Львів Напівмарафон Нової пошти «Не зупиняйся!»: 10 км
Реєстрація не доступна

Регламент та призова сітка

Субота, 11 травня  
09:00  початок роботи пункту видачі стартових пакетів на всі дистанції
20:00  закінчення роботи пункту видачі стартових пакетів
 
Неділя, 12 травня  
 
7:00  початок роботи марафонського містечка
7:00  початок роботи камери схову, роздягалень
8:30  офіційне відкриття Львів напівмарафону Нової пошти «Не зупиняйся!»
8:35  розминка для учасників дистанцій 21 км
8:45  відкриття стартового коридору для учасників дистанціій 21 км
9:00  хвилина мовчання та вшанування жертв російсько-української війни
9:01  старт дистанції 21 км  
9:10  розминка для учасників дистанцій 10 км
9:20  відкриття стартового коридору для учасників дистанціій 10 км
9:30  старт дистанції 10 км
11:00  закриття траси 10 км
11:00  нагородження переможців дистанції 21 км, 10 км
11:40  нагородження переможців вікових категорій на дистанції 21 км
12:00  розминка для учасників дистанцій 1 км 
12:01  закриття траси 21 км
12:10  відкриття стартового коридору для учасників дистанціії 1 км 
12:15  старт дистанції "Забіг подяки"
12:30  старт дистанції 1 км 
12:40  розминка для учасників дистанцій 5 км та командної п'ятірки 
12:50  відкриття стартового коридору для учасників дистанціії 5 км та командної п'ятірки
13:00  старт дистанції 5 км та командної п'ятірки
13:30  нагородження переможців дистанції 5 км, командної п'ятірки, найбільша бігова команда
13:45  закриття траси 5 км
14:00  закриття камери схову, роздягалень
14:00  закриття Львів напівмарафону Нової пошти "Не зупиняйся!"

Маршрут дистанції 10 км

Маршрут дистанції 10 км


Маршрут дистанції 10 км

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Мамонтова Альона жінка 1996 18-29 Україна Київ
10002 Vitiv Serhii чоловік 1983 40-49 Львів Run to Summit
10003 Макусінська Юлія жінка 1991 30-39 Україна Полтава JustRun
10004 Намозова Вікторія жінка 1989 30-39 Україна Львів
10005 Пісецька Валентина жінка 1999 18-29 Україна Чернівці
10006 Бондаренко Юлія жінка 1997 18-29 Україна Полтава
10007 Дубина Анна жінка 1997 18-29 Україна Львів
10008 Єрушев Віктор чоловік 1983 40-49 Україна Львів Біжу в МакДональдз
10010 Любицька Тетяна жінка 1996 18-29 Україна Львів
10011 Галазюк Оленка жінка 1988 30-39 Україна Львів
10012 Bereza Nazariy чоловік 1991 30-39 Україна Львів
10014 Федьків Марта жінка 1986 30-39 Україна Львів Три леви
10015 Цимбала Оля жінка 1985 30-39 Україна Львів
10016 Shevchyk Yurii чоловік 1999 18-29 Україна Івано - Франківськ
10018 Романюк Єлизавета жінка 1983 40-49 Україна Брусилів
10019 Івашків Ірина жінка 1992 30-39 Україна Львів
10020 Охріменко Сергій чоловік 1996 18-29 Україна Полтава
10021 Оленіч Владислав чоловік 1993 30-39 Львів Run with Ukraine
10022 Korolyk Yaroslav чоловік 1990 30-39 Україна Київ Golovchenko Team
10023 Zahorska Tetiana жінка 1984 40-49 Україна Lviv Sancerre
10024 Розикулова Настя жінка 2000 18-29 Україна Київ Дія
10025 Рудченко Павло чоловік 1987 30-39 Вишгород
10027 Lashmanova Oksana жінка 1981 40-49 Україна Львів Sancerre
10028 Береза Андрій чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10030 Тимошенко Ігор чоловік 1997 18-29 Україна Київ Дія
10031 Мигаль Володимир чоловік 1974 50-59 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10032 Рішко Арсен чоловік 1991 30-39 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10033 Любуська Андрій чоловік 1987 30-39 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10034 Петрушка Галина жінка 1984 40-49 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10035 Любуська Ірина жінка 1990 30-39 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10036 Луцишин Вікторія жінка 1992 30-39 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10037 Шайгець Роксолана жінка 1991 30-39 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10038 Паучок Христина жінка 1989 30-39 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10039 Сафонова Тетяна жінка 1981 40-49 Україна Київ
10040 Невгасимов Сергій чоловік 1987 30-39 Україна Львів
10044 Мисько Нестор чоловік 1984 40-49 Україна Львів RemoteUA
10045 Петенок Тарас чоловік 1989 30-39 Україна Львів
10046 Мисько Богдана чоловік 2013 до 18 Україна Львів RemoteUA
10047 Мисько Демʼян чоловік 2015 до 18 Україна Львів RemoteUA
10048 Козицький Микола чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10050 Рабічук Ксенія жінка 1994 30-39 Україна Київ
