум Одеса
13 01:22:05 21084 Оголенко Вячеслав 1984 КЛБ Пульс Южноукраинск
14 01:23:30 21354 Бурлов Віталий 1970 Чернігів
15 01:24:32 21054 Леонов Павел 1981 Полтава
16 01:24:32 21093 Лепенець Вадим 1989 Шпола
17 01:24:40 21388 Дендаренко Владислав 1984 Черкаси
18 01:25:01 21071 Нагорський Олександр 1976 Смела
19 01:25:47 21222 Соколовський Євген 1981 Київ
20 01:26:05 21210 Horlov Dmytro 1992 JustRun Київ
21 01:27:36 21050 Олішевська Юлія 1989 FamilyRunClub Бердичів
22 01:28:18 21387 Степко Євгеній 1967 Stepkoep Черкаси
23 01:28:23 21385 Литвинов Олег 1984 Stepkoep Черкаси
24 01:28:40 21331 Гребенюк Олександр 1986 Київ
25 01:29:20 21046 Денчук Олександр 2002 Ternopil Trail Тернопіль
26 01:29:24 21395 Якунін Михайло 2001 ОСДЮСШОР Черкаси
27 01:30:15 21030 Барановський Костянтин 1989 Кропивницький
28 01:30:22 21072 Шинкаренко Олег 1980 Драбів
29 01:30:49 21391 Колесніков Кирило 2003 ОСДЮСШОР Полтава
30 01:31:03 21049 Беркут Олександр 1987 KroRunClub Кропивницький
31 01:31:05 21136 Небога Владислав 1995 Nike Run Club Одеса
32 01:31:12 21278 Гирін Олег 1984 Pacemaker
33 01:31:45 21373 Кучин Юрий 1984 z ironteam Kiev
34 01:32:13 21370 Харчишин Артем 1983 Киев
35 01:33:07 21043 Дідок Андрій 1974 Боярка
36 01:33:09 21169 Волошин Роман 2000 Мала Виска
37 01:34:59 21313 Гура Валерий 1957 Кременчук
38 01:35:07 21384 Кириленко Андрій 1977 Автоколор Київ
39 01:35:20 21233 Мережко Андрій 1976 Черкаси
40 01:35:46 21396 Жицький Сергій 2003 ОСДЮСШОР Черкаси
41 01:36:08 21085 Ющенко Андрій 1983 Черкаси
42 01:36:36 21404 Прудкий Олег 1991 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
43 01:36:44 21193 Браціло Павло 1991 Squad UA Умань
44 01:37:09 21332 Нелін Ігор Григорович 1983 putin-huylo Київ
45 01:37:57 21076 Зуєв Сергій 1983 CrossRunChe Черкаси
46 01:38:03 21392 Бондаренко Сергій 1983 ОСДЮСШОР Черкаси
47 01:38:10 21034 Яременко Олександр 1983 Полтава
48 01:38:50 21181 Казанцев Юрий 1984 Черкаси
49 01:39:11 21287 Тарасенко Богдан 1980 CrossRunChe Черкаси
50 01:39:15 21053 Антоненко Володимир 1985 Новоукраїнка
51 01:39:15 21156 Бурхан Микола 1997 Irdyn Trail Run Ірдинь
52 01:39:23 21322 Girenko Natalya 1979 Кривой Рог
53 01:39:29 21339 Васьков Владимир 1974 КЛБ"Пульс" Южноукраинск
54 01:39:36 21107 Кушнір Дмитро 1987 Ірпінь
55 01:40:00 21133 Житовоз Олександр 1983 Crazy Camels Нетішин
56 01:40:43 21421 Бернатович Антон 1990 SyutkinTeam Черкаси
57 01:40:44 21420 Танцюра Анатолій 1990 SyutkinTeam Черкаси
58 01:41:05 21312 Мошляк Станислав 1963 Кременчук
59 01:41:10 21266 Brahinets Yaroslav 1994 Черкаси
60 01:41:45 21328 Коцюруба Руслан 1988 Київ
61 01:42:27 21138 Помазан Віталій 1972 - Полтава
62 01:42:31 21346 Попович Євгеній 1987 VeteRun Черкаси
63 01:42:39 21408 Шагієв Фарід 1989 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
64 01:43:07 21457 Ковтунов Олег 1974 Черкаси
65 01:43:24 21374 Сафонов Володимир 1980 Київ
66 01:43:32 21271 Kuzminskiy Vadim 1999 Kiev
67 01:43:32 21412 Кузнецов Валерій 1978 Nike Run Club Одеса
68 01:43:56 21263 Ostashko Valentyn 1963 Run&Fun Club Odessa
69 01:44:04 21144 Міщенко Володимир 2001 Черкаси
70 01:44:13 21044 Ківак Артем 1995 Черкаси
