Kyiv Nova poshta Half Marathon

"Командна П'ятірка" - 5 км

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:16:05 30072 Богданов Михайло 1981 Goracy sportowcy Київ
2 00:16:05 30071 Давиденко Микола 1991 Goracy sportowcy Ніжин
3 00:16:05 30073 Кровлайдіс Cергій 1978 Goracy sportowcy Київ
4 00:17:19 30019 Ящук Юрій 1977 TEAM EXIM Київ
5 00:18:02 30104 Зюзін Ілля 2000 ISZZI Київ
6 00:18:02 30101 Нагорний Дмитро 2000 ISZZI Київ
7 00:18:15 30102 Креховецький Андрій 1998 ISZZI Київ
8 00:18:25 30178 Жеребецький Тарас 2000 Львів
9 00:19:25 30001 Лукіянчук Петро 1998 Львів (Львівська обл.)
10 00:19:35 30018 Дорошенко Андрій 1981 TEAM EXIM Київ
11 00:19:50 30015 Заєць Ярослав 1992 Лівобережечка Київ
12 00:20:56 30052 Прядко Андрій 1997 Киев
13 00:21:16 30079 Іванов Cтепан 1987 "Командна П'ятірка" - 5 км 0634779770 Юлія
14 00:21:21 30017 Хорошун Дмитро 1991 TEAM EXIM Київ
15 00:21:23 30057 Знамєнщіков Олександр 1998 Троє в каноє Київ
16 00:21:23 30056 Максимець Тетяна 1995 Троє в каноє Київ
17 00:21:42 30113 Конюхов Андрій 1986 3viseven Київ
18 00:22:05 30179 Мисак Назар 2001 Львів
19 00:22:57 30140 Полонський Євген 1988 "Три Ведмеді" Київ
20 00:22:59 30095 Кулішова Варвара 2006 Київ
21 00:23:09 30055 Максимець Ярослав 2021 Троє в Каноє Київ
22 00:23:34 30151 Бабенко Ярослав 1989 "Три Ведмеді 4" Київ
23 00:23:35 30149 Тищенко Андрій 1976 "Три Ведмеді 4" Київ
24 00:23:35 30150 Мороз Игорь 1991 "Три Ведмеді 4" Київ
25 00:23:52 30042 Моляр Андрей 1993 Мостопроект Kiev
26 00:23:55 30154 Клец Денис 1984 "Три Ведмеді 5" Київ
27 00:24:19 30143 Бушмакин Ігор 1996 "Три Ведмеді 2" Київ
28 00:24:37 30182 Кулішова Лариса 1972 Київ
29 00:24:39 30077 Пархоменко Микита 2002 Luxeo Team Київ
30 00:24:43 30153 Кондратюк Євгеній 1972 "Три Ведмеді 5" Київ
31 00:24:44 30176 Гермацький Євген 1990 РеалМадрид Київ
32 00:24:48 30053 Бодак Володимир 1999 Картаві рукава Киев
33 00:25:06 30148 Статник Вячеслав 1966 "Три Ведмеді 3" Київ
34 00:25:10 30142 Суботина Кристина 2002 "Три Ведмеді " Київ
35 00:25:17 30157 Шафарчук Игорь 1997 "Три Ведмеді 6" Київ
36 00:25:23 30124 Бабич Ольга 1998 Family run club Бердичів
37 00:25:29 30125 Кушнирук Ануар 2002 Лев Хор Киев
38 00:25:32 30060 Гарбуза Валерія 1996 Чисте серце Киев
39 00:25:40 30172 Мединская Елена 1988 Софиевская Борщаговка, Киевская обл., Киево-Cвятош
40 00:25:58 30112 Лоза Антон 1995 3viseven Київ
41 00:26:12 30129 Дюков Іван 2007 Freestyle Киев
42 00:26:13 30163 Крись Микола 1995 INTEGRITES1 Київ
43 00:26:26 30020 Кузнєцова Марія 1979 Andreev Orca Team Київ
44 00:26:27 30021 Юрій Будзишен 1981 Andreev Orca Team Київ
45 00:26:28 30141 Ігнатов Євген 1982 "Три Ведмеді" Київ
46 00:26:32 30045 Чистякова Катерина 1987 Макрохим Київ
47 00:26:35 30070 Кулішова Евеліна 1995 Київ
48 00:26:38 30181 Анастасия Андриенко 2002 ФТМ Киев
49 00:26:38 30159 Кирас Берк 2001 ФТМ Киев
50 00:26:40 30158 Мелешков Дмитро 2001 ФТМ Київ
51 00:26:42 30039 Шалавин Діана 1998 Зірочки Киев
52 00:26:42 30037 Шалавинська Наталія 1976 Зірочки Киев
53 00:27:06 30127 Чорнокінь Яків 2008 Лев Хор Киев
54 00:27:10 30091 Щербаха Олександр 1985 PUMB RUN 1 Киів
55 00:27:11 30085 Южда Ярослав 1984 PUMB RUN 2 Немішаєве
56 00:27:13 30044 Шаповал Сергій 1986 Макрохим Київ
57 00:27:15 30120 Миронюк Карина 1998 Family run club Бердичів
58 00:27:15 30122 Миронюк Ірина 1998 Family run club Бердичів
59 00:27:21 30160 Пташник Наталія 1990 INTEGRITES Київ
60 00:27:22 30162 Єфименко Іван 1999 INTEGRITES Київ
61 00:27:24 30130 Цисарський Роман 2006 Freestyle Киев
62 00:27:31 30059 Гайдаманчук Сергій 1980 Чисте серце Киев
63 00:27:31 30126 Максименко Олександр 1986 Лев Хор Киев
64 00:27:40 30107 Беклеміщева Анастасія 1991 1viseven Київ
65 00:27:49 30110 Кудрик Тетяна 1991 2viseven Київ
66 00:28:02 30082 Столбовий Євген 1990 "Командна П'ятірка" - 5 км 0634779770 Юлія
67 00:28:02 30081 Ярчук Дар'я 1991 "Командна П'ятірка" - 5 км 0634779770 Юлія
68 00:28:10 30108 Орлова Анна 1989 2viseven Київ
69 00:28:13 30117 Бурцев Ілля 1997 Пузатые туи Київ
70 00:28:20 30089 Ставицька Марина 1984 PUMB RUN 1 Київ
71 00:28:30 30109 Саєнко Наталія 1989 2viseven Київ
72 00:28:30 30106 Борейко Юлія 1990 1viseven Київ
73 00:28:45 30051 Андрійчук Тетяна 1992 Картаві рукава Киев
74 00:29:15 30128 Пластовець Дмитро 2007 Freestyle Киев
75 00:29:26 30010 Мартьянов Олексій 1975 RunBaseKyiv Київ
76 00:29:26 30008 Рипілевський Іван 1986 RunBaseKyiv Київ
77 00:29:26 30009 Горєлова Анна 1985 RunBaseKyiv Київ
78 00:29:29 30145 Иванченко Юлия 1979 "Три Ведмеді 2" Київ
79 00:29:31 30146 Лєбєдєва Яна 1982 "Три Ведмеді 3" Київ
80 00:29:44 30111 Дроздовський Максим 1999 3viseven Київ
81 00:29:57 30027 Сагін Юрій 1983 Бориспільські тюлені Бориспіль
82 00:30:00 30014 Пшеничний Юрій 1995 TeploTemaRan Полтава
83 00:30:01 30068 Покас Іван 1995 TeploTemaRun Полтава
84 00:30:01 30069 Пугач Віта 1995 TeploTemaRun Полтава
85 00:30:04 30074 Мария Ковшун 1987 Luxeo Team Київ
86 00:30:08 30116 Ковшун Дмитрий 1986 SEO Шаманы Київ
87 00:30:15 30144 Клімова Юлія 1990 "Три Ведмеді 2" Київ
88 00:30:22 30165 Гурська Катерина 2000 INTEGRITES1 Київ
89 00:30:33 30024 Бордакова Мария 1973 Киев
90 00:30:52 30097 Пономаренко Оксана 1981 ГО Долоні Добра Київ
91 00:30:59 30161 Закржевська Анастасія 2000 INTEGRITES Київ
92 00:31:00 30164 Гура Оксана 1984 INTEGRITES1 Київ
93 00:31:16 30119 Мулярчук Ніколай 2001 SEO Шаманы Київ
94 00:31:20 30152 Троценко Андрій 1989 "Три Ведмеді 5" Київ
95 00:31:31 30084 Лиховайда Галина 1974 Украинка
96 00:31:47 30105 Фролова Олена 1986 1viseven Київ
97 00:31:57 30022 Марина Будзишен 1982 Andreev Orca Team Київ
98 00:32:13 30115 Король Надія 1987 SEO Шаманы Київ
99 00:32:46 30087 Мінаєва Зоя 1983 PUMB RUN 2 Київ
100 00:32:47 30086 Поддубняк Дар’я 1984 PUMB RUN 1 Київ
101 00:33:10 30166 Войтенко Юрій 1984 3viseven Київ
102 00:33:14 30075 Вовк Олексій 2002 Luxeo Team Київ
103 00:33:17 30156 Гламазда Олексій 1983 "Три Ведмеді 6" Київ
104 00:33:37 30114 Кочетов Вадим 1996 Пузатые туи Київ
105 00:33:40 30098 Ruban Marina 1993 SEO Віа_Гра Girls Київ
106 00:33:41 30099 Козлова Софія 2001 SEO Віа_Гра Girls Київ
107 00:33:41 30100 Галайко Надія 1994 SEO Віа_Гра Girls Київ
108 00:34:08 30135 Шевчук Тетяна 2021 Тріо Вареничі Kyiv
109 00:34:08 30136 Стретович Ганна 1988 Тріо Вареничі Київ
110 00:34:38 30170 Дубас Катерина 1996 Три Ведмеді 7 Киев
111 00:34:39 30038 Шалавинська Анна 2006 Зірочки Киев
112 00:34:50 30171 Шпаківська Тетяна 1991 Три ведмеді 7 Киев
113 00:35:07 30123 Станкевич Никита 1996 Пузатые туи Буча
114 00:35:14 30185 Гашук Тетяна 1983 Київ
115 00:35:14 30054 Позднякова Діана 2002 Українська Академія Лідерства Старокостянтинів
116 00:35:14 30187 Нікіташ Анна 1987 бориспільскькі тюлені киів
117 00:35:15 30058 Котовщик Ілона 2003 Біла Церква
118 00:35:15 30147 Лєбєдєва Владислава 2004 "Три Ведмеді 3" Київ
119 00:35:24 30155 Малов Михаил 1982 "Три Ведмеді 6" Київ
120 00:35:33 30061 Махмудов Бахавидин 2004 Чисте серце Киев
121 00:35:37 30168 Ніколенко Крістіна 1999 3viseven Київ
122 00:35:37 30167 Фридель Володимир 1987 3viseven Київ
123 00:36:10 30043 Завгородня Наталія 1991 Мостопроект Київ
124 00:36:10 30041 Ратушняк Віталій 1981 Мостопроект Ірпінь
125 00:36:55 30026 Афанасієв Марія 1991 Макрохим Київ
126 00:38:04 30131 Іргашова София 2011 ГО Долоні Добра Київ
127 00:38:11 30025 Нестеренко Дарія 1987 Макрохим Київ
128 00:38:35 30096 Іргашова Зоя 1976 Київ

Дистанція - 5 км

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:15:29 51989 Могильний Денис 2000 Переяслав-Хмельницький
2 00:15:51 50156 Балась Максим 1985 Kislorod Київ
3 00:16:01 52096 Астаф‘єв Олексій 1999 Рівне
4 00:16:09 51784 Петренко Дмитро 2002 смт Олександрівка
5 00:16:36 50009 Ясинский Евгений 1988 Kryzhrun Odessa
6 00:16:47 50040 Ostroushko Denis 1989 Saucony Run Club Київ
7 00:16:49 51958 Сушков Максим 1995 4F/ BigLead Pavlograd
8 00:17:25 51241 Пивовар Андрій 1990 Parimatch Tech Київ
9 00:17:28 51880 Matvyeyev Andrey 1986 adidas runners Kyiv Kyiv
10 00:17:30 51694 Горбатко Дмитрий 1976 KM Running Club Киев
11 00:17:33 51971 Костянтин Бабій 1991 NoBorringRunners Гнівань
12 00:17:34 51361 Клименко Вадислав 2005 Київ
13 00:17:39 50090 Сидоренко Александр 2003 Falcons Running Club Чернигов
14 00:17:40 51017 Mamitko Bohdan 2003 Переяслав
15 00:17:41 51757 Козырев Влад 1999 Київ
16 00:17:44 52090 Баган Любомир 2004 Київ
17 00:17:45 51031 Рибалкiн Микола 1995 Одеса
18 00:17:45 51500 Богдан Руслан 2002 Київ
19 00:17:49 50128 Кратюк Олександр 1998 Житомир
20 00:17:50 52083 Чуян Віталій 1987 adidas Runners Kyiv Буча
21 00:17:59 50725 Владислав Будьонний 1992 Squad UA Runners Харкiв
22 00:18:02 51718 Кравчук Руслан 2000 Переяслав
23 00:18:10 51652 Пантелієнко Данило 1995 Falcons Running Club, Triathlon Brothers Squad Чернігів
24 00:18:14 55279 Михаревич Иванка 1994 Киев
25 00:18:20 50003 Олішевська Юлія 1989 FamilyRunClub Бердичів
26 00:18:36 51973 Петренко Сергій 1986 Tristars Київ
27 00:18:41 50358 Третяк Ігор 2005 Київ
28 00:18:42 51630 Мохун Максим 2001 ULA Runners Тернопіль
29 00:18:43 51788 Лозицький Юрій 1984 Київ
30 00:18:50 52053 Чорновол Тетяна 2003 Київ
31 00:18:51 52064 Ивашков Сергей 1988 Одесса
32 00:18:55 50094 Бублик Михайло 2008 VITA VERDE Київ
33 00:19:00 51657 Мірошник Олексій 1999 Nike Run Club Київ
34 00:19:02 51743 Serhii Popov 1994 Переяслав
35 00:19:07 51893 Нєізвєстний Володимир 1999 KM running club Київ
36 00:19:09 55272 Мелеш Катерина 2021 Ужгород
37 00:19:11 51398 Шаварин Дмитро 1990 Луцьк
38 00:19:13 50997 Мамонтов Петро 1985 Київ
39 00:19:19 50015 Панічевський Юрій 1991 Squad UA Runners Вишгород
40 00:19:21 51736 Прасол Виталий 1991 Боржоми Київ
41 00:19:26 50062 Коваленко Анна 1997 Track&Speed Club Херсон
42 00:19:26 51866 Репнін Руслан 1997 Київ
43 00:19:29 50403 Havlytska Olha 1996 Kyiv
44 00:19:31 50453 Загребельний Олександр 1991 Nike Run Club Київ
45 00:19:31 50293 Шкурко Артем 2006 Бориспіль
46 00:19:35 50341 Чернов Анатолий 1992 киев
47 00:19:35 52040 Кур'ята Андрій 1991 depositphotos Київ
48 00:19:36 51360 Клименко Руслан 1979 Київ
49 00:19:38 51888 Богуто Денис 1981 Run Empire Харків
50 00:19:42 52054 Таран Дар‘я 2003 Київ
51 00:19:44 51202 Плашкевич Ростислав 2007 Київ
52 00:19:46 50401 Рекунов Олексій 1986 Київ
53 00:19:48 50517 Мотузка Олександр 2005 Київ
54 00:19:49 52111 Луців Богдан 2001 Львів
55 00:19:52 50334 Федорцев Кирил 2000 Київ
56 00:19:53 50438 Івженко Андрій 1981 Nambi Київ
57 00:19:54 51143 Дубенец Дарья 2007 Дружківка
58 00:19:54 50474 Гармаш Софія 1999 Nike Run Club Киев
59 00:19:57 50154 Єфименко Анна 1994 Track&Speed Club Київ
60 00:20:11 50060 Поліщук Ярослав 1991 Київ
61 00:20:11 52047 Заїка Анастасія 2003 Київ
62 00:20:11 51366 Быков Кузьма 2002 Житомир
63 00:20:12 50236 Колодюк Андрій 1990 Київ
64 00:20:20 51147 Ветошко Іван 1998 Kyiv
65 00:20:22 50367 Гнєдов Володимир 1970 UA FOXHUNTERS Чабани
66 00:20:22 51513 Краст Юрій 1986 Київ
67 00:20:22 50771 П'ятосин Олексій 1991 Стайки
68 00:20:26 50021 Бенза Юлія 1990 KuzinTeam/ MC TarasBulba Київ
69 00:20:28 51297 Петренко Володимир 2007 Fsou Київ
70 00:20:38 51990 Горбунова Анастасія 1992 Run Empire Харків
71 00:20:44 51985 Горбатенко Лилия 1983 Киев
72 00:20:48 51339 Поліщук Яна 1996 Hegelmann Transporte Ukraine Київ
73 00:20:50 50832 Матійців Тарас 1994 Київ
74 00:20:57 50840 Чикида Алексей 1996 Київ
75 00:21:02 51100 Перінський Кирило 1995 Могутня Нація Київ
76 00:21:02 51212 Руденко Катерина 1987 Киев
77 00:21:02 50554 Савченко Олександр 1987 Вишгород
78 00:21:08 51383 Булинг Николай 1988 Киев
79 00:21:10 50030 Войтенко Сергій 1979 Run Base Kyiv Київ
80 00:21:10 51185 Іванова Станіслава 1994 Squad UA Runners Миколаїв
81 00:21:16 52100 Саад Рамазан 1990 Харьков
82 00:21:18 50022 Бурдейний Михайло 1985 KuzinTeam Київ
83 00:21:20 51676 Сьомик Сергій 2000 Нуоу Київ
84 00:21:25 51506 Черкас Алексей 1973 с. Юровка
85 00:21:26 51812 Шпоть Сергій 1984 Бровари
86 00:21:29 51258 Лемента Андрій 1977 Киев
87 00:21:30 50006 Miroshnychenko Oleksandr 1983 Falcons Running Club/Salomon Running Club Чернігів
88 00:21:30 51295 Ющишен Юрій 2002 Ірпінь
89 00:21:31 51208 Яремко Ігор 1999 Київ
90 00:21:33 50199 Набок Олександр 1989 Vodafone Ukraine team Київ
91 00:21:33 52456 Лихошерстова Наталія 1996 Betconstruct Київ
92 00:21:33 50844 Крохальов Іван 2000 КПІ ім. Ігоря Сікорського Київ
93 00:21:34 50797 Дудінський Андрій 1982 Київ
94 00:21:34 50162 Попович Віктор 1987 Полтава
95 00:21:40 50382 Листопад Сергій 1993 Київ
96 00:21:43 50082 Пінгін Микола 1992 Київ
97 00:21:47 51265 Шевчук Ілля 2002 Київ
98 00:21:52 52091 Кравченко Анна 1988 Run Empire Тарановка
99 00:21:55 50350 Роман Овчаренко 2006 Київ
100 00:21:56 51230 Гармаш Вiктор 1966 Киïв
101 00:21:56 50399 Щур Вячеслав 1980 Київ
102 00:21:57 50185 Курганський Сергій 1990 Track&Speed Club Вишгород
103 00:21:58 51566 Бабіч Олена 2000 Київ
104 00:21:59 50208 Гаганенко Антон 1996 Киев
105 00:21:59 51063 Ткач Инна 1993 Powercode Киев
106 00:22:00 51707 Медведкіна Ольга 1993 Чернігів
107 00:22:00 51697 Литвиненко Юлiя 1991 Чернiгiв
108 00:22:01 50264 Мойса Даніїл 1989 Borsch’ run Київ
109 00:22:02 50349 Овчаренко Елена 1978 Київ
110 00:22:03 51198 Вівчарук Влад 2003 Київ
111 00:22:04 50054 Чорний Віталій 1995 Одеса
112 00:22:04 50234 Мокринський Ростислав 1977 Буча
113 00:22:04 52471 Юрченко Артем 2006 Гнівань
114 00:22:04 50183 Левченко Макс 1992 Киев
115 00:22:06 50370 Чучкалов Мітя 2008 Київ
116 00:22:06 51598 Бойко Антон 1999 Киев
117 00:22:11 51901 Ремигайло Дмитро 1991 Киев
118 00:22:13 51000 Пекар Aртем 1984 Киев
119 00:22:16 51968 Khylko Philip 2004 Київ
120 00:22:19 50968 Баранов Дмитро 2001 Київ
121 00:22:19 52472 Ярошенко Наталія 1991 Київ
122 00:22:21 51610 Смирнов Іван 1985 смт. Гончарівське
123 00:22:25 50250 Складенко Максим 1993 Киев
124 00:22:25 51229 Сидоров Михайло 1990 Київ
125 00:22:26 51904 Губеня Петро 1983 Hubenyateam Тернопіль
126 00:22:27 52059 Веселий Андрій 2000 Київ
127 00:22:27 51341 Загорков Олександр 2012 Hegelmann Transporte Ukraine Київ
128 00:22:29 50857 Рочкай Тарас 1982 Київ
129 00:22:30 50769 Ящук Віталій 1991 Київ
130 00:22:32 52214 Чернишова Юлія 1990 Перша Лізингова Компанія Київ
131 00:22:32 52475 Ihnatusha Alex 2000 Украинка
132 00:22:32 51114 Іванов Роман 1979 Золотоноша
133 00:22:33 51849 Попутняк Анжела 2000 Київ
134 00:22:33 51634 Снитніков Антон 1985 Київ
135 00:22:35 51927 Дєтков Григорій 1994 Київ
136 00:22:38 51501 Душаков Сергій 1992 ЗСУ Киев
137 00:22:39 51747 Литвинов Сергей 1991 Киев
138 00:22:41 50276 Кривов'яз Євгеній 1995 Вишгород
139 00:22:42 50305 Чалий Павло 1993 Буча
140 00:22:43 51296 Петренко Віталій 1981 Fsou Київ
141 00:22:43 50356 Дякович Роман 1998 Київ
142 00:22:43 51814 Рашевський Олексій 1989 Киев
143 00:22:45 51368 Привалов Никита 1998 Минск
144 00:22:46 52205 Наказний Владислав 1993 Novaposhta Київ
145 00:22:46 52244 Шабаровський Богдан 1993 VKP Run Club Київ
146 00:22:47 51886 Добровольська Моніка 2000 Біла Церква
147 00:22:47 50345 Безпрозванний Денис 1990 Біла Церква
148 00:22:49 51186 Либа Артем 1986 Runday Київ
149 00:22:52 50822 Крейч Євген 1983 Falcons Running Club Чернігів
150 00:22:52 51205 Бурий Володимир 1999 Київ
151 00:22:53 50781 Гресько Владислав 2021 Київ
152 00:22:54 52140 Коростель Олександр 1996 Київ
153 00:22:54 50308 Гребенніков Сергій 1981 Ірпінь
154 00:22:55 52115 Кушнір Олексій 1984 Київ
155 00:22:55 52039 Скачков Антон 1991 depositphotos Київ
156 00:22:56 51481 Гхозлані Закарія 1993 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
157 00:22:57 52025 СТАШКО ІННА 1991 Київ
158 00:22:57 50374 Чучкалов Дмитро 1975 Київ
159 00:22:58 51585 Слободян Сергій 1996 Київ
160 00:22:58 51419 Шевчук Ігор 1994 Костопіль
161 00:22:59 50582 Бондар Олексій 2002 Киев
162 00:23:00 51781 Usenko Nataliia 1986 Київ
163 00:23:01 51201 Фурсов Артем 2002 Київ
164 00:23:03 51255 Патик Артем 1989 киев
165 00:23:04 50753 Ангарская Маргарита 2010 Фехтовальный клуб Вершина Київ
166 00:23:06 51928 Бондаренко Сергей 1988 Киев
167 00:23:07 51238 Конощук Євгеній 1992 Могутня Нація Kiev
168 00:23:08 50922 Чанглі Олександр 1983 Adidas Runners Київ
169 00:23:08 50539 Онищенко Ілля 1986 Київ
170 00:23:09 52038 Підберезкін Тимур 1978 depositphotos Київ
171 00:23:11 51992 Аврамов Александр 1975 Харьков
172 00:23:11 51957 Павленко Елена 1979 Беганутые Харьков
173 00:23:11 51337 Сербин Владимир 1992 Киев
174 00:23:13 51011 Дзюба Антон 1988 Київ
175 00:23:15 55277 Павленко Сергей 1996 Киев
176 00:23:17 51484 Хоменко Віктор 2005 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
177 00:23:18 50278 Такач Жолт 1970 Киів
178 00:23:26 52048 Петренко Наталия 1974 Київ
179 00:23:26 51860 Мога Дмитро 1993 Київ
180 00:23:30 51847 Юрманович Роман 2007 Київ
181 00:23:31 51768 Кривко Маргарита 1991 Одеса
182 00:23:31 51955 Весна Михайло 1991 Київ
183 00:23:32 50826 Роздобудько Владислав 1998 Київ
184 00:23:33 55290 Прокопчук Назар 2001 Київ
185 00:23:33 51613 Рашевський Вячеслав 1990 Київ
186 00:23:33 51096 Малец Роман 1974 Вишневое
187 00:23:33 50481 Ідієв Рустам 1991 NPGRC Poltava Полтава
188 00:23:33 50894 Столяр Михайло 1999 Киев
189 00:23:36 51799 Балабан Андрей 2001 Київ
190 00:23:39 51547 Олійник Олена 1988 Київ
191 00:23:41 51362 Черкасець Роман 1984 Київ
192 00:23:42 50902 Ващенко Роман 2020 Київ
193 00:23:42 51344 Твердоступов Артур 2001 Hegelmann Transporte Ukraine Київ
194 00:23:44 51200 Петренко Александр 1982 Бровары
195 00:23:44 50098 Осадчий Юрій 2001 Київ
196 00:23:45 50031 Шкрабацький Віктор 1959 Могорич Калита
197 00:23:45 50067 Ніщименко Федір 1985 adidasrunnerskyiv Київ
198 00:23:46 50320 Korniienko Oleksandra 1986 Kyiv
199 00:23:46 50303 Шкляренко Олександр 2021 Біла Церква
200 00:23:47 51983 Юнес Медждубі 1992 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
201 00:23:48 51069 Величко Сергей 1995 Powercode Киев
202 00:23:50 50636 Галябар Віктор 1985 Київ
203 00:23:50 52117 Тарасенко Ігор 1995 Київ
204 00:23:51 51437 Голышко Родион 1998 Киев
205 00:23:52 50023 Матяш Антон 1988 Runблять Полтава
206 00:23:52 50346 Андрій Слободяник 1982 Київ
207 00:23:53 50394 Орлова Ірина 1984 NPGR Київ
208 00:23:53 50269 Шостка Сергій 1996 КСО Orienta Київ
209 00:23:54 51871 Ремез Владислав 2008 Берсерк Київ
210 00:23:56 51687 Пономаренко Ярослав 1999 Adidas Runners Kyiv Київ
211 00:23:58 51130 Глушакова Наталья 1979 Rexbike Ирпень
212 00:23:58 50710 Семижон Владислав 1996 Київ
213 00:23:59 50872 Андрияш Евгений 1987 Меблеві Технологіі Киев
214 00:24:02 50664 Melnyk Kateryna 1979 Київ
215 00:24:02 50188 Бєлоа Олег 1984 Київ
216 00:24:03 51019 Хорева Алена 1992 Чернiгiв
217 00:24:03 51756 Плахов Андрій 2002 Active Life Дніпро
218 00:24:04 52000 Мирзамухамедов Тимур 1999 Київ
219 00:24:07 50523 Гайковий Олександр 1994 adidas Runners Kyiv Киев
220 00:24:11 50166 Нічік Андрій 1976 Sport Life Київ
221 00:24:12 51723 Коновальчук Олександр 1993 Київ
222 00:24:15 51234 Сабадаха Ігор 1979 Київ
223 00:24:16 51492 Муляр Андрій 1995 Клуб 27 Київ
224 00:24:17 52133 Цівка Владислав 1994 ЙЕ Київ
225 00:24:18 51363 Розе Виталий 1995 Kisa Киев
226 00:24:18 50767 Радченко Дмитро 1982 Київ
227 00:24:18 50890 Білоус Ілля 1998 Киев
228 00:24:20 50549 Книш Богдан 1981 Київ
229 00:24:22 51315 Stadnyk Aleksandr 1995 Kyiv
230 00:24:22 52256 Котляр Олег 1991 Київ
231 00:24:26 50642 Гулієв Анар 1994 Киев
232 00:24:27 50625 Луценко Віра 1985 Основа бігу Новий Буг
233 00:24:29 50386 Комар Ярослав 1987 Київ
234 00:24:31 51342 Колотюк Василь 2012 Hegelmann Transporte Ukraine Київ
235 00:24:32 50590 Подлужна Валерія 1993 Київ
236 00:24:33 50066 Глушко Оксана 1983 Петропавлівська Борщагівка
237 00:24:34 50193 Олефіренко Олександр 1988 с. Крюківщина