10054 Михович Марія жінка 1998 18-29 Україна Львів
10055 Харцизова Тетяна жінка 1983 40-49 Україна Львів
10057 Bei Vasyl чоловік 1993 30-39 Україна Lviv
10058 Волч Іван чоловік 1995 18-29 Україна Львів chumaky.way
10060 Мельников Євгеній чоловік 2001 18-29 Україна Львів
10061 Пивоваров Олександр чоловік 1997 18-29 Україна Київ JustRun
10063 Соловйова Юлія жінка 1991 30-39 Україна Львів Probig
10064 Яворський Андрій чоловік 1979 40-49 Україна Львів ProBig
10065 Галан Ігор чоловік 1994 30-39 Україна Львів
10066 Бірюкова Вероніка жінка 2024 до 18 Україна Львів Probig.club
10067 Чубенко Олена жінка 1963 60-69 Україна Полтава Running club Poltava
10069 Барандій Оксана жінка 1976 40-49 Україна Старичі
10070 Юзьків Юлія Романівна 15.08.1996 0637273714 Юлія жінка 1996 18-29 Україна Львів
10071 Топор Юлія жінка 1992 30-39 Україна Одеса
10073 Ярмолюк Христина жінка 1991 30-39 Україна Львів
10074 Волошин Ярослав чоловік 1991 30-39 Україна Львів
10075 Конюховська Анастасія жінка 1992 30-39 Україна Київ
10076 Вей Юрій чоловік 1982 40-49 Україна Львів Run With Ukraine
10077 Сколоздра Наталія жінка 1990 30-39 Україна Львів ProBig
10078 Shvetc Andre чоловік 1983 40-49 Україна Львів
10079 Ковалишин Назар чоловік 1986 30-39 Україна Львів
10082 Скічко Наталія жінка 1987 30-39 Дніпро Спортовець, Львів
10083 Семенюк Олександр чоловік 2001 18-29 Україна Львів
10084 Долгушин Ярослав чоловік 2003 18-29 Україна Львів
10085 Chepil Nazarii чоловік 1998 18-29 Україна Novoyavorivsk
10086 Яремко Богдана жінка 1992 30-39 Україна Київ
10087 Криворучко Сергій чоловік 1998 18-29 Київ Інакші
10088 Сакалюк Антон чоловік 1990 30-39 Україна Львів chumaky / Run with Ukraine
10089 Сергійчук Андрій чоловік 2002 18-29 Україна Рівне
10090 Загродська Олена жінка 2003 18-29 Україна Львів
10091 Алещук Альона жінка 1990 30-39 Україна Дніпро LRD
10092 Цибуля Максим чоловік 1996 18-29 Україна Львів
10093 Меркелов Артем чоловік 1991 30-39 Україна Днепр LRD
10094 Лизун Назар чоловік 1986 30-39 Україна Львів
10096 Скрипак Альона жінка 1981 40-49 Україна Київ
10097 Ремесник Олександр чоловік 1983 40-49 Україна Дніпро LRD
10098 Крісько Анастасія жінка 1988 30-39 Україна Дніпро LRD
10099 Пташкіна Ірина жінка 1996 18-29 Україна Київ Rabbit
10100 Грицан Валентина жінка 1981 40-49 Україна Львів
10101 Krayevskyy Volodymyr чоловік 1956 60-69 Україна Львів
10102 Назаркевич Ольга жінка 1999 18-29 Україна львів
10103 Долганенко Олександр чоловік 1999 18-29 Україна Харків
10104 Коцюруба Людмила жінка 1994 30-39 Україна Київ
10105 Вдовичин Ярина жінка 1989 30-39 Україна Львів
10106 Kuian Dmytro чоловік 1993 30-39 Україна Новояворівськ NYRC
10107 Пришляк Юлія жінка 2006 18-29 Україна Львів
10108 Копич Іван чоловік 1994 30-39 Україна Львів
10109 Коковська Софія жінка 1995 18-29 Україна Львів Run with love
10110 Юрійович Павлo чоловік 1962 60-69 Україна Львів
10111 Микитка Юрій чоловік 1994 30-39 Україна Львів
10112 Агризкова Анастасія жінка 2003 18-29 Україна Київ JustRun
10113 Білоусова Яна жінка 1999 18-29 Київ Дія
10114 Головащенко Ксенія жінка 1982 40-49 Україна Київ
10115 Устименко Олеся жінка 1982 40-49 Україна Вишневое
10116 Суханов Руслан чоловік 1995 18-29 Україна Львів
10117 Мінько Анастасія жінка 1997 18-29 Україна Київ
10118 Кіслінський Денис чоловік 1993 30-39 Україна Львів
10119 Хархаліс Василина жінка 1992 30-39 Україна Львів
10120 Хархаліс Ігор чоловік 1984 40-49 Україна Львів
10121 Богацова Алсу жінка 1979 40-49 Україна Киев
10122 Opryshko Serhii чоловік 1993 30-39 Україна Львів
10123 Чень Роман чоловік 1987 30-39 Україна Львів
10124 Скорохід Ярослав чоловік 1992 30-39 Україна Львів 15Five
10126 Тараник Олексій чоловік 1987 30-39 Україна Харків АТО-М
10127 Білько Анна жінка 1991 30-39 Україна Киев Just run
10128 Бодай Микола чоловік 1990 30-39 Україна Львів
10130 Білогрась Назарій чоловік 1996 18-29 Україна Львів Incora Run Club
10131 Савельєва Олена жінка 1987 30-39 Україна Львів
10132 Романюк Андрій чоловік 1980 40-49 Україна Брусилів
10133 Мороз Ігор чоловік 1991 30-39 Україна Київ
10134 Тищенко Андрій чоловік 1976 40-49 Україна м.Київ
10135 Андрій Лутай чоловік 1986 30-39 Україна Львів
10136 Згурець Володимир чоловік 1963 60-69 Україна Львів
10137 Чепіль Юрій чоловік 2004 18-29 Україна Львів
10138 Присяжна Олена жінка 1990 30-39 Україна Київ
10139 Мовчан Іван чоловік 1975 40-49 Україна Львів
10140 Малиш Катерина жінка 1985 30-39 Україна Львів
10141 Вікторов Григорій чоловік 1999 18-29 Львів Deaf Running Club Lviv