71 01:44:13 21232 Выкрест геннадий 1960 Черкассы
72 01:44:25 21039 Білаш Андрій 1988 Кременчук
73 01:44:39 21280 Дущак Дмитро 1984 Pacemaker
74 01:45:12 21358 Yakymenko Serhii 1981 KuzinTeam_БеGYнЫ ПеRDYнЫ Группировка Kyiv
75 01:45:15 21164 Стецюк Василий 1995 Черкаси
76 01:45:19 21008 Пронька Олександр 1983 Київ
77 01:45:19 21073 Маковоз Светлана 1979 Днепр
78 01:45:31 21122 Лозицкий Денис 1986 Черкаси
79 01:45:40 21260 SHYMANSKYI OLEKSII 1977 ChIS RunClub Chernihiv
80 01:45:43 21400 Білоус Єгор 1985 CrossRunChe Черкаси
81 01:46:33 21178 Іваненко Сергій 1983 Run Coffee Київ
82 01:46:34 21170 Шевченко Вадим 1996 Черкаси
83 01:47:06 21336 Сирбу Максим 1989 Запоріжжя
84 01:47:12 21416 Долгоручко Роман 1990 Київ
85 01:47:15 21359 Уфімцева Тетяна 2019 Черкаси
86 01:47:53 21092 Анніков Сергій 1974 Київ
87 01:48:04 21214 Вій Руслан 1976 Черкассы
88 01:49:01 21329 Marinchuk Oleksandr 1989 Kyiv
89 01:50:02 21147 Семеновський Олександр 1985 Черкаси
90 01:50:03 21305 Носадчук Нікіта 1998 Черкаси
91 01:50:07 21379 Петровчи Вадим 2000 КДЮСШ миколаїв
92 01:50:13 21123 Єременко Сергій 1981 ДСНС Черкаси
93 01:50:22 21087 Давиденко Іван 1977 Черкаси
94 01:50:30 21419 Тищенко Руслан 1982 Черкаси
95 01:50:36 21207 Дрінко Сергій 1984 Одеса
96 01:50:55 21338 Шурман Андрій 1996 CrossRunChe Черкаси
97 01:50:57 21371 Бабенко Ярослав 1989 Три Ведмеді Київ
98 01:51:00 21083 Петренко Сергій 1986 Tristars Київ
99 01:51:26 21290 Кривда Володимир 1968 Черкаси
100 01:51:57 21393 Василенко Інна 1965 ОСДЮСШОР Черкаси
101 01:51:58 21343 Скалько Олег 1973 CrossRunChe Черкаси
102 01:52:07 21064 Моргун Олег 1984 Київ
103 01:52:10 21211 Ковалець Олександр 1995 TopRunners Київ
104 01:52:20 21314 Корнеев Миколо 1969 Кременчук
105 01:52:56 21238 Главацька Юлія 1993 Glavatska Coach Черкаси
106 01:52:58 21212 Главацький Роман 1990 Glavatskyi Coach Київ
107 01:53:01 21300 Костенко Інна 1982 Nike Run Club Київ
108 01:53:19 21335 Білоус Артем 1986 Черкаси
109 01:53:20 21345 VARFOLOMIIEV OLEKSANDR 1976 TRIATMAN KYIV
110 01:53:34 21090 Соколовська Юлія 1978 Київ
111 01:53:44 21344 Чосенко Юрій 1969 Черкаси
112 01:54:08 21405 Honcharencko Vadym 1997 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
113 01:54:37 21187 Корнієнко Андрій 1981 Черкаси
114 01:54:40 21363 Кукура Богдан 1977 Полтава
115 01:55:05 21075 Dzhyrma Helen 1998 Odessa
116 01:55:06 21198 Савіновська Ірина 1992 Днепр
117 01:55:18 21324 Рудишин Дмитро 1984 Черкаси
118 01:55:28 21146 Міщенко Олександр 1994 Черкаси
119 01:55:42 21311 Кравченко Сергей 1966 Kamenskoe
120 01:56:03 21340 Овчаренко Станіслав 1969 Черкаси
121 01:56:34 21403 Михайлик Андрей 1969 SyutkinTeam Черкаси
122 01:56:35 21364 Shevchenko Oleksandr 1979 Миколаїв
123 01:56:42 21094 Лукьянчук Ольга 1974 NikeRunClub Одеса
124 01:57:55 21383 Slepnov Sergii 1987 Черкаси
125 01:58:24 21218 Семенов Олександр 1986 Київ
126 01:58:39 21038 Сипко Олександр 1987 Херсон
127 01:58:45 21356 Нестеренко Наталія 1990 Черкаси
128 01:58:48 21417 Хоменко Галина 1986 Київ
129 01:58:51 21142 Філімонов Сергій 1979 Київ
130 01:58:51 21418 Гороховець Наталія 1970 TOPRunners Житомир
131 01:58:55 21013 Матвієнко Олена 1981 Squad UA Runners Київ