238 00:24:36 51287 Mykhailenko Serhii 1988 Kyiv
239 00:24:36 51892 Чечеринда Єгор 2003 Київ
240 00:24:36 51377 Довганін Антон 1983 Київ
241 00:24:37 51913 Шніпко Вероніка 1997 Alfa Sport Club Київ
242 00:24:38 51460 Мазник Володимир 1994 Київ
243 00:24:42 50653 Дьяченко Ольга 1982 BIG Brovary Бровари
244 00:24:43 50257 Захаров Тарас 1981 Київ
245 00:24:43 50896 Нечай Владислав 1997 ППОП 2 Киев
246 00:24:44 51641 Зименко Володимир 1979 Київ
247 00:24:45 51277 Ритова Валерія 2002 Харків
248 00:24:45 51642 Микита Зименко 2006 Київ
249 00:24:46 51232 Єрмілов Дмитро 1984 Hilton Kyiv Київ
250 00:24:50 51755 Зотова Инна 1987 Киев
251 00:24:52 51862 Боровська Людмила 2001 Київ
252 00:24:53 51567 Деньгуб Елена 1996 Киев
253 00:24:55 50461 Логвина Анна 1985 Tiger Run Club Житомир
254 00:24:55 50224 Босак Павел 1989 Київ
255 00:24:59 50833 Зубрицька Маргарита 2021 Київ
256 00:24:59 50834 Миколайчук Кирило 1993 Одеса
257 00:25:01 50551 Stovba Vitaliy 1975 Київ
258 00:25:01 51897 Горохов Сергій 1981 Київ
259 00:25:02 51979 Блажко Наталія 2002 Tigerrunclub Радомишль
260 00:25:03 51101 Янковська Альона 1991 Київ
261 00:25:04 50847 Клименко Ваня 1997 Київ
262 00:25:09 50484 Сакара Марина 2001 Київ
263 00:25:09 50718 Лазунько Сергій 1986 Обухов
264 00:25:10 50699 Круковець Євгеній 1998 Київ
265 00:25:11 50786 Пташкіна Ірина 1996 - Київ
266 00:25:11 50074 Юшкевич Ольга 1994 FamilyRunClub Бердичів
267 00:25:12 51263 Загорулько Андрій 1981 Київ
268 00:25:12 51092 Аржанов Станіслав 2003 не указано
269 00:25:12 50292 Букатко Вітаілй 1992 Київ
270 00:25:14 50055 Боровко Святослав 1976 Бориспіль
271 00:25:16 52136 Muzychuk Dmitriy 1992 Kyev
272 00:25:16 52138 Гребенюк Iгор 1999 Киïв
273 00:25:17 51931 Савченко Сергій 1981 Київ
274 00:25:17 52037 Сердюк Станіслав 1999 depositphotos Київ
275 00:25:17 51910 Мороз Ярослав 1991 Falcons Running Club Чернигов
276 00:25:18 50314 Милицин Александр 2008 Лебедевы Киев
277 00:25:19 52122 Нестеренко Микола 1998 ЙЕ Київ
278 00:25:19 51689 Руденко Євгеній 1998 adidas Runners Kyiv Київ
279 00:25:20 51619 Бардаков Олександр 1985 Київ
280 00:25:21 50479 Курганський Леонід 2001 Київ
281 00:25:22 50744 Tsurkan Ivan 1993 Kyiv
282 00:25:22 50723 Fursa Anya 1992 KM Running Club Kyiv
283 00:25:22 50900 Давидюк Дмитро 1998 Київ
284 00:25:26 50279 Долгих Альона 1981 NikeRunClub Киев
285 00:25:27 52102 Husiatina Nataliia 1987 Adidas Runners Kyiv Вишгород
286 00:25:27 51720 Коновал Юлія 2004 Київ
287 00:25:28 50241 Монько Андрій 1996 Київ
288 00:25:28 52255 Олещук Ольга 2001 INTEGRITES Київ
289 00:25:29 50120 Рой Юлія 1985 Track&Speed Club Київ
290 00:25:29 50793 гумен андрей 1994 киев
291 00:25:29 50794 Халімовський Роман 1994 Київ
292 00:25:29 51708 Каркіщенко Олександра 1997 Київ
293 00:25:30 50746 Нікітін Євгеній 1999 Київ
294 00:25:30 50971 Курбет Василь 1981 Буча
295 00:25:31 51922 kingsman volodymyr 1983 Маріуполь
296 00:25:31 51867 Науменко Дмитро 1987 Falcons Running Club Чернігів
297 00:25:32 50575 Сілік Олександра 1994 Kyiv
298 00:25:33 51161 Островська Юлія 1994 Kyiv
299 00:25:34 50077 Науменко Руслан 1977 Киев
300 00:25:34 50663 Блищик Віталій 1982 F.ua Київ
301 00:25:34 52077 Цибульський Олександр 1974 Ірпінь
302 00:25:35 51049 Нащочич Василь 1983 Коцюбинське
303 00:25:35 52104 Брусило Артём 2001 Киев
304 00:25:38 51426 Остапюк Олена 1989 Киев
305 00:25:38 50311 Милицина Марьяна 1977 Киев
306 00:25:39 51016 Юрга Николай 1987 IURGASUPERSPORT Білогородка
307 00:25:41 50215 Забара Денис 1998 Київ
308 00:25:42 51452 Хорошун Віталій 1996 Kiev
309 00:25:43 52070 Покормяко Наталія 1976 Nike Киев
310 00:25:46 51180 Шрейдер Антон 2007 Київ
311 00:25:46 50310 Глянцева Юлия 1984 Вышгород
312 00:25:49 51267 Тітенко Діана 1999 Sport.Di Полтава
313 00:25:50 50724 Никиточкин Антон 1992 Киев
314 00:25:52 50137 Кохан Олександр 1994 Київ
315 00:25:55 50412 Зяблов Андрій 1980 Київ
316 00:25:55 50596 Василенко Анна 1982 Київ
317 00:25:56 51338 Білоносова Наталія 1994 Hegelmann Transporte Ukraine Київ
318 00:25:58 50616 Матіяш Лілія 1987 Київ
319 00:25:59 52143 Штогрин Олег 1982 КОМПРЕСОРС ІНТЕРНЕШНЛ Київ
320 00:26:00 50393 Лисенко Валерія 1995 Київ
321 00:26:00 51942 Калашник Артем 1997 Е-ТЕНДЕР Київ
322 00:26:01 50765 Зайцев Костянтин 1984 Київ
323 00:26:02 51131 Обиход Юрій 1994 Київ
324 00:26:03 50954 Kudina Svetlana 1981 Запоріжжя
325 00:26:03 50964 Гірявець Леонід 1988 Україна Київ
326 00:26:04 50660 Костянтин Мельник 1945 Киів
327 00:26:04 52079 Михайленуо Леонід 1950 High Runners Club Київ
328 00:26:05 50101 Овчинников Александр 1994 Киев
329 00:26:05 51684 Гребініченко-Липова Ірина 1981 ФЦ Кинг Харків
330 00:26:05 51324 Ільницький Роман 1995 Київ
331 00:26:06 50354 Бутенко Олександра 2006 Київ
332 00:26:06 50072 Мищенко Сабина 1997 Киев
333 00:26:06 51877 Корявікова Валерія 2001 Київ
334 00:26:07 52010 Іванов Юрій 1986 NovaRun Київ
335 00:26:08 51599 Вікторія Швидченко 1997 Київ
336 00:26:09 50048 Ланчеєва Ольга 1982 adidas Runners Kyiv Київ
337 00:26:10 50782 Гузь Ігор 1991 Київ
338 00:26:11 51060 Сокаль Роман 1989 Нові Петрівці
339 00:26:12 51665 Гуменюк Іван 1995 Київ
340 00:26:13 51607 Столінець Наталія 1986 Чернигов
341 00:26:13 51388 Лемешко Іванна 1996 Київ
342 00:26:15 51132 Запорожець Вікторія 1992 Київ
343 00:26:15 50018 Рибак Маргарита 1987 Київ
344 00:26:15 51832 Каличак Анастасия 1999 Kryzhrun Одесса
345 00:26:19 51604 Кардаш Інна 1989 Falcons Running Club Чернігів
346 00:26:19 50482 Гусейнзаде Джаміль 1992 Баку
347 00:26:19 51894 Литвиненко Владислав 2001 Чернігів
348 00:26:19 51150 Сахалтуєв Андрій 1970 Київ
349 00:26:20 51842 Рабцун Максим 1996 Киев
350 00:26:21 51609 Смирнова Євгенія 1987 смт. Гончарівське
351 00:26:21 51568 Yarmosh Nonna 2000 Київ
352 00:26:22 51405 Шумар Євген 2001 Київ
353 00:26:22 51125 Касян Ірина 1999 Adidas Running Білогородка
354 00:26:23 50044 сорокиа Татьяна 1951 Боярка
355 00:26:23 50649 Дудко Иван 2000 Киев
356 00:26:23 51090 Сінковський Єгор 1998 Краматорськ
357 00:26:24 50701 Федорова Ірина 1986 Tiger run Житомир
358 00:26:25 51219 Тополь Ігор 1984 Київ
359 00:26:26 51222 Артьомов Євген 1994 Київ
360 00:26:29 51677 Здольник Ірина 1994 Київ
361 00:26:29 51221 Іванченко Антон 1995 Київ
362 00:26:30 51984 Гур'єва Анна 2000 Харьков
363 00:26:31 51667 Шипулін Роман 1980 Київ
364 00:26:32 50336 Глянцев Виталий 1987 Вышгород
365 00:26:34 50593 Блоцький Володимир 1982 Київ
366 00:26:35 50862 Кравченко Павло 1987 Stronex Київ
367 00:26:37 50670 Фостик Валерій 1973 Білопілля
368 00:26:37 51158 KRAVCHENKO VALERII 1983 Киев
369 00:26:38 50560 Гулa Лариса 1977 Киев
370 00:26:39 50092 Глухоманюк Світлана 1978 Киів
371 00:26:39 50587 Matiiash Anton 1984 Kyiv
372 00:26:39 50114 Войтещук Віта 1991 ЦВК Team Київ
373 00:26:39 51163 Андрущенко Алексей 2021 Copper shark Киев
374 00:26:40 50206 Вигнич Сергій 1982 Київ
375 00:26:41 50357 Лановенко Олександр 1983 Київ
376 00:26:41 50780 Чеботніков Андрій 1979 Київ
377 00:26:42 51571 Мирослава Спаська 1993 KMRC Київ
378 00:26:42 51991 Наборозняк Микола 2006 Vyshneve
379 00:26:43 50435 Шевцов В'ячеслав 1989 Київ
380 00:26:44 51313 Бєльдєй Андрій 1981 Киев
381 00:26:45 50024 Lyushnenko Aleksandr 1988 БеGYнЫ ПеRDYнЫ Kyiv
382 00:26:45 50265 Ситник Анатолій 1982 Київ
383 00:26:45 50669 Кравченко Вікторія 1991 Київ
384 00:26:46 50609 Коновалов Денис 1993 Киев
385 00:26:47 51764 Череп Діана 2000 Череп Київ
386 00:26:49 51763 Череп Ярослава 1997 Череп Київ
387 00:26:49 52128 Стратієнко Ярослав 1982 ЙЕ Київ
388 00:26:51 50315 Милицина Дарья 2002 ЛебедевКЛ Киев
389 00:26:52 50116 Ярослава Калініченко 2002 Васильків
390 00:26:52 51848 Попутняк Андрій 1997 Київ
391 00:26:52 51926 Скулеба Сергій 1998 Київ
392 00:26:52 50885 Стрембіцький Андрій 1984 Київ
393 00:26:53 50331 Пагас Артур 2002 Київ
394 00:26:54 50175 Гончаренко Євген 1984 Киев
395 00:26:54 50889 Бикова Анне 1991 Київ
396 00:26:55 51685 Гребініченко Анастасія 2007 ФЦ Кинг Харків
397 00:26:55 50530 Пономаренко Владислав 1998 Київ
398 00:26:56 50319 Осоченко Юрій 1986 Saucony Run Club Київ
399 00:26:56 51215 Турун Віталій 1991 Київ
400 00:26:56 50859 Трухін Андрій 1988 Київська обл., с. Крюківщина
401 00:26:56 51682 Григорій Липовий 1987 ФЦ Кинг Харків
402 00:26:56 50719 Овчаренко Олексій 1981 Обухов
403 00:26:56 51450 Жерновий Віталій 1984 Українка
404 00:26:56 50756 Petrakov Petro 2001 Kyiv
405 00:26:56 50139 Бардаш Дар'я 2004 Київ
406 00:26:57 51840 Андріана Заяць 1994 Ivashkov fitness studio Одеса
407 00:26:58 51420 Бунєску Аліна 2004 Київ
408 00:27:01 50194 Шуляченко Владимир 1976 Киев
409 00:27:02 50637 Кравченко Роман 1999 Бровари
410 00:27:02 51621 Герасимчук Вікторія 1997 Київ
411 00:27:03 52209 Верстюк Інна 1979 Перша Лізингова Компанія Київ
412 00:27:03 52248 Мельянков Віталій 1996 VKP Run Club Київ
413 00:27:04 51184 Вікторівна Анастасія 2003 Київ
414 00:27:04 50203 Лавренчук Рома 1986 Київ
415 00:27:04 50679 Волошина Олена 1986 Біла Церква
416 00:27:05 51664 Кравченко Ромыч 1996 Tribe10 Чернігів
417 00:27:05 50533 Павлов Юрій 1976 Київ
418 00:27:06 50042 Сушинський Олександр 1985 adidas Runners Kyiv Київ/Чоп
419 00:27:06 51382 Цвятков Артем 1993 Київ
420 00:27:06 51509 Бабаєв Аміль 1994 Полтава
421 00:27:07 50681 Подкорытова Мария 2003 Київ
422 00:27:07 50025 Сідляренко Аліна 1990 the Київ
423 00:27:07 51869 Наборозняк Андрій 1986 Vyshneve
424 00:27:08 52446 Савіцкий Едуард 1984 ФОРКС Київ
425 00:27:09 50447 Федоренко Ірина 1995 adidas Runners Kyiv Київ
426 00:27:09 51806 Калінін Іван 2000 Донецьк
427 00:27:09 52451 Міц Олександр 1994 Betconstruct Київ
428 00:27:10 50970 Панько Олексій 1979 Київ
429 00:27:10 50811 Горобець Олег 1985 Vinnitsa
430 00:27:12 51561 Білова Анастасія 1995 Київ
431 00:27:12 50983 Олексієнко Іван 1992 Київ
432 00:27:13 51433 Ruziieva Victoria 1997 Кyiv
433 00:27:13 51559 Стрілецький Дмитро 1996 Київ
434 00:27:15 51026 Ейсмонт Інна 1993 Київ
435 00:27:17 50562 Швець Антон 1993 Київ
436 00:27:18 51435 Литвинчук Олексій 1990 Київ
437 00:27:18 51436 Литвинчук Ірина 1990 Київ
438 00:27:19 52087 Алексюк Константин 1995 Киев
439 00:27:20 51391 Дорошенко Карина 2000 Киев
440 00:27:20 51879 Заріцька Анастасія 2007 Київ
441 00:27:20 50296 Акатова Диана 1997 Київ
442 00:27:20 51499 Ахрімов Руслан 1981 ГО “Бігова Україна” Київ
443 00:27:21 50668 Глушкова Лоліта 1985 Березань
444 00:27:21 50624 Пирогов Ярослав 1982 Киів
445 00:27:21 52041 Підберезкін Дмитро 1978 depositphotos Київ
446 00:27:22 51921 Шестак Роман 1981 Чернігів
447 00:27:23 51042 Шкабарня Богдан 1996 Київ
448 00:27:25 51587 Малеєв Макар 1985 Київ
449 00:27:25 51661 Головятенко Владислав 1996 TRIBE10 Київ
450 00:27:26 50068 Мороз Володимир 1983 Київ
451 00:27:26 51386 Кочерга Дмитро 1989 Київ
452 00:27:26 51662 Бублик Аліна 1998 Tribe10 Київ
453 00:27:27 50969 Шадейко Ірина 1988 Київ
454 00:27:27 52447 Гольцов Олександр 1978 ФОРКС Київ
455 00:27:28 51932 Tsurikova Alina 1991 Киев
456 00:27:29 50991 Шурубура Олександр 1998 Киев
457 00:27:30 50985 Лукашук Владислав 1994 Київ
458 00:27:30 51702 Тимощук Ірина 1995 Тавр Медіа Київ
459 00:27:31 50221 Кобища Юрій 1995 Буча
460 00:27:31 50966 Давиденко Марина 2001 adidas Runners Kyiv Київ
461 00:27:32 50352 Бондарчук Вадим 1997 RunForrestRun Буча
462 00:27:33 52449 Люта Ірина 2000 Київ
463 00:27:34 50390 Мамчур Юрий 1982 Киев
464 00:27:35 51218 Костянтин Тартасюк 1980 Київ
465 00:27:37 51572 Марченко Альбіна 1991 Київ
466 00:27:38 52448 Савіцька Вікторія 1993 Київ
467 00:27:38 50740 Польова Людмила 1981 TigerRunClub Житомир
468 00:27:39 51995 Добровольська Виктория 2000 Київ
469 00:27:40 55287 Отмахов Михайло 1993 Київ
470 00:27:40 50666 Бєліков Юрій 1988 Runday Київ
471 00:27:41 51826 Терешко Ганна 1990 Київ
472 00:27:43 50565 Шевченко Юрій 1992 Київ
473 00:27:43 50841 Кошель Любов 1999 Київ
474 00:27:44 50612 Романченко Ірина 1992 Кам'янське
475 00:27:45 51911 Кисельова ірина 1985 Бровари
476 00:27:45 51837 Худякова Варвара 2012 Згурівка
477 00:27:45 51762 Писковая Оля 1982 Киев
478 00:27:45 51827 Ляшенко Артём 1995 Киев
479 00:27:45 50926 Арістова Олександра 1997 Ланет RUN Київ
480 00:27:46 51836 Худякова Марія 1986 Згурівка
481 00:27:46 50730 Нікович Сергій 1990 Київ
482 00:27:47 50104 Іванішена Тетяна 1965 FamilyRunClub Бердичів
483 00:27:47 51734 Овчаренко Костянтин 1979 Боржоми Київ
484 00:27:47 50117 Товпеко Олександр 1995 Київ
485 00:27:47 50776 Стрілець Валентина 1991 Київ
486 00:27:49 50271 Свириденко Ольга 2001 Київ
487 00:27:50 51256 Притика Ксенія 1997 Київ
488 00:27:50 50275 Шаріпов Руслан 1988 Київ
489 00:27:50 50047 Гапонюк Андрій 1988 Київ
490 00:27:50 50280 Пасічник Володимир 1997 adidas Runners Kyiv Київ
491 00:27:51 50470 Коломійчук Олена 1979 AdidasRunnersKyiv Київ
492 00:27:51 50281 Луцик Ольга 1998 Київ
493 00:27:52 50787 Гавриш Костянтин 1988 м. Київ
494 00:27:53 50709 Перегинец Александр 1991 Київ
495 00:27:53 51309 Осауленко Дмитро 1990 Прайс отдел Київ
496 00:27:53 51308 Кримець Олександр 1988 Прайс отдел Київ
497 00:27:54 50584 Кобець Сергій 1989 Київ
498 00:27:54 50283 Боровикова Anna 1988 Київ
499 00:27:54 51534 Луценко Руслан 1990 Top Running Киев
500 00:27:55 51970 Андрицуляк Тарас 1992 Берегомет
501 00:27:55 51014 Олександра Сальнікова 2001 Київ
502 00:27:55 51828 Крат Юлія 2021 Харків
503 00:27:56 51015 Калашник Анастасія 2001 Київ
504 00:27:56 55299 Бондарь Сергей 1970 Under Armour Киев
505 00:27:57 51775 Горобцев Євген 1990 Київ
506 00:27:58 50803 Коновал Юлія 1983 Київ
507 00:27:58 52220 Булал Наель 2004 Перша Лізингова Компанія Київ
508 00:27:58 52481 Сидорець Оксана 1986 TigerRunClub Житомир
509 00:27:59 51216 Бойко Алла 1987 Київ
510 00:28:00 52029 Макаревич Діана 1996 depositphotos Київ
511 00:28:01 51940 Шульга Євген 1995 Київ
512 00:28:01 51065 Галицкая Мария 1994 Powercode Киев
513 00:28:02 50239 Ковальов Сергій 1995 Київ
514 00:28:02 51963 Лапа Ірина 1991 Київ
515 00:28:02 50951 Piraliiev Elchyn 1990 Київ
516 00:28:04 50471 Максимчук Мирослава 1972 Adidas Runners Kyiv Київ
517 00:28:04 50035 Бондаренко Юлія 1997 Полтава
518 00:28:04 51384 Комісаренко Ірина 1987 Київ
519 00:28:04 50205 Tverdov Denys 1973 Kiyv
520 00:28:05 50777 Михайлова Ольга 1991 Київ
521 00:28:06 52258 Загнітко Олег 1974 INTEGRITES Київ
522 00:28:06 51803 Литвиненко Антон 1988 Capital Tri Киев
523 00:28:06 50785 Павлюк Виталий 1984 Киев
524 00:28:06 50389 Bezugliy Vlad 1988 Спорт лайф Kiev
525 00:28:07 52082 Несененко Віра 1962 Київ
526 00:28:07 50634 Корженко Олена 1991 Київ
527 00:28:07 50633 Ященко Антон 1990 Київ
528 00:28:07 52027 Ралюк Юлія 1990 depositphotos Київ
529 00:28:07 50108 Черненко Татьяна 1986 Буча
530 00:28:08 51194 Загоруйко Ірина 1995 Борислав
531 00:28:08 51999 Гоголь Богдан 1980 Київ
532 00:28:10 50518 Великодний Денис 2009 Черкассы
533 00:28:10 50057 Замкова Крістіна 1989 Київ
534 00:28:11 51447 Черниш Володимир 1992 Київ
535 00:28:11 50870 Пазюк Ілля 1997 Київ
536 00:28:13 52108 Лелет Костя 1989 Київ
537 00:28:14 51527 Куда Ірина 1995 Sport.Di Полтава
538 00:28:15 50848 Поляков Дмитро 1996 Київ
539 00:28:17 51917 ZAHORULKO ILLIA 1993 Київ
540 00:28:18 50272 Ільніцька Олександра 2007 Київ
541 00:28:19 50059 Івахненко Ігор 1981 Київ
542 00:28:19 51176 Бойченко Олена 1992 Київ
543 00:28:19 50233 Бачинська Марія 1995 Київ
544 00:28:20 50451 Ивасына Александр 2000 Киев
545 00:28:21 51446 Білозор Віктор 1989 Київ
546 00:28:22 52465 Olivier Gueu 1992 Київ
547 00:28:22 50297 Митрофанов Вадим 1997 Киев
548 00:28:23 50846 Вербицька Олена 1983 Falcons Running Club Чернігів
549 00:28:25 51906 Винярська Альона 1985 Київ
550 00:28:25 51861 Босий Михайло 1998 Лохвиця
551 00:28:26 51149 Тишецкий Дмитрий 1986 Київ
552 00:28:27 52215 Чабан Дмитро 1996 Перша Лізингова Компанія Київ
553 00:28:27 52476 Пастарнак Макс 2000 Київ
554 00:28:27 50843 Кривша Марта 2001 Київ
555 00:28:27 51729 Богданов Дмитрий 2021 Киев
556 00:28:28 51052 Сидорова Каріна 1997 Київ
557 00:28:28 52055 Журавский Дмитрий 1988 Akkerman
558 00:28:30 51036 Туник Вероніка 2001 Київ
559 00:28:31 50404 Крауз Вікторія 1993 Ірпінь
560 00:28:32 50406 Штефан Олена 1994 Київ
561 00:28:32 51462 Шевчук Ілля 1996 Київ
562 00:28:33 51048 Коваленко Володимир 1994 #кудаонбежит Киев
563 00:28:34 52129 Самчук Денис 1987 ЙЕ Київ
564 00:28:35 52057 Гонтарєва Дар'я 1992 Київ
565 00:28:36 50897 Прокопенко Владислав 1993 Ірпінь
566 00:28:36 51964 Фомина Светлана 1977 киев
567 00:28:38 51632 Tymchuk Artem 2001 КиМУ Київ
568 00:28:38 51272 Гейко Владислав 2001 Київ
569 00:28:38 51875 Ремез Віталік 2009 Берсерк Київ
570 00:28:39 50189 Герасько Олег 1987 Киев
571 00:28:39 50172 Halba Ruslan 1983 Київ
572 00:28:40 51746 Марчук Яна 1995 Киев
573 00:28:40 51780 Fedchenko Maryna 1978 Киев
574 00:28:40 51786 Панічева Олена 1981 Київ
575 00:28:41 51798 Гарміані Інна 1984 Київ
576 00:28:43 50987 Шушляпіна Катерина 1992 Київ
577 00:28:43 51831 Куровський Олександр 1994 Киев
578 00:28:44 50606 Перепелиця Марина 1992 Київ
579 00:28:44 51666 Корабєльнікова Катерина 1988 Київ
580 00:28:45 50982 Проскурня Богдан 1993 SwimmerS Київ
581 00:28:45 50981 Тютюн Евгенія 1991 SwimmerS Київ
582 00:28:45 50005 Савчук Надежда 1963 Богуслав
583 00:28:45 50835 Riaboshapko Alena 1993 Киев
584 00:28:47 52101 Тонявський Антон 1999 Київ
585 00:28:47 51868 Загарія Ольга 1990 Київ
586 00:28:48 50121 Яновський Руслан 1974 Київ
587 00:28:49 50126 Мороз Владислава 2001 Київ
588 00:28:50 51959 Derkach Anastasiia 1990 Kiev
589 00:28:50 50151 Kostyuk Tani 1978 Vodafone Bagrin
590 00:28:51 55293 Клячко Маша 2002 Харьков
591 00:28:52 50209 Хомяк Валерій 1993 Київ
592 00:28:52 51811 Корольова Ніна 1921 Kiev
593 00:28:52 52051 Чабанюк Яна 1992 Київ
594 00:28:52 51569 Наумчук Антон 1986 Бровари
595 00:28:52 55288 Клячко Михаил 2002 Харьков
596 00:28:52 51470 Закутін Павло 1977 Kyiv
597 00:28:53 50441 Бурлака Євгенія 1982 Київ
598 00:28:53 51751 Бреус Алена 1986 Киев
599 00:28:53 50397 Diachenko Tetiana 1976 Київ
600 00:28:54 51046 Костянко Катерина 1995 Київ
601 00:28:54 51024 Ursulian Sasha 2003 Київ
602 00:28:55 51833 Пилипенко Світлана 1989 Київ
603 00:28:56 50201 Жильцова Тетяна 1979 adidas Runners Kyiv Київ
604 00:28:57 51690 Будніков Ілля 1993 Київ
605 00:28:58 50807 Гуменко Діана 2001 Київ
606 00:29:00 50360 Kalyn Serhii 1987 Kyiv
607 00:29:00 50933 Антонюк Ольга 1988 Ланет RUN Київ
608 00:29:01 51549 Нечаев Всеволод 1994 Kadium Киев
609 00:29:01 50489 Мялкін Антон 1988 Мемасня Київ
610 00:29:02 51909 Кочура Марк 1997 Free Run Київ
611 00:29:03 51972 Квятківська Світлана 1976 Київ
612 00:29:04 51488 Демченко Володимир 2001 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
613 00:29:06 51244 Осадча Марина 1995 Киев
614 00:29:08 51009 Юрга Анастасия 1991 Білогородка
615 00:29:09 51791 Ратушнюк Василь 2002 Київ
616 00:29:09 51187 Шевченко Карина 1999 Миколаїв
617 00:29:10 50472 Рибак Макс 2007 Київ
618 00:29:11 50056 Мінтюк Віталіна 1995 Київ
619 00:29:11 50298 Яковенео Светлана 1978 Киев
620 00:29:12 50492 Каплюк Леся 1986 Adidas runners Kyiv Киев
621 00:29:12 55300 Кулик Володимир 1985 Україна Київ
622 00:29:13 51417 Солонько Олеся 1995 Київ
623 00:29:13 50429 Аксьонов Павло 1993 Киев
624 00:29:13 50908 Serikov Bogdan 2002 Київ
625 00:29:15 50641 Віктор Євтощук 1987 Київ
626 00:29:15 50348 Cherniavska Olena 1985 Київ
627 00:29:15 50916 Жовтя Сергій 1984 м. Київ
628 00:29:15 51323 Сінельник Тетяна 1995 Київ
629 00:29:16 50446 Бондаренко Ирина 1985 Nike Киев
630 00:29:16 51321 Фалатюк Ольга 2021 Київ
631 00:29:17 50861 Коршун Ілля 2000 Київ
632 00:29:17 50579 Бондар Богдан 2000 Киев
633 00:29:17 50932 Мудрицький Олексій 1988 Ланет RUN Київ
634 00:29:19 51680 Панасюк Андрей 1995 Киев
635 00:29:19 50766 Шевченко Юлія 1990 Київ