10143 Молдавчук Любов жінка 1987 30-39 Україна Городок Любителі бігу
10144 Пальчикевич Ярослав чоловік 1982 40-49 Україна Городок Любителі бігу
10145 Киришко Оксана жінка 1995 18-29 Україна Львів
10147 Побурко Олена жінка 1993 30-39 Україна Львів
10148 Пукаляк Мар'яна жінка 1997 18-29 Україна Львів JustRun
10149 Костів Тарас чоловік 1978 40-49 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10150 Федор Андрій чоловік 1980 40-49 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10151 Ільків Карина жінка 1998 18-29 Львів ПрАТ "Львівобленерго"
10152 Супрунюк Богдан чоловік 1987 30-39 Україна Львів
10153 Суслов Єгор чоловік 1994 30-39 Кривий Ріг PUMA TEAM
10154 Бережнюк Катерина жінка 2001 18-29 Кривий Ріг PUMA TEAM
10155 Філіпов Владислав чоловік 1999 18-29 Одеса PUMA TEAM
10156 Павлюк Андрій чоловік 1970 50-59 Київ PUMA TEAM
10157 Невмержицький Дмитро чоловік 2001 18-29 Одеса PUMA TEAM
10158 Комісаров Олександр чоловік 1996 18-29 Кривий Ріг PUMA TEAM
10159 Прокопченко Анастасія жінка 2003 18-29 Київ PUMA TEAM
10160 Скрипник Валерія жінка 2004 18-29 Київ PUMA TEAM
10161 Лапін Михайло чоловік 2000 18-29 Кривий Ріг PUMA TEAM
10162 Дукачова Юлія жінка 1970 50-59 Київ PUMA TEAM
10163 Кругляковський Олександр чоловік 1989 30-39 Київ PUMA TEAM
10164 Асмолова Аліна жінка 1987 30-39 Дніпро PUMA TEAM
10165 Курдило Степан чоловік 1984 40-49 Україна Львів
10166 Тишковський Лев чоловік 1987 30-39 Львів Carlsberg Ukraine
10167 Лукащук Євгеній чоловік 1999 18-29 Львів
10168 Делов Віталій чоловік 1992 30-39 Дніпро LRD
10169 Завадська Юлія жінка 1987 30-39 Київ Run To Summit
10170 Скрінніков Артем чоловік 1994 30-39 Дніпро LRD
10171 Гецко Андрій чоловік 1991 30-39 Україна Львів
10173 Анісімов Ігор чоловік 1989 30-39 Україна Львів
10175 Балита Тетяна жінка 1989 30-39 Україна Львів
10176 Кравченко Надія жінка 1993 30-39 Україна Київ
10177 Лушина Христина жінка 1996 18-29 Україна Львів
10178 Козак Олександр чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10179 Лисюк Олексій чоловік 1988 30-39 Україна Хмельницький
10180 Чорноконь Любов жінка 1995 18-29 Україна Хмельницький
10181 Golovatskiy Ihor чоловік 1997 18-29 Україна Львів
10182 Ярош Тетяна жінка 1999 18-29 Україна Львів HYPE community
10183 Каламбет Юрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10185 Кічало Юрій чоловік 1996 18-29 Україна Львів Hype with Yarosh
10186 Козир Юлія жінка 1990 30-39 Україна Львів
10187 Білоконь Костянтин чоловік 1982 40-49 Україна Львів Квадро-Альянс
10188 Криницька Ольга жінка 1984 40-49 Україна Львів Квадро-Альянс
10189 Гутак Василь чоловік 1982 40-49 Україна Львів Квадро-Альянс
10190 Слєпньов Юрій чоловік 1991 30-39 Україна Стрий Deaf Running Club Lviv
10193 Ярмоленко Анастасія жінка 1993 30-39 Україна Донецьк
10194 Іщук Віктор чоловік 1979 40-49 Україна смт.Щирець А2166
10195 Копич Анна жінка 1996 18-29 Україна Львів
10196 Кирик Марина жінка 1997 18-29 Україна Львів
10197 Беззуб Яна жінка 1995 18-29 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10198 Пустовіт Денис чоловік 1999 18-29 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10199 Гураль Олена жінка 1998 18-29 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10200 Беркевич Роман чоловік 2003 18-29 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10201 Зайло Михайло чоловік 1994 30-39 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10202 Неділенко Руслан чоловік 1991 30-39 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10203 Юрчук Роман чоловік 2001 18-29 Львів ТОВ БОКСЛАЙН ЮКЛ УКРАЇНА
10205 Горуйко Ярина жінка 2002 18-29 Україна Львів
10206 Петруняк Анастасія жінка 2002 18-29 Україна Київ
10207 Баковський Степан чоловік 1988 30-39 Україна Львів Deaf Running Club Lviv
10208 Vasylkiv Yelyzaveta жінка 2003 18-29 Україна Львів
10209 Deyneka Oleh чоловік 1985 30-39 Україна Lviv
10210 Pavlikha Olha жінка 1996 18-29 Україна Lviv
10211 Світлана Платонова жінка 1980 40-49 Україна Львів
10212 Зеленюх Юрій чоловік 1990 30-39 Україна Львів
10213 Зеленюх Ольга жінка 1993 30-39 Україна Львів
10214 Мізюк Христина жінка 1999 18-29 Україна Львів
10215 Мигул Катя жінка 1999 18-29 Україна Львів
10216 Svystun Marta жінка 1989 30-39 Україна Львів
10217 Добровінський Олександр чоловік 2005 18-29 Україна Львів
10218 Гах Світлана жінка 1990 30-39 Київ Abbott Україна
10219 Адоміч Ангеліна жінка 2024 до 18 Україна львів
10220 Шеремета Андрій чоловік 1992 30-39 Україна Львів