132 01:59:04 21226 Гаркун Анна 1998 Running Club Poltava Полтава
133 01:59:07 21415 Гаврилюк Богдан 2002 Київ
134 01:59:29 21330 Коцюруба Ксенія 1990 Київ
135 01:59:45 21027 Жуков Николай 1984 Kyiv
136 02:00:07 21196 Метошоп Анна 1985 Дніпро
137 02:00:26 21068 Мотрічук Роман 1987 Черкаси
138 02:00:28 21132 Шкалєнков Віталій 1987 Київ
139 02:01:03 21380 Миронюк Аліна 2001 КДЮСШ миколаїв
140 02:01:03 21351 Молнар Катерина 2001 Бровари
141 02:02:13 21411 Домаш Максим 1985 Черкаси
142 02:02:30 21284 Бригарчук Виталий 1973 Run 2 goal Николаев
143 02:02:45 21150 Яблонський Дмитро 1991 Київ
144 02:03:25 21293 Іскімжі Михайло 1993 Черкаси
145 02:03:27 21125 Трифонов Олександр 1979 Черкаси
146 02:03:29 21117 Мединський Влад 1991 Черкаси
147 02:03:38 21188 Поперечна Ірина 1988 Черкаси
148 02:03:48 21375 євпак віктор 1985 черкаси
149 02:04:58 21367 Ткаченко Радислав 1978 Syutkin team Черкаси
150 02:04:59 21236 Поліщук Олег 1985 Шпола
151 02:06:08 21029 Karpunina Tamara 1987 Самостійно Odesa
152 02:06:11 21126 Швець Олексій 1982 Запоріжжя
153 02:06:11 21262 Гриценко Юрій 1971 Оператор ГТС Тальне
154 02:06:15 21167 Кулініч Олександр 1982 Черкаси
155 02:06:19 21349 Хохуля Наталія 1975 Running Club Poltava Полтава
156 02:06:19 21309 Тищенко Сергей 1965 Кременчук
157 02:06:22 21223 Величко Микола 1948 Київ
158 02:06:38 21292 Кордюк Юрій 1993 Runmaster Cherkasy Черкаси
159 02:07:09 21004 Загура Оксана 1998 Київ
160 02:08:20 21413 Напраснікова Наталія 1982 WILO UKRAINE Київ
161 02:08:24 21243 Пістряк Руслан 1993 Черкаси
162 02:09:24 21205 Filimonov Igor 1979 Kyev
163 02:09:24 21061 Рябека Андрiй 1973 RunningClubPoltava Полтава
164 02:09:27 21067 Тищенко Юрій 1981 Київ
165 02:09:35 21098 Сізо Роман 1975 Київ
166 02:10:16 21406 Іванов Борис 1989 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
167 02:10:18 21407 Грінько Ярослав 1989 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
168 02:10:48 21307 Надточій Віталій 1970 Черкаси
169 02:10:56 21423 Гвоздик Iванна 1982 Кдюсш Черкаси
170 02:11:15 21119 Diachuk Ruslana 2001 Pride Черкаси
171 02:11:20 21398 Колосова Ольга 1995 PRIDE Черкаси
172 02:12:30 21021 Topor Daria 1996 Черкаси
173 02:12:33 21153 Бердник Олег 1985 ... Черкаси
174 02:13:41 21231 Польова Мілена 2004 Черкаси
175 02:14:36 21247 Колхієва Євгенія 1997 Черкаси
176 02:14:41 21326 Антіпов Олександр 1991 Черкаси
177 02:15:12 21108 Черненко В'ячеслав 1951 Сміла
178 02:15:29 21186 Маслов Андрій 1983 Черкаси
179 02:16:26 21224 Vashhishina Olya 1990 Черкаси
180 02:16:56 21409 Томенко Дмитро 1994 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
181 02:17:29 21088 Олексієнко Наталія 1982 Миколаїв
182 02:17:29 21315 Пономаренко Максим 1998 Andersen Черкаси
183 02:20:23 21327 Столяров Владислав 2002 Буча
184 02:20:41 21456 Голиш Володимир 1963 Черкаси
185 02:21:00 21369 Білоус Оксана 1979 Київ
186 02:21:35 21220 Фітенко Володимир 1984 OVERSEER RUN TEAM Kyiv
187 02:23:02 21424 Пільнік Марина 1991 Кдюсш Черкаси
188 02:23:54 21248 Ткаченко Катерина 1994 Черкаси
189 02:28:14 21357 Ткач Олена 1971 Київ
190 02:29:04 21249 Сафонов Віталій 1993 Черкаси
191 02:31:03 21376 Мельниченко Олег 1958 Київ