636 00:29:19 50061 Севастьянова Анна 1989 Київ
637 00:29:19 50016 Туз Ирина 1987 TigerRunClub Житомир
638 00:29:20 51915 Кошель Татьяна 1987 Киев
639 00:29:20 51008 САВКО ЧЕСЛАВ 1983 м.Київ
640 00:29:21 50020 Жукова Катерина 1987 Kyiv
641 00:29:23 50091 Слюсар Таміла 2021 Київ
642 00:29:23 51930 Капшученко Олександр 1988 IPNET Київ
643 00:29:24 51650 Бурых Сергей 1956 Киев
644 00:29:24 50979 Бичкова Людмила 1975 Київ
645 00:29:25 50273 Федорійчук Владислава 2003 Южне
646 00:29:25 52003 Грицюк Андрій 1981 Київ
647 00:29:25 51615 tchesnakoff alexandre 1982 Kiev
648 00:29:27 50197 Лисик Ксюша 1997 Київ
649 00:29:27 51373 Шевченко Таня 1985 Киев
650 00:29:27 51372 Сафаров Палад 1976 Киев
651 00:29:28 50936 Реміз Наталія 1985 Ланет RUN Київ
652 00:29:28 50930 Сокол Юлія 1990 Ланет RUN Київ
653 00:29:29 50329 Воронін Артем 1991 Київ
654 00:29:29 50330 Рябко Артем 1994 Київ
655 00:29:29 50307 Руденко Лена 1982 Kyiv
656 00:29:30 52072 Квітченко Наталія 2000 Київ
657 00:29:30 50158 Шуляк Анастасія 1993 Київ
658 00:29:32 50085 Kliukevych Alina 1994 Kyiv
659 00:29:32 51716 Хомічак Володимир 1985 Укрспирт Київ
660 00:29:33 51949 Мельниченко Татьяна 1987 Е-ТЕНДЕР Київ
661 00:29:33 51916 Колесов Артём 1992 High Runners Cub Горлівка
662 00:29:33 51294 Назаренко Марія 1998 JustRun Полтава
663 00:29:34 51239 Петрова Мария 2000 Буча
664 00:29:34 51240 Картава Яна 1991 Буча
665 00:29:34 51937 Матвєєва Інна 1986 adidas Runners Kyiv Київ
666 00:29:35 51938 Матвєєва Даріна 2003 adidas Runners Kyiv Київ
667 00:29:37 51633 цицылюк полина 2021 киев
668 00:29:37 52254 Сівовна Юрій 1988 INTEGRITES Київ
669 00:29:38 55278 Швець Оксана 1987 Київ
670 00:29:38 51638 Білан Андрій 1992 Київ
671 00:29:38 52084 Клисакова Анастасія 1989 FREE RUN Київ
672 00:29:38 50252 Бабаджанов Денис 1987 Київ
673 00:29:38 50615 Бабенко Богдан 1994 Фастів
674 00:29:39 50064 Данилюк Іван 2021 Київ
675 00:29:39 50613 Зінченко Олег 1996 Київ
676 00:29:40 50026 Ставров Кирилл 1990 Киев
677 00:29:40 51023 Томчук Ігор 2021 Вишневе
678 00:29:41 50355 Шаповал Александр 1978 Меблеві Технологіі Киев
679 00:29:42 50810 Бурлаченко Дмитро 1994 Київ
680 00:29:42 52061 Піцхелаурі Ната 1989 Київ
681 00:29:43 51935 Taranova Oleksandra 1990 киев
682 00:29:43 50426 Нижник Сергей 1991 Киев
683 00:29:44 51822 Воловик Вікторія 1992 Київ
684 00:29:44 51003 Шрейдер Марія 2001 Київ
685 00:29:45 50213 Гаганенко Алёна 1996 LevelUp Киев
686 00:29:45 51461 Лобода Олена 2001 Київ
687 00:29:46 50488 Балацький Андрій 1996 Мемасня Kyiv
688 00:29:46 50198 Романенко Владимир 1983 Vodafone Ukraine Team Київ
689 00:29:46 50200 Bloshenko Svitlana 1984 Kyiv
690 00:29:47 51741 Скрипка Тетяна 1984 Київ
691 00:29:48 51617 Курганська Анна 1997 Київ
692 00:29:50 50683 Беркович Ольга 1981 с.Софіївська Борщагівка
693 00:29:50 50912 Смиковський Андрій 1985 Обухів
694 00:29:50 52020 Холдобіна Анна 1993 Чабаны
695 00:29:50 50929 Савченко Миколай 1996 Ланет RUN Київ
696 00:29:51 50677 Воронцова Ганна 1982 Київ
697 00:29:53 51327 Мунтіян Тетяна 1996 Київ
698 00:29:53 51801 Тетяна Тельнова 2021 Вишгород
699 00:29:53 51269 Шинкарук Ірина 1988 Вишневое
700 00:29:54 51597 Русин Алина 1998 Киев
701 00:29:54 51428 Смирнов Илья 2000 КиМУ Віта-поштова
702 00:29:54 51878 Васковець Олександр 1979 Черкаси
703 00:29:55 50381 Прожейко Катерина 1987 Бориспіль
704 00:29:55 52454 Ушенко Кирило 1993 Betconstruct Київ
705 00:29:56 50282 Архипенко Ярослав 1996 Київ
706 00:29:56 50921 Гончар Анастасія 2021 Київ
707 00:29:56 52134 Лись Марина 1995 ЙЕ Київ
708 00:29:56 51375 Рябініна Світлана 1985 Київ
709 00:29:56 51374 Рябінін Андрій 1984 Київ
710 00:29:56 51493 Ричок Ольга 1996 Київ
711 00:29:56 51485 Логвин Маргарита 2003 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
712 00:29:57 51349 Пархоменко Володимир 1999 Київ
713 00:29:57 51348 Кутовий Микола 1997 Київ
714 00:29:58 50039 Глущенко Лиля 1989 Кременчук
715 00:30:00 50995 Алексієнко Катерина 1991 Київ
716 00:30:00 51248 Конченко Сергій 1984 Київ
717 00:30:01 50423 Прудиус Денис 1996 Київ
718 00:30:02 51421 Павловець-Єрзін Григорій 1994 Київ
719 00:30:02 50680 Віницька Анна 1979 київ
720 00:30:03 50696 Подкоритова Софія 2006 Київ
721 00:30:03 51946 Діхтяр Віталій 1988 Е-ТЕНДЕР Київ
722 00:30:04 51592 Мадей Ілона 1994 Київ
723 00:30:04 50866 Діана Дерев'яженко 1997 Київ
724 00:30:04 50869 Бишовець Дмитро 1997 Київ
725 00:30:06 50860 Марія Кріль 1982 Falcons Running Club Чернігів
726 00:30:07 51783 Поліщук Альона 1991 Tribe10 Київ
727 00:30:08 51525 Коваленко Марина 1996 - Kyiv
728 00:30:08 51914 Михальченко Ольга 1995 Київ
729 00:30:10 51449 Заєць Дмитро 1994 Бровари
730 00:30:10 50804 Кулініч Ольга 1977 Київ
731 00:30:10 51776 Чернова Віта 1988 Боржоми Київ
732 00:30:12 50384 Горай Іванна 1996 Київ
733 00:30:12 50708 Півньова Оксана 1995 Київ
734 00:30:12 51824 Сухенко Олександр 1993 Київ
735 00:30:14 50268 Сивуха Олег 1982 Вінниця
736 00:30:14 51810 Бабенко Єва 1921 Kiev
737 00:30:14 50990 Миколайко Ольга 1982 Київ
738 00:30:14 50842 Волочій Тетяна 1981 Київ
739 00:30:15 50232 Вавринчук Анастасія 1993 Київ
740 00:30:16 51936 Буцик Ростислав 1994 Київ
741 00:30:17 52461 Ivanova Viktoriia 1997 Київ
742 00:30:18 52033 Шевченко Антон 1985 depositphotos Київ
743 00:30:19 50485 Ганна Крутій 1993 Київ
744 00:30:19 52032 Ардашина Антоніна 1987 depositphotos Київ
745 00:30:22 50073 Коренюк Ольга 1987 Київ
746 00:30:22 50309 Товстенко Віліна 2000 Ірпінь
747 00:30:24 51863 Клюй Каріна 1999 Київ
748 00:30:25 51980 Назаренко Ганна 1974 JustRun Полтава
749 00:30:26 51414 Рак Тетяна 1982 Лохвица
750 00:30:26 51393 Куля Сергій 1983 Київ
751 00:30:27 50226 Потєхіна Марія 1994 Київ
752 00:30:27 51774 Kalinichenko Valery 1989 Kiev
753 00:30:28 50286 Дудка Оксана 1988 Гостролуччя
754 00:30:28 51659 Meleshko Sergio 1989 Tribe10 Kyiv
755 00:30:32 51227 Євгеній Курдін 1994 Київ
756 00:30:32 51857 Сорока Антон 2000 Київ
757 00:30:32 51693 Гузєва Юлія 1996 Київ
758 00:30:34 50207 Гайдай Віктор 1989 Київ
759 00:30:35 50153 Костенко Сергій 1976 Петропавловская Борщаговка
760 00:30:37 51807 Владова Алеся 1981 Киев
761 00:30:39 50244 Полінкевич Олена 1990 Київ
762 00:30:40 50513 Солонинка Андрій 1982 Київ
763 00:30:40 51137 Ковальчук Алекс 1999 Киев
764 00:30:40 51813 Літневська Вікторія 1997 Київ
765 00:30:40 50122 Василенко Крістіна 1999 Херсон
766 00:30:41 51273 Килинчук Янина 1996 Киев
767 00:30:41 52065 Онуфрієнко Вікторія 1999 Київ
768 00:30:41 50220 Шевчук Марина 1990 М.КИЇВ
769 00:30:41 51846 Вакарєва Марія 2002 Київ
770 00:30:42 55291 Фролова Юлія 2001 Київ
771 00:30:42 50076 Косяк Віталій 1997 Драбів
772 00:30:42 51834 Антоненко Олег 1994 Київ
773 00:30:42 51431 Пащенко Юлія 1985 Київ
774 00:30:42 50323 Шешуряк Юлія 1983 Київ
775 00:30:42 51754 Бараннік Оксана 1988 Київ
776 00:30:43 50784 Фомін Олег 1999 Київ
777 00:30:43 50667 Чернягін Юрій 1951 Runday Київ
778 00:30:44 50075 Широбоков Вадим 1988 Київ
779 00:30:44 51122 Галицька Анна 1994 Київ
780 00:30:44 51430 Красник Александр 1998 Kyiv
781 00:30:46 51121 Іваскевич Олексій 1990 Київ
782 00:30:46 51987 Українець Анастасія 2003 Київ
783 00:30:48 51557 Бондар Світлана 1982 Falcons Running Club Chernihiv
784 00:30:48 51357 Ковальчук Анна 1990 L'Oreal Киев
785 00:30:49 51797 Мороз Максим 1990 Київ
786 00:30:50 51245 Яхнієнко Олександр 1995 Київ
787 00:30:50 50017 Коритко Вікторія 1998 Одеса
788 00:30:52 50400 Півень Богдана 1986 Київ
789 00:30:53 51695 Zhuravlyova Yulia 1984 Kyiv
790 00:30:54 50731 Руднік Катерина 1994 Київ
791 00:30:56 51752 Khais Saba 1983 Kyiv
792 00:30:56 50543 Натрус Юлія 1984 Киів
793 00:30:57 51491 Сучок Валерій 1982 Київ
794 00:30:57 50802 Галасюк Олена 1981 adidasRunnersKyiv Вишневе
795 00:30:59 51563 Поляченко Артур 1993 Київ
796 00:31:01 50745 Удод Артур 1991 Kyiv
797 00:31:03 50413 Бузату Ольга 1986 Меблеві Технологіі Киев
798 00:31:03 52060 Пузанова Евгения 1994 Киев
799 00:31:03 52131 Привика Тетяна 1979 ЙЕ Київ
800 00:31:04 51293 Гвізда Наталія 2021 Київ
801 00:31:04 52028 Пісьмиченко Антоніна 1991 depositphotos Київ
802 00:31:04 50743 Чернишенко Єгор 1997 Київ
803 00:31:05 52071 Молодецька Олександра 2000 Київ
804 00:31:05 50388 Вереновская Александра 1987 Киев
805 00:31:07 51584 Нагорський Юрій 1985 Київ
806 00:31:07 50245 Присяжнюк Ольга 1994 Київ
807 00:31:08 51156 Скляров Віктор 1993 Київ
808 00:31:09 52026 Шилова Анна 1984 depositphotos Київ
809 00:31:10 50706 Когут Антоніна 1993 Київ
810 00:31:10 52042 Свідерська Яна 1981 depositphotos Київ
811 00:31:11 50377 Муравйова Наталія 1978 Київ
812 00:31:12 50347 Кисляк Олександр 1980 Ірпінь
813 00:31:13 50626 Басик Марія 1995 Київ
814 00:31:14 51250 Кошова Ірина 2002 Київ
815 00:31:14 50105 КУНДУНО СВЕТЛАНА 1983 Киев
816 00:31:16 50444 Нерсесян Армен 1982 Київ
817 00:31:16 51850 Хилінська Дарія 1995 Киев
818 00:31:17 50999 Чёрный Анатолий 2001 Киев
819 00:31:19 51855 Фещенко Мария 1992 Київ
820 00:31:20 51943 Булі Іван 1988 Е-ТЕНДЕР Київ
821 00:31:20 51404 Качан Юлія 1989 Львів
822 00:31:22 52130 Миловидова Ірина 1985 ЙЕ Київ
823 00:31:23 51728 nedoleevco anastasia 1993 київ
824 00:31:24 50392 Царенко Ірина 1983 Київ
825 00:31:24 50410 Воронин Юрий 1973 Новые Петровцы
826 00:31:24 50409 Воронина Жанна 1974 Новые Петровцы
827 00:31:24 50693 Линник Юрий 1981 Киев
828 00:31:24 50299 Yakovenko Aleksandra 2005 Київ
829 00:31:25 51772 Крячок Микола 1959 Науковець Баришівка
830 00:31:25 51623 Хомічак Надія 1984 Київ
831 00:31:25 51777 Карпенко Яна 1984 Боржоми Київ
832 00:31:26 50694 Лінник Анастасія 2006 Київ
833 00:31:27 51766 Борута Дарья 1995 Ворзель
834 00:31:28 51532 Savyak Olga 1989 Київ
835 00:31:28 51825 Рогова Елена 2021 Полтава
836 00:31:29 52253 Єрема Микола 1994 INTEGRITES Київ
837 00:31:30 50853 Сташко Альона 1992 Київ
838 00:31:30 52265 Панкина Оксана 1978 ИДС Боржоми Київ
839 00:31:30 51235 Геннадиевич Александр 2021 Киев
840 00:31:31 52110 Фурсенко Игорь 1989 Киев
841 00:31:31 50773 Фандецький Олексій 1989 Миколаїв
842 00:31:31 50774 Фандецький Юлія 1989 Київ
843 00:31:32 51039 Міхєєва Ірина 1997 Київ
844 00:31:35 51717 Будник Сагот 1986 Киев
845 00:31:38 52473 Геріх Оксана 1975 Черкаси
846 00:31:41 51159 Слободянюк Ангеліна 1999 Київ
847 00:31:41 51087 Франчук Олеся 1998 Київ
848 00:31:43 51490 Хабусев Ренат 2001 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
849 00:31:44 51535 Побережець Олена 1981 Київ
850 00:31:44 51487 Бачуріна Надія 1970 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
851 00:31:45 50080 Омельохіна Катерина 1994 Київ
852 00:31:47 50585 Кобець Катерина 2021 Київ
853 00:31:48 51191 Присташ Анастасія 1998 - Київ
854 00:31:49 50363 Шмаргальова Катерина 1987 Київ
855 00:31:49 51192 Присташ Степан 1994 - Київ
856 00:31:50 51401 Владимир Громов 1979 Київ
857 00:31:50 51279 Батієвська Ольга 2000 Полтава
858 00:31:52 51582 Пономаренко Анна 1987 Киев
859 00:31:53 52043 Поліщук Євгенія 1983 depositphotos Київ
860 00:31:53 50965 Пікаленко Ганна 1979 Хотів
861 00:31:54 51703 Фоменко Світлана 1996 Тавр Медіа Київ
862 00:31:55 51856 Цись Анастасія 2003 Київ
863 00:31:55 51770 Сербін Тетяна 1978 Біла Церква
864 00:31:56 51045 Чаплыгин Максим 1989 Киев
865 00:31:56 51025 Корнілов Лев 1993 Київ
866 00:31:57 50178 Пащєнко Тетяна 1986 Київ
867 00:31:58 51403 Лепетуха Світлана 1986 Forward Bank Run Team Черкаси
868 00:31:59 51881 Васковець Галина 1979 Черкаси
869 00:32:00 55280 Кравченко Євгенія 1990 Київ
870 00:32:01 51838 Сластьонова Анастасія 1986 Київ
871 00:32:01 50102 Голодок Анастасія 1993 Бровари
872 00:32:01 50935 Обрізан Тетяна 1985 Ланет RUN Київ
873 00:32:02 51047 Предвічний Михайло 1991 lebedev.run Київ
874 00:32:02 50713 Коковихина Дина 1989 Бровары
875 00:32:05 51095 Лысак Игорь 1972 Lebedev.Run Киев
876 00:32:07 51371 Беспрозванных Ніна 2000 Київ
877 00:32:07 50726 Сагайдак Михайло 1979 Kyiv
878 00:32:08 50532 Сорокіна Світлана 1984 Київ,
879 00:32:10 50703 Humeniuk Antonina 1995 adidas Runners Kyiv Київ
880 00:32:10 51004 Ісаєва Владислава 2000 Adidas Runners Kyiv Київ
881 00:32:11 51841 Kolodii Oksana 1996 Київ
882 00:32:12 52062 Ткаченко Вячеслав 1994 Adidas runners kyiv Киев
883 00:32:13 50742 Шаповал Михайло 1997 Rockwool Боярка
884 00:32:13 52066 Черниш Наталія 1988 Київ
885 00:32:13 51758 Yaroshchuk Julia 1983 Украінка
886 00:32:14 50167 Файчак Андрій 1992 Київ
887 00:32:14 52121 krivynshenko eugene 2000 Kiev
888 00:32:14 52259 Mak Alveyn Nadezhda 1987 Киев
889 00:32:16 50037 Кравцова Юліанна 1978 Київ
890 00:32:18 51745 Билык Ирина 1988 Киев
891 00:32:18 50407 Дзюба Тетяна 1986 Київ
892 00:32:19 51496 Одинець Владислав 1996 Киtd
893 00:32:19 51996 Коломойцева Оксана 1978 Київ
894 00:32:20 51495 Міщенко Ольга 1998 Киев
895 00:32:21 51678 Шамріна Олена 1987 adidas Runners Kyiv Київ
896 00:32:25 52105 Шинкаренко Анна 1999 Київ
897 00:32:25 50801 Yatsenko Maksym 1999 Кагарлик
898 00:32:25 50738 Блажко Любовь 1997 Кучаков, Киевская обл., Бориспольский р-н
899 00:32:25 51636 Тимошенко Антоніна 1985 Київ
900 00:32:26 52078 Горковчук Максим 1989 Київ
901 00:32:26 51080 Іващенко Аліна 1994 Київ
902 00:32:26 50129 Волошина Тетяна 1998 Киев
903 00:32:27 50476 Kudriashova Hanna 1986 Київ
904 00:32:27 51119 Мацола Вікторія 1999 Київ
905 00:32:27 51116 Бодня Олександра 1998 Київ
906 00:32:30 50943 Людмила Мироненко 1986 Ки
907 00:32:33 50619 Переверзєва Марія 1996 Київ
908 00:32:33 50589 Терещенко Вікторія 1982 Київ
909 00:32:33 50927 Ігнатович Софія 1998 Ланет RUN Київ
910 00:32:34 50914 Кирилов Володимир 1992 Київ
911 00:32:34 50915 Кирилов Сергій 1969 Київ
912 00:32:35 51782 Мудрагель Дмитро 2002 Київ
913 00:32:36 51993 Voitsekhivska Nataliya 1974 Київ
914 00:32:37 52001 Ярошенко Марта 2000 Київ
915 00:32:37 50395 Мірошніченко Анастасія 1994 Київ
916 00:32:38 51622 Епур Ольга 1990 Київ
917 00:32:38 51960 Червонна Вікторія 2000 київ
918 00:32:38 50640 Шейко Олександра 2000 Київ
919 00:32:39 51896 Балабанова Валерия 1998 Киев
920 00:32:40 51934 Кузуб Світлана 1974 Група Здоров'я Київ
921 00:32:40 50032 Петренко Євгеній 1977 Boyarka Run Club Боярка
922 00:32:41 51713 Степаненко Лариса 1993 м Київ, обл. Київська
923 00:32:43 51467 Соколова Валерія 2002 Київ
924 00:32:43 52260 Shevchenko Anna 1984 Киев
925 00:32:44 51347 Коваленко Інна 1974 Київ
926 00:32:45 51144 Глущенко Віталіна 1995 Григорівка
927 00:32:47 50676 Опанасенко Ганна 1984 Київ
928 00:32:47 51378 Узлова Анна 1985 Долинская
929 00:32:52 50962 Співак Анастасія 1985 Kiev
930 00:32:53 51152 Метельський Максим 1999 Біла Церква
931 00:32:56 50883 Щур Соломія 1989 Київ
932 00:32:56 51737 Дяденко Єлизавета 1999 Боржоми Київ
933 00:32:58 51236 Галстян Катерина 1999 Ірпінь
934 00:32:58 50537 Kravchuk Maksym 1993 Kyiv
935 00:32:58 52137 Михаленко Леся 1979 Київ
936 00:32:58 50223 Кульчинська Лілія 1987 Гостомель
937 00:32:59 52012 Лизун Ольга 1986 NovaRun Київ
938 00:32:59 51502 Науменко Юлія 1983 Київ
939 00:32:59 51182 Клименко Ірина 1996 Київ
940 00:33:00 51950 Таранюк Оксана 1991 Е-ТЕНДЕР Київ
941 00:33:00 51190 Куліш Христина 1996 Львів
942 00:33:02 51358 Буряк Александра 1991 L'Oreal Киев
943 00:33:02 50941 Мельниченко Леся 1998 JustRun Київ
944 00:33:02 51688 Килимиста Яна 1990 Київ
945 00:33:02 51691 Линевич Анастасія 1991 Київ
946 00:33:03 50920 Новікова Наталія 1991 Київ
947 00:33:03 50940 Смаровоз Ярослав 1999 - Біла Церква
948 00:33:03 51851 Смолянінов Руслан 1996 Power Rangers Київ
949 00:33:04 51573 Stetsenko Nataly 1980 Kyiv
950 00:33:05 51793 Нестеренко Олена 1989 Київ
951 00:33:06 50959 Дар'я Шишко 2009 Киев
952 00:33:08 50112 Симчук Яна 1991 ЦВК Team Київ
953 00:33:09 50408 Романчук Анастасія 2002 Київ
954 00:33:09 50845 Горожанова Анна 2004 One way Борислав
955 00:33:09 50939 Ремізов Олексій 1988 Київ
956 00:33:09 50106 Маклясова Светлана 1989 Киев
957 00:33:11 50942 Кубай Богдан 2000 Борислав
958 00:33:11 52049 Муратова Юля 1996 Київ
959 00:33:13 51843 Махаєва Катерина 1995 Київ
960 00:33:13 52141 Слинько Юлія 1978 ЙЕ Київ
961 00:33:13 51434 Бондаренко Марія 1991 Київ
962 00:33:16 50306 Руденко Павел 1976 Kyiv
963 00:33:16 50934 Тарас Ярослава 1993 Ланет RUN Київ
964 00:33:18 50480 Йовенко Юлія 1984 KuzinTEAM Київ
965 00:33:20 51738 Ярова-Мукомелова Ірина 1984 Боржоми Київ
966 00:33:20 51733 Митрофанова Катерина 1988 Боржоми Київ
967 00:33:20 51732 Головащенко Євгенія 1993 Боржоми Київ
968 00:33:22 51998 Ярош Ооександр 1986 Tiger Run Житомир
969 00:33:22 51908 Siver Anna 1990 Kyiv
970 00:33:23 50768 Гончарова Екатерина 1985 Орден Святого Кросівка Киев
971 00:33:23 52016 Щербина Наталія 1989 БХФЗ Київ
972 00:33:23 50876 Малуха Наталя 1985 Ірпінь
973 00:33:24 52002 Катя Товкис 1991 Киев
974 00:33:24 52257 Бабак Антон 1989 INTEGRITES Київ
975 00:33:24 51907 Ushakov Denis 1985 adidas runners kyiv Kyiv
976 00:33:26 52093 Локарєва Дарія 1988 Київ
977 00:33:27 51967 Ananko Alona 1987 Kyiv
978 00:33:28 50796 Zakharchenko Mykhailo 1983 Kyiv
979 00:33:28 50722 Варзарь Станислав 1993 Ventura Бердянск
980 00:33:29 50141 Бородієнко Олександра 1976 Київ
981 00:33:29 51988 Олійник Таміла 2005 Київ
982 00:33:30 50140 Биковський Михайло 1977 Київ
983 00:33:30 51469 Світлана Дякова 1991 Київ
984 00:33:30 51288 Дяков Максим 2021 Київ
985 00:33:32 51064 Беляева Екатерина 1997 Powercode Киев
986 00:33:32 51608 Алімова Анна 1993 Полтава
987 00:33:33 50595 Богацова Алсу 1979 Київ
988 00:33:33 50886 Рачок Микола 1983 Ірпінь
989 00:33:34 50145 Олійник Антон 1990 adidas Runners Kyiv Київ
990 00:33:34 50146 Шароварська Юлія 1983 adidas Runners Kyiv Київ
991 00:33:39 51769 Грабова Ірина 1991 Київ
992 00:33:39 52069 Чалык Маргарита 1994 Днепр
993 00:33:39 50661 Мельник Михайло 1974 Киів
994 00:33:40 51787 Кліменко Вікторія 1992 AlfaSportClub Київ
995 00:33:40 52261 Mugir Inna 1990 Киев
996 00:33:42 51773 Петровець Ольга 1999 Київ
997 00:33:42 55271 Цюпа Настя 2021 Under Armour Киев
998 00:33:43 50540 Байрак Алёна 1992 Чернігів
999 00:33:43 51631 Харб Тарек 2001 Киев
1000 00:33:44 51644 Корольов Сергій 1997 Киев
1001 00:33:44 51646 Віон-Дюрі Антон 2000 Київ
1002 00:33:45 50837 Быстрановский Владислав 1983 Меблеві Технологіі Киев
1003 00:33:45 51120 Пашута Оксана 1989 Київ
1004 00:33:47 51322 Бобровников Михаил 2021 Киев
1005 00:33:49 51117 Дзіх Катерина 1989 Київ
1006 00:33:50 51954 Оліфіренко Ольга 1992 CIKLUM Київ
1007 00:33:53 51512 Сазонова Катерина 1990 Ірпінь
1008 00:33:55 50977 Дьоміна Єлизавета 2000 Київ
1009 00:33:56 50975 Федченко Андрій 1998 Київ
1010 00:33:56 51709 Костенко Дар'я 1985 Київ
1011 00:33:59 50580 Галагуза Анастасія 1994 Київ
1012 00:33:59 51969 Linkevych Oksana 1997 Борисполь
1013 00:34:02 50456 Мідний Олег 1993 Київ
1014 00:34:03 52218 Мостова Таня 1991 Перша Лізингова Компанія Київ
1015 00:34:03 52479 Голота Вадим 1995 Київ
1016 00:34:04 51429 Шуляк Борис 2002 Київ
1017 00:34:04 51715 Цюра Оксана 1985 Київ
1018 00:34:05 52201 Клименко Ігор 1986 Novaposhta Київ
1019 00:34:05 52240 Мельянков Віталій 1996 VKP Run Club Київ
1020 00:34:05 51165 Халамай Анастасія 1999 Київ
1021 00:34:05 51947 Борисов Антон 1991 Е-ТЕНДЕР Київ
1022 00:34:06 51112 Коханівська Анастасія 1992 JustRun Київ
1023 00:34:07 51514 Михайличенко Мария 1987 Гостомель
1024 00:34:07 51320 Ковальчук Ангеліна 2004 Київ
1025 00:34:10 52211 Мостовий Антон 1989 Перша Лізингова Компанія Київ
1026 00:34:10 52250 Пашинський Анатолій 1994 VKP Run Club Київ
1027 00:34:11 52030 Невоструєва Валентина 1984 depositphotos Київ
1028 00:34:12 50809 Бурлаченко Яна 1995 Київ
1029 00:34:13 50136 Пантюх Мария 1993 Киев
1030 00:34:13 50553 Наталія Пономаренко 1993 Київ
1031 00:34:16 50285 Shestakova Olena 1990 Київ
1032 00:34:19 52098 Купрієнко Руслана 1990 Київ
1033 00:34:20 51243 Шевченко Ольга 1993 Київ
1034 00:34:21 52125 Пивоварова Дарина 1985 ЙЕ Київ