10221 Христина Пелих жінка 1993 30-39 Україна Львів
10222 Тузик Уляна жінка 1994 30-39 Україна Lviv
10223 Юнда Валерій чоловік 1976 40-49 Україна Львів
10224 Іванишин Діана жінка 2000 18-29 Україна Львів
10225 Татарчук Віктор чоловік 1987 30-39 Україна Золочів
10226 Ільїна Ксеня жінка 1986 30-39 Україна Львів
10227 Мітрофанова Аліна жінка 2002 18-29 Україна Львів
10228 Bondarchuk Anna жінка 1994 30-39 Україна Lviv run4u
10229 Гринчук Костянтин чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10230 Брухно Анна жінка 1984 40-49 Україна Полтава
10231 Бабін Ігор чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10232 Руда Олеся жінка 1990 30-39 Україна Київ KHARENKO TEAM
10233 Проців Назар чоловік 2003 18-29 Львів
10234 Мриглоцька Оксана жінка 2002 18-29 Україна Львів
10235 Савчук Віталій чоловік 1995 18-29 Україна Львів
10236 Бойко Марія жінка 1993 30-39 Україна Одесса
10237 Kolodiy Taras чоловік 1993 30-39 Україна Львів GREENERA UKRAINE
10238 Pohribets Natalya жінка 1976 40-49 Україна Львів
10239 Кравець Ігор чоловік 1991 30-39 Україна Львів
10240 Kuznietsov Yurii чоловік 1992 30-39 Україна Lviv
10242 Шкоропад Юрій чоловік 2024 до 18 Україна Львів
10244 Горощак Назарій чоловік 1991 30-39 Україна Львів
10246 Гольба Артем чоловік 1987 30-39 Україна Запоріжжя StrebCoach running
10247 Горудько Ігор чоловік 1983 40-49 Україна Львів
10248 Семенюк Олег чоловік 1997 18-29 Львів Probig
10249 Грідіна Ольга жінка 1991 30-39 Львів LRD
10250 Ярема Володимир чоловік 1982 40-49 Україна Тернопіль
10251 Ісачкін Матвій чоловік 2002 18-29 Україна Львів Kevych Solutions
10252 Шабельникова Аліна жінка 1999 18-29 Україна Львів
10253 Гусакова Катерина жінка 1997 18-29 Львів
10254 Sarakuz Tania жінка 1996 18-29 Україна Вінниця
10256 Мота Ірина жінка 1989 30-39 Україна Львів
10257 Ярошенко Дмитро чоловік 1990 30-39 Україна Київ
10258 Пітель Вікторія жінка 1993 30-39 Україна Львів
10260 Гуліновська Анна жінка 1988 30-39 Україна Рівне
10261 Клюс Назар чоловік 2006 18-29 Україна Львів
10262 Трикашна Тетяна жінка 1993 30-39 Чернігів Falcons Running Club
10263 Складаний Михайло чоловік 1999 18-29 Україна Львів Військовий
10264 Заяць Роман чоловік 1982 40-49 Львів Carlsberg Ukraine
10265 Базилев Максим чоловік 1989 30-39 Івано-Франківськ Carlsberg Ukraine
10266 Ратинський Вадим чоловік 1985 30-39 Львів Carlsberg Ukraine
10268 Шинкаренко Олена жінка 1998 18-29 Україна Івано-Франківськ
10269 Мельник Галина жінка 1990 30-39 Україна Львів
10270 Маменко Аліна жінка 1998 18-29 Україна Івано-Франківськ
10271 Слєпушкін Руслан чоловік 1993 30-39 Україна Одеса Любителей пива
10272 Сприса Марта жінка 1987 30-39 Україна Львів
10273 Хлистун Ольга жінка 1979 40-49 Україна Умань
10274 Лісовський Юрій чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10275 Горєва Настя жінка 1985 30-39 Україна Івано-Франківськ
10276 Ву Майя жінка 1999 18-29 Україна Львів
10277 Коробська Оксана жінка 1979 40-49 Україна Умань
10279 Грицак Олег чоловік 1981 40-49 Україна Бучач
10281 Дудар Оксана жінка 1975 40-49 Україна Жовква
10282 Babich Olena жінка 2000 18-29 Україна С. Марахалівка
10283 Батіг Галина жінка 1987 30-39 Україна Львів
10284 Неспляк Анна жінка 1997 18-29 Україна Івано-Франківськ
10285 Брус Софія жінка 2000 18-29 Україна Івано-Франківськ
10286 Куделіна Ірина жінка 1987 30-39 Україна Київ Run21
10287 Ящишина Ганна жінка 1983 40-49 Україна Київ
10288 Євтушенко Марія жінка 1990 30-39 Україна Львів Run4U
10290 Maksymchuk Andrii чоловік 1992 30-39 Україна Lviv Жваві кнедлики
10291 Sylin Oleh чоловік 1992 30-39 Україна Львів Shypshyna run club
10292 Буляк Лідія жінка 1990 30-39 Україна Ірпінь
10293 Юрко Ігор чоловік 1994 30-39 Україна Київ
10294 Максимовський Василь чоловік 1995 18-29 Україна Львів Novak Team
10295 Делімарський Роман чоловік 1992 30-39 Україна Львів
10296 Ващук Михайло чоловік 1992 30-39 Україна Львів PROBIG
10297 Хіч Андрій чоловік 1995 18-29 Україна Львів
10298 Феоктістова Олена жінка 1984 40-49 Україна Львів
10299 Жураківський Дмитро чоловік 2006 18-29 Україна Винники
10300 Ivanov Mykhailo чоловік 1983 40-49 Україна Lviv Trilewy
10302 Багінська Яна жінка 1983 40-49 Україна Львів
10303 Makaruk Tetiana жінка 1993 30-39 Україна Львів
10304 Гуменний Владислав чоловік 2004 18-29 Україна Львів
10305 Савчинська Тетяна жінка 1991 30-39 Україна Львів
10306 Ladniak Alina жінка 2024 до 18 Україна Луцьк
10307 Пижиков Андрій чоловік 1994 30-39 Україна Крюківщина