192 02:31:33 21277 Рильський Олег 1974 КЛБ Суворовець Iзмаiл
193 02:31:38 21342 Мезін Ігор 1998 Andersen Черкаси
194 02:34:03 21149 Кожушкина Любовь 1981 Pride Черкассы
195 02:34:16 21151 Житник Дмитро 1993 Черкаси
196 02:35:16 21128 Нікітіна Ольга 1991 PRIDE Черкаси
197 02:35:18 21127 Нікітін Дмитро 1993 PRIDE Черкаси
198 02:35:23 21110 Kutsenko Yurii 1972 PRIDE Kiev
199 02:36:12 21256 Білоус Лілія 1996 Київ
200 02:39:24 21016 Тищенко Олег 1989 Каменское
201 02:41:22 21274 Калашников Виктор 1950 Смела
202 02:43:28 21230 Бондарець Віталій 1985 Черкаси
203 02:46:12 21390 Косяк Віталій 1982 Черкаси
204 02:50:39 21334 Ткаченко Володимир 1974 Черкаси

Дистанція - 10 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:33:01 10028 Давиденко Микола 1991 EliteRun Ніжин
2 00:34:26 10060 Панченко Ігор 1996 Охтирка
3 00:34:49 10043 Гошкин Дмитрий 1986 Харьков
4 00:34:49 10048 мочоний влад 1995 Біговий Чернігів Чернігів
5 00:36:08 10078 Воронов Євген 1983 Донецьк
6 00:36:33 10135 Яловенко Владислав 2002 ШВСМ Черкаси
7 00:36:36 10136 Топал Ярослав 1992 Одеса
8 00:36:42 10137 Радько Мария 1997 Team-One Mizuno Одесса
9 00:38:09 10124 Луценко Микола 1988 ОСДЮСШОР Черкаси
10 00:38:20 10042 Долган Екатерина 2000 Киев
11 00:38:29 10125 Беліченко Владислав 1999 ОСДЮСШОР Черкаси
12 00:38:49 10104 Чорний Євгеній 1993 КДЮСШ Миколаїв
13 00:38:53 10121 Андрушенко Владислав 2002 ОСДЮСШОР Черкаси
14 00:39:37 10096 Зачишигрива Богдан 2000 КДЮСШ Миколаїв
15 00:40:10 10120 Левченко Олександр 2004 ОСДЮСШОР Черкаси
16 00:40:16 10122 Орлов Владислав 2004 ОСДЮСШОР Черкаси
17 00:40:54 10117 Voloshyn Oleh 1991 Active Bridge Cherkasy Черкаси
18 00:41:21 10108 Лимар Ігор 1993 Project13 Київ
19 00:41:45 10071 Лебідь Дмитро 1992 Кременчук
20 00:41:50 10065 Невкапса Ольга 1975 adidas Runners Kyiv Київ
21 00:41:51 10134 Лісун Максим 2005 ШВСМ Черкаси
22 00:41:54 10118 Усанін Максим 2006 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
23 00:42:26 10098 Каленіченко Олексій 1977 КДЮСШ Миколаїв
24 00:42:31 10066 Бакуменко Всеволод 1989 JustRun м. Черкаси
25 00:42:37 10123 Опанасюк Анна 1991 ОСДЮСШОР Черкаси
26 00:42:54 10091 Хмельов Андрій 2005 КДЮСШ Миколаїв
27 00:43:28 10092 Кабанов Богдан 2006 КДЮСШ Миколаїв
28 00:43:55 10093 Різник Тимофій 2005 КДЮСШ Миколаїв
29 00:44:02 10128 Поліщук Владислав 2001 ОСДЮСШОР Черкаси
30 00:44:05 10130 Веретільник Віталій 2001 ОСДЮСШОР Черкаси
31 00:44:57 10049 Куліца Олег 1988 FRC Черкаси
32 00:45:11 10074 Підкопайло Вадим 1970 Кропивницький
33 00:45:18 10119 Ведула Євгеній 2002 ОСДЮСШОР Полтава
34 00:45:25 10064 Дендаренко Олена 1988 FRC Черкаси
35 00:46:01 10058 Гріффен Юлія 1988 Nike Run Club Ірпінь
36 00:47:11 10051 Соломаха Володимир 1966 Днiпро
37 00:47:32 10164 Захарченко Олександр 1997 JustRun Черкаси
38 00:47:52 10069 Штольба Ярослав 1983 Київ
39 00:48:08 10033 Білик Володимир 2021 Київ
40 00:48:34 10023 Приходченко Олександр 1987 Кропивницький
41 00:48:35 10133 Корнієнко Ксенія 2003 ШВСМ Черкаси
42 00:48:36 10151 Блуд Володимир 1983 CrossRunChe Черкаси
43 00:48:57 10141 Мельник Ярослав 1987 Черкаси
44 00:48:58 10126 Міщенко Олексій 2005 ОСДЮСШОР Черкаси
45 00:49:45 10106 Камышина Катя 1991 Канев