1035 00:34:23 50630 Коновалова Людмила 1989 Київ
1036 00:34:25 51213 Білоус Анна 1996 Киев
1037 00:34:27 51660 Багно Юлія 1997 EVO.company Київ
1038 00:34:27 51700 Коваль Альона 1993 Київ
1039 00:34:27 52024 Шлай Клаус Альфред 1970 VENTS Київ
1040 00:34:29 50144 Дорошук Тетяна 1984 Київ
1041 00:34:30 50046 Козлов Олексій 1982 PIPL.UA Київ
1042 00:34:30 51071 Невмержицкая Екатерина 1997 Powercode Киев
1043 00:34:34 51753 Riamushkina Oleksandra 1990 Київ
1044 00:34:36 51418 Войналович Олександр 1972 Киів
1045 00:34:37 51977 Сніжко Анна 2010 Київ
1046 00:34:37 52124 Бацура Катерина 1993 ЙЕ Київ
1047 00:34:37 52123 Посна Вікторія 2000 ЙЕ Київ
1048 00:34:38 51975 Сніжко Тетяна 1986 Київ
1049 00:34:40 50918 Щеколда Марина 1985 Київ
1050 00:34:40 52142 Павлов Александр 1975 КОМПРЕСОРС ІНТЕРНЕШНЛ Київ
1051 00:34:42 51266 Позднякова Дарія 2002 Киів
1052 00:34:42 50414 Хлюпка Світлана 1993 Київ
1053 00:34:42 51620 Сахно Ірина 1986 Київ
1054 00:34:42 51899 Онищак Катерина 1983 Київ
1055 00:34:42 51169 Ковальчук Олена 1983 Лохвиця
1056 00:34:42 51802 Татьянченко Марина 1973 Киев
1057 00:34:44 51859 Ткаличенко Катерина 1958 Київ
1058 00:34:44 51199 Panasiuk Nvard 1984 Київ
1059 00:34:45 51166 Mirzoieva Yanina 2004 Kyiv
1060 00:34:45 51312 Баздирєва Дар'я 1995 Київ
1061 00:34:47 50455 Демченко Катерина 1993 Київ
1062 00:34:47 50868 Картава Наталія 1997 Київ
1063 00:34:48 50947 Михолат Павло 1989 Київ
1064 00:34:49 50421 Говорун Олександра 1999 f.ua Київ
1065 00:34:50 50095 Ліпатова Тетяна 1998 Ірпінь
1066 00:34:52 51306 Бісюк Олена 1986 Київ
1067 00:35:00 51438 Фаріон Ірина 1989 ТМ Сквирянка Біла Церква
1068 00:35:00 52088 Ковш Елизавета 2001 Киев
1069 00:35:02 50147 Шейко Марина 1986 Київ
1070 00:35:03 51809 Гайдай Светлана 1991 Киев
1071 00:35:05 51902 Копейка Татьяна 1985 Киев
1072 00:35:07 51706 Кононенко Дар'я 1997 Київ
1073 00:35:11 50487 Бершадська Світлана 1986 Київ
1074 00:35:17 51141 Корчагіна Марія 1980 Киев
1075 00:35:17 51498 Соломка Оксана 1988 Київ
1076 00:35:19 51145 Деркач Юлія 1998 Київ
1077 00:35:21 52450 Бевзюк Світлана 1988 Betconstruct Київ
1078 00:35:21 52459 Атрасевич Марія 1990 Betconstruct Київ
1079 00:35:22 51670 Крикливенко Богдан 1984 Київ
1080 00:35:22 51443 Сівач Олександр 1999 київ
1081 00:35:23 51268 Барвінченко Юрій 1967 Київ
1082 00:35:23 51674 Турчак Ірина 1978 Киів
1083 00:35:24 50961 Barvinchenko Svetlana 1966 Київ
1084 00:35:24 50603 Безпала Валерія 1985 Киев
1085 00:35:24 50604 Толстиков Євген 1987 Київ
1086 00:35:27 50953 Волкова Татьяна 1995 Киев
1087 00:35:27 51705 Камериста Поліна 1988 Київ
1088 00:35:28 51900 Котова Ольга 1987 Киев
1089 00:35:28 52120 Пишняк Світлана 1982 Київ
1090 00:35:30 52467 Батрак Наталія 1993 Україна Київ
1091 00:35:32 51379 Скуратовська Анастасія 2003 Київ
1092 00:35:32 50425 Кокошинская Юлия 1990 Київ
1093 00:35:32 51299 Ostafieva Oleksandra 2005 Київ
1094 00:35:40 51552 Рога Анастасия 1990 Kadium Кропивницкий
1095 00:35:40 51554 Хабаров Андрей 1985 Kadium Киев
1096 00:35:40 51275 Сливчук Олександр 1997 Sania team Київ
1097 00:35:41 50375 Миколай Корюкаєв 1971 Київ
1098 00:35:41 51550 Дорош Наталья 1981 Kadium Кропивницкий
1099 00:35:41 50503 Фаранюк Анна 2002 Українська Академія Лідерства Бровари
1100 00:35:41 50495 Семеняк Дарія 2002 Київ
1101 00:35:41 50498 Поліщук Катерина 2002 УАЛ Чернівці Вінниця
1102 00:35:42 51548 Жиронкина Елена 1984 Kadium Киев
1103 00:35:42 52112 Фурса Оксана 1990 Київ
1104 00:35:42 51183 Краєв Олександр 1997 Київ
1105 00:35:45 50671 Пилипейко Ярослава 1985 Київ
1106 00:35:46 50672 Чепчак Аліна 1991 Київ
1107 00:35:46 50928 Петрик Наталія 1997 Ланет RUN Київ
1108 00:35:47 50763 Поліщук Алла 1981 Київ
1109 00:35:48 50923 Коренна Ірина 1988 Київ
1110 00:35:49 51616 Романюк Мар'яна 1992 Київ
1111 00:35:49 51714 Шахбазян Діна 1985 DataHeart Київ
1112 00:35:53 50326 Руденко Евгений 2008 Kyiv
1113 00:35:53 50519 Іващик Тамара 1984 Киів
1114 00:35:53 50494 Чужакова Альона 1982 Київ
1115 00:35:53 55286 Стеблина Виталий 1982 Kadium Кропивницкий
1116 00:35:56 51551 Ворожко Анна 1983 Kadium Киев
1117 00:35:57 50328 Вороніна Богдана 1994 Чернігів
1118 00:36:03 50180 Дубровіна Софія 2001 Київ
1119 00:36:03 50179 Кононко Євгеній 1993 Київ
1120 00:36:04 52262 Khilenko Nazar 1994 Киев
1121 00:36:05 51160 Kozlenko Olga 1985 Obriy Kyiv
1122 00:36:05 50222 Кульчинський Андрій 1982 Гостомель
1123 00:36:08 51545 Загородня Ірина 1978 Киев
1124 00:36:14 50752 Ремез Лана 1981 Київ
1125 00:36:16 51740 Getman Sofia 1999 Kyiv
1126 00:36:17 50368 Рєпік Артем 1999 Nike Run Club Київ
1127 00:36:22 51021 Бекірхан Лейла 1983 Київ
1128 00:36:23 50192 Осадча Анастасія 2003 Kiew
1129 00:36:24 50514 Ко Ірина 1990 Київ
1130 00:36:30 50511 Pyuro Bogdana 1997 Kyiv
1131 00:36:31 51274 Агій Антон 2002 Київ
1132 00:36:31 50527 Kysil Olha 1995 Київ
1133 00:36:32 50994 Рогова Катерина 1990 Київ
1134 00:36:32 52144 Мунтян Євген 1985 ФОРКС Київ
1135 00:36:34 52445 Солохіна Світлана 1991 ФОРКС Київ
1136 00:36:35 50277 Galych Tetiana 1981 Київ
1137 00:36:36 51022 Щеколда Олег 1981 Київ
1138 00:36:36 50216 Новак Інна 1980 Київ
1139 00:36:37 51830 Маковенко Андрій 1998 Київ
1140 00:36:38 51593 Матійчук Поліна 1996 Київ
1141 00:36:39 51062 Абкеримова Алина 1991 Powercode Киев
1142 00:36:46 50905 Нікітіна Юля 1992 Київ
1143 00:36:50 51252 Гаращенко Марія 2001 Київ
1144 00:36:50 51203 Сивак Софія 2001 Київ
1145 00:36:51 51305 Tovmasyan Sofi 1996 Київ
1146 00:36:54 50325 Матусевич Ігор 1989 Київ
1147 00:36:57 51671 Шарапов Олег 1997 Ірпінь
1148 00:36:57 51136 Лєшко Олена 1987 Київ
1149 00:37:00 51605 Мікац Ірина 2000 Ірпінь
1150 00:37:00 52127 Порохня Надія 1982 ЙЕ Київ
1151 00:37:03 51576 Андрєєва Дарія 2005 Київ
1152 00:37:03 51944 Карпенко Надія 1990 Е-ТЕНДЕР Київ
1153 00:37:05 51885 Андрєєва Віта 1976 Київ
1154 00:37:07 51952 Лелюк Юлия 1999 Е-ТЕНДЕР Київ
1155 00:37:15 50157 Малюкін Євгеній 1992 OntargIT Київ
1156 00:37:15 51948 Кмін Ганна 1993 Е-ТЕНДЕР Київ
1157 00:37:16 51923 Матвєєва Аліна 2001 Київ
1158 00:37:17 50103 Волохова Юлія 1980 Київ
1159 00:37:17 51653 Виноградова Юлія 1996 EVO Київ
1160 00:37:18 51654 Мирончук Анастасія 1992 Київ
1161 00:37:23 51055 Совпель Анастасія 1989 Kyiv
1162 00:37:23 51088 Мельниченко Светлана 1962 Киев
1163 00:37:24 50919 Гордієнко Діана 2002 Київ
1164 00:37:24 50899 Кудрявець Аліна 2000 Київ
1165 00:37:27 51760 Мехед Оксана 1995 Київ
1166 00:37:27 52212 Яцюк Олександр 1996 Перша Лізингова Компанія Київ
1167 00:37:27 52251 Рябоконь Андрій 2000 VKP Run Club Київ
1168 00:37:27 52210 Великород Дарина 1998 Перша Лізингова Компанія Київ
1169 00:37:27 52249 Олексюк Аліна 1996 VKP Run Club Київ
1170 00:37:29 50795 Gaidai Tetiana 1984 Київ
1171 00:37:30 51483 Чопик Христина 2004 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1172 00:37:30 51478 Лопусевич Володимир 1970 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1173 00:37:30 51887 Барабаш Галина 1987 Киев
1174 00:37:32 50111 Кашуба Світлана 1976 Київ
1175 00:37:32 51482 Чопик Василина 2002 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1176 00:37:33 50631 Федотова Ірина 1986 Київ
1177 00:37:35 51070 Венглинский Алексей 1994 Powercode Киев
1178 00:37:37 50901 Федоран Олександр 1994 Київ
1179 00:37:38 51399 Громова Анна 1983 Київ
1180 00:37:39 51020 Комарова Катерина 1992 Київ
1181 00:37:40 51978 Kryvenko Viktoriia 1988 Kiev
1182 00:37:40 50898 Федоран Юлія 1994 Київ
1183 00:37:41 51712 Кеба Віка 2003 Київ
1184 00:37:42 51301 Mashtaler Alina 1995 Kyiv
1185 00:37:43 51317 Тимків Олександр 1997 EVARunClub Дніпро
1186 00:37:44 50033 Білоцерковська Надія 1987 EvaRunClub Дніпро
1187 00:37:44 51319 Мороз Марина 1989 EvaRunClub Дніпро
1188 00:37:44 50083 Єфімов Олексій 1995 EvaRunClub Дніпро
1189 00:37:45 51425 Данильчук СВЕТЛАНА 1984 EVArunclub Днепр
1190 00:37:45 51318 Теплий Костянтин 1983 EvaRunClub Dnepr
1191 00:37:53 51533 Ігнаткіна Тетяна 1968 Київ
1192 00:37:56 51966 Дзюба Юлія 1995 Київ
1193 00:37:58 51965 Pieskova Oleksandra 1992 Київ
1194 00:38:08 51106 Бондюх Ксенія 1990 Київ
1195 00:38:11 51107 Кривець Юлія 1990 Київ
1196 00:38:12 50992 Старовой Андрей 1999 Kyiv
1197 00:38:47 51479 Литвиненко Валентина 2001 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1198 00:38:47 51489 Бобок Микола 2003 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1199 00:38:48 51858 Присяжнюк Лілія 1983 Київ
1200 00:38:54 50079 Бондаренко Катерина 2017 Ірпінь
1201 00:38:56 50867 Черевична Наталія 1994 Київ
1202 00:39:00 51480 Чередниченко Радмила 1996 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1203 00:39:01 51981 Прикало Станіслав 2004 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1204 00:39:01 51486 Кузьминська Юлія 1983 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
1205 00:39:01 51043 Фільченкова Яна 1999 Київ
1206 00:39:03 51044 Милобог Богдан 1999 Київ
1207 00:39:10 50078 Жуковська Софія 1998 Ірпінь
1208 00:39:12 51406 Войналович Ольга 1971 Київ
1209 00:39:15 52095 Капитон Сергей 2021 Киев
1210 00:39:23 52458 Возна Вікторія 1997 Betconstruct Київ
1211 00:39:33 50069 Наталія Івлева 1979 Киев
1212 00:39:35 51454 Коваль Олександра 2005 Київ
1213 00:39:36 51455 Науменко Сніжана 1985 Київ
1214 00:39:37 51468 Дубоділ Катерина 2002 Київ
1215 00:39:46 51254 Бірюкова Валерія 2002 Київ
1216 00:39:46 51253 Таргонський Владислав 1995 Укренерго Коростень
1217 00:40:09 50748 Grafenkova Tatyana 1986 Київ
1218 00:40:16 51785 Ковальчук Марія 1988 Київ (Київ)
1219 00:40:17 51976 Вербельчук Юлия 1986 Киев
1220 00:40:19 51792 Андреєв Роман 1983 Київ
1221 00:40:55 52126 Романюк Валерія 1971 ЙЕ Київ
1222 00:41:15 51444 Старохатний Петро 1948 Київ
1223 00:41:24 51601 Гладких Світлана 1980 Київ
1224 00:41:32 51819 Тюріна Аріна 2002 Київ
1225 00:41:32 51818 Григоренко Анастасія 2002 Київ
1226 00:41:34 50127 Петренко Валентина 1977 #Наснедогонят Київ
1227 00:41:45 52085 Chornousova Mariia 1995 Kyiv
1228 00:42:16 50184 Коростелева Полина 1976 Киев
1229 00:43:44 51354 Дубовая Юлия 1998 L'Oreal Киев
1230 00:43:45 50304 Шкляренко Анна 1993 Біла Церква
1231 00:44:35 52019 Бурый Даниил 2003 Полтава
1232 00:44:35 51522 Кулибаба Александр 2004 Полтава
1233 00:44:53 50152 Druzhynina Irin 1976 Vodafone Kyiv
1234 00:45:14 50750 Нечеснюк Юлія 1997 Київ
1235 00:45:39 52017 Броневицкая Елена 1984 Киев
1236 00:45:39 52076 Sopilo Yulia 1984 Київ
1237 00:45:41 52013 Тищенко Катерина 1978 Київ
1238 00:45:57 52106 Чашка Марк 1999 Kyiv
1239 00:46:16 50132 Chernenko Anna 1987 Kyiv
1240 00:46:17 50204 Черненко Виктор 1985 Киев
1241 00:46:44 52213 Коська Ельжбета 1987 Перша Лізингова Компанія Київ
1242 00:46:44 52252 Шабаровський Богдан 1993 VKP Run Club Київ
1243 00:47:42 50651 Diatlovskaya Aliona 1993 Kiev
1244 00:48:04 52036 Васьковський Даніїл 2002 depositphotos Київ
1245 00:48:40 50365 Онуфрієнко Світлана 1999 Київ
1246 00:49:30 52035 Васьковський Дмитро 1984 depositphotos Київ
1247 00:49:31 52034 Васьковська Олеся 1984 depositphotos Київ
1248 00:49:58 51519 Тронько Богдан 2005 Полтава

Дистанція - 10 км

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 00:29:34 11403 Коваль Василь 1989 Житомир
2 00:31:34 10013 Пацула Микола 1999 Рівне
3 00:33:18 10112 LEVCHYK MYKOLA 1992 ОСНОВА БІГУ Київ
4 00:34:11 10237 Панченко Ігор 1996 Охтирка
5 00:34:16 10844 Ковальчук Дмитро 1996 JustRun Київ
6 00:34:21 11243 мочоний влад 1995 Falcons Running Club Чернігів
7 00:35:14 11011 Voit Dmytro 1988 Kyiv
8 00:35:32 10194 Malezhyk Dmytro 1985 Running Club Scientist Kyiv
9 00:35:52 11140 Ієвлєв Максим 1984 Харків
10 00:36:14 10300 Олексієнко Олександр 1996 Nike Run Club Киев
11 00:36:24 11402 Koval Olena 1994 Житомир
12 00:36:30 11266 Осадчий Дмитро 1977 Національна Гвардія України Київ
13 00:36:36 11227 ВОРОНОВ ЄВГЕН 1983 Донецьк
14 00:36:37 11170 Свириденко Максим 1990 Сновськ
15 00:36:41 10522 Гайдай Євген 1996 adidas Runners Kyiv Київ
16 00:37:05 10051 Беліченко Владислав 1999 CrossRunChe Черкаси
17 00:37:07 10006 Гребенюк Михайло 1982 Форум Одеса
18 00:37:11 10205 Кавецький Владислав 2001 Київ
19 00:37:23 11350 Уваров Павло 1986 KM Running Club Київ
20 00:37:43 10229 Туруй Олександр 1996 Конотоп
21 00:38:21 10651 Євдокимов Павло 1990 Salomon Running Club Ukraine Бориспіль
22 00:38:28 11459 Юртын Сергей 1986 Киев
23 00:38:51 10959 Yeremeyev Olexiy 2021 Київ
24 00:38:52 10793 Небога Владислав 1995 Nike Run Club/IronClub Odessa Одеса
25 00:38:54 10836 Дюкарев Игорь 1986 Киев
26 00:38:58 11153 Міхно Ілля 1994 Київ
27 00:38:59 10110 Аненко Максим 1996 ООО НАБІГАВСЯ Киев
28 00:39:32 10180 Сердюк Микола 1985 Софіївська Борщагівка
29 00:39:46 11255 Ілля Демидов 1994 kryzhrun team Ужгород
30 00:39:52 10496 Дорош Петро 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів
31 00:39:55 11337 Ткаченко Вячеслав 1994 Adidas runners Kyiv Киев
32 00:40:20 11329 Билоус Максим 1992 Киев
33 00:40:22 11173 Гетьман Анастасія 1997 Полтава
34 00:40:29 10914 Opanasiuk Anna 1991 CrossRunChe Черкаси
35 00:40:31 10019 Шпетный Александр 2001 Украина Сумы
36 00:40:43 10579 Карватко Богдан 1994 Вишгород
37 00:40:46 10252 Гречко Костянтин 1995 Харьков
38 00:40:58 11458 Чайка Виктория 1996 Seagull academy Киев
39 00:40:59 11463 Borisov Dmitrij 1981 Киев
40 00:41:12 10546 Кузнєцов Микола 1995 Just run Київ
41 00:41:13 10632 Кір'яков Максим 1986 Одесса
42 00:41:16 11420 Годня Антон 1985 Киев
43 00:41:21 11476 Вороненко Сергей 1998 Киев
44 00:41:30 10334 Kovalov Vitalii 1987 Track and Speed Kyiv
45 00:41:30 10317 Лапчук Олександр 1985 Київ
46 00:41:46 11056 Яковлєв Денис 1994 JustRun Київ
47 00:42:03 10148 Чекмасов Борис 1977 Київ
48 00:42:12 11442 Юрченко Ярослав 1994 ДКП НП України Київ
49 00:42:13 11184 Павлов Сергій 1982 Одеса
50 00:42:15 11075 Ющишен Юрій 2002 Ірпінь
51 00:42:20 11012 Батеха Богдан 1993 Димер
52 00:42:23 10264 Гудзь Юліанна 1997 Gfamily Ужгород
53 00:42:25 11312 Бойко Олександр Ігорович 1993 VENTS Київ
54 00:42:25 10277 Пластун В'ячеслав 1978 Київ
55 00:42:31 10555 Дружинин Евгений 1985 Киев
56 00:42:32 10971 Пєтріков Дмитро 1963 Киев
57 00:42:36 10256 Криворучко Валерій 1995 Буча
58 00:42:37 10775 Артемчук Олександр 1984 Баришівка
59 00:42:39 11260 Федченко Даша 1992 Буэнос-Айрес
60 00:42:47 11251 Лукьянова Ольга 1990 Дружківська лялечка Дружківка
61 00:43:00 11144 Вуйцік Максим 1978 Львів
62 00:43:02 10670 Курносенко Роман 1990 Киев
63 00:43:03 10276 Капалєт Олена 1981 Squad UA Runners Моршин
64 00:43:26 10374 Яровий Володимир 1988 Ізюм
65 00:43:33 11211 Калічак Євгеній 1994 Kryzhrun Одеса
66 00:43:43 11062 Derevianko Yaroslav 1988 Чернігів
67 00:43:47 10011 Іщенко Олександр 1982 Київ
68 00:43:49 10599 Ільєнко Денис 1992 Київ
69 00:43:50 10012 Пугачова Ольга 2020 Київ
70 00:43:54 10325 Dobroshtan Oleksii 2000 Kyiv
71 00:44:05 10629 Маковський Ігор 1986 Крюківщина
72 00:44:32 10062 Тарасов Олександр 1988 RUN21 Київ
73 00:44:33 11440 Олексій Мананков 1987 Київ
74 00:44:37 10756 Аржанов Владислав 2001 Київ
75 00:44:38 10348 Sviderskyi Dima 1990 Київ
76 00:44:41 11333 Аврамченко Олексей 1985 Київ
77 00:44:44 10141 Цветенко Игорь 1969 Киев
78 00:44:45 10939 Струтинський Сергій 1984 Біла Церква
79 00:44:46 11013 Мягкий Микола 1985 Київ
80 00:44:53 10287 Кузьмич Антон 1989 Киев
81 00:44:53 11296 Офіцеров Юрій 1981 Capital TRI Київ
82 00:44:58 10201 Третяк Владислав 2003 Київ
83 00:44:59 11055 Гулій Костянтин 1976 Squad UA Runners Дніпро
84 00:45:01 10308 Федчук Олександр 2021 RRC Рівне
85 00:45:01 10213 Загарія Ольга 1990 Київ
86 00:45:04 10764 Бурба Володимир 1982 Київ
87 00:45:05 10259 Кузнєцов Михайло 2001 Київ
88 00:45:08 10170 Дендаренко Олена 1988 FamilyRunClub Черкаси
89 00:45:13 10889 Павлов Александр 1981 Киев
90 00:45:18 11473 Дорофеєв Сергій 1985 Україна Київ
91 00:45:35 10145 Михлевський Андрей 1992 київ
92 00:45:37 10749 Ликов Валентин 1999 Київ
93 00:45:39 11100 Міненко Ярослав 1985 Київ
94 00:45:39 11099 Олігов Денис 1986 Київ
95 00:45:39 10304 Примак Сергій 1980 Rivne Running Club Київ
96 00:45:41 11120 Палюта Антон 1995 Amazon Киев
97 00:45:42 11232 Недобой Сергій 1990 Київ
98 00:45:46 11404 Пауль Руслан 1984 MRPL.RUN Мариуполь
99 00:45:46 11271 Мамчур Андрій 1987 CIKLUM Київ
100 00:45:53 11417 Khytrychenko Yehor 2001 Київ
101 00:45:53 10937 Вікторов Дмитро 1983 Киев
102 00:45:57 10385 Неганов Віктор 1985 Київ
103 00:46:01 11409 Сіндєєв Владислав 1987 Betconstruct Київ
104 00:46:04 11450 Мащенко Роман 1975 Squad UA Runners Харків
105 00:46:07 11195 Гроцький Ігор 1992 Київ
106 00:46:10 10179 Сердюк Анна 1992 Софіївська Борщагівка
107 00:46:14 10312 Машко Катерина 1987 Київ
108 00:46:19 11392 Бондарчук Игор 2000 Катюжанка
109 00:46:22 10278 Кашуба Андрій 1980 Runday Київ
110 00:46:27 10392 Шумейко Кирило 1987 Київ
111 00:46:29 10398 Пуларія Олексій 1989 adidas Runners Kyiv Київ
112 00:46:29 10382 Міленко Олександра 1992 adidas Runnеrs Kyiv Київ
113 00:46:29 10214 Мартиненко Богдан 1993 Киев
114 00:46:37 10817 Собильський Віктор 1992 Бровари
115 00:46:42 10037 Андрєєв Микола 1986 Киев
116 00:46:45 11150 Lysenko Serhii 1990 Киев
117 00:46:47 11291 Безнощенко Юрий 1982 adidas Runners Kyiv Киев
118 00:46:47 10411 Сторожук Александр 1998 Киев
119 00:46:47 10191 Горбань Олег 1987 Прилуки
120 00:46:57 10994 Черих Тарас 1999 BRONYARUN Ірпінь
121 00:46:58 10954 Вавілов Євген 1992 Ivashkov fitness studio Одеса
122 00:46:59 11363 Любинський Петро 1982 Київ
123 00:47:00 11152 Rocha Teixeira Raphael 1983 Kyiv
124 00:47:02 11318 Тесленко Олександр 1991 depositphotos Київ
125 00:47:08 10065 Веселкова Надія 1995 KryzhRun Одеса
126 00:47:12 11226 Сидорук Анна 1995 Демидів
127 00:47:17 10193 Пижиков Андрій 1994 Київ
128 00:47:22 11209 Малий Артем 1989 Бориспіль
129 00:47:22 11071 Kozhemyaka Dmytriko 1985 DYrun Донецк
130 00:47:32 10475 Kozhyn Ivan 1985 Kyiv
131 00:47:33 10309 Мельник Оксана 1974 Мариуполь
132 00:47:35 11489 Плахонин Андрей 1970 Under Armour Киев
133 00:47:35 10250 Прокопук Юлія 1991 Київ
134 00:47:39 10726 Оверчук Юрий 1988 Киев
135 00:47:44 10117 Аненко Олексій 1997 ООО НАБІГАВСЯ Киев
136 00:47:55 10292 Ткаченко Сергій 1991 Бориспіль
137 00:47:58 10947 Розе Виталий 1995 Киев
138 00:47:58 10137 Гарнюк Ярослав 1990 Київ
139 00:48:03 10282 Лозовий Леонід 1989 Київ
140 00:48:05 11190 Репко Сергей 1995 Киев
141 00:48:06 10525 Заблоцький Максим 1994 Київ
142 00:48:07 10578 Фролов Андрей 1986 Белая Церковь
143 00:48:13 10737 Вінійчук Андрій 1986 Київ
144 00:48:15 11248 Слободенюк Роман 1991 Kozachok Team Хмельницький
145 00:48:26 10743 Савсюк Олександр 1994 Бровари
146 00:48:29 10888 Штольба Ярослав 1983 Київ
147 00:48:31 11208 Ярошов Руслан 1988 с.Новосілки
148 00:48:36 11022 Поплавський Микола 1979 Київ
149 00:48:37 11259 Наконечний Григорій 1988 Хмельницький
150 00:48:37 11388 Фесак Олексій 2000 Київ
151 00:48:39 10564 Шаповал Олексій 1998 Київ
152 00:48:47 11387 Гончаренко Дар'я 2000 Київ
153 00:48:48 11286 Сніжко Сергій 1976 Київ
154 00:48:48 11386 Бабов Віктор 2000 Київ
155 00:48:48 10081 Ушаков Володимир 1992 Just run Енергодар
156 00:48:53 10038 Сурков Максим 1985 adidas Runners Kyiv Київ
157 00:48:54 10002 Рыбальченко Анна 1992 Одесса
158 00:48:54 10810 Цымбалюк Алексей 1989 Киев
159 00:48:57 10072 Паньків Христинка 2021 Львів
160 00:48:58 11000 Гирявець Олексій 1984 Київ
161 00:48:59 10878 Радченко Євген 1993 Київ
162 00:49:00 11161 Торчинський Сергій 1989 Боржоми Київ
163 00:49:00 10873 Zapasnyi Vadim 1977 GOrynych Полтава
164 00:49:02 10985 Коломієць Артем 1990 Киев
165 00:49:04 10467 Buhaiets Ruslana 1998 adidas Runners Kyiv Київ
166 00:49:05 10442 Литвинова Олена 1987 adidas Runners Kyiv Київ
167 00:49:07 10098 Юрій Забіла 1983 Ніжин
168 00:49:08 10536 Семенюк Леонід 1994 Київ