10307 Хіменес Христина жінка 1996 18-29 Львів ЛДУФК
10308 Русин Роман чоловік 1992 30-39 Україна Київ Жваві кнедлики
10309 Балух Павло чоловік 2000 18-29 Львів Intellias
10310 Ломак Ольга жінка 1995 18-29 Львів Intellias
10311 Брус Степан чоловік 1999 18-29 Львів Intellias
10312 Кметь Володимир чоловік 1988 30-39 Львів Intellias
10313 Костишак Микола чоловік 1989 30-39 Львів Intellias
10314 Приймак Зоряна жінка 1990 30-39 Львів Intellias
10315 Скуратовський Олександр чоловік 1987 30-39 Львів Intellias
10316 Козаренко Євгеній чоловік 1992 30-39 Львів Intellias
10317 Рожок Василина жінка 1993 30-39 Львів Intellias
10318 Коваленко Олександр чоловік 1988 30-39 Львів Intellias
10319 Ващишин Ігор чоловік 1991 30-39 Львів Intellias
10321 Стружинський Григорій чоловік 1983 40-49 Львів Intellias
10322 Кондратюк Вʼячеслав чоловік 1984 40-49 Львів Intellias
10323 Лобода Ольга жінка 1990 30-39 Львів Intellias
10324 Біловус Ігор чоловік 1987 30-39 Львів Intellias
10326 Антоняк Андрій чоловік 1998 18-29 Львів Intellias
10327 Козак Юрій чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10328 Бучуляк Юрій чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10329 Конопляник Олег чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10330 Саджениця Дмитро чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10331 Могила Сергій чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10332 Семенюк Олег чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10333 Безфамільнов Максим чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10334 Ліхванчук Ігор чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10335 Козак Дмитро чоловік 2000 18-29 Львів НГУ
10336 Мельниченко Олексій чоловік 1992 30-39 Україна Київ
10337 Кравченко Валерія жінка 1995 18-29 Україна Полтава Команда А
10339 Movchan Max чоловік 1998 18-29 Україна Львів doomsdaysickness
10340 Євпак Наталія жінка 1992 30-39 Україна Луцьк Прокинься
10342 Гонтарук Андрій чоловік 1998 18-29 Україна Луцьк Прокинься
10343 Nazarchuk Anhelina жінка 2002 18-29 Україна Луцьк
10344 Кошелюк Павло чоловік 1996 18-29 Україна Луцьк
10345 Булгару Ольга жінка 1986 30-39 Україна Львів
10346 Ivanyshyn Yevhen чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10347 Бокотько Олег чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10349 Skupova Snizhana жінка 1993 30-39 Україна Lviv
10350 Кучеренко Владислав чоловік 2000 18-29 Україна Lviv
10351 Бондар Олег чоловік 1987 30-39 Україна Новояворівськ
10352 Остафінський Мар'ян чоловік 1983 40-49 Україна Львів ПС ЗСУ
10353 Стецюк Віра жінка 1989 30-39 Рівне Rivne Running Club
10354 Якимчук Олексій чоловік 1998 18-29 Кривий Ріг PUMA TEAM
10355 Набатова Алла жінка 1985 30-39 Україна Харків
10356 Кашуба Ольга жінка 1990 30-39 Україна Львів
10357 Дяченко Юрій чоловік 1982 40-49 Україна Біла Церква Run-Up Nation
10358 Попов Олексій чоловік 2005 18-29 Україна Львів
10359 Несміх Віталій чоловік 1997 18-29 Україна Львів Chumaky
10360 Кулик Лев чоловік 2024 до 18 Україна Запоріжжя Chumaky
10361 Жукевич Оксана жінка 1989 30-39 Україна Львів
10362 Hlushok Yuliia жінка 1983 40-49 Україна Львів RUN21
10363 Слухаєвська Олена жінка 1995 18-29 Україна Львів
10364 Бурковська Наталія жінка 1998 18-29 Україна Київ
10365 Оксамитна Катерина жінка 1996 18-29 Житомир
10366 Ларін Кирило чоловік 1997 18-29 Україна Київ
10367 Лабойко Назарій чоловік 2000 18-29 Україна с. Чишки
10368 Фесик Ростислав чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10369 Люклян Наталія жінка 1992 30-39 Україна Івано-Франківськ
10370 Батюк Ольга жінка 1985 30-39 Україна Київ Adidas Runners Kyiv
10371 Кіндратюк Ліна жінка 2000 18-29 Львів
10372 Славітич Мар'ян чоловік 1993 30-39 Україна Львів
10373 Кобилюх Марко чоловік 2007 до 18 Україна Львів
10374 Slavitych Marta жінка 1989 30-39 Україна Львів
10376 Шастін Михайло чоловік 1994 30-39 Україна Львів
10377 Капацина Юрій чоловік 1983 40-49 Україна Львів
10378 Олена Назарова жінка 1988 30-39 Україна Львів
10379 Назаров Сергій чоловік 1985 30-39 Україна Львів
10380 Korolenko Anastasia жінка 1998 18-29 Україна Київ
10381 Капустинський Андрій чоловік 1990 30-39 Україна СМТ. ДОБРОТВІР
10382 Сірик Денис чоловік 1980 40-49 Україна Хмельницький
10383 Байда Аня жінка 2003 18-29 Україна Львів Newsoft
10384 Козланюк Павло чоловік 1996 18-29 Україна Львів
10385 Лисишин Ольга жінка 1996 18-29 Україна Львів
10386 Якимець Іван чоловік 2001 18-29 Україна Львів