46 00:49:47 10062 Соломаха Віталій 1978 Kuzina Run Київ
47 00:49:52 10061 рясіченко михайло 1983 adidas Runners Kyiv Київ
48 00:50:01 10094 Березняк Максим 2007 КДЮСШ Миколаїв
49 00:50:13 10045 Качковський Сергій 1986 Черкаси
50 00:50:49 10095 Гевел Владислав 1994 КДЮСШ Миколаїв
51 00:51:27 10047 Галич Марина 1971 KUZIN TEAM/MC TARAS BULBA Київ
52 00:51:31 10022 Сухоставський Володимир 1960 Вінниця
53 00:51:46 10088 Зуев Виктор 1962 Черкассы
54 00:52:15 10109 Ковбасенко Владислав 1993 Stepkoep Черкаси
55 00:52:23 10036 Устінов Костянтин 1981 Старі Петрівці
56 00:52:26 10139 Машкін Владислав 1994 Київ
57 00:52:41 10097 Остапенко Олександр 1993 КДЮСШ Миколаїв
58 00:52:42 10138 Моргун Ольга 1987 Overseer Run Team Черкаси
59 00:52:45 10111 Присяжна Жанна 1994 Stepkoep Черкаси
60 00:52:48 10076 Новак Матвій 1980 Черкаси
61 00:52:52 10110 Литвинова Ірина 1992 Stepkoep Черкаси
62 00:52:53 10150 Врадій Анна 1984 NewRun club Полтава
63 00:53:07 10086 Білоусов Микола 1988 Черкаси
64 00:53:17 10053 Бруквенко Максим 1973 Київ
65 00:53:17 10079 Модельський Андрій 1973 kuzinteam Київ
66 00:53:19 10082 Лещенко Дмитро 1984 Буча
67 00:53:45 10037 Яковенко Виктор 1975 Киев
68 00:53:45 10105 Alexander Kuzin 1974 Mc Taras BulbaKuzinTeam Kyiv
69 00:54:15 10113 Казамлик Антон 1999 Черкаси
70 00:54:33 10142 Дратований Сергій 1990 Черкаси
71 00:54:45 10149 Клиновый Сергей 1987 Черкаси
72 00:54:57 10070 Давиденко Дмитро 1989 Крюківщина
73 00:54:58 10034 Карпенко Юлія 1988 Cherkassy
74 00:54:59 10006 Ткачова Аліна 1987 JustRun Київ
75 00:55:00 10072 Ступак Ганна 1980 Буча
76 00:55:17 10075 Зайченко Віталій 2000 JustRun Київ
77 00:55:32 10157 Малоокий Дмитро 1992 Київ
78 00:55:34 10081 Опашнюк Роман 1987 JustRun Київ
79 00:55:49 10146 Скомороха Владислав 1989 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
80 00:55:50 10145 Смірнов Олександр 1989 Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП Черкаси
81 00:55:57 10077 Харчишина Євгенія 1979 Киев
82 00:56:00 10052 Tsalenchuk Igor 1968 KUZIN TEAM Kiev
83 00:56:28 10073 Жарко Олег 1960 Черкаси
84 00:56:59 10063 Литвин Алла 1983 KUZINTEAM Київ
85 00:57:42 10041 Сидоренко Сергей 1990 Черкассы
86 00:58:00 10040 Kordzaia Natela 1984 Одесса
87 00:58:08 10039 Міронов Дмитро 1970 Черкаси
88 00:58:32 10050 Фурманенко Людмила 1992 Черкаси
89 00:58:39 10147 Kozubov Sergey 1973 Under Armour Киев
90 00:58:53 10112 Луценко Віктор 2005 Полтава
91 00:59:15 10087 євпак керолайн 1978 черкаси
92 00:59:26 10101 Завалко Євгеній 2007 КДЮСШ Миколаїв
93 00:59:37 10116 Сульдіміров Микола 1999 Черкаси
94 01:02:06 10131 Барська Марина 1991 ОСДЮСШОР Черкаси
95 01:02:10 10085 Лакатиш Василь 1968 Черкаси
96 01:02:15 10132 Барський Сергій 1989 ОСДЮСШОР Черкаси
97 01:02:26 10046 Тимко Алла 1983 Черкаси
98 01:02:29 10102 Зелена Анастасія 2003 КДЮСШ Миколаїв
99 01:04:09 10083 Поперешнюк Інна 1988 JustRun Полтава
100 01:04:10 10084 Пластун Юлія 1998 JustRun Полтава
101 01:05:45 10103 Панченко Даніела 2006 КДЮСШ Миколаїв
102 01:06:33 10115 Парфеза Олександр 2003 Черкаси
103 01:07:45 10057 Соколовська Ірина 1954 KYIV
104 01:09:15 10054 Амбросюк Ірина 1984 kuzinteam Київ