169 00:49:11 11330 Дайнеко Антон 1993 Полтава
170 00:49:13 11181 Балас Владислав 1996 Вишневе
171 00:49:14 11421 Iarakhanova Galima 1980 Nike run club Kyiv
172 00:49:14 10063 Пірущенко Валерія 1994 Kryzhrun_team Одесса
173 00:49:16 11036 Никулин Андрей 1997 Бровары
174 00:49:17 11258 Бунт Катерина 1994 Київ
175 00:49:18 10327 Ромаш Кирилл 1984 Киев
176 00:49:19 10908 Горобей Владислав 1997 Ирпень
177 00:49:20 10043 Tseselska Kateryna 1989 RUN21 Вишгород
178 00:49:20 11416 Гордієнко Павло 1993 Київ
179 00:49:21 11101 Стадніченко Євгеній 1999 Київ
180 00:49:23 11376 Пранов Александр 1979 Kiev
181 00:49:27 10799 Максименко Альона 1993 Київ
182 00:49:30 11035 Oplimakh Artem 1983 Київ
183 00:49:32 11299 Журба Михайло 1988 Чернігів
184 00:49:37 11180 Тьомкін Володимир 1971 Київ
185 00:49:41 11457 Негуляєв Негуляєв 1989 KMRC Київ
186 00:49:44 10713 Шимко Володимир 1954 АБУ Київ
187 00:49:44 10665 Сівцова Оксана 1995 Полтава
188 00:49:50 11177 Константиновський Юрій 1986 Київ
189 00:49:53 11326 Буглак Іван 1992 Киів
190 00:49:53 10018 Гусятин Сергей 1988 Family Run Club Київ
191 00:49:54 10100 Nazarenko Dmytro 1983 Вінниця
192 00:49:55 10457 Honcharuk Maksim 2021 Київ
193 00:49:56 11107 Degtyar Yuriy 1981 Kyiv
194 00:49:56 10921 Коновал Яна 2000 Київ
195 00:49:57 10970 Рижко Анна 1997 Київ
196 00:49:57 10015 Чеботарьов Роман 1984 Львів
197 00:49:57 10021 Марина Бабута 1990 Горішні Плавні
198 00:49:58 10409 Гладкий Сергій 2021 Київ
199 00:50:00 11293 Ільїн Микола 1976 Буча
200 00:50:00 10797 Скубак Никита 1994 Київ
201 00:50:01 11115 Kadushkin DMytro 1994 Kiev
202 00:50:01 10068 Куліца Олег 1988 FRC Черкаси
203 00:50:03 10537 Дудінова Ірина 1988 Київ
204 00:50:04 11438 Стрипа Богдан 1983 Novaposhta Київ
205 00:50:05 11124 Кухарчук Богдан 2003 Київ
206 00:50:06 10548 Совершенна Олена 1979 UKRINSTAL Run Club с. Старі Петрівці
207 00:50:08 11178 Tymoshenko Alyona 1993 Київ
208 00:50:09 11304 Бондаренко Максим 1995 Черкаси
209 00:50:09 11223 Носков Олексій 1984 Збройні Сили України Житомир
210 00:50:11 11275 Дыблюк Виталий 1995 Киев
211 00:50:12 11237 Мачинський Дмитро 1981 Буча
212 00:50:13 10905 Нечаєв Микита 2004 Krivoy Rog
213 00:50:14 11382 Шиманський Олег 2021 Київ
214 00:50:14 10966 Свідельський Володимир 1988 Київ
215 00:50:14 10528 Кузьменко Яна 1992 KIT Triathlon Team Київ
216 00:50:15 10321 Кривачов Дмитро 1991 TriathlonMania Киев
217 00:50:16 11263 Рожков Валерій 1968 Київ
218 00:50:18 11305 Сидоров Андрій 1977 Київ
219 00:50:18 10503 Кулєш Тарас 1987 Київ
220 00:50:18 10192 Білоусов Ілля 1988 Київ
221 00:50:26 11332 Кислий Олексiй 1989 NRC Kyiv
222 00:50:26 10900 Yakovchuk Vitalii 1983 Київ
223 00:50:27 10509 Захарченко Сергій 1992 Київ
224 00:50:30 11407 Слюсар Тарас 1996 КОМПРЕСОРС ІНТЕРНЕШНЛ Київ
225 00:50:33 10705 Гожий Владислав 1991 Київ
226 00:50:33 10223 Pietinova Daria 1991 Київ
227 00:50:38 10668 Rakytianskyi Stanislav 1980 Київ
228 00:50:39 11418 Лукьянец Артём 1985 Киев
229 00:50:39 11257 Науменко Андрій 1985 Київ
230 00:50:40 10801 Боць Лілія 1992 Rivne Running Club Гоща
231 00:50:42 11191 Кириловець Ілона 1991 Київ
232 00:50:43 11017 Осадчий Андрей 1995 Київ
233 00:50:45 11126 Сіренко Юрій 2004 Київ
234 00:50:45 10808 Василенко Ігор 1980 Бровари
235 00:50:48 11207 Гурін Георгій 1989 Київ
236 00:50:48 10415 Рутило Богдан 2003 ULA Runners Тернопіль
237 00:50:48 10169 Захарова Ольга 1989 Київ
238 00:50:49 10748 Gritsyna Oleg 1965 USC Kharkov
239 00:50:49 10088 Захаров Олександр 1987 Київ
240 00:50:49 10174 Сергій Лісовський 1997 Київ (Київська обл.)
241 00:50:51 10890 Клочанка Назар 2000 Київ
242 00:50:51 10009 Теличкан Руслан 2000 Adidasrunners Київ
243 00:50:53 10538 Максимчук Сергій 1979 Київ
244 00:50:54 11313 Отрошко Андрій Олександрович 1997 VENTS Київ
245 00:51:01 11004 Зімін Павло 1981 киев
246 00:51:02 11003 Шевченко Оксана 1981 Киев
247 00:51:03 11002 Шевченко Олексій 1980 Киев
248 00:51:03 10607 Акатов Олександр 1994 Київ
249 00:51:04 10489 Кручак Леся 1984 Family Run Club Бердичів
250 00:51:13 10784 Орел Руслан 2004 Хмельницький
251 00:51:13 10779 Попович Олександр 1991 Київ
252 00:51:15 11384 Максимова Дарья 1991 Salomon Running Club Київ
253 00:51:15 10871 Максімова Алєся 1986 Київ
254 00:51:17 11360 Литвин Іван 1998 Київ
255 00:51:17 11220 Чеглаков Микола 1976 Київ
256 00:51:19 10828 Smahliuk Volodymyr 2000 Киев
257 00:51:20 10605 Мацефук Лiдiя 1986 Nike Run Club Одеса
258 00:51:22 11499 Мельник Алексей 1970 Under Armour Киев
259 00:51:23 11297 Ікальчик Юрій 1994 Київ
260 00:51:23 10368 Волошин Денис 1998 Київ
261 00:51:24 11272 Костюк Іван 1988 CIKLUM Київ
262 00:51:25 11400 Трофимов Олександр 1982 Київ
263 00:51:25 10676 Савченко Олександр 1972 Киев
264 00:51:25 10123 Батюк Ольга 1985 Киев
265 00:51:25 10060 Кокашинська Анастасія 2000 Run21 Київ
266 00:51:26 10101 Zhyltsov Dmytro 1977 adidas Runners Kyiv Kiev
267 00:51:26 10423 Вінніков Костянтин 1983 Київ
268 00:51:28 11267 Савченко Володимир 1990 CIKLUM Київ
269 00:51:28 11202 Клименко Андрей 1986 Киев
270 00:51:28 10099 Воєвідко Олександр 1987 Київ
271 00:51:29 11114 Артемчук Олександр 1983 Київ
272 00:51:33 11222 Руденко Олександр 1980 Киев
273 00:51:34 11273 Дурицький Олег 1988 Київ
274 00:51:35 10727 Ushakov Denys 1985 Kyiv
275 00:51:39 11482 Величко Микола 1948 Київ
276 00:51:43 11093 Римар Марина 1998 Бровари
277 00:51:44 11141 Сумароков Ігор 1984 Київ
278 00:51:44 11102 Кваченок Анжеліка 1994 Київ
279 00:51:45 10742 Чуйко Ігор 1981 Ніжин
280 00:51:46 10868 Кошик Дмитро 1991 Київ
281 00:51:50 10508 Артемчук Олег 1994 Калинівка
282 00:51:50 10206 Капущенко Дарія 1992 Київ
283 00:51:52 11128 Добринчук Олександр 1989 Київ
284 00:51:52 10210 Гаценко Наталка 1995 Venom Варва
285 00:51:55 11498 Стрілець Денис 1970 Under Armour Киев
286 00:51:55 10247 Лобатюк Віталій 1991 Вінниця
287 00:51:57 10565 Синець Богдан 2000 Київ
288 00:51:58 11165 Шумилин Евгений 1978 YRC - Kyiv running club Киев
289 00:51:58 10106 Борисьонок Марк 1989 Nike Run Club Київ
290 00:51:58 10845 Козленко Олександр 1957 Зеленодольськ
291 00:51:59 10323 Врадій Анна 1984 NewRun club Полтава
292 00:52:00 10869 Кошик Катерина 1992 Київ
293 00:52:03 11007 Таран Александр 1996 Киев
294 00:52:04 10803 Носов Дмитро 1995 Бориспіль
295 00:52:04 10071 Криворучко Николай 1987 Буча
296 00:52:06 10566 Горщик Сергій 1994 Житомир
297 00:52:09 10981 Цибульський Валерій 1950 Рівне
298 00:52:09 10616 Вітренко Влад 1995 немає київ
299 00:52:09 10301 Ковальов Олег 1991 Київ
300 00:52:15 10491 Голубовський Роман 1996 Київ
301 00:52:17 11032 Максим Чернявский 1990 Киев
302 00:52:21 10988 Робак Костянтин 1990 Київ
303 00:52:22 11234 Карпенко Роман 2001 Сєвєродонецьк
304 00:52:22 10232 Бовсуновська Надія 1989 Київ
305 00:52:24 10811 Зінов‘єв Нікіта 1991 Київ
306 00:52:26 10420 Гриценко Ярослав 2000 Київ
307 00:52:30 10861 Хазов Валерій 1982 Київ
308 00:52:30 10211 Аксьонова Олена 1990 Бориспіль
309 00:52:31 10547 Шушаков Антон 1995 Just run Київ
310 00:52:38 11185 Кравченко Ігор 1971 Клуб Київ
311 00:52:38 10040 Присяжна Жанна 1984 CrossRunChe Черкаси
312 00:52:39 10097 Перепелиця Еліна 1991 Киев
313 00:52:40 11057 Лубенець Костянтин 1979 Київ
314 00:52:41 11167 Гусак Руслан 1983 Київ
315 00:52:42 11419 Слободян Вадим 1996 Київ
316 00:52:42 10059 Kucher Dmytro 1987 Run21 Kyiv
317 00:52:46 10960 Женчур Даня 1990 Mozhem Київ
318 00:52:46 10024 Голота Мария 1989 RUN21 Киев
319 00:52:47 11274 Смоленський Артур 1993 Киев
320 00:52:53 10673 Горопай Олег 1984 Ірпінь
321 00:52:53 10734 Скомороха Юлія 1997 JustRun Луцьк
322 00:52:57 10709 Сухоставський Володимир 1960 Вінниця
323 00:52:57 10427 Гаврілов Дмитро 1995 Київ
324 00:52:58 11074 Humeniuk Nazar 1995 Kyiv
325 00:53:03 11467 Opanasenko Yana 1991 adidas Runners Kyiv Київ
326 00:53:07 10768 Худенко Дмитро 1982 Київ
327 00:53:07 10125 Стасенко Марія 1989 Київ
328 00:53:08 10731 Кравчук Едуард 2003 Київ
329 00:53:09 11410 Онищенко Олег 1994 Juscutum Київ
330 00:53:09 10023 Savchuk Violetta 1994 adidas Runner Kyiv Kyiv
331 00:53:09 10154 Коваленко Валерий 1965 Мариуполь
332 00:53:10 11087 Каменчук Алина 1992 Киев
333 00:53:10 10239 Kryvobochek Oleksandr 1995 Киів
334 00:53:11 10976 Котлярчук Микита 1997 Київ
335 00:53:11 11517 Пономаренко Михайло 1974 Киев
336 00:53:11 10104 Родин Александр 1983 Киев
337 00:53:12 11425 Сівак Андрій 1981 Київ
338 00:53:13 10831 Кругляк Дмитро 1993 Sheva Run CLub Запоріжжя
339 00:53:19 10167 Фісенко Тетяна 1986 Киев
340 00:53:23 10151 Печёная Маша 1995 Киев
341 00:53:24 11023 Скляренко Антон 1996 КиЇв
342 00:53:28 11082 Мазій Олександр 1989 Київ
343 00:53:31 11034 Яремчишин Руслан 1987 Бровары
344 00:53:33 10177 Коробка Володимир 1991 Tribe10 Київ
345 00:53:34 10447 Сапронов Максим 1980 Київ
346 00:53:35 10105 Севастьянов Всеволод 1991 Київ
347 00:53:36 10989 Бєгункова Анна 1994 Nike Run Club Київ
348 00:53:37 11160 Гугули Николай 1987 Боржоми Київ
349 00:53:37 10266 Нєботов Євген 1984 Київ
350 00:53:39 11443 Сорока Роман 2021 Київ
351 00:53:40 10776 Борисенко Анатолій 1993 Ніжин
352 00:53:40 10260 Сидорова Ірина 1979 Київ
353 00:53:42 10880 Самарін Микола 2021 Київ
354 00:53:42 10407 Гордієнко Ірина 1987 Київ
355 00:53:45 10778 Рамазанов Станіслав 2001 Киів
356 00:53:46 10816 Мотуз Анатолій 1998 Київ
357 00:53:51 11365 Кравец Ірина 1986 Kiew
358 00:53:52 11118 Монзолевська Олена 2002 Runner Київ
359 00:53:54 10448 Рябченко Наталя 1992 Ірпінь
360 00:53:58 11245 Якоб Оксана 1986 Київ
361 00:54:01 11289 Грудко Марина 1996 Киев
362 00:54:04 10249 Мацько Алексей 1984 Борисполь
363 00:54:05 11315 СТАШКО ІННА 1991 Київ
364 00:54:06 10296 Фурнік Марія 1986 Київ
365 00:54:08 11033 Маневич Юлія 1985 Київ
366 00:54:13 10078 Анна Ступак 1980 Буча
367 00:54:16 11422 Передня Ігор 1992 Чернігів
368 00:54:16 11389 Сміяненко Дмитро 2021 Київ
369 00:54:17 10891 Нагорняк Богдан 1996 Київ
370 00:54:18 11311 Shchipanska Svitlana 1996 Київ
371 00:54:19 11111 Трутаєв Гліб 1988 Київ
372 00:54:19 10659 Мазур Сергій 1994 Київ
373 00:54:26 10881 Харченко Олексій 1985 adidas Runners Київ
374 00:54:27 10864 Шестеріков Вадим 2000 Київ
375 00:54:27 10637 Сахаров Дмитро 1998 Київ
376 00:54:28 10773 Рєзнік Валентина 1993 Харків
377 00:54:31 10511 Петров Володимир 1986 Київ
378 00:54:31 10020 Oberemchuk Valentyna 1970 Основа бігу Київ
379 00:54:32 10610 Ачелдиєв Єгор 1994 Київ
380 00:54:33 10354 Пономаренко Микита 1994 Запоріжжя
381 00:54:34 11491 Коваленко Юлия 1970 Under Armour Киев
382 00:54:34 11356 Ятло Максим 1983 Київ
383 00:54:34 11210 Пипченко Роман 1982 Київ
384 00:54:35 11492 Каваленко Максим 1970 Under Armour Киев
385 00:54:35 10176 Кемпф Валерій 1988 Київ
386 00:54:37 10746 Maltseva Nataliya 1971 Киев
387 00:54:39 11092 Вилегжанін Семен 1997 Київ
388 00:54:47 10127 Штемплюк Юрій 1970 Київ
389 00:54:48 10761 Єрмоленко ermolenko_artyr@ukr.net 1990 Київ
390 00:54:48 10033 Величко Оксана 1976 Кременчук
391 00:54:50 10129 Роганов Олександр 1976 Київ
392 00:54:51 10745 Kuzmenko Katerina 1993 Київ
393 00:54:52 11119 Kamenchuk Diana 1990 Київ
394 00:54:53 11075 Запорожчук Роман 1988 Київ
395 00:54:53 10770 Невкритий Володимир 1984 Киев
396 00:54:53 10744 Ющенко Станіслав 1981 Nike Run Club Киев
397 00:54:59 11494 Полішко Дмитро 1970 Under Armour Киев
398 00:55:00 10381 Андряник Юлія 2000 Київ
399 00:55:01 11480 Донець Владислав 1992 Киів
400 00:55:02 11031 Ясинський Олексій 1973 Київ
401 00:55:04 11501 Костенко Наталя 1992 bakermckenzie Київ
402 00:55:05 11314 Свистула Володимир Павлович 1990 VENTS Київ
403 00:55:05 10003 Баніна Олександра 1996 Черкаси
404 00:55:05 10834 Жвалюк Дмитро 1984 Zmist Київ
405 00:55:07 11264 Шморгун Роман 1989 Е-ТЕНДЕР Київ
406 00:55:09 11285 Шашнін Євген 1990 Київ
407 00:55:10 10853 Добровольський Андрій 1989 AstoundCommerce Київ
408 00:55:12 11370 Мельничук Юрій 1988 С. Росохач
409 00:55:13 11246 Якоб Хартмут 1971 Київ
410 00:55:14 11020 Лукін Роман 1976 Київ
411 00:55:14 10449 Середніцький Михайло 1998 Київ
412 00:55:14 10866 Неймет Ігор 1990 Київ
413 00:55:15 10667 Борис Сергій 1985 Київ
414 00:55:16 10684 Соловян Ольга 1987 JustRun Киев
415 00:55:17 11138 Герасименко Руслан 1993 Тавр Медіа Київ
416 00:55:17 10269 Іващенко Олександр 1989 Київ
417 00:55:19 10380 Потьонок Марія 1988 Київ
418 00:55:19 10222 Чариєва Ірина 1988 Київ
419 00:55:20 10493 Vasylchenko Tanja 1986 Kiev
420 00:55:20 11098 Chekhova Olena 1986 Киев
421 00:55:22 10595 Федоренко Богдан 1986 Київ
422 00:55:23 10096 Чорний Сергій 1998 Київ
423 00:55:24 10186 Галаган Роман 1999 Київ
424 00:55:25 11058 Смірнова Юлія 1991 Київ
425 00:55:25 10353 Обозный Василий 1975 Киев
426 00:55:26 11214 РЕПКА АНТОН 1987 KIEV
427 00:55:26 10837 Горюнов Антон 1985 Київ
428 00:55:27 10302 Данильчук Олексій 1981 Київ
429 00:55:27 10016 Боголуцька Валерія 2000 Херсон
430 00:55:28 10813 Сварич Олександр 1996 БНВ Motorsport Club Київ
431 00:55:29 11261 Stepanets Roman 1978 Kiev
432 00:55:29 11103 Ковбасюк Владимир 1968 Киев
433 00:55:29 11104 Чулков Михайло 1985 Київ
434 00:55:29 10590 Вовненко Сергей 1989 Киев
435 00:55:30 11468 Maslechkin Volodymyr 1987 Opinov8 Київ
436 00:55:30 10875 Романенко Володимир 1984 Мужики Бровари
437 00:55:30 10591 Ніконоров Ігор 1988 Київ
438 00:55:32 10876 Михалькова Юлия 1992 Level up Київ
439 00:55:32 10697 Микола Близнюк 2000 Вишневе
440 00:55:32 10787 Бондаренко Герман 1997 Київ
441 00:55:34 10696 Ренькас Іванна 2001 Київ
442 00:55:38 11179 Гнатовский Михаил 2006 Orca team Киев
443 00:55:38 11046 Затуливетер Владислав 1998 Kadium Кропивницкий
444 00:55:39 11112 Єланський Сергій 1993 Київ
445 00:55:41 11328 Клименко Лариса 1991 Київ
446 00:55:41 11081 Dovzhok Mariia 1989 Київ
447 00:55:42 10783 Юрій Стевчак 1997 Київ
448 00:55:43 10294 Садчиков Виктор 1985 Киев
449 00:55:44 10700 Красько Діана 1998 Київ
450 00:55:45 10466 Молчанов Дмитро 1985 Київ
451 00:55:46 10968 Шмуйло Андрій 1988 Киев
452 00:55:46 10699 Токова Марія 1998 Бровари
453 00:55:47 11469 Bugera Dmytro 1994 Opinov8 Київ
454 00:55:47 11147 Колеснік Руслан 1992 Run Up Nation Біла Церква
455 00:55:47 11047 Крушиницкий Станислав 1989 Kadium Кропивницкий
456 00:55:51 11371 Капинус Ирина 1990 Кривой Рог
457 00:55:53 10326 Пастушенко Євгенія 1986 БутенкоРан Київ
458 00:55:54 11121 Золин Евгений 1986 Киев
459 00:55:54 11084 Базылев Дмитрий 1986 Киев
460 00:55:54 10520 Полушкін Віталій 1981 Don't Stop Київ
461 00:55:57 11108 Пластун Юлія 1998 Полтава
462 00:55:57 11109 Синянский Сергей 1965 Киев
463 00:55:57 10883 Семено Тетяна 1993 Полтава
464 00:55:59 10366 Камінська Людмила 1984 Бердичів
465 00:56:01 10049 Головко Юлія 1985 Боярка run Боярка
466 00:56:04 10827 Marcevoy Nikita 2002 Киев
467 00:56:06 10855 Животовська Яна 1992 Київ
468 00:56:06 10843 Миронець Аліна 1993 Київ
469 00:56:07 10052 Алімов Анатолій 1950 Боярка
470 00:56:07 10823 Ратушняк Кирило 2002 Мостопроект Ірпінь
471 00:56:13 10283 Подурар Микола 2001 Одесса
472 00:56:15 11434 Ушаков Вячеслав 1993 Novaposhta Київ
473 00:56:16 11283 Mykhailenko Iryna 1986 Kiev
474 00:56:17 10901 Олексієнко Анастасія 2000 Київ
475 00:56:20 10973 Чаус Андрій 1985 Київ
476 00:56:22 11321 Плахотнюк Вадим 1994 depositphotos Київ
477 00:56:22 10598 Самойленко Тетяна 1985 Буча
478 00:56:23 10896 Звягіна Альбіна 1999 Киев
479 00:56:24 10757 Лободюк Зоя 1994 Киев
480 00:56:25 10342 Осадча Лариса 1983 Бровари
481 00:56:28 11295 Обозовий Артем 1996 Богуслав
482 00:56:30 11327 Кулинич Юрій 1988 Київ
483 00:56:30 10906 Кононов Микола 1992 Київ
484 00:56:32 11345 Антонов Богдан 1993 JYSK RunClub Київ
485 00:56:33 10089 Джус Олексій 1981 Київ
486 00:56:33 10425 Вітер Руслан 1981 Family run club Бердичів
487 00:56:35 11449 Романеску Илона 1993 Киев
488 00:56:37 10984 Сальникова Дарья 1998 Киев
489 00:56:40 11171 Хилюк Галина 1993 Ковель
490 00:56:40 11091 Taranenko Andrew 1982 Київ
491 00:56:40 10202 Макарова Зоя 1989 Київ
492 00:56:43 10690 Щербина Полина 1995 Киев
493 00:56:43 11357 Анжеліка Баняс 1999 Київ
494 00:56:46 10365 Матлашов Валерий 1994 Киев
495 00:56:47 10617 Внуков Роман 1983 Славутич
496 00:56:52 10753 Губський Олександр 1987 Коцюбинське
497 00:56:52 10470 Ямчинський Олександр 1993 Київ
498 00:56:55 10804 Носова Оксана 2021 Бориспіль
499 00:56:58 11300 Робак Александр 1980 Спорт лайф Киев
500 00:56:59 10798 Зохнюк Наталія 1999 Київ
501 00:56:59 10570 Михальчук Павло 1988 Київ
502 00:56:59 10388 Fedorenko Lesia 1977 adidas Runners Kyiv Kyiv
503 00:56:59 10329 Ільїна Олена 1994 Київ
504 00:57:00 10535 Юдінцева Катерина 1986 Київ
505 00:57:01 11406 Великий  Александр 1987 КОМПРЕСОРС ІНТЕРНЕШНЛ Київ
506 00:57:01 10149 Shumilina Valentyna 1994 Київ
507 00:57:07 11430 Таранніков Євгеній 1982 Novaposhta Київ
508 00:57:07 10851 Гордієнко Наталія 1985 Киев
509 00:57:08 11339 Осіян Олег 1985 Київ
510 00:57:10 10934 Маслак Василий 1970 Киев
511 00:57:12 11239 Холл Тревіс 1986 Київ
512 00:57:13 10108 Болехівський Андрій 1993 Nike Run Club Київ
513 00:57:14 11455 Слюсар Андрій 1985 VKP Run Club Київ
514 00:57:16 11344 Гелевера Олександр 1995 JYSK RunClub Київ
515 00:57:17 11240 Холл Амелія 1985 Kyiv
516 00:57:17 10393 Мостова Ірина 1994 Київ
517 00:57:17 10066 Войтенко Сергій 1979 Run Base Kyiv Київ
518 00:57:18 11414 Кавурко Віталій 1984 Хлоп'яники runners Ніжин
519 00:57:18 11265 Сидоренко Ігор 1982 Командування Медичних сил Збройних Сил України Чернігів
520 00:57:18 10218 Чуб Дмитро 1985 ProTeam Ukraine Київ
521 00:57:19 11221 Beldiy Natali 1998 Вінниця
522 00:57:22 10041 Тищенко Олег 1989 Каменское
523 00:57:23 10859 Дуденко Дмитро 1981 Сімферополь
524 00:57:23 10064 Шипенко Ольга 1992 Kryzhrun Одесса
525 00:57:24 11083 Король Кароліна 1991 Київ
526 00:57:25 10987 Мироненко Юлия 1973 RunningClubPoltava Полтава
527 00:57:26 10848 Dubrov Serge 1976 Київ
528 00:57:27 11061 Довбиш Сергій 1977 Біговий Чернігів Чернігів
529 00:57:27 10962 Порошенко Діана 1990 Київ
530 00:57:28 11037 Баличев Роман 1985 киев
531 00:57:30 10669 Яснолобова Элина 1982 Киев
532 00:57:31 11364 Гончар Анастасія 2021 Київ
533 00:57:35 10894 Bilenko Sergey 2021 Киев
534 00:57:37 11377 Волошин Олександр 1992 Київ
535 00:57:37 10763 Покаташкин Игорь 1988 Київ
536 00:57:37 10402 Даниленко Олег 1990 Київ
537 00:57:39 10633 Кемпф Анна 1999 Киев
538 00:57:40 11142 Тертичний Ярослав 1992 Киев
539 00:57:41 11281 Turkmen Baran 1983 Київ
540 00:57:43 10800 Іллюшко Олександр 1991 Київ
541 00:57:46 10585 Венгаренко Тетяна 1985 Київ
542 00:57:47 10865 Голуб Марина 1981 Бориспіль
543 00:57:48 11200 Данілкович Костя 1984 Киів
544 00:57:49 11319 Курілець Ірина 1993 depositphotos Київ
545 00:57:49 11053 Adkham Karina 1994 Kyiv
546 00:57:50 11077 Веліканов Едуард 1988 Київ
547 00:57:52 10794 Хількевич Олександра 1990 Київ
548 00:57:53 10999 Titenkova Oleksandra 1988 Київ
549 00:58:00 10022 Savchuk Iryna 1986 Kyiv
550 00:58:01 10766 Огульчанський Ярослав 1962 Київ
551 00:58:02 10474 Гордійчук Наталя 1985 Петропавлівська Борщагівка
552 00:58:04 10915 Tolstaia Anna 1996 Kyiv
553 00:58:05 10166 Фуженко Ірина 1985 Київ
554 00:58:05 10130 Evgeniev Yury 1979 Киев
555 00:58:06 11280 Cevik Cengiz 1983 Київ
556 00:58:06 10561 Соловей Владислав 1998 Киев
557 00:58:07 11306 Чередарик Назар 1997 Київ
558 00:58:07 11268 Бєлікова Юлія 1989 CIKLUM Київ
559 00:58:07 11063 Руденко Влад 2007 #кузин Киів
560 00:58:12 11159 Самсонов Дмитро 1977 Боржоми Київ
561 00:58:13 11163 Владика Віталій 1983 Боржоми Київ
562 00:58:14 11155 Ткачук Богдан 1992 Київ
563 00:58:14 10874 Жемова Катерина 1989 Киев
564 00:58:15 11076 Левіна Юлія 1988 Київ
565 00:58:16 11097 Вишневская Ольга 1982 Kiev
566 00:58:19 11164 Музика Ольга 1998 Київ
567 00:58:20 11086 Мусій Антоніна 2000 Київ
568 00:58:21 11139 Губкін Максим 1976 Смарт Київ