10388 Гладченко Валерій чоловік 1985 30-39 Україна Кривий Ріг
10389 Лазуркевич Юрій чоловік 1979 40-49 Україна львів
10390 Горевич Валентин чоловік 1998 18-29 Україна Львів JustRun
10391 Zadorozhnia Alina жінка 1987 30-39 Україна Київ Wake up Ukraine
10392 Мудревський Костянтин чоловік 1995 18-29 Україна Запоріжжя
10393 Шелепило Алла жінка 1979 40-49 Україна Київ
10394 Беспала Вероніка жінка 1984 40-49 Україна Київ
10395 Шелепило Сергій чоловік 1979 40-49 Україна Київ
10396 Марченко Анастасія жінка 2001 18-29 Україна Суми
10397 Шелепило Владислав чоловік 2007 до 18 Україна Київ
10398 Vynohradova Oksana жінка 1985 30-39 Україна Київ
10399 Шевченко Оксана жінка 1981 40-49 Україна Київ Squad UA Runners
10400 Дикий Сашко чоловік 1994 30-39 Україна Львів Di Nite Joggers Club
10401 Дика Мар’Яна жінка 1994 30-39 Україна Львів Plarium Run Club
10402 Zhuk Daryna жінка 1988 30-39 Україна Lviv VseSama:)
10403 Мотилько Анастасія жінка 1997 18-29 Україна Рівне
10404 Захарченко Олександр чоловік 2006 18-29 Україна Львів
10406 Пєвнєв Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10407 Вікторов Олександр чоловік 1990 30-39 Україна Біла Церква Bila Tserkva Marathon
10408 Сарабаха Ірина жінка 1993 30-39 Україна Львів Chumaky
10409 Чавага Ангеліна жінка 2002 18-29 Україна Дрогобич
10411 Панасенко Тетяна жінка 1980 40-49 Україна Львів
10412 Добрянський Ігор чоловік 1999 18-29 Україна Львів Firm Jiu Jitsu
10413 Борисова Катерина жінка 1981 40-49 Україна Львів Probig
10414 Посікера Богдан чоловік 2000 18-29 Львів PwC Lviv SDC
10415 Демчук Максим чоловік 2001 18-29 Львів PwC Lviv SDC
10416 Мегедь Едуард чоловік 1994 30-39 Львів PwC Lviv SDC
10417 Дубан Віталій чоловік 2002 18-29 Львів PwC Lviv SDC
10418 Хоменко Олександр чоловік 2003 18-29 Львів PwC Lviv SDC
10419 Саган Антоніна жінка 1999 18-29 Львів PwC Lviv SDC
10420 Іванів Ярина жінка 2003 18-29 Львів PwC Lviv SDC
10421 Oliynyk Nazz чоловік 1993 30-39 Lviv chumaky
10422 Нижник Тарас чоловік 1989 30-39 Львів chumaky
10423 Власюк Тетяна жінка 1981 40-49 Дніпро ДІЛА
10424 Владика Олена жінка 1996 18-29 Україна Львів
10425 Гонтар Дмитро чоловік 2002 18-29 Україна
10426 Захарін Едуард чоловік 1999 18-29 Україна Львів Firm jiu jitsu
10427 Titenkova Oleksandra жінка 1988 30-39 Україна Київ
10429 Лазуркевич Наталя жінка 1974 50-59 Україна львів
10430 Колб Денис чоловік 2005 18-29 Україна Львів
10431 Поліщук Володимир чоловік 1994 30-39 Україна Львів
10432 Козицька Ірина жінка 1990 30-39 Львів Split
10433 Швець Василь чоловік 1999 18-29 Львів Split
10434 Єшану Ігор чоловік 1995 18-29 Львів Split
10435 Ескін Кирил чоловік 1993 30-39 Львів Split
10436 Гурін Владислав чоловік 2003 18-29 Львів Split
10437 Голощапов Владислав чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10438 Мазепа Яромир чоловік 2009 до 18 Україна Львів КДЮСШ ім. О. Дем'янюка
10439 Брославський Ростислав чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10442 Protsyuk Mariya жінка 1984 40-49 Україна Київ
10443 Рубцов Роман чоловік 1997 18-29 Україна Львів
10444 Палій Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Львів
10445 Гузінська Христина жінка 1982 40-49 Україна Львів
10446 Муляр Михайло чоловік 1993 30-39 Україна Львів
10447 Підхомна Анжела жінка 2024 до 18 Україна Львів Probig
10448 Середа Олена жінка 1988 30-39 Україна Соснівка
10449 Сов'як Олексій чоловік 1997 18-29 Україна Львів Run For Fun
10450 Мацьків Ірина жінка 1993 30-39 Україна с. Кожичі
10451 Хома Христина жінка 1993 30-39 Україна Львів ProBig
10452 Серкіз Катерина жінка 2003 18-29 Україна Львів
10453 Ломако Дмитро чоловік 2024 до 18 Україна Kharkiv
10454 Томко Дмитро чоловік 1984 40-49 Запоріжжя ДУ "ЦАЗ НПУ"
10455 Мар‘Янович Володимир чоловік 2001 18-29 Україна Львів
10456 Коханюк Петро чоловік 1989 30-39 Україна Львів
10457 Виноградська Олена жінка 1981 40-49 Україна Львів Chumaky
10458 Михайлюк Зеновій чоловік 1962 60-69 Україна Львів
10459 Скіп Олег чоловік 2004 18-29 Україна Львів
10460 Аржанов Владислав чоловік 2001 18-29 Україна Київ Воронівка
10461 Смола Ольга жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10462 Николів Орест чоловік 1993 30-39 Україна Львів
10464 Іванів Юрій чоловік 2001 18-29 Україна Львов
10465 Мороз Ольга жінка 1995 18-29 Україна Одеса Автобус страждань
10466 Зверюк Руслан чоловік 1980 40-49 Україна Львів
10467 Боднарюка Микола чоловік 1992 30-39 Україна Львів Run with Ukraine
10468 Кривий Петро чоловік 1988 30-39 Львів ProBig