105 01:11:45 10002 Єдутенко Яків 2005 Черкаси
106 01:26:25 10059 Ямкова Оксана 1982 Черкаси
107 03:40:43 10003 Насонов Микита 1996 JustRun Кам’янське

Дистанція - 5 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:17:21 50049 Поруцький Любомир 1992 Salomon Running Club Ukraine Житомир
2 00:18:01 50038 Ostroushko Denis 1989 Київ
3 00:18:30 50052 Погребець Данило 2001 КДЮСШ Черкаси
4 00:18:37 50050 Анікееєв Тимофій 1997 Saucony Run Club Київ
5 00:18:55 50043 Волошин Віталій 1987 Saucony Run Club Київ
6 00:20:13 50109 Маммедалієв Артур 2001 ОСДЮСШОР Черкаси
7 00:20:19 50108 Шкуматов Сергій 2003 ОСДЮСШОР Черкаси
8 00:20:51 50081 Мамонтов Петро 1985 Черкаси
9 00:20:53 50035 Чуряк Євген 1976 Kuzin Team Проліски
10 00:21:12 50040 Bazaliyskyy Oleg 1974 Kyiv
11 00:21:28 50042 Олексій Тарасов 1981 KUZIN TEAM/ MC "TARAS BULBA" Kyiv
12 00:22:26 50028 Федоріненко Павло 1984 Фастов
13 00:23:24 50066 Муха Василь 1998 ВіЯр Черкаси
14 00:23:25 50089 Брунов Олексій 2002 Черкаси
15 00:23:27 50098 Матюшкін Віктор 2007 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
16 00:23:54 50094 Суденко Олег 1999 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
17 00:24:00 50140 Сінько Віталій 1973 Черкаси
18 00:24:04 50097 Глагольєв Арсен 2008 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
19 00:24:06 50110 Тарасюк Владислав 2006 ОСДЮСШОР Черкаси
20 00:24:29 50046 Сахаров Костянтин 1985 JustRun Київ
21 00:24:41 50102 Тертична Юлія 1989 ОСДЮСШОР Черкаси
22 00:25:03 50114 Іванчук Андрій 1999 КДЮСШ Вулкан Черкаси
23 00:25:22 50095 Левицький Кирил 2009 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
24 00:25:40 50067 Потапов Олексій 1999 ВіЯр Черкаси
25 00:25:45 50071 Хоменко Олександр 1989 ВіЯр Черкаси
26 00:25:49 50024 Лазовський Сергій 2005 Сміла
27 00:25:55 50113 Черемісін Ілля 1994 Черкаси
28 00:26:03 50057 Карманнік Роман 1983 Черкаси
29 00:26:29 50106 Кравченко Марина 2004 ОСДЮСШОР Черкаси
30 00:26:31 50117 Сапетко Дмитро 2010 КДЮСШ Вулкан Черкаси
31 00:26:31 50103 Пріхно Єлізавета 2002 ОСДЮСШОР Черкаси
32 00:26:33 50101 Макота Марія 2002 ОСДЮСШОР Черкаси
33 00:26:45 50122 Горянська Аніта 2011 КДЮСШ Вулкан Полтава
34 00:26:52 50129 Мельник Дарія 1989 Черкаси
35 00:27:11 50137 Саєнко Артур 1994 Uptarget.co Черкаси
36 00:27:17 50034 Панченко Світлана 1997 Черкаси
37 00:27:18 50080 Шевченко Ярослав 1988 ВіЯр Черкаси
38 00:27:27 50115 Толмосов Олексій 2013 КДЮСШ Вулкан Черкаси
39 00:27:32 50143 Паливода Анна 2004 Кдюсш Черкаси
40 00:27:33 50100 Шпильова Тетяна 2006 ОСДЮСШОР Черкаси
41 00:27:52 50135 Поліщук Олег 1993 Uptarget.co Черкаси
42 00:28:10 50111 Гавриш Анна 1991 Черкаси
43 00:28:27 50021 Баніна Олександра 1996 Черкаси
44 00:28:27 50139 Палагін Руслан 1990 Uptarget.co Черкаси
45 00:28:34 50047 Вишневецька Ольга 1990 Черкаси
46 00:29:10 50092 Коротяєва Анна 2009 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
47 00:29:13 50119 Мисан Ярослав 2009 КДЮСШ Вулкан Черкаси
48 00:29:17 50116 Сапетко Анастьасія 2012 КДЮСШ Вулкан Черкаси
49 00:29:17 50096 Каліушко Максим 2009 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
50 00:29:25 50006 Davydenko Tetiana 1994 Ultra Lviv