569 00:58:21 11027 Дроздовська Ніна 1993 Київ
570 00:58:22 10923 Кривдюк Юлія 1995 Київ
571 00:58:22 10846 Степура Євген 1992 Київ
572 00:58:23 10472 Цымбаленко Алла 1984 TopRuners Киев
573 00:58:24 10909 Татарченко Микита 1995 Kyiv
574 00:58:24 10187 Кузнєцова Лілія 1983 Київ
575 00:58:26 11066 Білий Олександр 1990 Київ
576 00:58:27 11342 Романчук Кіріл 1982 JYSK RunClub Київ
577 00:58:30 11431 Гудзь Олена 1988 Novaposhta Київ
578 00:58:30 10658 Рождественська Ольга 1988 YRC Київ
579 00:58:31 10807 Цись Оксана 1979 NewRun Лохвиця
580 00:58:33 11500 Куреза Василь 1995 bakermckenzie Київ
581 00:58:34 11125 Гордиенко Константин 1994 Харьков
582 00:58:34 10903 Липник Андрій 1994 Київ
583 00:58:35 11390 Верхошапова Ірина 1988 Вишгород
584 00:58:35 10502 Верголяс Олександр 1990 Kuzinteam Київ
585 00:58:36 11451 Тищенко Олексій 1993 Димер
586 00:58:40 10341 стародумов олег 1981 киев
587 00:58:40 10708 Ебрахімі Хамед 1998 Київ
588 00:58:43 10498 Bilotska Kateryna 1993 Київ
589 00:58:47 10146 Лисенко Катерина 1997 Київ
590 00:58:48 10941 Іванченко Ольга 1980 Smart medical Center Київ
591 00:58:50 10109 Богатиренко Олексій 1985 Київ
592 00:58:50 10001 Андрусейко Анна 2002 ULA Runners Стрий
593 00:58:51 10717 Макарова Екатерина 1982 Киев
594 00:58:51 10575 Марушкевич Євгеній 1991 Київ
595 00:58:51 10293 Чааховський Выталій 1992 Бориспіль
596 00:58:52 10950 Устимов Олег 1971 Днепр
597 00:58:52 10010 Громыко Андрей 1984 Запорожье
598 00:58:59 10560 Ажусіна Віра 1983 Київ
599 00:58:59 10268 Бондаренко Галина 1972 Київ
600 00:59:00 10796 Міхно Наталя 1987 Київ
601 00:59:00 11461 Sila Kseniya 1998-04-16 Киев
602 00:59:01 11446 Глушкова Наталія 1989 Малин
603 00:59:01 11088 Валенок Андрій 1997 DataHeart Київ
604 00:59:04 11145 Жарко Олег 1960 Черкаси
605 00:59:04 10774 Yovenko Yuliya 1984 KUZINTEAM Київ
606 00:59:06 10025 Єщенко Богдан 1995 Малин
607 00:59:10 11148 Кухар Иван 1985 Киев
608 00:59:10 10046 Шевченко-Дудченко Оксана 1979 Київ
609 00:59:11 10957 Харченко Ліна 1994 Київ
610 00:59:14 10640 Бруско Ольга 1998 Київ
611 00:59:15 11247 Ракоча Юлія 1987 Бровари
612 00:59:16 10140 Hryb Yurii 1989 Київ
613 00:59:16 11340 Фарина Галина 1984 JYSK RunClub Київ
614 00:59:17 11343 Казаков Владислав 1995 JYSK RunClub Київ
615 00:59:18 10791 Галина Малигіна 1988 Київ
616 00:59:18 10790 Панько Світлана 1978 Київ
617 00:59:18 10639 Яковенко Виктор 1975 Киев
618 00:59:18 10053 Гнат Тетяна 1994 Київ
619 00:59:19 10432 Яроцька Ольга 1991 Track and Speed / YRC Київ
620 00:59:21 11187 Anton Kuts 1986 Київ
621 00:59:23 10032 Покидюк Дана 1998 Київ
622 00:59:24 11085 Нікіфоров Артем 1990 Киев
623 00:59:24 10879 Захарова Світлана 1996 м. Київ
624 00:59:24 10693 Дмитрук Іван 1978 Київ
625 00:59:28 11225 Степанов Юрій 1985 Київ
626 00:59:28 10245 Ковбаса Олена 1984 Київ
627 00:59:28 11199 Небогатов Олександр 1985 Березівка
628 00:59:30 10558 Джулай Костянтин 1975 SportLife Київ
629 00:59:35 11230 Машталер Ірина 1992 Київ
630 00:59:36 11018 Афанасенко Анастасія 1992 Київ
631 00:59:38 10363 Hryhoryshyna Diana 1998 Полтава
632 00:59:38 10132 Іванов Віктор 1996 Київ
633 00:59:39 10339 Синьович Валентина 1998 Полтава
634 00:59:41 11519 Олейнік Ольга 1998 Київ
635 00:59:43 11182 Сорока Юрій 1984 Київ
636 00:59:44 10435 Макара Андрій 1993 Київ
637 00:59:45 10479 Кононко Євгеній 1993 Київ
638 00:59:45 10657 Мількевича Тетяна 1979 Буча
639 00:59:46 10284 Чвалун Татьяна 1979 Буча
640 00:59:50 11229 Радченко Олексій 1996 Київ
641 00:59:50 10780 Юшкевич Ольга 1975 V10 Київ
642 00:59:50 10297 Артемчук Олена 1997 Київ
643 00:59:53 10782 Юшкевич Максим 1973 V10 Київ
644 00:59:55 10164 Дядюшко Євгеній 1995 Киев
645 00:59:55 10158 Іванов Захар 2021 Київ
646 00:59:55 10155 Коляда Альона 1988 Київ
647 00:59:56 10451 Винс Валерия 1999 OntargIT Київ
648 00:59:56 10263 Ткачёва Алина 1987 Киев
649 00:59:59 10394 Рудницька Тетяна 1993 Київ
650 01:00:04 10506 Муратова Ірина 1993 Киев
651 01:00:09 11323 Мосійчук Інна 1990 depositphotos Київ
652 01:00:10 11424 Пастбін Сергій 1987 Київ
653 01:00:12 10925 Губерук Едуард 1995 Київ
654 01:00:14 11290 Тоцький Олександр 2004 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
655 01:00:16 11218 Кирилюк Оксана 1994 Київ
656 01:00:16 10310 Книш Сніжана 1994 Київ
657 01:00:18 11504 Горай Марія 1993 bakermckenzie Київ
658 01:00:20 11309 Кобрин Назар 1992 NovaRun Київ
659 01:00:21 10664 Новак Анна 1986 “N.A.Club” Черкаси
660 01:00:23 11174 Бекшанова Юлія 1980 Одеса
661 01:00:26 10347 Олег Мироненко 1977 Ракети Хорола Хорол
662 01:00:27 10346 Мироненко Інна 1982 Khorol Rockets Хорол
663 01:00:28 11175 Устенко Кирило 1993 Київ
664 01:00:34 10075 Чепіжна Олена 1992 Киев
665 01:00:39 11308 Поперешнюк Анна 1998 NovaRun Київ
666 01:00:39 11197 Брюхацький Сергій 1971 Боржоми Київ
667 01:00:39 11192 Деркач Катерина 1987 Київ
668 01:00:42 11490 Коровайский Илья 1970 Under Armour Киев
669 01:00:42 10759 Лівшиць Анастасія 1992 Київ
670 01:00:43 10946 Радзівон Дмитро 1997 Київ
671 01:00:43 10762 Мурга Олена 1979 Київ
672 01:00:46 11366 Пащенко Костянтин 1969 Киев
673 01:00:46 11143 Гордін Костянтин 1986 Київ
674 01:00:46 10450 Кокоша Cвітлана 1997 Київ
675 01:00:48 10584 Galych Ievgen 1981 Київ
676 01:00:53 10928 Кійченко Катерина 1989 Полтава
677 01:00:54 10281 Подопригора Анастасія 2002 Запоріжжя
678 01:00:55 10967 Таранов Олександр 1985 Київ
679 01:00:56 10636 Устінов Костянтин 1981 Старі Петрівці
680 01:00:56 10261 Reutova Ludmila 1965 Kyiv
681 01:00:59 11010 Купчинська Наталія 1983 Київ
682 01:00:59 10949 Джабара Маріам 1997 Київ
683 01:00:59 10135 Каранда Віталій 1981 BlueStreak Київ
684 01:00:59 10133 Каранда Данило 2006 BlueStreak Київ
685 01:01:01 10736 Протачук Марина 1989 Київ
686 01:01:02 10735 Ерош Люда 1994 Київ
687 01:01:02 10121 Loktev Yura 1985 Nike Run Club Киев
688 01:01:03 10979 Шинкаренко Ольга 1985 Київ
689 01:01:03 10755 Чередниченко Євген 1989 Киев
690 01:01:04 10689 Германова Ольга 1985 Киев
691 01:01:04 10274 Опалинська Анастасія 1989 Kyiv
692 01:01:06 11078 Воронюк Антон 1988 Киев
693 01:01:06 10892 Бурач Іван 1997 Київ
694 01:01:07 11015 Юрчук Володимир 1985 київ
695 01:01:08 11279 Titovchenko Viktoriia 1991 Kyiv
696 01:01:08 10750 Шмураков Євген 1981 Буча
697 01:01:09 10687 Пікалюк Ігор 1994 Київ
698 01:01:13 10695 Худолій Микола 1992 Київ
699 01:01:14 10681 Корєшкова Євгенія 1992 Київ
700 01:01:16 10857 Тарноруцька Евгенія 1984 JustRun Київ
701 01:01:16 10521 Школьна Наталія 1992 ЦВКteam Київ
702 01:01:17 11224 Собур Ольга 1986 Київ
703 01:01:17 10532 Новак Ольга 1986 Київ
704 01:01:18 11324 Харченко Анна 1989 depositphotos Київ
705 01:01:18 11123 Кононенко Світлана 1992 Київ
706 01:01:18 10728 Довбня Евгений 1995 Киев
707 01:01:18 10724 Головатий Денис 1994 Київ
708 01:01:19 10360 Лебедева Татьяна 2021 Київ
709 01:01:21 10969 Опока Юлія 1998 Київ
710 01:01:22 10303 Kazanovskyi Artem 1988 PZDY ONE MAN TEAM Київ
711 01:01:23 11166 Топчий Влад 2002 Киев
712 01:01:23 11137 Янушевська Тетяна 1992 Тавр Медіа Київ
713 01:01:26 11287 Тиликина Анастасия 1995 Киев
714 01:01:27 11383 Васильков Ігор 1991 Хмельницький
715 01:01:27 11233 Кошка Віктор 1992 Київ
716 01:01:28 11241 Богданець Мария 2003 Київ
717 01:01:29 10355 Ивашко Анна 1988 Kiev
718 01:01:29 10203 Хірано Такаші 1981 Київ
719 01:01:32 10552 Нємий Віталій 1981 Киів
720 01:01:33 10877 Panasiuk Anatolii 1986 Київ
721 01:01:33 10408 Самсонова Аксиния 1995 Киев
722 01:01:34 11212 Вороненко Аліна 1996 Київ
723 01:01:35 11373 Ліпська Євгенія 1987 KiT Киев
724 01:01:35 10219 Бондаренко Аліна 1984 Київ
725 01:01:35 10039 Уркмез Юлія 1993 Київ
726 01:01:36 11236 Гасюк Анастасія 1982 Ірпінь
727 01:01:38 10785 Салтанюк Андрій 2021 Київ
728 01:01:47 10765 Підберезна Яна 1998 Київ
729 01:01:48 10318 Petrova Olga 1989 Київ
730 01:01:53 10122 Микиша Тетяна 1986 Nike Run Club Киев
731 01:01:59 10094 Гречаний Володимир 1978 Kuzin team Київ
732 01:02:02 10733 Габріель Єлизавета 1997 Вишгород
733 01:02:03 10732 Гусак Євгенія 1997 Чернігів
734 01:02:03 10688 Золотько Дмитро 1967 Киев
735 01:02:05 10159 Соломаха Наталія 1991 INTBOARD Конотоп
736 01:02:06 10161 Галян Юлія 1987 INTBOARD Конотоп
737 01:02:07 11217 Шевченко Ліна 1995 Київ
738 01:02:08 10656 Burdeniuk Vladyslav 1993 Київ
739 01:02:09 10540 Ковальова Анна 1991 Київ
740 01:02:10 11336 Андросюк Ирина 1994 Полтава
741 01:02:11 10358 Авраміч Олена 1987 Київ
742 01:02:15 10456 Скорбач Марина 1982 Київ
743 01:02:18 11441 Кравец Алексей 1984 Киев
744 01:02:18 11395 Кожевніков Олександр 1982 Nike Run Club Київ
745 01:02:18 10147 Лисенко Сергій 1994 Київ
746 01:02:18 11201 Воловик Максим 1987 Київ
747 01:02:19 11331 Nevmerzhytskyi Volodymyr 1993 Kyiv
748 01:02:19 10189 Kysliakova Malvina 1983 Київ
749 01:02:20 10965 Ходак Наталія 1984 Київ
750 01:02:21 10932 Наталия Андросннко 1969 Podolskiy Киев
751 01:02:24 10093 Будзинська Лариса 1972 No Boring Runners Вінниця
752 01:02:27 11249 Томчук Анастасия 2002 Київ
753 01:02:27 11301 Оліфан-Синякова Ліліана 1984 Київ
754 01:02:27 10758 Тупіков Олександр 1993 Київ
755 01:02:28 11052 Приставчук Роман 1982 Kyiv
756 01:02:29 10655 Atamaniuk Dmytro 1994 Київ
757 01:02:29 10204 Пижикова Кристина 1995 Село Крюківщина
758 01:02:31 10196 Субботіна Ірина 1992 Миколаїв
759 01:02:33 10095 Kalchuk Denis 1989 Жовті Води
760 01:02:33 10433 Омельченко Людмила 1996 Киев
761 01:02:38 10863 Бова Катерина 1997 Київ
762 01:02:39 10430 Первушина Єлизавета 1999 Полтава
763 01:02:39 10428 Кушнарьов Тимур 1999 Полтава
764 01:02:42 10541 Пчолкіна Людмила 1984 Київ
765 01:02:44 11198 Дирул Артем 1989 Київ
766 01:02:45 10244 Шульженко Виктория 1983 Київ
767 01:02:45 10243 Тузов Дмитро 1984 Київ
768 01:02:47 10666 Свирида Ярослав 1997 Київ
769 01:02:49 11203 Заболотна Галя 2001 Київ
770 01:02:49 10706 Говоров Вадим 1973 Київ
771 01:02:51 11502 Маковій Ольга 1983 bakermckenzie Київ
772 01:02:52 10372 Щербак Ольга 1974 Харків
773 01:02:54 10230 Андрій Гончаров 1967 смт.Есхар Харківська область
774 01:02:55 11471 Puchkov Leonid 1986 Opinov8 Київ
775 01:02:58 10058 Курдюков Сергій 1973 Київ
776 01:02:59 11095 Китаєв Денис 1984 Київ
777 01:03:00 10975 Пинтя Владилав 1991 Київ
778 01:03:03 10178 Серьодкін Петр 1985 Ірпінь
779 01:03:04 11054 Скочко Антон 1994 Киев
780 01:03:06 11189 Кузьо Анастасія 1985 Київ
781 01:03:07 11048 Новікова Ольга 1994 Київ
782 01:03:08 11051 Новіков Олександр 1969 Київ
783 01:03:08 10338 Ярмоленко Анастасія 1993 Kramatorsk Running Club Донецьк
784 01:03:09 10568 Макусінська Юлія 1991 Just Run Полтава
785 01:03:10 10027 Kuz Ivanka 1988 Киев
786 01:03:13 11310 Трішин Олександр 1996 Київ
787 01:03:13 10523 Лень Андрій 1997 Київ
788 01:03:14 11351 Pavlyuchenkova Agnessa 1990 Київ
789 01:03:17 10893 Лобода Аліна 1993 Київ
790 01:03:20 10403 Khasanov Valerii 1987 Київ
791 01:03:22 10061 Подгорна Катерина 1982 MaznyiTeam Харків
792 01:03:25 11188 Целуйко Єгор 1996 кАтлеты Київ
793 01:03:25 11193 Миних Милана 2001 Киев
794 01:03:30 10895 Ковальчук Ольга 1988 Justrun Київ
795 01:03:33 10835 Багрійчук Дмитро 1993 Київ
796 01:03:35 10367 Михальчук Тая 2002 Київ
797 01:03:40 11068 Духновський Віталій 1982 Lebedev.run Київ
798 01:03:40 10809 Shevchenko Oleksandr 1981 lebedev.run Киев
799 01:03:41 10858 Силионов Дмитрий 1980 Lebedev Run Киев
800 01:03:45 10990 Данилейко Аліна 1992 Київ
801 01:03:54 10930 Жук Андрій 1993 Київ
802 01:04:00 11250 Sevostianik Irina 1978 Україна Kyiv
803 01:04:01 10660 Баталова Дар‘я 1994 Київ
804 01:04:01 10405 Гольдштейн Ігор 1966 Київ
805 01:04:02 11039 Книшенко Татьяна 1983 Kadium Киев
806 01:04:02 10337 Данилейко Марина 1990 Khorol Rockets Хорол
807 01:04:03 10182 Zubrytska Kateryna 1984 Ірпінь
808 01:04:05 10441 Осіпова Олександра 1999 Київ
809 01:04:06 10464 Коваль Надія 1986 Khorol Rockets Хорол
810 01:04:06 10343 Онищенко Ілона 2021 Ракети Хорола Хорол
811 01:04:13 10504 Чапліц Анастасія 1997 Київ
812 01:04:18 11016 Artamonov Vitaliy 1991 Київ
813 01:04:19 11044 Крячко Анастасия 1993 Kadium Кропивницкий
814 01:04:21 11352 Шулика Виктория 1987 Киев
815 01:04:26 10940 Єскіна Анастасія 1994 Киев
816 01:04:31 10829 Khukhrovska Olha 1994 Киев
817 01:04:33 11060 Чуєва Світлана 2021 Київ
818 01:04:34 10910 Погорецький Олег 1977 Київ
819 01:04:34 10911 Погорецька Аліса 2008 Київ
820 01:04:34 10715 Романенко Ольга 1995 Киев
821 01:04:34 10643 Бондаренко Андрій 1992 Киев
822 01:04:35 10545 Гульченко Оксана 1980 Київ
823 01:04:37 10752 Chereshnovska Marta 1988 Kyiv
824 01:04:38 11322 Шляхта Ігор 1993 depositphotos Київ
825 01:04:38 10686 Pershenko Olena 1987 Adidas runners Kyiv Kyiv
826 01:04:39 10771 Пекур Аліна 2000 Київ
827 01:04:40 11146 Босенко Олександр 1993 Київ
828 01:04:44 11154 Дядюра Семён 1991 Боярка
829 01:04:45 11176 Сівачова Юлія 1988 Киев
830 01:04:45 10711 Ніколаєнко Марія 1996 Київ
831 01:04:45 10324 Петрова Вікторія 1991 Київ
832 01:04:46 10943 Вовк Максим 1995 Київ
833 01:04:47 10983 Міщенко Ольга 1983 Київ
834 01:04:49 10622 Крепченко Анна 1995 Харків
835 01:04:52 10465 Соболєв Євгеній 1985 Київ
836 01:04:54 11183 ASIEIEVA KATERINA 1987 Запоріжжя
837 01:04:54 10922 Ткачук Оксана 1986 Киев
838 01:04:56 10551 Биховець Вікторія 1995 Київ
839 01:04:58 10822 @basiukyiv BASIUKYIV 1995 Київ
840 01:05:04 11080 Чайковська Софія 1993 Kyiv, Ukraine
841 01:05:04 10077 Семенова Оксана 1972 Киев
842 01:05:06 10641 Самко Марина 1995 Київ
843 01:05:07 10938 Омелюсік Владислав 1993 Київ
844 01:05:10 11043 Подлубная Анна 1993 Kadium Кропивницкий
845 01:05:10 11317 Колесникова Ярослава 1981 depositphotos Київ
846 01:05:18 10396 Калапуша Віталій 1990 Київ
847 01:05:20 10587 Гайдучик Олександр 1978 Ірпінь
848 01:05:21 11130 Ануфриев Евгений 1991 Энергодар
849 01:05:22 10645 Гіцевич Людмила 2021 Київ
850 01:05:23 10814 Галімова Ельзара 1994 Український інститут Київ
851 01:05:25 10646 Іванова Лідія 1992 Київ
852 01:05:28 10390 Пірієв Андрій 1989 Київ
853 01:05:42 11096 Губар Валентина 1961 Kyiv
854 01:05:44 10111 Крученюк Ярина 1998 Київ
855 01:05:52 10802 Альона Мигашко 1989 Київ
856 01:05:54 11009 Савченко Юлия 1983 Тавр Медіа Киев
857 01:05:56 10898 Сидоренко Олександра 1976 Київ
858 01:06:07 10594 Войтко Анастасія 1995 Київ
859 01:06:12 10085 Деревягіна Євгенія 1980 Кременчук
860 01:06:13 10741 Добров Андрій 2002 Київ
861 01:06:13 10139 Ющенко Наталя 1981 Кременчук
862 01:06:16 10740 Сухенко Анна 2001 Київ
863 01:06:20 11105 Донець Дарина 1995 Киів
864 01:06:24 10102 Тєлєгін Андрій 1997 Київ
865 01:06:24 10143 Василенко Марина 1979 DOMINANT RUN Херсон
866 01:06:25 11454 Браславець Ірина 1999 Київський молодіжний центр Київ
867 01:06:25 10675 Некеров Андрій 1983 Київ
868 01:06:26 10677 Костюк Тетяна 1998 Київ
869 01:06:26 11396 Іванченко Ірина 1986 Дніпро
870 01:06:36 10499 Корнієнко Євген 2021 Бегущий Христианин Київ
871 01:06:39 11194 Козлов Віктор 1984 Київ
872 01:06:45 11483 Арбузов Віктор 1993 Київ
873 01:06:45 11405 Краснокутский  Всеволод 1992 КОМПРЕСОРС ІНТЕРНЕШНЛ Київ
874 01:06:49 10153 Циган Василь 1979 Київ
875 01:06:50 10107 Петрова Антоніна 1981 Київ
876 01:06:54 10136 Іванько Валентина 1994 Київ
877 01:07:06 11205 Поліщук Сергій 2002 Київ
878 01:07:08 11359 Романенко Анна 2001 Київ
879 01:07:08 10634 Юрченко Анастасія 1992 Дніпро
880 01:07:10 11358 Більчук Надія 2002 Київ
881 01:07:11 11019 Мозговий Ігор 1987 Київ
882 01:07:13 10820 Лева Вероніка 1989 Киев
883 01:07:14 10518 Нікітюк Роман 1990 Київ
884 01:07:17 10549 Бондаренко Юлія 1981 Київ
885 01:07:18 11294 Ситенко Юрій 1951 Київ
886 01:07:18 10273 Дишлюк Олександр 2001 Кременчуг
887 01:07:21 11367 Сєдов Євген 1994 Київ
888 01:07:24 10333 Соколовська Аліса 2006 Київ
889 01:07:31 11375 Shushkewich Olga 1984 Київ
890 01:07:33 10316 Барінова Ольга 1989 Just Run Київ
891 01:07:38 11122 Соляник Анна 1968 Киів
892 01:07:41 11334 Ошурок Александр 1984 Киев
893 01:07:42 11354 Ошурок Екатерина 1987 Киев
894 01:07:42 11335 Шинкаренко Дмитро 2021 Adidas Runners Киев
895 01:07:42 10426 Гнатко Дмитро 1994 Київ
896 01:07:50 10319 Yankovych Nataliya 1992 Киев
897 01:07:52 11244 Братусь Оксана 1989 Київ
898 01:07:57 10362 Байда Елена 1972 Київ
899 01:08:00 11445 Трохименко Вікторія 1990 Ніжин
900 01:08:00 10563 Хаджинов Євген 1987 Київ
901 01:08:01 10751 Параскевов Роман 1994 Київ
902 01:08:08 10721 Тютюник Яна 2002 Київ
903 01:08:10 10175 Yukhymchuk Anastasiia 1997 Київ
904 01:08:13 10209 Гульванський Віталій 1987 Київ
905 01:08:15 10207 Циганкова Надія 1986 Київ
906 01:08:23 10792 Tsiupko Sergiy 1992 Хуст
907 01:08:23 11204 Шиденко Анастасія 1988 Київ
908 01:08:30 10581 Сергєєва Юлія 1974 Буча
909 01:08:31 10860 Кулішов Олександр 1993 Київ
910 01:08:38 10760 Гулько Анна 1990 Киев
911 01:08:40 10691 Churin Ruslan 1986 Kyiv
912 01:08:40 10389 Ванджура Ольга 1971 Киев
913 01:08:41 10386 Ванджура Анна 2000 Киев
914 01:08:48 10083 Коцюруба Людмила 1994 Київ
915 01:08:50 10998 Новицька Дар’я 1991 Київ
916 01:08:55 10582 Соболєва Аліна 1989 Київ
917 01:08:57 10654 Цепелев Антон 2006 Киев
918 01:09:03 11292 Ільїна Наталя 1980 Буча
919 01:09:05 10373 Щербак Дар'я 2004 Харків
920 01:09:08 10471 Нікітан Марина 1982 Київ
921 01:09:12 10882 Грищенко Юлія 1984 м.Київ
922 01:09:27 10142 Корнієнко Ірина 1983 Київ
923 01:09:35 11320 Галаган Ліна 1996 depositphotos Київ
924 01:09:35 10476 Ляшко Анна 1987 Киев
925 01:09:36 11470 Burchak Pavlo 1998 Opinov8 Київ
926 01:09:43 10377 Шпак Михайло 1990 Київ
927 01:09:47 11426 Кротова Ірина 1998 Київ
928 01:09:51 11437 Король Тетяна 1989 Novaposhta Київ
929 01:09:53 10608 Сухоставець Ганна 1988 Київ
930 01:09:53 10603 Khomenko Lesia 1986 м Бровари, Броварський район, обл. Київська
931 01:09:56 11288 Лисовая Татьяна 1988 Ирпень
932 01:10:03 11042 Борович Ирина 1980 Kadium Киев
933 01:10:05 10920 Шишов Андрій 1993 Webpromo Київ
934 01:10:08 10371 Різник Анна 1984 Київ
935 01:10:09 10924 Кордонець Софія 1990 Київ
936 01:10:12 10220 Kutuzova Tetiana 1990 Київ
937 01:10:12 10929 Хандожко Дар'я 1999 Nike Run Club Київ
938 01:10:19 10458 Ващенко Алла 1999 Київ
939 01:10:20 10208 Мусіхіна Галина 1988 Kyiv
940 01:10:21 10459 Semenchuk Dmytro 1994 Киев
941 01:10:24 11493 Яган Света 1970 Under Armour Киев
942 01:10:24 11497 Односум Аліна 1970 Under Armour Киев
943 01:10:40 11213 Плюта НАТАЛІЯ 1970 Київ
944 01:10:41 10005 Dmitriieva Zlatoslava 1996 Харків
945 01:10:44 10090 Бичкова Анна 1999 Київ
946 01:10:44 10279 Андросова Анна 1985 Kyiv
947 01:10:44 11284 Nagy Sarolta 1984 Szolnok
948 01:10:48 10404 Гордіна Жанна 1973 Phoenix Sport Club Харьков
949 01:10:50 10526 Святненко Олена 1988 Киев
950 01:10:50 10527 Святненко Женя 1992 Киев
951 01:10:50 11408 Горобей Володимир 1993 Київ
952 01:10:52 11462 Kulik Dmitriy 1995 Киев
953 01:10:57 10841 Алдушина Альона 1993 Київ
954 01:10:58 10931 Громов Петр 1973 Киев
955 01:11:06 10623 Винокурова Анна 1992 Харьков
956 01:11:19 10679 Дорошук Марина 1985 JustRun Київ
957 01:11:34 11064 Zhyhalkina Kateryna 1989 Київ
958 01:11:35 10335 Сіркізюк Микола 2021 Вінниця
959 01:11:36 10336 Федчишина Руслана 1992 Вінниця
960 01:11:45 11355 Міщенко Світлана 1980 Ракети Хоролу Хорол
961 01:12:01 10236 Колесник Наталка 1992 Київ
962 01:12:08 10035 Іовенко Маріанна 2001 YNGO PLUS Київ
963 01:12:11 11372 Дашкевич Ірина 1983 Київ
964 01:12:18 10613 Пікалова Ганна 1987 JustRun Белая Церковь
965 01:12:36 11393 Даценко Іван 2008 Киев
966 01:12:37 10501 Масловець Олексій 1986 Киев
967 01:12:39 10359 Сергеева Марта 1985 Киев
968 01:12:51 10356 Voitenko Olga 1995 Київ
969 01:12:58 10322 Василишин Віра 1984 с.Криве Озеро Миколаївська область
970 01:13:03 10884 Козловцева Інна 1991 Небесна криниця Київ
971 01:13:05 10126 Желєзкіна Марина 1986 ДАСАГРО Полтава
972 01:13:05 10128 Росляков Олександр 1974 Полтава, Полтавская обл.