10469 Кривий Богдан чоловік 1997 18-29 Україна Львів
10470 Купець Олег чоловік 1993 30-39 Україна Львів
10471 Vaskiv-Kukul Oksana жінка 1984 40-49 Україна Lviv
10472 Бабій Анастасія жінка 2005 18-29 Україна м. Львів (Львівська обл.) НАСВ
10473 Радкевич Олег чоловік 1993 30-39 Львів
10474 Коробкіна Вікторія жінка 1994 30-39 Україна Одеса
10475 Клименко Віталій чоловік 1991 30-39 Україна Львів
10476 Фіняк Ігор чоловік 1973 50-59 Україна Львів
10477 Кравець Оксана жінка 1992 30-39 Україна Львів
10478 Шклярський Роман чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10479 Ryzhov Kostiantyn чоловік 1978 40-49 Україна Dnipro
10480 Бізяєв Олександр чоловік 2003 18-29 Звягель
10481 Клименко Марта жінка 1992 30-39 Україна Львів SHYPSHYNA Run Club
10482 Петрів Данило чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10483 Sliusar Iryna жінка 1995 18-29 Україна Lviv Run with Ukraine
10484 Мельник Іларія жінка 2004 18-29 Україна Львів
10485 Петрівська Олександра жінка 1999 18-29 Україна Львів
10486 Гусєва Маріанна жінка 1992 30-39 Україна Львів
10487 Джура Михайло чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10488 Самченко Ростислав чоловік 1988 30-39 Україна Львів Renesas
10489 Копач Христина жінка 1993 30-39 Україна Львів Renesas
10490 Городня Тетяна жінка 1977 40-49 Україна Львів
10491 Ilchyshyn Roman чоловік 2003 18-29 Україна Lviv
10492 Плиска Олександр чоловік 1990 30-39 Україна Львів
10493 Каленікова Маряна жінка 1987 30-39 Україна Конопниця
10494 Павлюх Ігор чоловік 2001 18-29 Україна Львів
10495 Ємець Антон чоловік 1985 30-39 Україна Київ Ruh
10496 Берднікова Кристина жінка 1986 30-39 Україна Львів
10497 Губка Микола чоловік 1984 40-49 Львів
10498 Тищенко Андрій чоловік 1976 40-49 Київ Три вермеді
10499 Мороз Ігор чоловік 1991 30-39 Київ Три вермеді
10500 Скрипак Альона жінка 1981 40-49 Київ Три вермеді
10501 Єфремов Володимир чоловік 1993 30-39 Київ Idealist
10502 Мандрик Олена жінка 1995 18-29 Київ Idealist
10503 Kozak Maria жінка 1996 18-29 Львів Renesas Running
10504 Sapiha Oleh чоловік 1992 30-39 Львів Renesas Running
10505 Koval Yuliya жінка 1992 30-39 Львів Renesas Running
10506 Hladii Diana жінка 1996 18-29 Львів Renesas Running
10507 Kolych Andriiana жінка 1998 18-29 Львів Renesas Running
10508 Сичов Maкс чоловік 1991 30-39 Україна Запоріжжя
10509 Сіленко Олена жінка 1995 18-29 Україна Запоріжжя
10510 Хворостянов Андрій чоловік 1992 30-39 Україна Київ
10511 Вайда Віталій чоловік 1994 30-39 Україна Львів chumaky
10512 Салькова Анастасія жінка 1997 18-29 Україна Львів
10513 Плесканка Михайло чоловік 1989 30-39 Україна Львів Deaf Running Club Lviv
10514 Мазяр Дмитро чоловік 1999 18-29 Рівне Triathlon Academy Rivne
10515 Олексишин  Зіновій чоловік 1971 50-59 Україна Львів
10516 Ракус Оксана жінка 2000 18-29 Львів
10518 Бабич Олена жінка 1992 30-39 Україна Львів Track&Speed Club
10519 Ігнатенко Андрій чоловік 1995 18-29 Україна Сєвєродонецьк
10520 Плюта Сергій чоловік 1967 50-59 Україна Київ
10521 Денчук Олександр чоловік 2002 18-29 Україна Тернопіль Ternopil Trail
10522 Куцій Ярослав чоловік 1995 18-29 Україна Львів
10523 Плюта Наталія жінка 1970 50-59 Україна Київ
10524 Сончак Тетяна жінка 1997 18-29 Україна Львів Probig
10525 Сікорський Олексій чоловік 2024 до 18 Україна Львів
10526 Рєчкова Олена жінка 1986 30-39 Україна Запоріжжя
10527 Бочаров Коля чоловік 1989 30-39 Україна Біла Церква Bila Tserkva marathon
10528 Бигар Ірина жінка 1993 30-39 Україна Львів
10529 Григоров Олександр чоловік 2007 до 18 Україна Хмельницький #Dk85_Khm_Run #Deaf_Khmelnytskyi_Running
10530 Бигар Михайло чоловік 1993 30-39 Україна Lviv
10531 Дідич Ірина жінка 2001 18-29 Україна Львів PROBIG
10532 П'єнтий Юрій чоловік 2006 18-29 Україна Хмельницький #Dk85_Khm_Run #Dead_Khmelnytskyi_Running
10533 Колєсов Олексій чоловік 2001 18-29 Україна Львів
10535 Верхогляд Микола чоловік 1983 40-49 Україна львів
10536 Подвірний Богдан чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10537 Бурак Богдан чоловік 1974 50-59 Україна Бучач SundayRun
10538 Подвірний Максим чоловік 2004 18-29 Україна Львів
10539 Міліян Єгор чоловік 2003 18-29 Україна Львів
10540 Міліян Гліб чоловік 2003 18-29 Україна Львів
10541 Старко Василь чоловік 1978 40-49 Україна Львів Run With Ukraine
10542 Мар'яна Шелест жінка 1985 30-39 Україна Львів #Нумо Біжімо
10543 Панасенко Тимур Костянтинович чоловік 2007 до 18 Україна Харків team404
10544 Гаранджа Ольга жінка 1997 18-29 Львів #OKKODreamTeam