51 00:29:25 50036 Данильченко Тетяна 1989 Черкаси
52 00:29:25 50082 Фатнєва Олена 1978 Черкаси
53 00:29:27 50128 Василишин Віра 1984 с.Криве Озеро Миколаївська область
54 00:29:27 50123 Пушенко Богдан 2009 КДЮСШ Вулкан Полтава
55 00:29:28 50017 Карнаушенко Дар'я 1993 Черкаси
56 00:29:34 50120 Свириденко Тим офій 1999 КДЮСШ Вулкан Черкаси
57 00:29:36 50118 Авамле Назар 1999 КДЮСШ Вулкан Черкаси
58 00:29:43 50061 Дібровенко Вячеслав 1994 ВіЯр Черкаси
59 00:29:51 50063 Зінченко Олександр 1991 ВіЯр Черкаси
60 00:29:51 50070 Суддя Максим 1991 ВіЯр Черкаси
61 00:30:05 50032 Kulieshov Dmytro 1987 Cherkasy
62 00:30:23 50025 Ольга Йосипака 1987 не має Черкаси
63 00:30:23 50015 Ковальчук Ольга 1988 Justrun Київ
64 00:30:31 50045 Сироватень Олексій 1991 Чорнобай
65 00:30:40 50138 Демченко Марина 1990 Uptarget.co Черкаси
66 00:30:40 50054 Скринська Олена 1982 Черкаси
67 00:31:08 50055 Стасенко Ірина 1992 Черкаси
68 00:31:11 50091 Пономаренко Маргарита 2008 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
69 00:31:22 50022 Voronov Sergii 1988 Черкаси
70 00:32:13 50062 Загреба Ілля 2001 ВіЯр Черкаси
71 00:32:13 50068 Рябенко Роман 2000 ВіЯр Черкаси
72 00:32:19 50144 Заднипряный Александр 1986 Черкассы
73 00:32:54 50078 Тищенко Інна 1982 ВіЯр Черкаси
74 00:32:56 50053 Гузенко Яна 1991 Черкаси
75 00:33:17 50093 Калашнік Поліна 1999 КДЮСШ № 2 ЧМР Черкаси
76 00:33:27 50077 Сліпко Анна 1989 ВіЯр Черкаси
77 00:33:27 50079 Шевченко Оксана 1977 ВіЯр Черкаси
78 00:33:28 50076 Полторацька Лілія 1988 ВіЯр Черкаси
79 00:33:38 50060 Барабаш Михайло 1983 ВіЯр Черкаси
80 00:33:40 50069 Стрілець Сергій 1985 ВіЯр Черкаси
81 00:33:47 50142 Іванова Олександра 2008 Кдюсш 1 Черкаси
82 00:33:48 50033 Соколовська Вероніка 2001 Київ
83 00:34:15 50127 Абрамова Карина 2021 Черкаси
84 00:34:32 50083 Євтушевська Наталія 1999 Черкаси
85 00:35:12 50105 Сухар Оксана 2003 ОСДЮСШОР Черкаси
86 00:35:16 50087 Саранська Вераніка 2006 Черкаси
87 00:35:16 50088 Пугач Олександра 1999 Черкаси
88 00:35:18 50085 Шелудько Юлія 2006 Черкаси
89 00:35:55 50136 Вовкодав Илья 1997 Uptarget.co Черкаси
90 00:36:16 50044 Хомено Вікторія 1989 Черкаси
91 00:36:20 50058 Литвинов Михайло 2014 Stepkoep Черкаси
92 00:36:20 50059 Литвинова Олена 1961 Stepkoep Черкаси
93 00:36:24 50029 Олексенко Олена 1975 Чорнобай
94 00:36:24 50086 Клок Єлизавета 1999 Черкаси
95 00:36:26 50027 Сироватень Олена 1962 Чорнобай
96 00:37:13 50084 Петльована Наталія 1999 Черкаси
97 00:38:00 50072 Глушкова Рута 1998 ВіЯр Черкаси
98 00:38:03 50073 Дишловенко Ольга 1999 ВіЯр Черкаси
99 00:39:34 50112 Шуляк Ігор 1996 Черкаси

Естафета на 21 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Команда Клуб Населений пункт
1 01:13:53 92103 ОСДЮСШОР ОСДЮСШОР Черкаси
2 01:22:49 92104 2 OLD 4 DAT SH1T Nike Run Club Odessa
3 01:37:38 92102 Теплотема Running club Poltava Полтава
4 01:41:44 92101 Голос Черкаси Черкаси

«Командна П'ятірка» - 5 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:18:00 40039 Волошин Олексій 1984 Nike Run Club Одесса
2 00:18:31 40021 Колесніков Андрій 2002 ОСДЮСШОР Черкаси
3 00:18:41 40022 Колесніков Олександр 1999 ОСДЮСШОР Черкаси