973 01:13:06 10838 Вінниченко Анна 1982 Saucony running club Киев
974 01:13:25 11134 Макарівська Іра 1994 М.Біла Церква,
975 01:13:26 10401 Хмельницький Олексій Леонідович 1996 Київ
976 01:13:26 10414 Туз Олександра 1996 Київ
977 01:13:57 10786 Тупальська Оксана 1982 Київ
978 01:14:08 10391 Yakushyna Anastasiia 1994 Київ
979 01:15:15 10257 Бараш Лілія 1995 Київ
980 01:15:37 11353 Павлюк Тимофій 1984 Moguls Audax Київ
981 01:15:59 10255 Крюков Євген 1983 Київ
982 01:16:13 11006 Коцофане Ольга 1996 Київ
983 01:18:31 10224 Юращенко Анастасія 1991 Київ
984 01:20:50 11186 Volodymyr Kuts 1959 Київ
985 01:21:49 10494 Кальник Каріна 1992 Київ
986 01:21:50 10492 Кальник Євгеній 1991 Київ
987 01:24:50 10124 Golovko Nadiya 1986 Київ
988 01:24:51 10120 Орда Олена 1978 Київ

Напівмарафон – 21,0975 км

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 01:03:29 23462 Нижник Микола 1988 Киев
2 01:03:44 23463 Юхимчук Микола 1994 Киев
3 01:08:36 23271 Русюк Юрій 1987 Team-one mizuno Шклинь
4 01:10:59 23425 Галушко Денис 1987 Киев
5 01:11:37 23464 Зіненко Валерія 1994 Киев
6 01:12:30 21056 Hodyna Serhii 1983 RC Kremen Кременчук
7 01:13:59 21104 Бондар Сергій 1983 Київ
8 01:14:46 23223 Churanov Andrii 1985 Киев
9 01:15:27 22254 Билим Володимир 1985 NewRunClub Полтава
10 01:16:01 22783 Щербіна Олексій 1988 TRILAB Київ
11 01:16:52 22916 Данил Александрович Стрельченко 1998 Sport Club K2 новая Каховка
12 01:16:56 22238 Куцман Микола 1991 Бровари
13 01:17:02 22519 Вілісова Тетяна 1979 Team-one Новомосковськ
14 01:17:28 23422 Радько Мария 1997 Одесса
15 01:18:25 21441 Леонов Павел 1981 Полтава
16 01:19:56 21511 Семенюк Олексій 1984 Харків
17 01:20:29 22636 Колодочка Ігор 1995 Полтава
18 01:21:24 21018 Могіленко Андрій 1983 DC Link Харків
19 01:21:32 22528 Чумак Дмитрий 1981 Киев
20 01:21:46 23207 Нагожук Віктор 1971 Киев
21 01:21:57 23201 Власко Святослав 1992 Salomon Running Club Ukraine Бориспіль
22 01:22:13 21126 Чуян Віталій 1987 adidas Runners Kyiv Буча
23 01:22:17 22397 Бутко Іван 2000 Київ
24 01:22:25 23321 Науменко Артем 2003 VENTS Київ
25 01:22:40 23481 Довгуша Ирина 2000 Киев
26 01:22:41 21196 Danylyshyn Roman 1992 Salomon Running Club Ukraine Львів
27 01:22:49 21735 Лепенець Вадим 1989 Шпола
28 01:22:53 21948 Вінніков Денис 1981 МК Харків Харків
29 01:23:01 22906 Дмитро Горлов 1992 JustRun Київ
30 01:23:31 21443 Brodeckiy Petr 1982 Nike Run Club Одеса
31 01:23:39 21658 Стрембіцький Андрій 1992 Біла Церква
32 01:23:45 21418 Нагорський Олександр 1976 Смела
33 01:23:54 21495 Барков Володимир 1989 Київ
34 01:24:02 21349 Оводов Андрій 1975 Яготин
35 01:24:03 22539 Меткий Алексей 1998 KrivbassRunClub Київ
36 01:24:12 23118 Пазич Іван 1989 Бровари
37 01:24:15 21438 Шустова Анна 1986 Nike Runing Club Киев
38 01:24:42 21668 Терпугов Віктор 1990 Nike Run Club Киев
39 01:25:06 21757 Михальчук Олександр 1992 Irpin RC Київ
40 01:25:21 21145 Денисов Євген 1981 Salomon Running Club Ukraine Довжанськ
41 01:25:41 22683 Олексій Доля 1993 TriBroSquad, Falcons Running Club Chernihiv
42 01:25:44 22483 Потапенко Антон 1997 Чернігів
43 01:25:46 22721 Кравченко Костянтин 1989 Бровари
44 01:25:47 21270 Степанчук Віталій 1983 Salomon Running Club Ukraine Київ
45 01:26:04 21192 SHYMKOV SERGEY 1987 Київ
46 01:26:07 22925 Yushkov Serhii 1989 Kyiv
47 01:26:08 21429 Турчин Антон 1979 Харкiв
48 01:26:10 21546 Toporkov Igor 1982 Київ
49 01:26:12 22391 Кірик Назар 2000 Львів
50 01:26:14 21224 Муха Володимир 1973 Kиїв
51 01:26:15 21287 Hrabovenko Serhii 1990 Nike Run Club Івано франківськ
52 01:26:17 21773 Облетов Артем 2021 Київ
53 01:26:38 21166 Войтенко Сергій 1979 Run Base Kyiv Київ
54 01:26:38 21267 Гончарук Денис 1996 Level-Team київ
55 01:26:42 21276 Коновал Юрій 1988 Vo2maxlab Київ
56 01:26:42 21815 POGORODNII PAVLO 1988 Київ
57 01:26:52 21344 Ліпінська Надія 1982 Хмельницький
58 01:26:54 21084 Сімонок Олена 1981 Superheroes Run Academy / Saucony Run Club Київ
59 01:27:25 22656 Грабовський Станіслав 1986 @beg_s_divana Dnipro
60 01:27:33 21039 Оголенко Вячеслав 1984 КЛБ Пульс Южноукраинск
61 01:27:33 21168 Стельмах Дарья 1993 KRYZHRUN TEAM Одесса
62 01:27:45 21887 Мельник Ігор 1989 Загнітків
63 01:27:53 23160 Khomenko Ruslan 1985 Київ
64 01:28:01 23391 Топчий Дмитрий 1990 raketa Київ
65 01:28:05 21064 Horodian Vitalii 1991 Мало половин Киев
66 01:28:10 21101 Ковальчук Артем 1983 Киев
67 01:28:11 21467 Колючок Марина 1982 Nike Run Club Одеса
68 01:28:11 22478 Губський Олександр 1982 Manhattan School Київ
69 01:28:18 21787 Арзяєв Олександр 1976 KM Running Club Вишневе
70 01:28:22 21307 Лихацький Олексій 1990 YaGoRun Згурівка
71 01:28:23 21163 Косько Андрій 1992 Київ
72 01:28:26 22795 Melnychenko Andrii 1974 KYIV
73 01:28:30 21170 Якунін Юхим 1985 Одеса
74 01:28:40 22813 Власов Микита 1988 Adidas Runners Kyiv Київ
75 01:28:42 21054 Ярина Дмитрій 1995 Київ
76 01:28:44 22357 Мартинюк Роман 1993 Київ
77 01:28:46 21476 Павленко Микита 2002 Бориспіль
78 01:28:51 21949 Котелевський Сергій 1964 МК "Харків" Харків
79 01:28:52 21169 Трегубенко Микола 1987 Київ
80 01:28:52 21369 Shamataylo Taras 1982 Київ
81 01:28:56 22937 Щіпановський Артур 1996 Iron club Хмельницький
82 01:29:01 23219 Поліканов Павло 1988 Київ
83 01:29:02 21741 Шелест Микита 1998 Iron team Bravo Хмельницький
84 01:29:11 23075 Морозов Михайло 1998 Київ
85 01:29:13 21256 Згурська Ірина 1979 YaGoRun Яготин
86 01:29:17 22958 Kozachyna Сергій 1985 Top Runner Київ
87 01:29:17 23367 Stoiko Andrii 1986 Iron Club Odessa
88 01:29:21 21060 Лавріненко Олександр 1995 Київ
89 01:29:25 21796 Ликов Сергій 1980 Khorol Rockets Хорол
90 01:29:25 23089 Носик Іван 2003 Калуш
91 01:29:29 21245 Гордієнко Антон 1995 Київ
92 01:29:29 22487 Yakovlev Oleg 1984 Киев
93 01:29:31 21738 Дитиненко Дмитро 1984 Біговий Чернігів Чернігів
94 01:29:32 21321 Харчик Валерія 1988 Kuzin Team/MC "Taras Bulba" Київ
95 01:29:34 22385 Бараняк Остап 1996 Дрогобич
96 01:29:34 21297 Ващенко Наталія 1983 Київ
97 01:29:35 21432 Оберемок Максим 1981 YarKo Київ
98 01:29:42 22044 Толстун Денис 1986 Київ
99 01:29:43 21312 Глущенко Максим 1988 Кременчук
100 01:29:46 22911 Навалкин Сергей 1997 PACEMAKER 1:30 Новая Каховка
101 01:29:46 22484 Трофін Сергій 1988 B.I.G. Бровари Бровари
102 01:29:53 21100 Дендаренко Владислав 1984 Family Run Club Черкассы
103 01:29:54 22881 Гуляев Михаил 1985 Ірпінь/Харків/Дворічна
104 01:30:00 21603 Карпенко Сергей 1988 JustRun Полтава
105 01:30:03 23345 Бовкун Данило 1994 Київ
106 01:30:10 23240 Курікша Дмитро 1985 JetMonsters Київ
107 01:30:11 21251 Главацький Роман 1990 Glavatskyi Coach Київ
108 01:30:14 21136 Kudinov Kyrylo 1980 Київ
109 01:30:17 21266 Рубель Руслан 1969 Киев
110 01:30:34 21766 Зиятдинов Владимир 1986 Киев
111 01:30:40 21588 Дузінський Володимир 1980 Ірпінь
112 01:30:45 22186 Дудінов Микола 1986 Київ
113 01:30:48 21004 Нестеренко В'ячеслав 2001 Харків м. Люботин
114 01:30:52 22631 Шкурко Юрій 1980 SC Scientist Бориспіль
115 01:30:53 21687 Yakimenko Yuriy 1978 Club Kiev
116 01:30:59 22204 Сотничук Богдан 1993 Nike Run Club Київ
117 01:31:14 21895 сидоренко антон 1988 київ
118 01:31:18 21629 Schwartz Serge 1984 TribeX Київ
119 01:31:29 21305 Вітів Сергій 1983 adidas Runners Kyiv Вишгород
120 01:31:34 22284 Ihor Didkivskiy 1995 TEBIN Київ
121 01:31:35 23363 Прохоренко Артем 2021 Київ
122 01:31:37 21559 Стельмах Cергiй 1985 Київ
123 01:31:44 21892 Павло Іванчик 1989 Атлетіко Київ
124 01:31:48 22249 Кулінченко Лев 2002 Киев
125 01:31:51 21042 Єрко Станіслав 1973 Runday Київ
126 01:31:52 22938 Мазур Олексій 1995 Вінниця
127 01:31:56 22744 HONCHARUK VASYL 1984 Kyiv
128 01:32:03 23117 Павленко Юрій 1978 SAPIK TEAM Чернігів
129 01:32:17 22858 Чубучний Сергій 1979 Київ
130 01:32:20 23151 Евгений Гриньке 1988 Южне
131 01:32:22 22288 Томчишак Віталій 1999 Київ
132 01:32:23 21338 Лемец Андрей 1980 UP Club Киев
133 01:32:31 21146 Самусенко Олександр 1979 MK "RunOK" Дніпро
134 01:32:36 21156 Григор'єв Анатолій 1973 Hennlich Sport Слов'янськ
135 01:32:37 21503 Сурменко Олег 1983 Киев
136 01:32:37 22275 Коваль Олесь 1994 Київ
137 01:32:40 22026 Сукайло Денис 1992 Київ
138 01:32:41 22963 Олійник Юрій 1985 Київ
139 01:32:43 22664 Баліцький Олександр 1983 RCS Scientist Баришівка
140 01:32:44 21914 Темекуніді Олексій 1981 Київ
141 01:32:58 21770 Івженко Дмитро 1991 Київ
142 01:33:03 21124 Блануца Андрій 1979 Running club Scientist Київ
143 01:33:04 21025 Білаш Андрій 1988 Кременчук
144 01:33:10 22860 Чуприна Влад 1990 Хмельницький
145 01:33:12 22426 Vasylkiv Bohdan 1993 Run4U L'viv
146 01:33:13 21625 Патана Ярослав 2002 Запоріжжя
147 01:33:13 21414 Luhovyi Bohdan 1995 Шостка
148 01:33:18 21884 Haluzynskyi Oleh 1983 Kyiv
149 01:33:19 21422 Христюк Олександр 1987 Gorynych Бориспіль
150 01:33:20 21632 Степанов-Ліхой Анатолій 1989 Могорич Бориспіль
151 01:33:21 23235 Доніч Артем 1990 TriLab Білгород-Дністровський
152 01:33:32 21310 Федас Денис 1985 Decathlon Київ
153 01:33:32 21641 Белов Александр 1987 Київ
154 01:33:33 23141 Череп Андрій 1974 Череп Полтава
155 01:33:33 21093 Полив'янний Сергій 1984 Київ
156 01:33:42 22016 Добрівський Тарас 1974 Боярка Run Club Боярка
157 01:33:42 21499 Кавурка Віталій 1984 Ніжин
158 01:33:47 21398 Гончар Антон 1986 Nike Run Club Киев
159 01:33:50 22248 Valov Lev 1959 UBF RUN Кривой Рог
160 01:33:51 21046 Васьков Володимир 1974 КЛБ "Пульс" Южноукраїнськ
161 01:33:53 21037 Белоусов Михаил 1979 Киев
162 01:33:57 23162 Мирко Денис 1982 Київ
163 01:33:59 21036 Хомченко Оксана 1983 Кременчуг
164 01:33:59 21360 Пристанський Ігор 1990 SC SturtUp Львів
165 01:34:01 23104 Савіцький Арсен 2000 Івано-Франківськ
166 01:34:02 22800 Рабаев Тимал 1999 Киев
167 01:34:07 22532 Циганков Руслан 1999 Київ
168 01:34:10 21354 Кондратюк Олександр 1978 KUZINTEAM Київ
169 01:34:15 22274 Приймак Іван 1993 Київ
170 01:34:17 22941 Корзаченко Іван 1989 Вышгород
171 01:34:19 21080 Гавриленко Андрій 1983 Феодосія
172 01:34:20 22653 Кокіаурі Сергій 1987 Київ
173 01:34:31 23074 Коробейников Владислав 1996 КипишСтрой Киев
174 01:34:35 21316 Вадим Савчук 1971 АБУ Глеваха
175 01:34:38 22513 Філіповський Серафим 1996 FamilyRunClub Бердичів
176 01:34:46 21861 Зубенко Евгений 1985 Киев
177 01:34:47 21734 Siroukh Yevhen 1984 United Athletes Київ
178 01:34:54 22352 Матяш Владислав 1997 Полтава
179 01:34:57 21532 Радонов Алексей 1981 Київ
180 01:35:02 22055 Бєляєв Володимир 1977 Київ
181 01:35:07 22322 Onchev Igor 1985 Киев
182 01:35:21 21275 Гуцуляк Ігор 1977 Боярка
183 01:35:24 23445 Шматов Артем 1996 VKP Run Club Київ
184 01:35:30 22323 Волков Кирилл 1992 Киев
185 01:35:34 21181 М'ятка Ілля 1991 Nike+ Run Club Київ
186 01:35:37 22577 Тогобицький Роман 1989 Nike Run Club Київ
187 01:35:39 21044 Лозовик Дмитро 1975 Кременчук
188 01:35:40 23047 Романов Дмитро 1981 Біжачки Київ
189 01:35:41 22875 Ковалев Николай 1984 Plemia Херсон
190 01:35:46 22868 Гілякін Олег 1960 Миколаїв
191 01:35:48 21197 PADALKA LIUBOV 1983 KYIV
192 01:35:49 22065 Kozenko Maxim 1981 Kyiv
193 01:35:50 23033 Федосенко Андрій 1986 ТехноФіт Вишгород
194 01:35:55 23110 Гайворонский Кирилл 2000 Киев
195 01:35:56 23294 Артемчук Олег 1994 Бровари
196 01:35:58 22257 Konoplya Taras 1979 Kiyev
197 01:36:02 22962 Кісіленко Денис 1993 Київ
198 01:36:05 23329 Бондар Роман 1997 Вишневе
199 01:36:09 22075 Мазуров Антон 1982 Київ
200 01:36:10 21425 Плотніцький Сергій 1974 Київ
201 01:36:20 22696 Михайлов Борис 1961 АБУ Бахмач
202 01:36:20 22879 Якименко Руслан 1997 Киев
203 01:36:21 23446 Горобець Еліна 1989 VKP Run Club Київ
204 01:36:29 21052 Holovchenko Alex 1983 Gorynych Суми
205 01:36:29 23373 Боднар Андрій 1990 Київ
206 01:36:30 21273 Хоменко Владислав 1988 Київ
207 01:36:33 23179 Мошкин Валерий 1985 Ирпень
208 01:36:35 23181 Замиховский Максим 1997 Kryzhrun team Одеса
209 01:36:37 23420 Опанасюк Володимир 1993 Боярка
210 01:36:40 21814 Петросян Анри 1982 Kyiv
211 01:36:40 22935 Барановський Андрій 1981 КЗПТО / IRC Київ
212 01:36:41 21999 Цокур Віталій 1992 Київ
213 01:36:42 23250 Солодовник Иван 1961 Полтава
214 01:36:44 21832 Новіков Артем 1981 Київ
215 01:36:44 23005 Смалюга Олександр 1990 Чернігів
216 01:36:45 21899 Васильченко Алексей 1988 Киев
217 01:36:46 23331 Каплун Олександр 1990 depositphotos Київ
218 01:36:48 21655 Mukhametshyna Kseniia 1983 Kyiv
219 01:36:50 21091 Мащенко Алена 1975 Squad UA Runners Харків
220 01:36:53 22019 Бороденко Сергей 1986 Ukrinstal Run Club Київ
221 01:36:56 22568 Меленевський Руслан 1970 Київ
222 01:37:00 21017 Пророченко Олександр 1971 KMRC Бровари
223 01:37:00 21391 Пшеничний Андрій 1982 Київ
224 01:37:02 22772 Твердоступов Артур 2001 Киев
225 01:37:07 22592 Левченко Максим 1995 Вишневе
226 01:37:08 21866 Яременко Олександр 1983 ЯРКО Полтава
227 01:37:09 23079 Burlaka Anton 1985 Київ
228 01:37:11 22451 Гаджиев Дильгам 1987 JustRun Київ
229 01:37:13 21508 Казанцев Юрий 1984 CrossRunChe Черкаси
230 01:37:13 22416 Анніков Сергій 1974 Київ
231 01:37:15 21872 Богдан Минта 1999 Киев
232 01:37:15 22234 Федоров Михайло 1986 Київ
233 01:37:17 21701 Андреюк Владислав 1996 Power runners Запоріжжя
234 01:37:25 23411 Зайцев Владислав 2003 MafiaTeam Київ
235 01:37:32 22363 Тригуб Дмитро 1972 ShypShyna Run Club Львів
236 01:37:33 21061 Рипілевський Іван 1986 Київ
237 01:37:38 23390 Чабанов Сергій 1976 Чат Сили Київ Київ
238 01:37:40 22763 Юртин Володимир 1967 Міжгір'я
239 01:37:46 22729 Хаврикін Олександр 1994 Київ
240 01:37:47 21118 Карнаухов Дмитро 1977 Украина, Житомирская область, Житомир
241 01:37:51 23327 Кузьмінський Вадим Русланович 1999 VENTS Київ
242 01:37:52 21392 Грималовський Евген 1990 Київ
243 01:37:54 22607 Шарабура Евгений 1999 Киев
244 01:37:56 21434 Токарєв Ігор 1985 YRC Київ
245 01:37:59 23306 Гринчишин Андрій 1994 Київ
246 01:38:01 21053 Ivanyshyn Yevhen 1988 Львів
247 01:38:02 21880 Huk Bohdan 1997 Рівне
248 01:38:03 21231 Гаркун Павло 2021 Київ
249 01:38:08 22801 Боровський Андрій 1991 CapitalTri Київ
250 01:38:11 22329 Алексеенко Дмитрий 1990 Киев
251 01:38:13 21195 Власенко Максим 1981 AKSVlasenko Мелитополь
252 01:38:15 23024 Ганжа Дмитро 1991 Київ
253 01:38:16 22997 Поліщук Олег 1975 Kyiv
254 01:38:17 22726 Курмаз Ярослав 1994 Бровари
255 01:38:18 23339 Яворський Артем 1993 Українка
256 01:38:23 22134 Марченко Євгеній 1986 Київ
257 01:38:28 22807 Babyuk Sergey 1994 Киев
258 01:38:28 22891 Зайцев Євгеній 1976 Київ
259 01:38:29 23022 Кардаш Виктор 1985 Falcons Running Club Чернигов
260 01:38:30 21485 Івашина Богдан 1993 Iron team Bravo Хмельницький
261 01:38:30 21522 Тарасюк Сергій 1982 Київ
262 01:38:30 22119 Бондарчук Вадим 1997 FunForrestFun Буча
263 01:38:33 22919 Топольський Богдан 1995 Київ
264 01:38:35 22270 Davenport Kate 1974 Київ
265 01:38:36 21778 Бондарев Костянтин 1961 АБУ (Асоціація бігунів України) с. Кожухiвка
266 01:38:45 23018 Смалюга Сергій 1989 Київ
267 01:38:51 21142 Глиняна Катерина 1985 RunOk Бровари
268 01:38:51 23432 Балтабаєв Микола 1991 Novaposhta Київ
269 01:38:53 21930 Садовничий Юрій 1978 Київ
270 01:38:54 23172 Храптович Артем 1995 Київ
271 01:38:58 23202 Мольченко Олег 1989 Київ
272 01:38:58 21850 Владиченко Віталій 2000 Київ
273 01:38:59 23103 Панченко Сергій 1958 КЛБ СКІФ Суми
274 01:39:02 21203 Karpiuk Viktor 1996 Київ
275 01:39:02 23027 Раєвський Вячеслав 1970 Київ
276 01:39:04 22464 Живогляд Виталий 1997 Васильков
277 01:39:06 22977 Бабахов Леонід 1976 Бегущий Христианин Київ
278 01:39:16 23070 Олексенко Руслан 1986 Мелитополь Мелитополь
279 01:39:17 22657 Савицький Павло 1981 Побігли Київ
280 01:39:20 21545 Бардаш Александр 1984 Киев
281 01:39:21 22129 Гаврилюк Тетяна 1982 Київ
282 01:39:24 22320 Лисюк Володимир 1990 КЗПТО Короп
283 01:39:24 22499 Кубай Богдан 2000 ONE WAY Борислав
284 01:39:26 21931 Кацевич Максим 1985 ОФІСКЛАД Київ
285 01:39:26 22704 Заграничний Олександр 1975 Фастів
286 01:39:27 23225 Соломкін Максим 1995 Київ
287 01:39:27 22527 Касянчук Максим 1990 VelohomeRivne Обухів
288 01:39:30 23127 Киреєв Вадим 1969 Run Base Kyiv Київ
289 01:39:33 23085 Горбань Олег 1978 ZBROYAR Киев
290 01:39:36 22503 Сивоус Юрій 1987 Київ
291 01:39:37 22634 Євплов Олексій 1986 Київ
292 01:39:38 23065 Мудренко Сергій 1983 Київ
293 01:39:41 23108 Botiukh Anna 1996 TC Trilab Київ
294 01:39:41 22215 Stepanets Yuri 1991 Kyiv
295 01:39:41 23021 KLYMENKO ANDRII 1987 TriLab Donetsk