10545 Хрипунов Дмитро чоловік 2001 18-29 Львів #OKKODreamTeam
10546 Нищий Володимир чоловік 1989 30-39 Львів #OKKODreamTeam
10547 Рура Андрій чоловік 1992 30-39 Львів #OKKODreamTeam
10548 Карабінович Ростислав чоловік 2002 18-29 Львів #OKKODreamTeam
10549 Кучерепа Назар чоловік 1996 18-29 Львів #OKKODreamTeam
10550 Маланкевич Віталій чоловік 2001 18-29 Львів #OKKODreamTeam
10551 Родич Юлія жінка 1995 18-29 Львів Hegelmann
10552 Дзюба Сергій чоловік 1989 30-39 Україна Ірпінь
10553 Яструб Каріна жінка 1989 30-39 Україна Хмельницький
10554 Столяров Юрій чоловік 1974 50-59 Україна Львів
10555 Рибак Валерій чоловік 1976 40-49 Україна Хмельницький
10556 Слотвінський Роман чоловік 2004 18-29 Україна Львів
10557 Урущак Іван чоловік 1951 70-79 Львів ShypshynaRunClub/Фенікс
10558 Бойко Олександр чоловік 1982 40-49 Львів Банк Львів
10559 Звєрєв Максим чоловік 2000 18-29 Львів Банк Львів
10560 Яцюк Володимир чоловік 1986 30-39 Львів Банк Львів
10561 Кохан Ігор чоловік 1999 18-29 Львів Банк Львів
10562 Баландюк Антон чоловік 2002 18-29 Львів Банк Львів
10563 Грицків Андрій чоловік 1985 30-39 Львів Банк Львів
10564 Шевчук Валентин чоловік 1982 40-49 Львів Банк Львів
10565 Таранущенко Володимир чоловік 1979 40-49 Львів Банк Львів
10566 Саврун Марія жінка 1998 18-29 Львів Банк Львів
10567 Ковтика Андрій чоловік 1985 30-39 Львів Банк Львів
10568 Ростецька Діана жінка 1997 18-29 Україна Львів Чумаки
10569 Нікулін Антон чоловік 1982 40-49 Львів Управління спорту
10570 Сеник Руслан чоловік 1984 40-49 Львів Управління спорту
10571 Ушкало Костянтин чоловік 1993 30-39 Львів Управління спорту
10572 Ушкало Катерина жінка 1999 18-29 Львів Управління спорту
10573 Криленко Іван чоловік 1992 30-39 Львів Управління спорту
10575 Киценюк Олеся жінка 1996 18-29 Україна Львів chumaky
10576 Федак Богдан чоловік 2000 18-29 Україна Харків
10577 Tiahnyriadko Lilia жінка 2000 18-29 Lviv StrebCoach Running
10578 Садовська Соломія жінка 2005 18-29 Україна Львів
10580 Прилуцька Ірина жінка 2000 18-29 Україна Львів
10581 Tarhov Oleg чоловік 1989 30-39 Україна Черкаси MAA
10582 Тріфонов Юрій чоловік 1991 30-39 Україна Львів Run4U
10583 Кизлюк Анастасія жінка 1997 18-29 Україна Львів
10584 Верес Ольга жінка 1985 30-39 Україна 1057
10585 Миго Ольга жінка 1995 18-29 Україна Львіі
10586 Проценко Роксолана жінка 1991 30-39 Україна Львів
10587 Поляк Петро чоловік 1989 30-39 Україна Київ
10588 Петришина Юлія жінка 1990 30-39 Україна Луцьк SK Luchesk
10589 Харченко Дмитро чоловік 1992 30-39 Україна Київ SAUCONY UKRAINE TEAM
10590 Гарасим Роман чоловік 1993 30-39 Рава-Руська Рух Тверезих Галичан
10591 Прилуцька Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Львів
10592 Кичун Олена жінка 1994 30-39 Україна Львів
10593 Музала Анна жінка 1985 30-39 Львів Intellias
10593 Ковтик Олеся жінка 1990 30-39 Україна Львів
10594 Оверко-Рубель Олександр чоловік 2007 до 18 Україна Львів
10595 Подвысоцкий Олег чоловік 1973 50-59 Україна Львів Fast Fish
10596 Морикишка Юлія жінка 1988 30-39 Україна Львів
10597 Штурмак Владислав чоловік 2001 18-29 Україна Львів Т&M boutique law firm
10598 Павлів Олег чоловік 2005 18-29 Україна Львів
10600 Шалухiн Влад чоловік 1985 30-39 Україна Харкiв
10601 Гуцаленко Іван чоловік 1992 30-39 Україна Львів
10602 Budurovych Vasyl чоловік 1990 30-39 Україна Львів E’elemnt Triathlon club
10603 Дацків Володимир чоловік 2004 18-29 Україна Львів
10604 Панасюк Ірина жінка 1992 30-39 Львів ТОР
10605 Пазюристий Сергій чоловік 1991 30-39 Львів ТОР
10606 Василенко Степан чоловік 1990 30-39 Львів ТОР
10607 Бенько Максим чоловік 2000 18-29 Львів ТОР
10608 Панасюк Світлана жінка 1993 30-39 Львів УПП
10609 Хопта Роман чоловік 1993 30-39 Львів УПП
10610 Кириленко Сергій чоловік 1991 30-39 Харків NewRun
10611 Жох Роман чоловік 1986 30-39 Україна Львів Грінера Україна
10612 Корба Михайло чоловік 2002 18-29 Полтава GORYNYCH
10613 Лех Ігор чоловік 2001 18-29 Львів Ябко
10614 Ямалова Катерина жінка 1996 18-29 Львів Ябко
10615 Коляда Тетяна жінка 1995 18-29 Львів Ябко
10616 Побережник Павло чоловік 2003 18-29 Львів Ябко
10617 Гетьман Микола чоловік 1995 18-29 Львів Ябко
10618 Кравчук Діана жінка 1997 18-29 Львів Ябко
10619 Дєдов Михайло чоловік 2000 18-29 Львів Ябко
10620 Асташкін Михайло чоловік 1996 18-29 Львів Ябко
10621 Глинянський Артем чоловік 1995 18-29 Львів Ябко
10623 Кауфман Костянтин чоловік 1977 40-49 Україна Львів
10624 Андрушко Артур чоловік 1994 30-39 Львів