4 00:18:50 40023 Полєвщіков Василь 2003 ОСДЮСШОР Черкаси
5 00:19:13 40051 Люткевич Матвій 2004 Три Ведмеді (Київ-2) Київ
6 00:19:16 40024 Фінашкін Павло 1987 ОСДЮСШОР Черкаси
7 00:19:20 40001 Voloshyn Oleh 1991 Active Bridge Cherkasy Черкаси
8 00:19:29 40003 Зачешигрива Богдан 2000 Active bridge Cherkasy Черкассы
9 00:20:24 40002 Ткаченко Михайло 2004 Active Bridge Cherkasy Черкаси
10 00:20:32 40054 Рудик Максим 1993 Три Ведмеді (Київ-2) Черкаси
11 00:21:08 40038 Небога Владислав 1995 Nike Run Club Odessa
12 00:21:20 40004 Колісніченко Захар 1991 Active Bridge Cherkasy Черкаси
13 00:21:45 40028 Гречко Павло 2004 КДЮСШ ВУЛКАН 1 Черкаси
14 00:22:29 40041 Дущак Дмитро 1984 Nike Run Club Odessa
15 00:22:33 40037 VOLOBUIEV OLEKSII 1987 Nike Run Club Odessa
16 00:22:52 40029 Смоляр Андрій 2008 КДЮСШ ВУЛКАН 2 Черкаси
17 00:22:55 40049 Ушмаєв Дмитро 1976 Три Ведмеді (Київ) Київ
18 00:23:07 40026 Миколаєнко Влад 1997 КДЮСШ ВУЛКАН 1 Черкаси
19 00:23:18 40027 Яковенко Ренат 2007 КДЮСШ ВУЛКАН 1 Черкаси
20 00:23:29 40025 Кравченко Денис 2008 КДЮСШ ВУЛКАН 1 Черкаси
21 00:25:20 40009 Анастасія Любенська 2006 Венето - баскет Полтава
22 00:25:23 40032 Возняк Ярослав 2007 КДЮСШ ВУЛКАН 2 Черкаси
23 00:25:25 40030 Нурітдінов Самін 2007 КДЮСШ ВУЛКАН 2 Черкаси
24 00:25:28 40031 Гайдуков Ілля 2008 КДЮСШ ВУЛКАН 2 Черкаси
25 00:25:56 40052 Люткевич Юрій 1984 Три Ведмеді (Київ-2) Київ
26 00:27:42 40017 Лещенко Олег 1985 JustRan Черкаси
27 00:28:27 40034 Нестер Крістіна 2009 КДЮСШ ВУЛКАН 3 Черкаси
28 00:29:10 40046 Бондаренко Сергій 1987 Три Ведмеді (Черкаси) Черкаси
29 00:29:18 40045 Краснокутский Денис 1993 Три Ведмеді (Черкаси) Черкаси
30 00:29:49 40043 Бородай Олександр 1996 Три Ведмеді (Черкаси) Черкаси
31 00:30:03 40010 Зелик Діана 1999 Венето - баскет Черкаси
32 00:30:03 40011 Літовка Руслана 1999 Венето - баскет Черкаси
33 00:30:24 40036 Звягельська Ангеліна 2009 КДЮСШ ВУЛКАН 3 Черкаси
34 00:30:25 40033 Ноздренко Софія 1999 КДЮСШ ВУЛКАН 3 Черкаси
35 00:30:25 40035 Нестер Єва 2011 КДЮСШ ВУЛКАН 3 Черкаси
36 00:31:47 40013 Гибало Вераніка 1999 Венето - баскет 2 Черкаси
37 00:31:47 40014 Власенко Юлія 2007 Венето - баскет 2 Черкаси
38 00:32:27 40044 Михайлова Валерія 1995 Три Ведмеді (Черкаси) Черкаси
39 00:33:15 40015 Дружченко Поліна 1999 Венето - баскет 2 Черкаси
40 00:33:15 40016 Кушніренко Анна 1999 Венето - баскет 2 Черкаси
41 00:34:37 40012 Пугач Марія 1999 Венето - баскет Черкаси
42 00:36:45 40059 Бондар Тетяна 1999 Titanium Technologies Черкаси
43 00:36:45 40060 Комарова Ірина 1998 Titanium Technologies Черкаси
44 00:36:45 40061 Устименко Богдан 1999 Titanium Technologies Черкаси
45 00:36:46 40055 Чмир Руслан 1998 Titanium Technologies Черкаси
46 00:40:26 40048 Бабенко Ярослав 1989 Три Ведмеді (Київ) Київ
47 00:40:26 40053 Богуш Інеса 1993 Три Ведмеді (Київ-2) Київ
48 00:40:27 40047 Тищенко Андрій 1976 Три Ведмеді (Київ) Київ
49 00:40:27 40050 Тищенко Дар'я 2002 Три Ведмеді (Київ) Київ
dq 00:18:19 40008 Гаврилюк Наталія 1983 Черкаси City Черкаси
dq 00:19:18 40005 Гречаний Андрій 1993 Черкаси City Кобеляки
dq 00:19:27 40006 Шеремета Артур 2001 Черкаси City Черкаси
dq 00:21:36 40007 Слободянюк Євген 2001 Черкаси City Черкаси