296 01:39:43 21804 Бердило Олег 1972 Київ
297 01:39:47 21326 Starodumov Pavlo 1984 Boryspil
298 01:39:48 21263 Згурський Роман 1979 YaGoRun Яготин
299 01:39:48 21341 Марченко Денис 1991 Київ
300 01:39:48 21827 Лазаренко Андрій 1983 Желейный человек Київ
301 01:39:51 23147 Стратоненко Сергій 1982 Київ
302 01:39:52 21596 Шевченко Денис 1987 Київ
303 01:39:53 22660 Сорокин Роман 1978 Одесса
304 01:39:55 21379 Царенко Владислав 1995 Київ
305 01:39:58 22121 Пономаренко Артем 1989 adidas Runners Kyiv Київ
306 01:39:59 21396 Білик Андрій 1984 Укренерго Бровари
307 01:40:00 21871 Trokhymchuk Jamil 2021 Київ
308 01:40:04 23557 Золотавин Михаил 1993 Київ
309 01:40:04 21886 Пугач Віталій 1988 YRC Київ
310 01:40:05 22314 Біда Максим 1994 Київ
311 01:40:08 21593 Koltsuk Dmytro 1986 adidas Runners Kyiv Київ
312 01:40:11 22415 Доценко Тетяна 1984 Київ
313 01:40:12 23386 Diachenko Dmytro 1986 Osnova bigu Kiyv
314 01:40:14 23029 Барсуков Артем 1985 Kyiv
315 01:40:14 22796 Коваленко Володимир 1988 Борисполь
316 01:40:14 21723 Сирбу Максим 1989 Запоріжжя
317 01:40:16 23194 Менько Олександр 1999 КИНГУ Київ
318 01:40:16 21845 Владиченко Сергій 2001 Київ
319 01:40:20 22642 Вовченко Сергей 1990 Киев
320 01:40:26 22896 Маєвський Антон 1986 Amber Tri Sports Вараш
321 01:40:30 22239 Yefremov Volodymyr 1993 Київ
322 01:40:31 22853 Аль-вахаби Люай 2003 Киев
323 01:40:32 22824 Горчинський Андрій 1989 Киев
324 01:40:32 22176 Andrieiev Ivan 1993 Kyiv
325 01:40:34 23169 Лисенко Сергій 1981 БІГ Бровари Бровари
326 01:40:44 21450 Tkachuk Sergei 2021 kuzinteam Kiev
327 01:40:46 22041 Грабенко Олександр 1997 Київ
328 01:40:46 22621 Фоменко Алексей 1987 Київ
329 01:40:47 21457 Ткачук Наталья 1987 Київ
330 01:40:47 23433 Skorokhodko Alena 1990 Київ
331 01:40:51 23482 Ганеев Юрий 1970 Under Armour Киев
332 01:40:51 22920 Болотюк Віталій 1985 Хмельницький
333 01:40:52 21848 Зубар Тимофій 2000 Київ
334 01:40:53 22122 Бобовников Сергій 1980 Алчевськ
335 01:40:53 22876 Шустов Дмитро 2001 Ірпінь
336 01:40:56 21793 Шимків Любомир 1991 Київ
337 01:41:03 22788 Морозов Андрей 1998 Технофит Вышгород
338 01:41:05 21986 Кисіль Андрій 1983 Київ
339 01:41:06 21427 Мойса Даніїл 1989 Київ
340 01:41:07 23286 Діденко Роман 2002 Київ
341 01:41:07 23457 Isak Olesya 1978 Київ
342 01:41:08 21065 Girenko Natalya 1979 UBF RUN Кривой Рог
343 01:41:08 21819 Оскома Альберт 1982 Марубени Київ
344 01:41:10 23260 Orliuk Ruslan 1994 Ирпень
345 01:41:11 21733 Kozak Taras 1970 #kuzinteam Київ
346 01:41:14 21160 Шинкарьов Андрій 1983 Сміла
347 01:41:15 22909 Кушнір Станіслав 2003 Черкаси
348 01:41:16 22828 Красозов Михайло 1993 Маріуполь
349 01:41:21 21428 Мойса Роман 1988 Киев
350 01:41:24 23226 Bukhalo Yurii 1989 БІГ Бровари Бровари
351 01:41:26 23259 Yukivskyi Serhii 1986 Kyiv
352 01:41:30 22799 Lobach Pavel 1989 #newborrun Minsk
353 01:41:31 21864 Любарський Дмитро 1988 Хмельницький
354 01:41:31 22582 Fedorovskyi Vlad 1991 nike run club Киев
355 01:41:31 21264 Kovbasa Nick 1991 Київ
356 01:41:32 22874 Марченко Владислав 1984 Киев
357 01:41:34 21569 Красильников Володимир 1990 БігTeam Хмельницький
358 01:41:35 23410 КУШНІРЕНКО Микола 1978 Кременчуг
359 01:41:36 21711 Постівий Сергій 1987 ЦВК Team Київ
360 01:41:37 21159 Pozniak Sashko 1985 Rivne
361 01:41:38 23257 Гриньова Тетяна 1984 Киев
362 01:41:39 22804 Кошеленко Александр 1972 Киев
363 01:41:40 22882 Паринцев Семен 1987 Белая Церковь
364 01:41:41 21480 Теплий Костянтин 1983 EvaRunClub Dnepr
365 01:41:45 22087 Назаріна Ілля 1993 Київ
366 01:41:48 22496 Lappo Mikita 1990 Belarus Minsk
367 01:42:00 21942 Залозный Сергей 1992 Киев
368 01:42:06 23097 Гуляев Андрей 1982 Київ
369 01:42:09 22127 Bilotskyi Vadym 1990 Київ
370 01:42:12 23063 Лигун Андрей 1982 Киев
371 01:42:16 21718 Миселюк Сергій 1982 TRILAB Киев
372 01:42:17 23098 Рыбальченко Константин 1979 Киев
373 01:42:19 21512 Хозяшев Михайло 1980 Київ
374 01:42:20 23195 Ярема Андрій 2000 КИНГУ Київ
375 01:42:23 21465 Березін Сергій 1991 Happy TRI Friends Київ
376 01:42:24 22666 Демченко Андрей 1997 Nike Run Club Київ
377 01:42:28 22668 Ковалець Олександр 1995 Київ
378 01:42:29 21947 Лопушанський Тарас 1983 Київ
379 01:42:32 23186 Пєлих Володимир 1995 КИНГУ Київ
380 01:42:32 21746 Коломієць Андрій 1981 Київ
381 01:42:35 22086 Разенков Іван 1988 Sapik Team Київ
382 01:42:35 23214 Асауленко Артем 1991 Falcons Running Club Чернігів
383 01:42:36 21171 Гривняк Орест 1986 Run21 Kyiv
384 01:42:39 21095 Ковбасенко Владислав 1993 CrossRunChe Черкаси
385 01:42:40 23273 Кондратьев Костянтин 1981 Київ
386 01:42:41 21659 Андрей Рыбальченко 1983 Mountain wolf Kyiv
387 01:42:45 21294 Віталій Конавченко 1986 Згурівка
388 01:42:47 21464 Садовничий Олексій 1990 Happy TRI Friends Kiev
389 01:42:48 21849 Мордас Володимир 2021 Київ
390 01:42:49 21648 Бондар Іван 1986 Хмельницький
391 01:42:49 23087 Валерій Яскевич 1979 Vivat_yaskevych Київ
392 01:42:49 22830 Лось Дмитрий 1997 Киев
393 01:42:52 21174 Терентьев Олег 1966 aparat.ua- дилер Garmin Киев
394 01:42:57 22504 Пасека Володимир 1985 Кагарлик
395 01:42:59 21022 Станіславчук Михайло 1994 ГО Бігова країна Київ
396 01:43:00 22680 Саркіс Дмитро 1982 СШ 304 Київ
397 01:43:01 22160 Хоронжевський Максим 1998 Київ
398 01:43:02 22258 Міхальов Владлен 1991 Київ
399 01:43:03 21105 Корнієнко Володимир 1981 Київ
400 01:43:04 22206 Кириленко Олександр 1989 Mikkeller running club Kyiv Kyiv
401 01:43:04 22805 Симоненко Олексій 1988 Київ
402 01:43:04 23173 Ovdii Maria 1989 Cookie Run Club Київ
403 01:43:04 23427 Ольховик Олексій 1985 Україна Чернігів
404 01:43:05 22344 Кушка Микола 1980 Leitip.com Львів
405 01:43:06 21445 Войченко Андрей 1995 Nike Run Club Киев
406 01:43:07 22854 Чумаченко Гліб 2003 Запоріжжя
407 01:43:09 22414 Сергій Личко 1989 Київ
408 01:43:09 21191 Богданов Александр 1986 Полтава
409 01:43:09 22222 Нелін Ігор Григорович 1983 putin-huylo Київ
410 01:43:10 22020 Кисельов Сергій 1976 UKRINSTAL Run Club Київ
411 01:43:10 22755 Довганич Іван 1971 Лебедівка
412 01:43:11 23066 Ходосов Віктор 1997 Киев
413 01:43:12 23078 Загура Валерій 1971 Київ
414 01:43:12 21700 Евген Міщенко 1986 Київ
415 01:43:13 21218 Кожевнікова Олена 1979 Київ
416 01:43:13 21644 Ерин Игорь 1990 Киев
417 01:43:17 23421 Osadcha Tania 1984 Київ
418 01:43:17 22613 Бондаренко Андрій 1989 Київ
419 01:43:26 22229 Коновалова Оля 1996 Trilab Київ
420 01:43:26 21028 Пронька Олександр 1983 Київ
421 01:43:27 21164 Дорош Богдан 1987 Run21 Нетішин
422 01:43:27 23016 Тітов Юрій 1984 OTP Київ
423 01:43:28 23155 Колодяжний Владислав 1975 Київ
424 01:43:30 23015 Бугера Віталій 1984 Київ
425 01:43:30 23347 Пунін Юрій 1979 JYSK RunClub Київ
426 01:43:36 23366 Семко Роман 1984 Kyiv
427 01:43:36 21890 Danyliuk Yehor 1981 Київ
428 01:43:37 23003 Волокітін Олександр 1977 Київ
429 01:43:38 22855 Сліпенко Оксана 1989 Just Run Київ
430 01:43:39 21390 Зайченко Алексей 1988 Киев
431 01:43:41 21549 Alekseenko Maxim 1980 Kyiv
432 01:43:42 23371 Osmankina Nadiia 1992 AdidasRunnersKyiv Petropavlovska Borshchagivka
433 01:43:42 23359 Коваленко Анна 1985 adidasrunnerskyiv Киев
434 01:43:43 21552 Шпера Богдан 1984 Київ
435 01:43:43 21547 Стасенко Вячеслав 1977 Київ
436 01:43:44 21258 KOUNDOUNO GILBERT 1986 ThunderBird Runners Украина, Киев
437 01:43:48 23077 Halushchak Dmytro 1995 Київ
438 01:43:50 22310 Іваненко Артем 1989 Just Run Київ
439 01:43:52 21212 Borovska Hanna 1979 SquadUARunners Харків
440 01:43:53 22994 Катюха Олександр 1995 Київ
441 01:43:56 22811 Писаренко Євгеній 1989 Київ
442 01:43:57 22934 Хоменко Іван 2000 Міжрегіональна Академія управління персоналом Київ
443 01:43:58 23281 Шахов Дмитро 1988 Київ
444 01:43:59 22758 Двойніков Олексій 1990 Київ
445 01:44:00 22733 Odnosumov Serhii 1972 ELKO Kiev
446 01:44:17 22599 Дмитрий Сергиенко 1983 Киев
447 01:44:18 22571 Агарков Юрій 1983 Київ
448 01:44:18 22172 Дрєпін Олексій 1984 Луганськ
449 01:44:20 22305 Бєлодєд Михайло 1986 Київ
450 01:44:20 22021 Частков Дмитро 1984 Київ
451 01:44:21 22462 Гарасим Андрей 1992 Буча
452 01:44:22 21926 Коробка Андрій 1985 Березань
453 01:44:28 21081 Марченко Светлана 1989 Україна Ирпень
454 01:44:31 22135 Репік Олег 1975 Бегущий Христианин Київ
455 01:44:31 21125 Бычек Юрий 1973 Run&Fun Club Одеса
456 01:44:31 22849 Pravdivij Denys 2000 Novi Petrivtsi
457 01:44:33 21729 Чернов Іван 1984 Capital TRI Київ
458 01:44:33 23346 Іваниця Євген 1978 JYSK RunClub Київ
459 01:44:36 23415 Lytvynenko Roman 1996 Бровари
460 01:44:42 21752 Гавриш Богдан 1996 Running Club Poltava Полтава
461 01:44:46 22350 Сидоренко Олег 1953 Кривий Рiг
462 01:44:48 22200 Михаленко Артур 1997 Київ
463 01:44:51 22844 Демидко Иван 1985 Киев
464 01:44:51 21605 Volodin Vadim 1973 Kyiv
465 01:44:54 22444 Грищенко Микола 1988 Київ
466 01:44:55 21695 Антон Приходько 1986 Triatman Киев
467 01:44:59 22083 Бака Віктор 1982 Київ
468 01:45:00 21281 Бевза Антон 1991 Хмельницький
469 01:45:06 22292 Ершов Александр 1993 Киев
470 01:45:07 22001 Панасюк Катерина 1995 OntargIT Київ
471 01:45:10 21535 Смірнов Артем 1981 Полтава
472 01:45:12 21451 KYRYCHENKO MAKSYM 1980 NRC Odessa
473 01:45:12 23023 Федяшов Дмитро 1989 YRC Run Club Боярка
474 01:45:13 21780 Силин Влад 1995 Киев
475 01:45:13 22182 Polishchuk Bogdan 1990 Runners Hub Київ
476 01:45:14 21489 Скирда Максим 1987 adidas Runners Kyiv Київ
477 01:45:14 22077 Коченя Степан 1987 Киев
478 01:45:17 21543 Гуменний Дмитро 1986 Київ
479 01:45:18 21180 Лузін Олександр 1987 Kyiv Trail Runners Київ
480 01:45:19 23418 Михальов Микола 1984 Глухів
481 01:45:20 23332 Петрик Дмитро 1985 depositphotos Київ
482 01:45:22 22227 Попович Святослав 1990 Вишгород
483 01:45:24 21759 Бакканський Костянтин 1999 Київ
484 01:45:24 22180 Красун Богдан 1985 RunnersHub Київ
485 01:45:25 21329 Шинкаренко Віктор 1988 Прилуки
486 01:45:26 22913 Дущак Дмитро 1984 PACEMAKER 1:45 Київ
487 01:45:28 21619 Дудник Олег 1970 Велика Димерка
488 01:45:29 21292 Пожиганова Виктория 1990 Киев
489 01:45:31 22355 Кравченко Олександр 1993 Вищгород
490 01:45:32 22902 Andreiev Andrei 1989 Киев
491 01:45:33 21138 Шарова Вікторія 1981 Боярка run Боярка
492 01:45:33 21186 Жуков Микола 1984 Kyiv
493 01:45:36 23076 Снопік Богдан 1992 Ірпінь
494 01:45:38 21201 Солом'яна Людмила 1974 Nike+Kiev Киев
495 01:45:41 23298 Дехтяр Богдан-Ярема 2002 Київ
496 01:45:42 21332 Прожейко Юрій 1988 Борисполь
497 01:45:43 21204 Романенко Дмитро 1993 Київ
498 01:45:43 21261 Шкрабацький Андрій 1987 H-Team Бориспіль
499 01:45:43 21456 Кисла Інна 1983 Могорич Бориспіль
500 01:45:45 22161 Kustovskyi Bohdan 1998 Київ
501 01:45:45 22747 Mukhamed-Rakhimov Alibek 1987 Алматы
502 01:45:45 23296 Dekhtiar Yur-Liubomysl 2002 Kyiv
503 01:45:47 22506 Савчук Деонисій 1954 Науковець Киів
504 01:45:50 21812 Півень Володимир 1982 Київ
505 01:45:51 23362 Ель-Хурі-Ханна Антон 1990 Salomon Running Club Ukraine Київ
506 01:45:52 23287 ІВАНОВ ВІТАЛІЙ 1982 POWERRUNNERS Запоріжжя
507 01:45:54 21433 Галич Марина 1971 KUZIN TEAM/MC TARAS BULBA Київ
508 01:45:54 22775 Максютенко Элеонора 1994 Running Atmosphere Кривий Рiг
509 01:45:54 23439 Прудкий Андрій 1986 Святопетрівське
510 01:45:55 21198 Мілютіна Юлія 1996 - Одеса
511 01:45:57 22188 Андросович Олександр 1981 Київ
512 01:45:59 21366 Неживий Антон 1985 Remotion Добропілля
513 01:46:02 23115 Шлиян Ростислав 1988 Київ
514 01:46:04 21844 Якименко Євген 1985 Київ
515 01:46:05 21563 Андрійчук Аліна 1986 Житомир
516 01:46:06 21500 Яременко Євгеній 1996 Київ
517 01:46:09 23222 Опанасенко Євгеній 1993 Піщане
518 01:46:13 23378 Ситенко Олена 1985 Kyiv
519 01:46:15 21870 Насонова Галина 1981 Top Runners Киев
520 01:46:16 22228 Рязанов Євгеній 1985 Київ
521 01:46:21 23283 Моисеенко Таня 1980 Trilab Київ
522 01:46:23 22776 Пугач Андрій 1980 Миронівка
523 01:46:27 21742 Іваненко Сергій 1983 Run Coffee Київ
524 01:46:27 23264 GUIEU FLORENT 1978 DECATHLON KYIV
525 01:46:30 23397 Слюсар Максим 1984 КОМПРЕСОРС ІНТЕРНЕШНЛ Київ
526 01:46:33 21306 Цой Дарья 1991 Київ
527 01:46:34 22028 Шевченко-Москвін Антон 1992 Київ
528 01:46:34 22615 Shuban Mykhailo 2021 Sintonec LPG Киев
529 01:46:36 22476 Велігоша Юрій 1987 Десна
530 01:46:38 21977 Собур Дмитро 1986 Запоріжжя
531 01:46:39 22871 Гладун Євгеній 1983 Suzuki Team Харків
532 01:46:39 23248 Вавілова Наталія 1985 Київ
533 01:46:40 22231 Будник Олександр 1981 Київ
534 01:46:42 21347 Лавриков Евгений 1968 Олимп Сміла
535 01:46:43 21739 Холод Георгій 1982 Nice-Sport Київ
536 01:46:43 22831 Майданюк Михаил 1997 Ирпень
537 01:46:44 21960 Молчан Володимир 1995 Київ
538 01:46:46 21309 Кривда Катерина 1996 Cross Run Che Черкаси
539 01:46:47 21697 Volynets Yaroslav 1996 Киев
540 01:46:49 22100 Фельфнер Виктор 1988 Киев
541 01:46:54 21097 Слюсарський Роман 1995 Київ
542 01:46:55 23313 Савчук Мар'ян 1997 Київ
543 01:46:56 23180 Сухенко Олександр 1993 Київ
544 01:47:01 23061 Кошель Сергій 1980 Київ
545 01:47:02 22076 Леонова Оля 1987 Киев
546 01:47:02 22951 Скобелєв Олексій 1990 Чернігів
547 01:47:04 21671 Маркін Сергій 1980 Київ
548 01:47:08 22017 Скирда Артем 1983 RC Kremen' Кременчук
549 01:47:11 22212 Muzychenko Maksym 1987 Київ
550 01:47:11 22723 Rasmussen Glenn 1985 Dnipro
551 01:47:12 23308 Білоусов Микола 1988 Черкаси
552 01:47:13 22138 Байдачный Сергей 1981 Kyiv
553 01:47:13 23048 Палій Ярослав 1984 Київ
554 01:47:16 23006 Гуторова Анастасия 1994 Киев
555 01:47:21 22169 Лалак Назар 1993 Київ
556 01:47:22 21876 Ткаченко Олександр 1979 TkachenkoRun Київ
557 01:47:22 22050 Басов Владимир 1985 Киев
558 01:47:22 22412 Шаблей Валерій 1993 Київ
559 01:47:22 22952 Білий Любомир 2021 Київ
560 01:47:23 21865 Барановський Костянтин 1989 Кропивницький
561 01:47:25 21048 Filimonov SERGIO 1979 Київ
562 01:47:29 23456 Трибушний Сергій 2021 Київ
563 01:47:30 21531 Шинкарчук Михаил 1996 Adidas runners Kyiv Киев
564 01:47:30 22007 Сердюк Роман 1994 Київ
565 01:47:31 23019 Мучкін Іван 1984 Київ
566 01:47:34 23154 Яшин Николай 1971 бегуны Вышгорода Киев
567 01:47:34 22208 Ilchuk Oleh 2021 ім. Саши Полешкі Київ
568 01:47:35 22748 Різник Петро 1978 Київ
569 01:47:36 21518 Кряжев Денис 1987 KuzinTeam / MC Taras Bulba Киев
570 01:47:36 22551 Кокарь Роман 1994 Trilab Київ
571 01:47:40 21014 Мойсеєнко Дмитро 1995 Київ
572 01:47:47 22820 Бойко Вячеслав 1997 Київ
573 01:47:48 22411 Kulia Viktor 2021 Киев
574 01:47:49 23102 Bulgakov Nikita 2002 Киев
575 01:47:52 21453 Околот-Радомский Вячеслав 1984 Без клубу Киев
576 01:47:53 21043 Мосур Татьяна 1988 RaningAtmosphere Кривой рог
577 01:47:54 22529 Погоріла Олена 1995 Nike run club Київ
578 01:47:55 22201 Sushko Anton 1994 Київ
579 01:47:55 22232 Щур Катерина 1986 Київ
580 01:47:57 21749 Буханець Руслан 1974 Основа бігу Київ
581 01:47:57 22839 Волошин Александр 1996 Киев
582 01:48:00 21346 Корнієнко Корній 1979 Київ
583 01:48:00 21797 Oleg Shemetov 1987 Київ
584 01:48:01 22553 Пономаренко Сергій 1983 Київ
585 01:48:01 23189 Русавський Олександр 1997 КИНГУ Київ
586 01:48:04 21361 Луцюк Андрій 1983 Київ
587 01:48:08 21579 Андрєєв Владислав 1994 Київ
588 01:48:08 22098 Недашковський Олександр 1989 Київ
589 01:48:12 21726 Максимчук Денис 1993 Київ
590 01:48:12 22836 Мищенко Василь 1960 Науковець Баришівка
591 01:48:12 21246 Гарбуз Антон 1989 Киев
592 01:48:13 21182 Семеха Андрій 1991 Київ
593 01:48:15 21320 Рекало Олександр 1988 Овсюки, Полтавська обл
594 01:48:16 22375 Борисенко Сергій 1993 Sl_Марафонці Черкаси
595 01:48:16 22455 Осташ Ірина 1995 Run21 Київ
596 01:48:16 23101 Селімжанов Олександр 1986 Київ
597 01:48:17 21403 Холмогоров Ярослав 1988 Киев
598 01:48:19 22861 Лесик Андрій 1999 Київ
599 01:48:20 21600 Берішев Олександр 1989 Могорич Бориспіль
600 01:48:20 21841 Сергеєв Ярослав 1992 Бориспіль
601 01:48:21 22027 Нечипорук Ігор 1977 UKRINSTAL RUN Club Київ
602 01:48:22 21875 Вовненко Олександр 1980 KMRC Київ
603 01:48:26 22786 Polkovnikov Roman 1990 Level Up Kyiv
604 01:48:26 23128 Белов Никита 1980 Одесса
605 01:48:27 23126 Didenko Тарас 1980 Киев
606 01:48:29 23050 Koziar Artem 1984 Saucony Running Club Kyiv
607 01:48:31 23302 Шевченко Евгений 1992 Киев
608 01:48:32 21177 Лісун Мар'яна 1991 Біговий Чернігів Чернігів
609 01:48:33 21077 Губерначук Олександра 1995 С.Осівці
610 01:48:33 22203 Usenko Mila 1990 Nike Run Club Київ
611 01:48:36 22505 Воробйов Дмитро 1994 Хмельницький
612 01:48:37 21950 Німенко Валерій 1971 Київ
613 01:48:38